Opinie o Compass Money w Legnica

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Compass Money. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Compass Money o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Konwojenci i firmy inkasujące

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Compass Money w Legnica

załamana

witam jak tam u was sytuacja z związku compas money bo do mnie wydzwaniają firmy windykacyjne ,wszystko chyba się przesunie ze sprawą u pana prokuratora

@załamana

Witam mysle ze u wszystkich tak samo jest no chyba ze ktos splaca.W kazdym razie nie jest dobrze.Szkoda slow.

Poszkodowana

Widzę że Pan Kamil działa aby usuwano wpisy. Zatem będę pisała do skutku!!! DCF- dolnośląskie centrum finansowe. Uważać kolejna firma pana Kamila

Przemysław
@Poszkodowana

Dlaczego sugerujesz, żeby uważać na tą firmę? Masz z nimi jakieś złe doświadczenia?

@Przemysław

Założycielem tej firmy jest Pan Kamil, z którym nie tylko ja mam źle doświadczenia ale także wiele innych osób. Zmiana szyldu, nie zmienia osoby, jak również śmiem wątpić intencji.

Agnieszka

Witam.Juz o tym pisalismy.A firma juz jest pod lupa.

Agnieszka

Ale firma jest na kogos z jego rodziny

@Agnieszka

Ja też dzisiaj napisałam już do KNF w tej sprawie, jak również poprosiłam o zainteresowanie się sprawą jedną z regionalnych gazet i telewizji.

@Poszkodowana

Do KNF ja pisalam jak akcja z nimi sie zaczela jak wpadla policja i do tej pory zero odzewu

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w Compass Money?

Agnieszka

Tak:BRAK REKRUTACJI FIRMA ZAMKNIETA PRZEZ POLICJE ZA OSZUSTWA FINANSOWE.TYLE W TEMACIE

Julka

Kamil Muskus -Ekspert finansowy. Sami zobaczcie na fb

@Julka

Trzeba to zglosic na prokurature smiech na sali masakra

@Julka

Moze pan doradca finansowy wezmie w pakiecie nasze problemy przez compass money

@Julka

to jest śmiech na sali ludzie zadłużeni a pan zakłada firmę jakby nic co to tu się dzieje gdzie tu nadzór finansowy ,prokuratura porażka

Julka
@załamana

Dokładnie, nie moge tego pojąć naprawdę. Kamil jak zawsze wszystko zwali na innych, a sam się oczysci. Zobaczycie, ze tak będzie. Jestem tego pewna w 100%. Wszystko zostało dokładnie zaplanowane. Lata w wstecz! Zatrudniona Pani Magda, która została zwolniona z banku dyscyplinarnie!! Dobrze wiedzieli co robią i kogo biora.

@Julka

Może zglośmy tę sprawę do #tematdlauwagi bądź pojedźmy grupą i spotkajmy się w u niego w firmie.

Agi
@Poszkodowana

Tak się przyglądam od jakiegoś czasu co tu wypisujecie i jak się nakręcacie. No chyba nie tędy droga. Z tego co mi wiadomo on sam wszystko stracił. Tak samo ufał ludziom jak i my wszyscy zaufaliśmy. Mowa tu o Pani Magdzie B.

@Agi

Moja droga. Był właścicielem tej firmy. Nie wierzę w to że przez tyle lat nie widział co się dzieje. Że ludzie nacigani są na kilka kredytów w jednym czasie, kiedy normalnie można wziąć jeden. Przecież to on dzwonił jako weryfikacja do nas!!! I co nie wiedział co się dzieje? Zaufał? To chyba ludzie mu zaufali. (usunięte przez administratora)

assa
@Poszkodowana

ma pani rację niech ponosi odpowiedzialność jak większość pracowników

@Agi

Tak i jako szef nie widzial jaki jest stan kont firmowych jaki stan w kasie a wyplate wyplacal wszystkim z wlasnej kieszeni tak?Bzdury piszesz.Od dawna byli pod lupa policji.Teraz nagle sie okazuje ze pracownicy firmy jak i sam pan prezes zainwestowal we wlasne obligacje moze.Nie obserwuj i nie czytaj jak ci nie pasuje.

pati
@Poszkodowana

Oj bidulka. Mówisz ze dzwonił jako weryfikacja? A jak odpowiadałaś na pytania? Może ci pan prokurator nagranie puści.

