Opinie o "DELIA COSMETICS DISTRIBUTION" Sp. z o.o. (Firma zamknięta) w Rzgów

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie "DELIA COSMETICS DISTRIBUTION" Sp. z o.o. (Firma zamknięta). Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie "DELIA COSMETICS DISTRIBUTION" Sp. z o.o. (Firma zamknięta) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "DELIA COSMETICS DISTRIBUTION" Sp. z o.o. (Firma zamknięta) w Rzgów

xyz

A czy Ty mądralo powiedziałeś to prosto w twarz czy tylko za monitorem jesteś taki odważny?

TO CO SIĘ TAM DZIEJE NA TEJ DELII TO JAKIŚ SYF... PENSJE GŁODOWE JAK KTOŚ WCZEŚNIEJ POWIEDZIAŁ BO TO JEST RACJA....JEŚLI KTOKOLWIEK CHCIAŁBY TAM ROBIĆ TO GRATULUJE "ZAJEBISTEGO,, WYBORU... ;] CHODZĄCE WŚCIPSKIE BABSZTYLE KRADNĄCE SOBIE ROBOTE...WRĘCZ ZABIJAJĄCE SIE O NIĄ... KTÓRE CHCIAŁYBY WIEDZIEĆ CAŁY TWÓJ ŻYCIORYS...PÓŹNIEJ I TAK TO WSZYSTKO IDZIE NA GÓRE...MAŁY KAROL SIE NIE NADAJE DO ZARZĄDZANIA FIRMĄ, UDAJE WAŻNIAKA ALE MU TO NIE WYCHODZI...WIELE SIE OSÓB BY ZNALAZŁO GDZIE POTWIERDZIŁO BY MOJE ZDANIE NA TEMAT TEGO CZŁOWIEKA ALE SIĘ PO PROSTU BOJĄ....CZŁOWIEK KTÓRY MA MOŻE 30 - 35 LAT A O NICZYM NIE MA POJĘCIA... A JEŚLI CHCE CIE (usunięte przez administratora) Z PREMII TO JEST DO TEGO PIERWSZY BY TYLKO SIE NACHAPAĆ, ATMOSFERA MOŻE Z PIERWSZEGO RZUTU OKA WYDAWAŁA BY SIĘ BARDZO PRZYJEMNA I W OGÓLE FIRMA PIERWSZA KLASA....LUDZIE KTÓRZY MÓWIĄ O SOBIE ŻE ROBIĄ POŻĄDNE KOSMETYKI A ROBIĄ JE(usunięte przez administratora) NAZYWAJĄ SIĘ DLA MNIE HOCHSZTAPLERAMI...BO TAKICH NA PĘCZKI MOŻNA BY BYŁO TAM ZNALEŚĆ WIELU...JEŚLI CHODZI O PRZERWE TO MASAKRA TOTALNA TRWA ONA 15 MIN WIĘC NIE MOZNA SPOKOJNIE USIĄŚĆ I ZJEŚĆ...Z NICZYM TAKIM SIĘ JESZCZE NIE SPOTKAŁEM. (usunięte przez administratora)WIĘCEJ ZARZĄDZAJĄCYCH I KABLUJĄCYCH NIŻ NAPRAWDE SOLIDNIE PRACUJĄCYCH...SYF WSZĘDZIE I GDZIE BY NIE SPOJRZEĆ TO MOŻNA DOSTRZEĆ BURDEL NA BURDELU... CI KTÓRZY TAM ROBIĄ TO WIEDZĄ O CZYM MÓWIE TYLKO SIE BOJĄ MU STANĄĆ TWARZĄ W TWARZ I POWIEDZIEĆ....CIEŻKO W KILKU ZDANIACH OBJĄĆ CO SIE TAM DZIEJE ALE JAK DLA MNIE TO BYŁO ZMARNOWANIE SOBIE CZASU

Maniusia

sorry gościu ale po błędach jakie popełniasz to mam wrażenie że jesteś 5latkiem masakra

zniesmaczony

W Delii pracowałem jako Doradca, ogólnie praca porażka, małe pensje, nie szanują pracownika a w sposób w jaki się rozstają żenujący, bez podania konkretnej przyczyny masz wrażenie że są z ciebie zadowoleni a tu nagle (usunięte przez administratora) wymówienie. Dyrektorek i RKS potrafią przyjechać i wręczyć wymówienia łapiąc na trasie. Oddajesz zabawki a potem z buta do domu. Większego buca jak pan Ch to w żadnej firmie nie widziałem. Dziwne, że właścicieli jeszcze się nie zorientowali jaki folwark sobie urządził.

