Compass Money

Legnica

Compass Money

Opinie o Compass Money

assa

witam co w sprawie compas money czy cos juz wiadomo czy ktos juz mniał sprawę

Bodzio1802
@assa 31.07.2018 16:19

Jednym wyjsciem z sytuacji jest złożenie wniosku do sądu o upadłość konsumencką. Je9 po odbytej rozprawie sądowej i czemay na orzeczenie sądu.

@Bodzio1802 01.08.2018 12:59

ale co sad zadecydowal umorzył jestesmy winni czy compas money

@Bodzio1802 01.08.2018 12:59

ale wjakiej sytuacji jest pan ma pan splacac te kredyty co sedzia powiedzial

betka
@załamana 01.08.2018 14:38

witam czy moglby pan napisac wiecej co z ta sprawa w sadzie co orzekl sedzia czy na pana korzysc czy nie prosze o informacje jak cos moj emeil andrzejbeata@tlen.pl

@Bodzio1802 01.08.2018 12:59

Ludzie piszcie tu pomagajmy sobie jakos wspierajmy slowem nawet adwokat nie wie nic o zadnych sprawach sadowych a tu juz orzeczenia sądu co niejtorzy jeszcze nie byli przesluchani

Bodzio1802
@assa 01.08.2018 14:34

Pierwszy wniosek został odrzucony przez sąd. Złożyliśmy zażalenie do sądu wyższej instancji. Czekamy na orzeczenie sądu.

@Bodzio1802 08.10.2018 13:23

Ale ktos pisze glupoty zadna sprawa jeszcze sie nie odbyla u nikogo dalej trwaja przesluchania

Maja

Ostatnie wpisy na forum są bardzo niepokojące. Czy możecie napisać coś więcej o aktualnej sytuacji firmy Compass Money? Czym zajmowała się ta firma i czy większość osób tutaj wypowiadających się to pracownicy czy klienci tej firmy? To bardzo ważna kwestia, którą należy wyjaśnić. Zagląda tutaj wiele osób, które warto poinformować o najważniejszych wydarzeniach.

@Maja 16.09.2018 17:53

Compass money to piramida finansowa ktora oszukala ludzi na miliony i pisza tu pokrzywdzeni klienci prosze sobie wpisac w google nazwe firmy i pani zobaczy prosze obejrzec reportaz na tvp obserwator

Lucek
@Maja 16.09.2018 17:53

Czy ktoś na forum dostał niby kredyt konsolidacyjny pod hipotekę która jest własnością Compas money? nie wiem co robić nie płacę rat od roku bo to 2 tys. Nie mogę nic zrobić. Zabiorą mi dom.

Poszkodowani

Witam ponownie, jestem po rozmowie z adwokatem i potrzebuję namiar na prokuratora prowadzącego naszą sprawę.

@Poszkodowani 12.09.2018 10:50

i ma pani jakieś wieści nowe w sprawie compas money wiem tylko że Paweł mazur ale telefonu nie mam

@Poszkodowani 12.09.2018 10:50

Prosze dzwonic na prokurature i zapytac kto prowadzi sprawe compass

@assa 12.09.2018 14:06

Dziękuję, na razie nic więcej nie wiem

@Poszkodowani 12.09.2018 10:50

Witam, jestem po przesłuchaniu w prokuraturze. Jesteśmy również w kontakcie z prokuratorem i najprawdopodobniej znów się z nim spotkamy w przyszłym tygodniu.

załamana

witam co tam ludzie u was w sprawie compas czy cos wiadomo jak to dalej sie potoczy

@załamana 10.07.2018 14:26

Nic niewiadomo nikt nie chce pisac my nawet przesluchani nie bylismy

Oszukani....
@załamana 10.07.2018 14:26

Witam cały czas czekamy .Przesłuchania na policji i tak wkolo.No i zaczynaja się wezwania do sądu ja juz mam na sierpień a reszta bezemnie zrobili sprawy. ... .MASAKRA