Pati
@pati

Nie bądź taka mądra. Wystarczy że większość z nas powie jak pracownicy firmy instruowali nas jak odpowiadać.

pati
@Pati

Dobry sposób na życie. To ja strzelałam, ale to przecież Pan Bóg kule nosi. Ja jestem nie winna jak lelija

Pati
@pati

Dokładnie. Dobry sposób na życie. Jak już wcześniej napisała Julia. Zaplanowane tak aby wywinąć się od wszystkiego. Winę zwalić od nas po pracowników. Tylko Pan Kamil w tym wszystkim niewinny.

Agi
@Julka

A wiadomo za co Pami Magda M została zwolniona dyscyplinarnie z poprzedniej pracy w Banku?

@Agi

A firma zatrudniając Panią Magdę na stanowisko dyrektora nie sprawdziła kogo zatrudnia?! O czym to może świadczyć? Brak profesjonalizmu czy celowe zatrudnianie takich osób aby naciągać nieświadomych ludzi?! Mam nadzieję że to wszystko prokuratura sprawdzi i rozstrzygnie. Jak pisze Julia wychodzi na to że cały ten przestępczy proceder był zmyślnie zaplanowany.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Compass Money? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?

Agnieszka

Dzwoniles pod ten numer?I tak to nam nic nie da a tylko moga oskarzyc o ujawnienie tel. i adresu bez ich zgody.Chcialabym aby pan Krzysztof ponownie sie udzielil tutaj od ostatniej wypowiedzi juz chyba rok minal.Co teraz ma pan do powiedzenia wszyscy zostalismy (usunięte przez administratora) zaufalismy wam odda pan drugie tyle co komornik zabiera?

załamana

i co to da dalej cisza nikt nic nie wie komornicy na głowie a oni się cieszą wolnością ,.prokurator dalej sprawę prowadzi ,zostaliśmy z tym wszystkim sami nikt nam nie pomoże ,długi do końca życia

@załamana

Niestety ale to prawda nikt nam nie pomoze a na pewno wszyscy jestesmy juz u kresu wytrzymalosci po nocach tylko placze i zadaje pytanie po co ja tam poszlam po co dalam sie w to wciagnac teraz gdy patrze na to z boku to po prostu sie wstydze jak moglam wplacic tyle pieniedzy jakiejs tam firmie ktorej wczesniej nie sprawdzilam mieli dar przekonywania.Moi najblizsi nic nie wiedza mama chyba by zawalu dostala.Ja wiem ze nie odzyskamy od nich zadnych pieniedzy.Jesli ktos bedzie cos wiedzial dajcie znac tutaj prosze codziennie tu zagladam.Trzymajcie sie.

@Agnieszka

Pani Agnieszko A była pani dowiadywać się w prokuraturze jak sprawa idzie ,może czeba chodzicć ,pytać ,wysyłać listy ,pójść do komornika porozmawiać,powiedzieć jaką jest sytuacja

@Assa

Komornik musi wypelnic postanowienie sadu oczywiscie ze sie z nim dogadalam na okreslona sume chodzi o fakt ze on jest a w kolejce beda tez inni chodzi o to ze majac tak duze pieniadze u nich mamy dlugi a przez to i problemy rodzinne itp.

Agnieszka

Bylam w czwartek na policji w innej sprawie i przy okazji sie zapytalam i takie info dostalam

Czerwona Jaskółka

Hej wszystkim poszkodowanym , mam propozycję załóżmy przykładowo faceboka poszkodowanych , niech każdy się tam zgłasza , zróbmy zrzutkę na zrzutka.pl , na jakiegoś sensownego prawnika który nam pomoże , każdy niech nagłaśnia te zrzutkę wszędzie , a uzbierane pieniądze przeznaczymy na prawnika. Wkoncu musimy się zebrać i działać bo nikt nam nie udzieli pomocy. A twórcy tego syfu są na wolności ...