szok

Weź ty się walnij w ten głupi łeb i pomyśl.Jak chcesz wiedzieć jakie są warunki pracy w tej firmie to jedź na rozmowe a nie pytaj się w internecie.Osobiście uważam że nie nadajesz się do pracy.Debilom stanowcze NIEEEEEE

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie "DELIA COSMETICS DISTRIBUTION" Sp. z o.o. (Firma zamknięta) na stanowisko Grafik - Projektant Grafiki 2D bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Leszno
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Arni

Witajcie, czy ktoś ma widzę jak się pracuje w firmie Delia na stanowisku Kierownik Sprzedaży? Na jakie warunki można liczyć, co firma oferuje w zamian za pracownika z dużym doświadczeniem sprzedażowym. Będę wdzięczny za konstruktywne informacje :)

deliaaa
@Arni

pracowałam w delii na produkcji, zarobek to 5,60/h. Praca na akord. Pierwszego dnia mojej pracy dostałam ochrzan że nie wyrobiłam normy mi przypisanej. Szef bezczelny i arogancki. Odeszłam po tygodniu!

apelonia

Płaca na produkcji jest podobno tragiczna. A można wiedzieć ile mniej więcej na rękę się dostaje? No i czy weekendy są wolne?

laboratorium

Nie nie wiem bo nawet nie mieszkam w Łodzi!!!!!!!!!!! Ale wypowiadam się ponieważ pracuje tam ktoś z mojej rodziny!!! to forum służy wyrażaniu swojek opini więc takową wyrażam. A Panią (usunięte przez administratora)jeśli czuje się Pani dotknięta moimi słowami- Najmocniej przepraszam, nie to było moim celem...

laboratorium

Bardzo ładnie z Pani strony że potrafi się Pani przyznać do błędu... ja tylko wyrażam swoją opinie na temat firmy... nie chcę nikogo ani obrazić ani upokorzyć.. nigdy nie powiedziałam że jest Pani za głupia na prace w tej firmie... to nie prawda, chciałam jedynie poznać Pani wykształcenie i wiedze dotyczącą produkcji oraz pracy w Delii.. dlatego że tak Pani tu broni firmy byłam poprostu ciekawa jakie zajmuje w niej Pani stanowisko. To wszystko... Nie wiem czy jest Pani obiektywna...

laboratorium

Dawanie pracy jest godne szacunku, ale ludzi też trzeba szanować... Na jakim Pani pracuje stanowisku? jakie ma Pani doświadczenie? Jakie wykształcenie? że sie Pani tak na wszystkim zna i takich odpowiedzi udziela z całym swoim przekonaniem...? czy jest Pani aż tak pewna że praca w Deli jest jaką fantastyczna pracą gdzie człowiek jest szanowany i odpowiednio wynagradzany? czy nie jest raczej tak że idą do tej pracy ci którzy już na prawde nie mają wyboru...? Pani (usunięte przez administratora). czy na pewno wie Pani o czym mówi- jakie jest Pani doświadczenie? Ile czasu spędziła pani w tej firmie?

laboratorium

Punktem odniesienia jest kazda inna podobna firma.... Niestety zarobki sa BARDZO niskie, powiedziec mozna ZENUJACE!!!!

super pracownik

Szkoda (usunięte przez administratora) o ile to Ty, że wypowiadasz się właśnie na tej stronie bo jeszcze brakuje wpisu Pani (usunięte przez administratora)raz Twojego brata i będzie niezły cyrk.Szacunek dla Was że dajecie pracę i dla tych którzy potrafią to docenić ale prawda jest taka że za tak małą stawke przychodzą ludzie którzy prace mają tak naprawde gdzieś.Zamiast zapłacić i mieć pracownika na każde zawołanie to macie takie wpisy i pewnie będzie ich więcej.Pozdrawiam

