Compass Money

Legnica

Opinie o Compass Money

poszkodowani

można było jak mówili siedzieć cicho... pieniądze z opóźnieniem ale były, a teraz nie mamy nic...

@poszkodowani 18.01.2018 08:08

Z jakim opoznieniem ja nie mialabym w ogole gdybym nie chodzila i nie prosila z placzem co wy wypisujecie poza tym oni wyplacali wam kase z pieniedzy innych ludzi nie z zadnych procentow potem klientow coraz mniej i juz nie starczalo na wyplaty dla poprzednich ja o swoja pierwsza wyplate musialam sie prosic i tak calej nie wyplacili jakbysmy siedzieli cicho to powoli by sie zmyli zamkneli interes oglosili upadlosc i wtedy nie byloby szans na nic

Ola

Wiecie już coś co sie dzieje co dalej, co z bankami?

Ola
@stanisław 09.01.2018 19:56

Ogloszenie upadłości?

M.
@Ola 12.01.2018 13:52

Oglosisz upadlosc i co?gdzie pojdziesz mieszkanie i wszystko co masz pojdzie na dlugi

Agnieszka

Czy ktos cos wie co sie dzieje skoro sprawa trafila do prokuratury w warszawie to jest sens isc do naszego prokuratora?jeszcze nawet nie bylismy przesluchani co robic bo zyc sie nie chce

@Piotr 14.01.2018 22:53

Chodzi pewnie o to jak przyjdzie już pismo z sądu o wszczęciu postępowania egzekucyjnego. Można jeszcze wtedy się odwołać , ale do tego potrzebny jest prawnik. Tak mi nawet z windykacji powiedzieli, że bez prawnika nic nie zrobimy. A skąd na niego wziąć pieniądze jak na życie ledwo starcza...

@Ona 14.01.2018 20:51

A czy tobie sad zawiesil juz raty?Pisanie o samobojstwie nie robi wrazenia ty chyba nie widzialas na zywo oszukanych ludzi i raczej nie jestes jednym z nas skoro tak piszesz i nawet nie wiesz jak sprawa stoi

Roberto

To wkońcu siedzą a areszcie czy nie niedawno pogłoski były że wyszli to więc jak jest

Ofiarą 2

A wiadomo kto z nich siedzi? Myśleliśmy że Pani Magda nie odbiera bo jak zwykle nie ma czasu? Cy ktoś coś jeszcze wie? Czy prokuratura coś powie?

@Ofiarą 2 18.10.2017 23:12

Magda, Kamil, Krzysztof, Irena, Iwona

@Były pracownik 24.10.2017 22:53

Witam "Byly pracownik" czy mozesz pomoc nam poszkodowanym?na pewno cos wiesz co mogloby nam pomoc bo niedlugo sprawa sie naglosni ale przez serie samobojstw

Agnieszka

Wstrzymana cala wyplata bo pracuje na umowe zlecenie dziekuje compass money za prezent na same swieta zycze wam zeby osci wam w gardle stanely nie mam za co zyc

Przedsiębiorca
@stanisław 16.12.2017 09:44

Właśnie tu jest problem ze na umowę zlecenie może zabrać cała wypłatę.. Chore przepisy. Wygląda na to że lepiej nie pracować...

WujekdDobraRada
@Agnieszka 15.12.2017 16:17

no napewno bez sądu ktoś Pani wstrzytmał wypłatę i to całą - prosze nie narażac sie na smiesznośc

Rty

Tylko ile teraz sprawa bedzie trwala w Warszawie pewnie latami.

Oszukana....

Czy da się coś zrobić jak umowy wypowiedziane?????? Proszę o radę nie wiem co robić......

Oszukana....

Szlag już mnie trafia na to wszystko!! Nie ma sprawiedliwości na tym świecie. Oni powychodzili płacąc kaucję z naszych pieniędzy (bo uczciwie to raczej na to nie zarobili). Tak samo prawników mają za nasze. A my szare człowieczki co mamy zrobić. Bez prawnika se nie poradzimy, a skąd wziąć pieniądze jak wszystkie możliwości wyczerpane... Ostateczne wezwania do zapłaty poprzychodzily a potem już tylko wypowiedzenia umów i komornik. Żyć się nie chce!! Przepraszam, ale musiałam to z siebie wyrzucić, a tylko wy jesteście w stanie mnie zrozumieć..

@Ona 29.12.2017 12:53

Właśnie miałam pytać czy prokuratura coś robi , bo cisza jak na razie. A czy można coś jeszcze zrobić jak jest wypowiedziana umowa czy już tylko czekać na pismo od komornika??

@Ona 29.12.2017 12:53

witam mam pytanie czy można sie z pania skontaktować na priv prosze o jakis kontakt

oszukani.....

