Opinie o Ats-Konsulting Sławomir Turza w Legnica

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Ats-Konsulting Sławomir Turza. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Ats-Konsulting Sławomir Turza o rekrutacji.

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ats-Konsulting Sławomir Turza w Legnica

Hubert Nowy wpis

Kuba to profesjonalista. Rozmawialiśmy tez z innymi doradcami, ale zdecydowanie Kuba zyskal nasze zaufanie. Zna się na swojej robocie i nie żałujemy.

Magda Nowy wpis

Współpracowaliśmy z Kubą i śmiało mogę powiedzieć, że to dzięki niemu mamy kredyt. Myślę, że bez niego nie dalibyśmy rady pokonać tych bankowych zawiłości. Naprawdę szybko i profesjonalnie przeprowadził nas przez cały ten proces. A przy tym wszystko dokładnie wyjaśniał i odpowiadał nawet na najgłupsze pytania. Mega polecam.

Kuba Nowy wpis

Gorąco polecam. Wszystko poszło szybko i gładko mimo podjęcia decyzji o kredycie 2% dosłownie za pięć dwunasta. Poprowadzono mnie po procesie kupna mieszkania i wzięcia kredytu krok po kroku, informowano na bieżąco o postępach, a także odpowiadano na moje ewentualne pytania w tych tematach. Pozdrawiam Ilonę, Darka i Kubę.

Damian Nowy wpis

Dziękuje bardzo Sławkowi za pomoc w uzyskaniu kredytu. Sławek podchodzi indywidualnie do każdego klienta, szuka dobrych rozwiązań do samego końca. Trafny wybór doradcy finansowego

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Ats-Konsulting Sławomir Turza, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Mariia

Gdy zdecydowaliśmy się zakupić mieszkanie, wiedzieliśmy, że musimy skorzystać z pomocy doradcy kredytowego. Wybraliśmy ATS konsulting głównie sugerując się pozytywnymi opiniami i poleceniem znajomych , i nie zawiedliśmy się. Już na pierwszym spotkaniu otrzymaliśmy odpowiedzi na wszystkie pytania, a co za tym idzie - człowiek z każdą odpowiedzią tracił wszelkie, męczące wątpliwości. Nasz doradca Jakub Mączka pomógł nam we wszystkich formalnościach związanych z wyborem najkorzystniejszego dla nas kredytu hipotecznego, złożeniem wniosków do banków wszystko załatwione szybko i sprawne pomimo tego, że jesteśmy obcokrajowcami.Serdecznie polecamy ATS konsulting i doradcę Jakuba!!!????????

Ewelina.L

Zastanawiałam się dlaczego ATS - Konsulting. Pobuszowałam i znalazłam. A- Aktywność T- Trafność S- Skuteczność Aktywność, bo jesteście firmą z dużą wiedzą, na bierząco z wszystkimi możliwościami, dociekliwi i faktycznie aktywni w swoich działaniach. Trafność. Dobrze, że trafiłam do Was. Mnie by chyba szlag tafił, gdybym miała sama to załatwiać, stosy papierów do wypełniania, podpisy, zaświadczenia. Skuteczność. Przede wszystkim co najważniejsze to otrzymanie pozytywnej decyzji z banku.. Teraz możemy odetchnąć. (usunięte przez administratora) - dziękujemy. Chłopak, który jako jedyny znalazł odpowiedni kredyt, a zaznaczę, że byłam u 3 innych w Legnicy i żaden nie mógł przeskoczyć pewnych barier. JAKUB- JESTEŚ SKUTECZNY. Ja bym dodała coś od siebie. P - jak Profesjonalizm. R- jak Rzetelność O- jak Oszczędność czasu. BRAWO - DZIĘKUJEMY ZA POMOC.

Klaudia

Czy można u Was liczyć na umowę o prace od pierwszych dni?

Aneta i Grzegorz

Pan Sławomir to profesjonalista w swoim fachu, czego dowiódł nawet w okresie pandemii. Szczerze polecamy i dziękujemy za współpracę

Klient
@Aneta i Grzegorz

Dzień dobry, mam pytanie - jak długo trwała wasza współpraca (od pierwszego spotkania)?