Maks

Żyją i mają się pewnie dobrze....

Sara

Witam mam pytanie czy ktoś ma mieszkanie pod hipotekę compas money i wie cis jak to teraz rozwiazac

Lucek

Przepraszam za błędy. Jestem tak wściekły na firmę że mam nadzieję że ich wsadza

sara
@Lucek

tak

sara

proszę nie rozpędzać sie tak spłacać to beda oni z firmy jeszcze ich los wisi na włosku a co do pana to kij ma dwa końce pozdrawiam

Lucek

Tak by ile wzielem tyle oddałem A nie 200%prowizji i odsetek i brak mieszkania. Zamiast jeden drugiego wspierać to dolujecue się. Trzeba wziąść adwokata Pani Saro.

Emma

Witam czy ktoś się orientuje i jest na bieżąco co się dzieje w sprawie compas Money czy macie już komorników i jak się to wszystko potoczy

A tfuuu

W ten piękny świąteczny dzień chciałam podziękować firmie compas money za zrujnowanie zycia moim rodzicom. W szczególności pANI magdzie, która kłamała w żywe oczy i robiła słodka minę. Przez te 2 lata moi rodzice stracili nadzieję na lepsze jutro. Zabraliście im wszystko. Nawet nadzieję. Jestem zła, ze zrobili coś takiego. Szkoda ze nie wiedzialam wcześniej o tych "interesach". Komornicy byli nawet przed świętami. Nie pozdrawiam i nie życzę wesołych świąt. Pozdrowienia dla poszkodowanych.

@A tfuuu

Bardzo mi przykro i wspolczuje wszystkim poszkodowanym w tym i sobie przykro jest wlasnie gdy sie to wszystko teraz przypomina a w szczegolnosci wlasnie pania magde i jej klamstwa a nawet krzyki przez telefon gdy upominalam sie o swoje a po wyjsciu z aresztu widzialam ja zadowolona usmiechnieta na zakupach masakra a gdzie nasze pieniadze?zycze nam wszystkim aby ta sprawa skonczyla sie dla nas dobrze a winni odpowiedzieli za to co zrobili

assa
@A tfuuu

witam my tez dostaliśmy prezent pod choinke dzięki compas money komornika czekamy na dalszy rozwój sytuacji

@A tfuuu

A ja im życzę żeby nigdy nie zaznali spokoju za oszustwa i ja nie odpuszcze chocbym mial wysyłać pismo do samego ministra sprawiedliwości Pani Irenie życzę tych wszystkich krzywd co zaznalismy wszyscy.i wcale tych słów nie żałuję.bede walczył do końca.

Wiecie kiedy jakąś rozprawa

Raczej nikt nic nie wie

@Ola

cisza najlepiej to do prokuratora iść czy zakończył śledztwo w sprawie compas money wtedy odbędzie się sprawa

stan

Sprawa dalej się przeciąga do 30 kwietnia a co dalej nie wiadomo musimy czekać

@stan

A ja słyszałam że do końca roku

stan
@Assa

Tak było ale Prokurator Regionalny wydłużył bo są stawiane zażuty jeszcze innym

Mesio
@stan

Klientom?

Poszkodowany

A Pan Kamil uśmiechnięty na Facebooku pod nickiem Ka Mu. Taki to pożyje, a ludzie spłacają jego nowobogackie zachcianki.

@Poszkodowany

Czekamy do końca co prokurator zadecyduje ,czy pan Kamil będzie taki zadowolony

Ewelina

Właśnie szukam czegoś na temat Compass Money. Jaka jest obecna sytuacja firmy, czy zatrudniają ludzi? Wypowiedzcie się, jeśli wiecie coś na ten temat, z góry dzięki.

@Ewelina

Co robia przepraszam?Firma zamknieta.

Jerzy

Proszę o kontakt telefoniczny osoby, która zajmuje się sprawą pełnomocnictwa Pani M. która zniknęła. Mój numer telefonu 508387753

@Jerzy

Przepraszam bardzo zniknela pani M? z Compass money?

ciekawy

aresztowano kierownictwo ale przecież nie tylko oni brali udział w tym procederze. Czy szeregowi pracownicy też będą ewentualnie pociągnięci do odpowiedzialności?