Witam oglądaliście program ,wyszedł ok .I co dalej robimy bo nagle wszystko ucichło .A jak sprawa z mecenasem czy ktoś już podpisał umowę .....

@Betka 27.12.2017 17:50

kontakt@adwokatorlowski.pl Nr tel. 793 793 146 lub 536888161

@Betka 27.12.2017 17:50

Mój email ala_wik@o2.pl

Oszukana....

A czy ktoś już dostał wypowiedzenie umowy z banku ???

oszwabiony
@Oszukana.... 20.12.2017 19:57

przeztych złodzieji i oszusttów możemy się spodziewać wszystkiego ja mam już dość tych (usunięte przez administratora) wydzwaniają i wkurzają człowieka i niiewiadomo czy z banku czy windykacja to są jak chieny kture walczą o padline i nie można im wytłumaczyć że człoeeiek został oszukany a ty tam po druiej stronie nie zasłaniaj się regulaminem i nie kasuj jak ludzie piszą prawde po przez takich jak ty i taką złodziejke magde b ludzie na święta będą wpiepszać margaryne aoni szyneczke i rybke i oby ta rybka im w gardle stanoła ością ja już straciłem wszystko i mi wisi to co zrobią a ty (usunięte przez administratora) nieważ się kasować tego co napisałem piepsze twój regulamin ,magda odusił bym ją szelme za kanciarstwo sory ale mnie krew zalewa że nic w tym kierunku nie robią a my muszymy cierpieć

@oszwabiony 20.12.2017 20:48

Rozumiem pana mam takie same odczucia i tez przeklinam wszystko i CM po prostu czlowiek jest u schylku wytrzymalosci i rozne mysli przychodza do glowy nie wiem czy dam rade dalej zyc

Załamana.....

Kochani byłam dzisiaj u mecenasa Orłowskiego podpisac umowę.Potrzebnych jest jeszcze 6 osób do rozpoczęcia walki z bankami ,bo to jest głównym celem w znalezieniu winnych że tak jesteśmy traktowani przez CM i banki .Pozdrawiam

Ala
@Załamana..... 14.12.2017 18:55

Kto podpisal jeszcze umowe czy mecenas juz cos robi?

Jola
@Załamana..... 14.12.2017 18:55

Czy mecenas juz cos robi jak pani podpisala umowe czy czeka na te 6 osob?

anonymous

Czy ktos byl 2 raz u prokuratora ze banki daly odmowy aby wystawil inne pismo?

Przedsiębiorca...

A ten reportaż TV to będzie? Bo nigdzie nie widziałam....? Ktoś jeszcze się tym interesuje?

@Przedsiębiorca... 02.12.2017 00:41

Tak będzie 04 .12 17. o godz.15 TVP 1

Przedsiębiorca
@assa 02.12.2017 14:54

Dziś był. Na TVP 1 obserwator jest też na internecie

oszukani.....

Witam co się dzieje wszystko ucichło o Compasie Money .Czy to koniec naszej sprawy . Co prokuratura na to . Czy ktoś podpisał już umowę z mecenasem .....

@Alicja 03.12.2017 11:51

Mnie nie stać i nawet nie mam gdzie szukać...nic tylko sznurek i do lasu...

Piotr
@oszukani..... 03.12.2017 10:27

Dzień dobry jestem reporterem Fakt24, bardzo proszę o kontakt byłych pracowników Compass Money. Mój mail: piotrpawe371@gmail.com

Alicja

Witam, czy ktoś z Państwa zdecydował się na współprace ze mecenasem Orłowskim?

Zla
@assa 30.11.2017 23:25

A mozna wiedziec ile chce ten mecenas

@Zla 03.12.2017 09:46

Każdy jest wyceniany osobno, tak że najlepiej kontaktować się z nimi

Marc

W poniedziałek 4.12 o 15.10 tvp1 .info pewne

rozpaczona

czy ktoś wie co sie dzieje w sprawie compas money bo wszystko tak ucichło zostalismy sami z bankami zaswiadczenia wogule nie tolerują jest bardzo żle

oszukani.....

Witam prawie wszystkie banki odmowy ,Tylko Santander i Getin podeszli do tego rozsądnie .I co dalej już nie wiem co mam robić wysyłam listy i czekam czy ktoś ma jakiś pomysł...

@oszukani..... 28.11.2017 20:44

pisac listy non stop do bankow ale cos jes za cicho w sprawie wszystko ucichlo

@oszukani..... 28.11.2017 20:44

A jednak lipa Getin też odmowa jedynie Santander się przychylił masakra co robić dalej ...