Justyna

Tez chce wziąć kredyt hipoteczny i obawiam się o moja sytuacje w BIK... Nie wiem czy cokolwiek uda się zrobić w tym kierunku, dlatego postanowiłam skorzystać z pomocy Pana Sławomira.

Hanna
@Justyna

@Justyna Możesz powiedzieć, czy Ats-Konsulting pobiera opłatę za spotkanie, czy za zalatwienie sprawy?

Iza
@Hanna

Nikt nie powinien pobierać opłaty za przedstawienie oferty, omówienie warunków/możliwości kredytowych i złożenie wniosku. Prowizję płaci bank pośrednikowi po załatwieniu kredytu

Rafał
@Iza

To prawda, firmy które zajmują się doradztwem kredytowym pomagają w załatwieniu pożyczki, ale prowizje pobierają dopiero, kiedy kredyt zostaje przyznany. Czy korzystałeś z usług Ats-Konsulting i firma pomagała Ci w załatwieniu spraw finansowych?

Daniel

Sławomir Turza to nie tylko wspaniały doradca kredytowy,ale przede wszystkim człowiek który kieruje się wyłącznie dobrem klienta.Dla niego nie ma rzeczy niemożliwych.Przeszkody pokonuje wieloletnim doświadczeniem oraz ogromną wiedzą.Rozwiewa wszystkie obawy,cierpliwie tłumacząc.Kontakt możliwy w każdej postaci,na każdym etapie procesowania.Zdecydowanie jest to osoba godna zaufania.POLECAM w 100%

Martyna

Sławomir Turza jest niezastąpiony. Na każdy mail, telefon , sms odpowiada szybko. Jest to najlepszy doradca kredytowy na rynku. Byłam bardzo dobrze poinformowana, pokierowana. Doradztwo pierwsza klasa. Potrafi z ciężkiej sytuacji, historii finansowej wyprowadzić człowieka i pomóc w uzyskaniu tego wymarzonego kredytu. Bardzo bardzo polecam tylko tą firmę no a Sławomir Turza jest jej wisienką na torcie. Dzięki niemu uzyskałam kredyt hipoteczny który wcześniej był niemożliwy do wzięcia!!!! Pokieruje was tak żeby wszystko się udało. Mistrz !!!!!!!

Agnieszka

(usunięte przez administratora)to doradca godny zaufania i polecenia. Konkretnie, solidnie i rzeczowo przedstawił nam procedury uzyskania kredytu,plusy i minusy poszczególnych ofert i całą bankową terminologię. Wykazał się przy tym dużą cierpliwością, zaangażowaniem i profesjonalizmem (a nie byliśmy łatwymi klientami). Monitorował naszą sprawę przez cały czas, Odpowiadał na każdy email, sms, czy telefon; nawet w godzinach wieczornych. Rozwiewał nasze obawy i uspakajał nerwy. To sympatyczny i kulturalny "człowiek z pasją". W 100 % polecamy doradztwo (usunięte przez administratora)i dziękujemy bo już cieszymy się naszym wymarzonym domkiem.

FenixFarm

Pełen profesjonalizm, doskonała znajomość tematu oraz alternatywnych rozwiązań dopasowanych do indywidualnej sytuacji klienta. Pełna możliwość wyboru przedstawionych opcji, decyzji na każdym etapie współpracy .Pomoc telefoniczna,osobista lub on-line w każdej problematycznej lub wątpliwej kwestii. Serwis również po uzyskaniu i podpisaniu umowy kredytowej. Jestem bardzo zadowolona i z pewnością w razie potrzeby ponownie skorzystam z wiedzy i pomocy Sławka

Zostaw merytoryczną opinię o Ats-Konsulting Sławomir Turza - Legnica

• Jak się pracuje w Ats-Konsulting Sławomir Turza?

Zobacz opinie na temat firmy Ats-Konsulting Sławomir Turza tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ats-Konsulting Sławomir Turza?

Ats-Konsulting Sławomir Turza
  • Pl. Wolności 4 lok. 114
    59-220 Legnica
  • NIP: 8841219391 REGON: 022092120

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042