@Oszukani.... 10.07.2018 23:50

Zadnego wezwania nie dostalismy nigdy w takim razie sama sie zglosze chyba na policje ale co juz w sadzie moglo byc

@Oszukani.... 10.07.2018 23:50

a gdzie zrobili te sprawy bez pani i co wyszlo

@Oszukani.... 10.07.2018 23:50

a co wyszlo na sprawie co sedzia zdecydowal

@Oszukani.... 10.07.2018 23:50

Wlasnie prosze cos napisac wiecej o tych sprawach co wyszlo

@Oszukani.... 10.07.2018 23:50

Czy miala pani juz ta sprawe w sądzie?prosze cos wiecej napisac

Agnieszka

Zniszczyli nam zycie naprawde nie daje rady juz

Rozpaczona
@Agnieszka 31.08.2018 14:47

Pani Agnieszko miejmy nadzieję że będzie dobrze że wyjdziemy z tego A ich wreszcie zamkną na kilka lat ale wszystko zależy od sędziów co zadecydują na sprawach

@Rozpaczona 31.08.2018 22:21

Ale pieniedzy na pewno nam nie oddadza bo skad jak nie mieli na wczesniej kiedy w ogole jakas sprawa bedzie my nawet nie bylismy przesluchani prokurator cholewinski kazal czekac na wezwanie od nich badz z policji i do tej pory nic

Szymon

Slyszalem ze "zarzad " jest juz na wolnosci....czy ktos cos wie'czy to tylko plotki....

Poszkodowani

Witam, razem z ojcem jesteśmy w sytuacji patowej. Ja mam zajęte wynagrodzenie a ojciec emeryturę i ostatnio do ojca przyszło zajęcie o wszczęcia egzekucji z nieruchomości. Do tej pory nie otrzymałam odpowiedzi na swoje zapytanie z prokuratury. Jeżeli ktoś coś więcej wie to dajcie znać.

@Poszkodowani 05.08.2018 12:52

A miał Pan sprawę w sądzie w sprawie compas i czy odwolywal się pan od nakazów zaplaty miał Pan adwokata

@Assa 06.08.2018 06:18

Od nakazów zapłaty się nie były składane odwołania bo nie otrzymaliśmy żadnego pisma w sprawie tej firmy a adwokat który miał nam pomóc powiedział że to i tak nie wstrzyma egzekucji i jedynym ratunkiem jest dla nas upadłość konsumencka

@Poszkodowani 05.08.2018 12:52

530 333130 to jest numer do darmowych prawników proszę dzwonić przedstawić sytuacje zajmą się każdym nakazem i komornikami , ja staram się radzić w każdy sposób powodzenia

@Poszkodowani 06.08.2018 11:08

Powinniście otrzymać sądowe nakazy spłaty całkowitej kredytu. Każdy je otrzymuje listem poleconym i od tego nakazu można się odwołać.

@stan 06.08.2018 17:03

Dzięki za podpowiedzi

@stan 06.08.2018 17:03

Też korzystam z ich pomocy..

załamana

witam mam pytanie do osób ktore prowadzi adwokat z wrocławia czy cos juz z wami i sadem zrobił jakies postepy w tej sprawie compas money

@załamana 17.07.2018 12:30

Zadnych postepow

Agnieszka

Napiszcie co sie u was dzieje na pewno juz sa pozwy sadowe jak sobie radzicie bo my juz nie mamy sily psychika siada

@Agnieszka 26.06.2018 00:43

witam u mnie jeszcze cisza ze strony sądowej firmy windykacyjne wydzwaniaja prokurator wzywal na przesluchanie a pani juz cos miała

@assa 26.06.2018 23:28

Nie bylam jeszcze przesluchana w pazdzierniku prokurator mowil ze mam czekac na wezwanie na przesluchanie i do tej pory nic jaki prokurator to teraz prowadzi to czekanie wykancza psychika siada

@assa 26.06.2018 23:28

Mamy sadowe nakazy zaplaty od jednego sie odwolalam czekam na odpowiedz

@Agnieszka 27.06.2018 13:00

Ja na razie dostałam jeden nakaz, od którego się odwołałam, również czekam na odpowiedź. Bywają lepsze i gorsze dni , ale to czekanie jest najgorsze...