Agnieszka

Inni chca wiecej i jeszcze procent od odzyskanych pieniedzy

betka
@Agnieszka 01.12.2017 07:14

tylko skad wziasc te pieniądze na adwokata żeby mu tyle zapłacić

Agnieszka

Ludzie nie pisza bo juz sily nie maja wszystkiego sie odechciewa tylko sznurek na glowe

betka

widze ze cisza co dalej sie dzieje juz wypowiadanie umow kredytowych mimo zaswiadczeń od prokuratora

załamana

witam jak tam sytuacja cos za cicho w temacie compas jak banki czy ktos dostał juz odpowiedz jak to będzie dalej

@assa 22.11.2017 20:12

Alior, Getin odmowa.......... Nie mam siły już walczyć z wiatrakami.....

@Oszukana.... 25.11.2017 12:43

witam a była pani u prokuratora ze banki odmawiaja i co dalej z tym ja jeszcze nic nie dostalam

ola
@Aga 25.10.2017 14:16

nikt 10 tys. z pracowników nie dostał. To jakieś bzdury wypisujecie.

Wojtek72
@Drozd 26.10.2017 22:36

no widzę kto pisze , no cóż ? wiele nie bedę pisał ci kozacy co dziś zastraszają i mają tyle do powiedzenia robią za fajne laski w pudle to tyle

M.

A ten reportaz kiedy ma byc w tv

Roberto

Czy te pisma do bankòw były wystawiane przez prokuraturę

Przedsiębiorca...

Czy ktoś się orientowal jeszcze, czy faktycznie nie ma możliwości zorganizowanie pozwu zbiorowego? Czy faktycznie lada sprawa jest inna i nie mozna wystąpić wspólnie? Duzo z Państwa ma przedsiębiorstwo? Bo po spotkaniu wychodzi na to, że jesteśmy na gorszej pozycji?

@Roberto 17.11.2017 14:53

ładnie ciekawe skąd mieli pieniądze ludzi oszukali a teraz będą chodzić i udawać że nic się nie stało tak to jest z naszymi prawami

Ona
@Roberto 17.11.2017 14:53

Dożywocie chyba w kamieniolomach, żeby splacili nas wszystkich, odsiadka nic im tu nie da, lepiej, żeby dostali przymusowe prace na spłatę długów.

assa

witam i co nowego w sprawie compas i banków czy ktoś cos wie co dalej jak banki

Agnieszka

Niestety rynek 10 odpada poniewaz chca 300 zl za godzine ze wzgledu na wieksza ilosc osob w kazdym razie ustalamy nowe miejsce jutro do godziny 12-ej dam znac godzina bez zmian

@Agnieszka 12.11.2017 21:41

Witam i wiadomo coś gdzie to spotkanie ...

Restauracja Rynek 10 godz.17-ta

Agnieszka

PODALAM EMAIL ODEZWALA SIE TYLKO JEDNA PANI JUTRO JEST SPOTKANIE TAK ZE PROSZE SIE ODZYWAC

Oszukani....
@Agnieszka 12.11.2017 11:56

Witam A gdzie to spotkanie i o której godzinie...

@Oszukani.... 12.11.2017 13:57

Prosze pisac na email krystynaziebek@interia.pl nie moge podac tutaj informacji

@assa 10.11.2017 07:53

A jak usunąć nr telefonu , który tu podałam?

@Oszukana.... 10.11.2017 17:03

Moze pani napisac do administratora strony on usunie.pozdrawiam

Agnieszka

No ja tez nie chce zeby ktos niepowolany do mnie pisal ale prosze juz podalam wczesniej email: krystynaziebek@interia.pl

Może lepiej nie....

ofiara

podaje swój numer (usunięte przez administratora) zainteresowani mogą zadzwonić podam szczegóły.

Oszukana....

Do mnie windykacja z Getin dalej wydzwania i syraszy. W banku powiedzieli że nie mają na to wpływu. Po prostu trzeba się z nimi dogadać. Z Alior też był ale mnie nie było. Jedynie co to narazie euro bank milczy...zobaczymy jak długo.

Roberto

Pòki co cisza prokuratura tak działa że szkoda słòw chyba że ktoś dostał już jakąś odpowiedź???

rozpaczona

witam czy ktoś juz coś dostał z banków jakąs informację albo cos wie

Bodzio .

Jesteśmy wszyscy pokrzywdzeni przez Compass Money . Stańmy razem do pozwu zbiorowego w walce o odzyskanie swoich pieniędzy

Agnieszka

Czy ktos cos wie co sie dzieje z bankami z compassem z naszymi pieniedzmi?

@ania 05.11.2017 20:29

Nie mam już siły do tego wszystkiego ???? Ta bezsilność jest najgorsza ...