@ciekawy

A kogo oni wszyscy teraz obchodza oblowili sie kosztem biednych ludzi jakie sumienie mieli zeby naciagac osoby ktore zyja ze srednich rent i z wyplaty 2500.Tak kazdy sie zgadzal bo mieli zabezpieczyc raty kredytow.A teraz co pozostalo?Sznurek na szyje bo jest coraz gorzej pieniedzy nie odzyskamy.Z dlugami do nich przyszlismy po pomoc a wyszlismy z jeszcze wiekszymi nie ma nadziei

Morfeusz
@Agnieszka

Ale że jak? Osoba ze srednia renta wzięła tyle kredytów? Jakie trzeba mieć sumienie, żeby podawać fałszywe dane we wniosku w banku A co na to prokurator?

@Morfeusz

Dane nie byly falszywe wszystko bylo prawdziwe we wniosku tylko sposob ich dzialania i zapewnianie ze jest ok bylo falszywe prosze sobie poczytac od deski do deski wszystko lub obejrzec program o nich

Morfeusz
@Agnieszka

Nie wierze. To jak osoba ze srednią rentą nabrała tyle kredytów? No jak, się pytam? A co do czytania od deski do deski. Nie rozumiem solidarności ludzi, którzy niby utopili pieniądze z tymi, którzy wzięli.

Ola

Kiedy jakąś rozprawa przeciwko compass money

@Ola

na temat rozprawy nic nie wiadomo ale czy ktos ma juz komornika przez compas money

Pokrzywdzeni
@rozpaczona

Niestety ja od ponad roku mam zajęte wynagrodzenie i czekam na rozwój sytuacji...

Fauk

W jaki sposób można się skontaktować z Compass Money? Czy ktoś wie?

@Fauk

ale nie ma juz compas money

@rozpaczona

Firma została zlikwidowana? W rejestrze KRS wciąż istnieje. Masz jakieś precyzyjne info w tej sprawie?

@Fauk

Niedawno wyszli z aresztu firma jest zamknieta

@Agnieszka

Można gdzieś znaleźć na to potwierdzenie? Będę potrzebował do przedstawienia sądowi, bo mam wyznaczony plan spłat, gdzie CM jest jednym z wierzycieli.

@Fauk

W prokuraturze w legnicy do prokuratora mazura

Dzięki, będę próbował

Agnieszka

Ludzie wiecie cos nowego?

@Agnieszka

cisza sprawa za sprawą i odrzucanie na korzysc compas money tak nasze sady podchodza do sprawy

@załamana

Ake co sady odrzucaja ja zadnej sprawy w sadzie nie mialam

@załamana

W jaki sposób można się skontaktować z Compass Money? Czy ktoś wie?

Pilnie poszukujemy osób, których pełnomocnikiem w sprawie Compass Money była Pani M(usunięte przez administratora) Proszę o kontakt (usunięte przez administratora)

Proszę w temacie napisać (usunięte przez administratora)

Ona

Sprawa jest bardzo pilna, nawet jak ktoś kogoś zna niech informuje. Pozdrawiam.

@Ona

A o co chodzi wie pani moze na jakim etapie jest sprawa

Ola - To mój email Mik178@wp, proszę o kontakt

@Ona

Ola i inni Mik178@wp.pl, oraz email Ady.

Ciekawość

Witam, mamy 2019 rok, jak przedstawia się sytuacja tej firmy ? co z osobami które dopuściły się tego ? W mediach jest cisza nikt nic nie pisze, czy zapadły jakieś wyroki, czy były sprawy ? co z poszkodowanymi ?

Zostaw merytoryczną opinię o Compass Money - Legnica

• Jak się pracuje w Compass Money?

Zobacz opinie na temat firmy Compass Money tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Compass Money?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 7 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Compass Money
2.2/5 Na podstawie 59 ocen.
  • Rycerska 24
    59-220 Legnica