@Agnieszka 27.06.2018 12:58

inny niz ostatnio jest inny prokurator zobaczymy co z tego wyniknie jest narazie kiepsko nie wiem czy wyjdzie na nasze ale zyje nadzieją

@assa 27.06.2018 23:02

Jak moze nie wyjsc na nasze mamy status poszkodowanych poza tym compass money byl pod lupa knf juz wczesniej tylko szkoda ze nic o tym nie wiedzielismy poza tym to oni naklaniali do brania kilku kredytow naraz ja sie winna nie czuje tylko oszukana

Ola

Ludzie co się dzieje gdzie można się dowiedzieć na jakim etapie jest nasza sprawa nikt nic nie wie co robić

@Ola 29.03.2018 18:15

a ma pani mecenasa z wrocławia

@assa 30.03.2018 21:33

Nie mam a pani ma?

@Ola 30.03.2018 22:31

Nie mam i też nic nie wiem A dostała już Pani sądowy nakaz zapłaty z bankow

Seipel
@Ola 29.03.2018 18:15

Moja sytuacja w sprawie firmy compas money jest troche inna, chce sie spytać kompetentnej osoby o jedną żecz, prosze o kontakt - arkapaw1490@onet.pl Pozdrawiam

@Ola 29.03.2018 18:15

Witam niedawno dostałem sądowy nakaz zapłaty , napisałem odwołanie nakaz został cofnięty a sprawe skierowno do sądu rejonowego w Legnicy przypuszczam że że już papiery nasze są w sądzie , dowiedziałem się też że sąd może wydać wyrok na naszą korzyść i niczego nie będziemy spłacać a wezmą się za (usunięte przez administratora) przedstawicieli CM

@stan 04.04.2018 08:22

To proszę się odezwać jak bedzie pani po sprawie bo ja jeszcze nie mam sadowego nakazu zaplaty

@stan 04.04.2018 08:22

A czy sam Pan pisał czy korzystał z pomocy prawnika ??

@Oszukana.... 04.04.2018 17:30

Sam odręcznie przedstawiłem sytuacje że zostałem oszukany i okradziony dodałem zaświadczenie z prokuratury umowe depozytu z CM

rozpaczony
@stan 04.04.2018 08:22

witam ja jeszcze nie dostałem nawet nie byłem przesłuchany w prokuraturze a umowy juz mam wypowiedziane i nie wiem co dalej mam robić

@rozpaczony 04.04.2018 20:39

Jedyne wyjscie czekac na sadowny nakaz zaplaty bo od niego mozna sie odwolac tak jak zrobil to pan @stan ja tez tak zrobie

@anonymous 04.04.2018 17:47

Jeszcze jedno małe pytanie a czy dawał Pan ksero czy oryginał zaświadczenia i umowy?

@Oszukana.... 05.04.2018 04:58

ksero

@stan 04.04.2018 08:22

Witam czy można się jakoś z Panem skontaktować. Dostałam sądowy nakaz , ale nie mam zielonego pojęcia jak napisać odwołanie....

@Oszukana.... 25.04.2018 16:24

Przepraszam ale ostatnio nie miałem możliwości wejść na stronę , wiem że może już zapużno mój numer 798290916 jeśli będę mógł służyć jakąś radą to chętnie się podziele

@stan 11.06.2018 20:04

Mam pytanie czy mial pan juz sprawe w sadzie

@stan 11.06.2018 20:04

Dziękuję nr zapisałam. Skorzystałam z pomocy prawnika. Sprzeciw od nakazu złożony na początku maja, czekam na odp z sądu. Zobaczymy co będzie dalej...

