Opinie o "DELIA COSMETICS DISTRIBUTION" Sp. z o.o. (Firma zamknięta) w Rzgów

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie "DELIA COSMETICS DISTRIBUTION" Sp. z o.o. (Firma zamknięta). Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie "DELIA COSMETICS DISTRIBUTION" Sp. z o.o. (Firma zamknięta) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "DELIA COSMETICS DISTRIBUTION" Sp. z o.o. (Firma zamknięta) w Rzgów

Grilowana koza

Pani [usunięte przez moderatora]! [usunięte przez moderatora] nie była griliowana a grilowała a łosoś nie jest uduszony a jedynie czasami duszony przez brygadiera - [usunięte przez moderatora]. Zapraszamy na magazyn w celu liźnięcia lepszych porad kulinarnych.Tu leczymy także różne kompleksy.Taki Łosoś stał się tu prawdziwym mężczyzną , może i tobie się uda

Koziołkowski

Łososiu dziękuje Ci za tak korzystne opinie o mojej skromnej osobie.W tym miesiącu zmobilizowałeś mnie do wykonania 130% normy.Oddam też głos na Ciebie w konkursie na najlepszego pracownika regału przy oknie.Bez Ciebie było by nam naprawdę smutno.ŁUBU DUBU NIECH ŻYJE PREZES NASZEGO KLUBU , NIECH ŻYJE NAM !!!!!! TO PISAŁEM JA [usunięte przez moderatora]

ŁOŚOŚ

Na wstępie chciałbym napisać że TO NIE PRAWDA ŻE BUSZ NIE LUBI HOP COLI a tak na serio to najlepsi pracownicy są w magazynie na czele z przodownikiem pracy i moim wielki przyjecielem [usunięte przez moderatora].Pracujący tam ludzie to najlepsi z najlepszych jacy mogli trafić do tej firmy.Nawiązując do osób wypowiadających sie negatywnie - jak wam nie odpowiada praca w tej firmie to się zwolnijcie i zróbcie miejsce innym którzy potrafią pracować.Nikt was nie zmusz do pracy.Właśnie tacy ludzie tworzą bezrobocie.Pozdrawiam [usunięte przez moderatora]

a ja tu pracuję i odpowiada mi ta praca, wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Osobom, który nie odpowiada praca, proponuje aby tracił energię na szukanie innej zamiast wypisywania tu swoich frustracji wynikających z niespełnienia zawodowego- szkoda czasu! :)

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie "DELIA COSMETICS DISTRIBUTION" Sp. z o.o. (Firma zamknięta) na stanowisko Grafik - Projektant Grafiki 2D bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Leszno

ooo główny podjudzacz napisał. Pierwszy prowodyl złych relacji w firmie, po niej [usunięte przez moderatora] a stawke zamyka [usunięte przez moderatora]

lalunia

to prawda, [usunięte przez moderatora] to kawał chama, nie liczy się z nikim,ale nie tylko on, kierowniczki i brygadzistki wybierają sobie osoby, które lubią i ci mają spokój, na umowę nie ma co liczyć a i pensje głodowe. co do pracowników, którzy tam pracują, to ludzie nie mający innego życia prócz delii, pracują po 12 godzin dziennie, a to wpływa na opinię innych ludzi, ponieważ \" jak nie zostajesz po godzinach tzn,że jesteś nierobem i nie chce ci się pracować\". są też wredne i zawistne babska, które zrobią wszystko żeby kogoś udupić, na kogoś nakablować, są lepsze od kontroli jakości, widzą wszystko i słyszą wszystko, nic się nie ukryje, a poza tym informacje te docierają do brygadzistów, śniadania porządnie nie można zjeść, ponieważ stołówka wygląda jak chlew,przerwa trwa 15 min, więc albo jesz na sucho, albo pijesz wrzątek bo herbata nie zdąży przestygnąć, jak chcesz zapalić to musisz skrócić sobie przerwę śniadaniową,później nie ma szans na jakiekolwiek wyjście, bo drzwi są zamykane na klucz.NIE

Max

Czy teraz przyjmuja?

Czy na dzien dzisiejszy są przyjecia?

Przyjęcia są cały czas

BezrobotnyJuz2lata

Witajcie,co do Delii to dajcie cynk gdy beda przyjecia,zloze cv wtedy.Pozdrawiam.

Zgadzam się że pierwszy wpis to lipa. Bardzo małe pensje , a wielkie wymagania.Nadgodziny za grosze to norma i nie ma wybacz.Zostajesz albo cześć

lipa i kicha a wpis wyżej jest przez pracownika tej firmy !!!!!! nie polecam !!!!!

• Jak się pracuje w "DELIA COSMETICS DISTRIBUTION" Sp. z o.o. (Firma zamknięta)?

Zobacz opinie na temat firmy "DELIA COSMETICS DISTRIBUTION" Sp. z o.o. (Firma zamknięta) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "DELIA COSMETICS DISTRIBUTION" Sp. z o.o. (Firma zamknięta)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

"DELIA COSMETICS DISTRIBUTION" Sp. z o.o. (Firma zamknięta)

"DELIA COSMETICS DISTRIBUTION" Sp. z o.o. (Firma zamknięta)