Jak dla mnie to aż tak strasznie w tej firmie to nie jest. (usunięte przez administratora) jest wporządku, jak każdy ma gorszy i lepszy dzień. Według mnie to normalny kierownik. Jeśli komuś nie odpowiada ta praca niech znajdzie sobie inną i tyle. Szkoda tylko że przerwa śniadaniowa trwa 15 minut bo herbaty pożądnie wypić nie można. A co do(usunięte przez administratora)to może jeszcze nie jest jego czas na przejęcie firmy, ale mi on nie przeszkadza. Z każdym da się dojść do porozumienia.

szok

Wow to ładne lody na tym P-0 kręcicie.

o kurcze

Pół zakładu to teraz ten drugi twór (nie tylko produkcja) Może jednak się nie pomylił ten kttoś

ojejku

Ktoś tu chyba pomylił lub nie doczytał tematu. Wyraźnie jest napisane: Delia Cosmetics DISTRIBUTION !!! , a każdy sobie pisze o Delia Cosmetics- produkcji. Po drugie OBSERWATOR ma rację. Dziękuję bardzo i pozdrawiam.

Grilowana koza

Gościu jesteś niesamowity.Szkoda tylko że taki niemot.,Pewnie dlatego poleciałeś.Wszystko kojarzy Ci się (usunięte przez administratora), a to już niebezpieczne bo możesz nabawić się zapalenia jęzora.A jeśli chodzi o pana obserwatora to nie wiem czy jest to do końca strona do poważnej i rzeczowej dyskusji.Już sam pierwszy post mnie osobiście pachnie wpisem pod publikę.Następnie ciąg żali (zakładam zwolnionych pracowników) chyba daleki jest od obiektywizmu.dziwi mnie sam sposób obserwacji tego środowiska bo to tak jakby chciałby pan zasięgnąć info o USA na forum terrorystów arabskich.Tu każdy zwolniony wali swoje racje.Mam wiele uwag , ale to forum nie jest miejscem do ich wyzewnętrzniania.Pozostaje więc podpuszczanie takiego \\\"gościa\\\" który wciągnie się w każdą dyskusję - nawet o poradach z google

GOŚCIU

ŁOŚOŚ to ty jesteś prawdziwy polaczek widać to po twoich wpisach nie rozumiesz sam co piszesz? jeesteś w 100% debilem i szkoda ci odpisywać

ŁOŚOŚ

Dlaczego GOSCIU nie przyznasz otwarcie że pracujesz lub pracowałeś w tej firmie a teraz zachowujesz się jak prawdziwy polaczek i obsrywasz tych którym się udało tylko dlatego że jesteś życiowym ZEREM który nic nie osiągnął.Jedyne co potrafisz to narzekać i oczerniać innych - widać w tym czujesz się najlepiej.Nie udało się tobie to dlaczego ma udać nie innemu.Prawdziwa POLSKA zawiść i zazdrość.GRATULUJE upewniłeś mnie w tym co juz wiedziałem.AHA jestem tym który nie musi (usunięte przez administratora) żeby osiągnąć sukces a w tej firmie nie będe pracował do końca życia za to ty do końca życia będziesz ZEREM.Powodzenia

GOŚCIU

Łośoś u ciebie to już wogóle zero inteligencji \"OBSERWATOR\" o czym innym pisze a odpowiadasz nie na temat nic dziwnego że musisz nadrabiać lizaniem rowa pracodawcom żeby utrzymać się w tej firmie nawet ci nie piszę o co chodziło obserwatorowi bo w życiu tego nie zrozumiesz

ŁOŚOŚ

Widze że OBSERWATOR lubi srać do własnego gniada.Powodzenia w szukaniu lepszej pracy nierobie.

• Jak się pracuje w "DELIA COSMETICS DISTRIBUTION" Sp. z o.o. (Firma zamknięta)?

Zobacz opinie na temat firmy "DELIA COSMETICS DISTRIBUTION" Sp. z o.o. (Firma zamknięta) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "DELIA COSMETICS DISTRIBUTION" Sp. z o.o. (Firma zamknięta)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

"DELIA COSMETICS DISTRIBUTION" Sp. z o.o. (Firma zamknięta)

"DELIA COSMETICS DISTRIBUTION" Sp. z o.o. (Firma zamknięta)