Ola

Witajcie co z bankami bo mnie tylko straszą i straszą czy ktoś ma juz komornika?

Ola

Czy pan ktory sie odwolywal do sadu mial pan już sprawe

Agnieszka

Czy ktos cos wie czy ktos byl w prokuraturze ja nawet nie bylam jeszcze przesluchana co sie dzieje umowy wypowiedziane nakazy zaplaty

Justyna

Hej czy ktoś wie na jakim etapie jest sprawa?

@Justyna 21.03.2018 14:11

jaka sprawa gdzie w sadzie w prokuraturze

rozpaczona

witam nikogo ostatnio nie ma na tej stronie co dalej z naszą sprawą o compas money czy ktos sie orjentuje co prokurator robi i co dalej wszystko ucichło

Zmartwiona
@rozpaczona 14.03.2018 19:00

Ponoć sprawa jest we Wrocławiu. W sumie chyba tylko egzystencja i czekanie co dalej....

@Zmartwiona 14.03.2018 20:36

A czy ma już ktoś komornika ??

@Oszukana.... 14.03.2018 22:02

ja jeszcze nie mam ale wydzwaniają najgorzej z getin banku strasza nie wiem co dalej ,jak to sie potoczy

Assa

Witam czy coś się ruszyło w sprawie compas money bo taka cisza czy banki już wysłały do niektorych sądowy nakaz zapłaty

@Assa 12.02.2018 13:50

Ja dostałam przed sądowy nakaz zapłaty całego kredytu na co mam 7 dni. Czyli komornik coraz bliżej....

@Oszukana.... 01.03.2018 18:47

a czy pani sprawe prowadzi mecenas z wrocławia czy była pani u prokuratora co jak dalej

@assa 06.03.2018 15:38

Nie , niestety nie stać mnie na mecenasa....

Kamila

Do tych co podpiasali umowe z mecenasem. Mam pytanie czy mecenas cos dziala czy warto podpisac umowe?

Oszukani......
@Kamila 29.01.2018 21:49

Witam podpisałam z mecenasem umowę i jest wszystko ok.Działa cały czas w tej naszej sprawie i myślę ,że bez niego chyba raczej byśmy sobie sami nie dali rady .POZDRAWIAM????

@Oszukani...... 01.02.2018 23:02

Dziala czyli co wszystko jest ok czyli co jest ok pieniadze wam oddali?kredyty wstrzymane?prosze napisac cos wiecej

@Oszukani...... 01.02.2018 23:02

Proszę powiedziec co dziala mecenas. Zalatwł coś?

@Oszukani...... 01.02.2018 23:02

Ale czy raty wam wstrzymali?

@Oszukani...... 01.02.2018 23:02

witam czy mogę sie jakoś z pania czy z panem skontaktować bo ja tez podpisałam umowę z mecenasem i porozmawiać albo jakiś emeil do państwa

@rozpaczona 19.02.2018 12:41

A pan mecenas co zrobił z pani/ pana sprawa dziala coś

Jan

Czy ktos był w prokuraturze dowiadywac sie na jakim etapie jest sprawa?

Agnieszka

Wstrzymana cala wyplata bo pracuje na umowe zlecenie dziekuje compass money za prezent na same swieta zycze wam zeby osci wam w gardle stanely nie mam za co zyc

stanisław
@Agnieszka 15.12.2017 16:17

Pani Agnieszko nikt nie może zajmować wypłaty żadna firma windykacyjna bo to niezgodne z prawem oprucz komornika ale on też nie może pani wszystkiego zabrać ale musi pani mu udowodnić że to jedyne pani żrudło dochodu

Przedsiębiorca
@stanisław 16.12.2017 09:44

Właśnie tu jest problem ze na umowę zlecenie może zabrać cała wypłatę.. Chore przepisy. Wygląda na to że lepiej nie pracować...