@Oszukana.... 05.11.2017 20:45

wierzę ja tez jestem załamana razem z męzem ale co czeba czekać do końca banki mogą sie wstrzymać do sprawy i nie naliczać odsetek ale to wszystko zależy od banków

Assa

Czy coś nowego w sprawie Compas jak banki podchodzą do tego czy są jakieś szanse

anonimowa
@Assa 01.11.2017 22:02

Ja w bankach byłam w zeszły wtorek i jak na razie nie mam do tej pory żadnej odpowiedzi

@anonimowa 02.11.2017 09:17

Banki mają 30 dni na odpowiedź... Bądźmy dobrej myśli.

assa

witam czy jest ktos kto był juz w bankach albo cos zalatwial

@iza 29.10.2017 17:01

Ja byłam w zeszły poniedziałek i tylko wstępnie rozmawiałam z prokuratorem. Umówiona jestem na jutro. Jest sporo osób poszkodowanych więc raczej będzie trzeba się umówić.

anonimowa
@iza 29.10.2017 17:01

Ja byłam zaraz po zamknięciu Compasa u prokuratora więc jeszcze nie było tyle ludzi i udało mi się ten status szybko z nim załatwić ale wiem że później zaczęło coraz więcej ludzi poszkodowanych przychodzić i dlatego zaczął umawiać ludzi na konkretne terminy

Roberto

Słyszeć też słyszałem chciałem się upewnić czy oby napewno może ktoś ma sprawdzone źròdło inf??? Porażka

I jak sytuacja? jakieś nowe informacje?? Ponoć 1 z pań wyszła za kaucją??prawda

Wkur*iona
@Roberto 27.10.2017 14:16

Ponoć Magda. Też tak słyszałam od 2 osób....

A tak

Skoro napisanie nazwiska tu jest karalne to pani Justyna powinna wiedzieć ze podszywanie się pod pracownika banku też jest karalne... I jak była by nie winna to nie brała by prawnika... A za (usunięte przez administratora) ludzi stać ja.... A jeśli mowa o inteligencji to pracownicy tej firmy za wiele jej nie mają skoro siedza lub się ukrywają buhaha....

assa

najlepiej to wziąsc adwokata dać pełnomocnictwo i niech adwokat łatwi bo my szaraki nie mamy szans

@Oszukana.... 26.10.2017 19:33

a bedzie się pani dolańczać do sporu zbiorowego

@anonymous 26.10.2017 20:13

Ja się dołączę tylko to zależy też od kosztów, bo nie będę ukrywać , że w kiepskiej sytuacji teraz jestem. Dobrze by było zorientować się co i ile. Może ktoś już ma jakiegoś adwokata na "oku", który by się tego podjął ??

rozpaczona

witam czy jest tu ktoś kto pomorze zostalismy oszukani z męzem w compas money braliśmy pożyczki w banku dla nich na obligacje wszystkie pieniądze poszły do nich a teraz nawet nie ma za co płacic rat jest bardzo żle

@rozpaczona 24.10.2017 20:50

Mnie też to przeraża....przecież to komornik do końca życia... Ja też nie mam pieniędzy na płacenie rat...

Rozpaczona
@Oszukana.... 25.10.2017 14:00

Moze jakieś pieniądze jakieś wroca

Piotr

Dzień dobry jestem reporterem Fakt24, bardzo proszę o kontakt byłych pracowników Compass Money. Zapewniamy anonimowość. Mój mail: piotrpawe371@gmail.com

@Piotr 24.10.2017 12:57

Moze lepiej jak pan to oglosi na lca.pl

@Piotr 24.10.2017 12:57

Na lca.pl wypowiadaly się osoby, które tam pracowały.

Mn

Panie redaktorze. Mam wątpliwość co do tego czy będzie chciał się wypowiedzieć jakiolwiek pracownik cm. MOŻE Pani Justyna która tam do niedawna pracowała może się wypowiedzieć. Ta Pani na pewno ma ogromną wiedzę na ten temat

Aaa
@Mn 24.10.2017 20:33

Mogliby tez wypowiedzieć sie pracownicy, którzy pracowali w ich poprzednich spółkach. Przeciez to nie pierwsza firma, ktora prowadził Muskus, mając zawsze u boku Betlinska. SNS centrum kredytowo finansowe, Weryfikator bankowy, meritum bank. Juz wczesniej ich nazwiska trafiały na prokuraturę, bo namawiali pracowników do podrabiania podpisów Klientów.

anonymous

Witam według polskiego kodeksu karnego art 190a państwa wpisy powodują naruszenie dobrego imienia osób. Tak więc mimo wrażenia anonimowości nie stety dla organów ścigania nie jest to bariera. Tak więc pani i pan od kamerki w tym momencie staja się oprawcami. Należy zawsze przemyśleć każdy aspekt. Pozdrawiam.

Maniolo2009@wp.pl

Czego dotyczyć ma ten pozew dokładnie. W prokuraturze mam już zgłoszone dawno. CO TERAZ. CZEKAC.

Agnieszka

Co to jest?pomoc?czy kolejny zarobek

Zostaw opinię o Compass Money - Legnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Compass Money