WujekdDobraRada
@Agnieszka 15.12.2017 16:17

no napewno bez sądu ktoś Pani wstrzytmał wypłatę i to całą - prosze nie narażac sie na smiesznośc

@WujekdDobraRada 09.01.2018 18:28

Tak bez sadu na umowe zlecenie moze komornik zabrac calosc jesli nie wystapi sie do niego z pismem ze to jedyny dochod z ktorego sie utrzymuje wtedy moze polowe zabrac

@Agnieszka 25.01.2018 11:57

Musi być wyrok sądu z klauzulą wykonalności. Dopiero wtedy może komornik zabrać...

Agnieszka

Czy ktos cos wie co sie dzieje skoro sprawa trafila do prokuratury w warszawie to jest sens isc do naszego prokuratora?jeszcze nawet nie bylismy przesluchani co robic bo zyc sie nie chce

Oszukani......
@Agnieszka 03.01.2018 15:53

Witajcie a skąd wiecie że sprawa trafila do prokuratury w Warszawie.Wszystko nagle ucichło nikt nic nie wie co dalej robić ...

@Oszukani...... 04.01.2018 08:40

Juz wczesniej pisala tutaj jedna pani "Ona" najpierw ze do ministerstwa sprawiedliwosci a potem ze do prokuratury w wsrszawie ale czy to prawda nie wiem ja juz nie mam sily na rozmowy negocjacje itp.nie zalezy mi na niczym

@Agnieszka 04.01.2018 13:50

Witam, Tak ministerstwo sprawiedliwości wyslalo wszystko do Prokuratury Krajowej najprawdopodbniej bedzie nadzór nad sprawą. Poza wszystko poszło do departamentu korupcji i oszustw oraz departamentu KNF, drodzy Państwo czy oprócz prolongat zrobiliście coś więcej? Siedzac na gorum i, narzekajac sprswa sama się nie rozwiąże. Jest jesxcze taka instytucja jak Sąd, ktora wydajac postanowienie jest w stanie zawiesic płatności rat do czasu zakonczenia procesu karnego. Życzę wszystkim powodzenia, a pisanie tu na gorum o, samobojstwie niestety nie robi wrażenia, narobicie kłopotu sobie i rodzinie. Trzymam kciuki za nas.

Piotr
@Ona 14.01.2018 20:51

Jaki sąd bo ja się dowiadywalem i nic nie mogą zrobić dopóki sprawa się nie zakaczy to nic nie mozemy zrobic nawet założyć sprawy to z kad wy to bierzecie te pierdoly

@Piotr 14.01.2018 22:53

Chodzi pewnie o to jak przyjdzie już pismo z sądu o wszczęciu postępowania egzekucyjnego. Można jeszcze wtedy się odwołać , ale do tego potrzebny jest prawnik. Tak mi nawet z windykacji powiedzieli, że bez prawnika nic nie zrobimy. A skąd na niego wziąć pieniądze jak na życie ledwo starcza...

@Ona 14.01.2018 20:51

A czy tobie sad zawiesil juz raty?Pisanie o samobojstwie nie robi wrazenia ty chyba nie widzialas na zywo oszukanych ludzi i raczej nie jestes jednym z nas skoro tak piszesz i nawet nie wiesz jak sprawa stoi

asia
@Ona 14.01.2018 20:51

Droga pani ONA skąd ma pani takie wiadomości w Warszawie nie ma żadnej sprawy i nie została przekazana w żadnej formie

poszkodowani

można było jak mówili siedzieć cicho... pieniądze z opóźnieniem ale były, a teraz nie mamy nic...

@poszkodowani 18.01.2018 08:08

Z jakim opoznieniem ja nie mialabym w ogole gdybym nie chodzila i nie prosila z placzem co wy wypisujecie poza tym oni wyplacali wam kase z pieniedzy innych ludzi nie z zadnych procentow potem klientow coraz mniej i juz nie starczalo na wyplaty dla poprzednich ja o swoja pierwsza wyplate musialam sie prosic i tak calej nie wyplacili jakbysmy siedzieli cicho to powoli by sie zmyli zamkneli interes oglosili upadlosc i wtedy nie byloby szans na nic

Ola

Wiecie już coś co sie dzieje co dalej, co z bankami?

stanisław
@Ola 09.01.2018 16:39

banki nie odpuszczają wypowiadają umowy nam zostaje ogłoszenie upadłości , skoro państwo pozwala na rejestrowanie takich spółek finansowych z zoo to niech państwo teraz płaci .

@stanisław 09.01.2018 19:56

Ogloszenie upadłości?

@Ola 12.01.2018 13:52

Oglosisz upadlosc i co?gdzie pojdziesz mieszkanie i wszystko co masz pojdzie na dlugi

Roberto

To wkońcu siedzą a areszcie czy nie niedawno pogłoski były że wyszli to więc jak jest

Ofiarą 2

A wiadomo kto z nich siedzi? Myśleliśmy że Pani Magda nie odbiera bo jak zwykle nie ma czasu? Cy ktoś coś jeszcze wie? Czy prokuratura coś powie?

@Ofiarą 2 18.10.2017 23:12

Magda, Kamil, Krzysztof, Irena, Iwona

@Były pracownik 24.10.2017 22:53

Witam "Byly pracownik" czy mozesz pomoc nam poszkodowanym?na pewno cos wiesz co mogloby nam pomoc bo niedlugo sprawa sie naglosni ale przez serie samobojstw

Rty

Tylko ile teraz sprawa bedzie trwala w Warszawie pewnie latami.

Oszukana....

Czy da się coś zrobić jak umowy wypowiedziane?????? Proszę o radę nie wiem co robić......

Oszukana....

Szlag już mnie trafia na to wszystko!! Nie ma sprawiedliwości na tym świecie. Oni powychodzili płacąc kaucję z naszych pieniędzy (bo uczciwie to raczej na to nie zarobili). Tak samo prawników mają za nasze. A my szare człowieczki co mamy zrobić. Bez prawnika se nie poradzimy, a skąd wziąć pieniądze jak wszystkie możliwości wyczerpane... Ostateczne wezwania do zapłaty poprzychodzily a potem już tylko wypowiedzenia umów i komornik. Żyć się nie chce!! Przepraszam, ale musiałam to z siebie wyrzucić, a tylko wy jesteście w stanie mnie zrozumieć..

@Oszukana.... 06.12.2017 15:03

Dokładnie,nikogo to nie obchodzi,sama sie zastanawiam co mozemy zrobić, do do kogo z tym sie zwrócić...przecież musi być jakieś wyjście...

@Alicja 06.12.2017 16:54

banki nam nie odpuszczą będa walczyć o swoje tak że nie wiem sama co robić oni sa czyści zadnych kredytów a my musimy teraz je spłacać jestem przerazona tą sytuacją

@assa 06.12.2017 19:10

Ja jak nie wyląduje w psychiatryku to będzie dobrze. Już nie wiele brakuje...

@Oszukana.... 06.12.2017 19:58

Bądź silna, ja wierzę, że musi być jakieś rozwiązanie... Wiem, że nie wierzysz w to... Mi też jest bardzo ciężko ale tylko ta myśl pozwala przetrwać. Musimy walczyć...

@Alicja 07.12.2017 23:18

Dziękuję...staram się być silna ... Robię to tylko i wyłącznie dla mojego dziecka...tylko on mnie jeszcze trzyma na tym świecie... Ciężko jest samemu walczyć. Myślałam już nawet żeby jakąś chwilówkę wziąć , ale to pogrążyło by mnie jeszcze bardziej. Oni sobie wszystko opłacają za nasze i "śmieją nam się w twarz". Ta niemoc i bezsilność jest najgorsza. Wiem , że ci z Compassa to czytają , więc bardzo chciałabym "podziękować" za pogrążenie nas i zrujnowanie życia..

@Oszukana.... 06.12.2017 15:03

Drodzy Państwo sprawa trafiła do Ministerstwa, dokladnie do Pana Ministra sprawiedliwości, zobaczymy co to nam da, trzeba wierzyć i być dobrej myśli. Będę informowała jak coś tylko sie dowiem. A pracownikom compass życzę wesołych świąt żeby nic na stołach im nie zabrakło i żeby byli szczesliwi, bo przecież to oni są poszkodowani, z całym szacunkiem ONA ???? damy radę

@Ona 08.12.2017 12:50

witam jezeli tylko pani bedzie miała jakas informacje to prosze napisać

@Ona 08.12.2017 12:50

To dobrze bo ja juz sama chcialam napisac do ministerstwa sprawiedliwosci a nawet do samego prezydenta bo czlowiek juz nie daje rady i rozne mysli po glowie chodza

@rozpaczona 08.12.2017 17:20

Oczywiście, że dam znać to w naszym wspólnym interesie trzymajmy kciuki pozdrawiam ii nie zalamujmy się glowa do góry

Piotr
@Alicja 06.12.2017 16:54

Dzień dobry jestem reporterem Fakt24. Bardzo proszę osoby poszkodowane o kontakt: piotrpawe371@gmail.com

@Oszukana.... 06.12.2017 15:03

Drodzy Państwo sprawa trafiła do Prokuratury Krajowej w Warszawie trzymajmy kciuki.

@Ona 29.12.2017 12:53

Właśnie miałam pytać czy prokuratura coś robi , bo cisza jak na razie. A czy można coś jeszcze zrobić jak jest wypowiedziana umowa czy już tylko czekać na pismo od komornika??

@Ona 29.12.2017 12:53

witam mam pytanie czy można sie z pania skontaktować na priv prosze o jakis kontakt

oszukani.....

Witam oglądaliście program ,wyszedł ok .I co dalej robimy bo nagle wszystko ucichło .A jak sprawa z mecenasem czy ktoś już podpisał umowę .....

@oszukani..... 05.12.2017 11:01

Też uważam , że wyszedł ok. Szkoda tylko , że nikt z Comapassa się nie wypowiedział. Nie mam pojęcia co robić dalej... Komornik się zbliża wielkimi krokami... Beznadzieja.. Nie stać mnie na mecenasa chociaż cena jest jak na taką sprawę niska.

@oszukani..... 05.12.2017 11:01

Musimy wspolpracowac z panem mecenasem i skladac pozwy inaczej nic z tego nie bedzie po pierwsze sami nie damy rady po drugie inni wezma ponad 6 tys na poczatek i jeszcze procent z odzyskanych pieniedzy moze jednak sa rodzina czy przyjaciele ktorzy moga pozyczyc pomoc

@Oszukana.... 05.12.2017 11:07

Nie wypowiedzieli sie bo sa winni oszusci gdzie sa pieniadze z procentow z obligacji?gdzie sa te miliony?obligacje byly ale na papierku i tyle nie podaruje nawet zlotowki

@Agnieszka 05.12.2017 11:56

Rodzinie i znajomym już jestem winna pieniądze, które pożyczałam na płacenie rat więc ta opcja odpada. Na prawdę jestem w czarnej (usunięte przez administratora)

@oszukani..... 05.12.2017 11:01

My się zdecydowaliśmy, umowa ma być w tym tygodniu,zobaczymy co w niej będzie. Nie widzę innego wyjścia, nie ma opcji żeby ogarnąć to samodzielnie...

@Alicja 05.12.2017 20:53

I jaj maja panstwo juz umowe zzlecenie adwokatem?

Zła
@Alicja 05.12.2017 20:53

I ma pani już umowę?

@M. 12.12.2017 11:44

Dziś dostałam na maila. Muszę wydrukować dać do podpisu i mam nadzieję, że to coś da, a ktoś z Państwa już ma?

Betka
@Alicja 12.12.2017 21:43

Witam czy może Pani podać e-mail ja bym chciała skontaktować się w sprawie adwokata z panią

krystynaziebek@interia.pl

@Alicja 27.12.2017 23:16

Czy mecenas cos juz działa?

@Ola 29.12.2017 07:36

Witam, chyba jeszcze nie, przynajmniej nic się nie zmieniło, dalej wydzwaniają z windykacji itd. będziemy dzwonić po Nowym roku z zapytaniem co i jak

kontakt@adwokatorlowski.pl Nr tel. 793 793 146 lub 536888161

Mój email ala_wik@o2.pl

Oszukana....

A czy ktoś już dostał wypowiedzenie umowy z banku ???

@Oszukana.... 15.12.2017 15:04

Wpisz swoją odpowiedźJa mam wszystkie umowy wypowiedziane.

@anonymous 15.12.2017 17:15

A czy komornik już wszedł na wynagrodzenie ??

@Oszukana.... 20.12.2017 18:31

Jeszcze nie

@anonymous 20.12.2017 19:01

Dziękuję za odp. Pytam bo po prostu nie wiem czego i kiedy mam się spodziewać no i co robić..........

oszwabiony
@Oszukana.... 20.12.2017 19:57

przeztych złodzieji i oszusttów możemy się spodziewać wszystkiego ja mam już dość tych (usunięte przez administratora) wydzwaniają i wkurzają człowieka i niiewiadomo czy z banku czy windykacja to są jak chieny kture walczą o padline i nie można im wytłumaczyć że człoeeiek został oszukany a ty tam po druiej stronie nie zasłaniaj się regulaminem i nie kasuj jak ludzie piszą prawde po przez takich jak ty i taką złodziejke magde b ludzie na święta będą wpiepszać margaryne aoni szyneczke i rybke i oby ta rybka im w gardle stanoła ością ja już straciłem wszystko i mi wisi to co zrobią a ty (usunięte przez administratora) nieważ się kasować tego co napisałem piepsze twój regulamin ,magda odusił bym ją szelme za kanciarstwo sory ale mnie krew zalewa że nic w tym kierunku nie robią a my muszymy cierpieć

@oszwabiony 20.12.2017 20:48

Rozumiem pana mam takie same odczucia i tez przeklinam wszystko i CM po prostu czlowiek jest u schylku wytrzymalosci i rozne mysli przychodza do glowy nie wiem czy dam rade dalej zyc

Załamana.....

Kochani byłam dzisiaj u mecenasa Orłowskiego podpisac umowę.Potrzebnych jest jeszcze 6 osób do rozpoczęcia walki z bankami ,bo to jest głównym celem w znalezieniu winnych że tak jesteśmy traktowani przez CM i banki .Pozdrawiam

@Załamana..... 14.12.2017 18:55

Chetnych by bylo ale nie ma pieniedzy

@Załamana..... 14.12.2017 18:55

Przecież każda sprawa miała być indywidualnie...wiec dlaczego teraz ma znaczenie ilość osób?

oskny
@Alicja 14.12.2017 21:23

bo i mecenas chce ugrać przy tej sprawie dla siebie... nie opłaca mu się jednej osoby prowadzić a przy sześciu temat pozostaje ten sam tylko kasa x 6

@oskny 15.12.2017 06:54

Głównym problemem są pieniądze a raczej ich brak....

Jola
@Załamana..... 14.12.2017 18:55

A czy odrazu pani mu zaplacila czy jak to jest?

Załamana.....
@Jola 15.12.2017 22:38

Nie zapłaciłam całości rozłożył mi na 3 raty bo też nie miałam skąd wziąść całości

Ala
@Załamana..... 14.12.2017 18:55

Kto podpisal jeszcze umowe czy mecenas juz cos robi?

Jola
@Załamana..... 14.12.2017 18:55

Czy mecenas juz cos robi jak pani podpisala umowe czy czeka na te 6 osob?

Zostaw opinię o Compass Money - Legnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Compass Money