Opinie o Trans-Kam Roboty Drogowe w Stryków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Trans-Kam Roboty Drogowe. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Trans-Kam Roboty Drogowe na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trans-Kam Roboty Drogowe w Stryków

QWERTY

Skoro to taka dobra firma to czemu sami Ukraińcy teraz tam pracują??? Pozdrowienia dla starej ekipy

wlaściciel

NAPISAŁ WŁASCICIEL...:)!

qwerty

i co padl na twarz firmy niebedzie taki dobry biznesmen (usunięte przez administratora) mu w glowie a nie pracownicy mial zgrana ekipe to sie nieszanowalo ludzi i odeszli a teraz kara komornik na (usunięte przez administratora) siedzi maszyny powywozil na kwilno pochowal spych w kielcach boi sie a niech abiora mu wszystko

zenada

zrobienie uprawnien na maszyny budowlane kosztuje za darmo ich nie rozdaja wiedz dla tych co pisza 8 zl ci zostaje to mam sie cieszyc?????.. ludzie troche sie ogarnijcie bo wstyd ze w 21 wieku macie takie myslenie skoro wszystko jest drogie.. i nie ma odgornie zapisane ze to pracownik w polowie pokrywa swoj zus. pracodawca skoro cie zatrudnia jest zobowiazany do oplacenia za ciebie skladek.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Trans-Kam Roboty Drogowe. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Czynności pomocnicze przy pakowaniu drobnych elementów
Stryków
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
logo firmy Operator wózka widłowego
TECHMARK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Stryków
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit

jak zus kosztuje około 900zł to 450 ci zabierze z tego co zarobisz a zarobisz 2800 - 450=2350 i tyle dostaniesz

WIERZYCIEL

UWAGA!!!!KONTRAHENT NIE REGULUJE WYMAGALNYCH ZOBOWIĄZAŃ ZA WYKONANE USŁUGI PODWYKONAWCZE! PRZESTRZEGAM!

ale odtego 12zł na godzine jeszcze odlicz sładke na zus bo pół zabiera

NIEDAWNO

siemka.bylem tam ostatnio na rozmowie i powiem ze pan kupis umie zamacic w glowie. z tego co mowil to jest najlepsza firma w okolicy zapytalem sie o stawke i prponowal mi 12 zl na godzine na reke. ale kiedys tam pracowal moj sasiad i wiem o ktorej wracal do domu i byl nezadowolony z tej pracy. wiedz po chwili podziekowalem i powiedzialem ze sie odezwe.

daj sobie spokuj z Kupisem jak nie wygra przetargu na jakąś robote to będziesz robił w polu przy zniwach albo naprawiał samochody bo u kupisa pracują ludzie którym na składkach ZUS niezalezy Bo opłacaja KRUS a tobie jak cie zarejestruje zabierze pół ZUS-u.Lipa konkretna

Zainteresowany pracą

Drodzy forumowicze. Czy firma aktualnie wykonuje jakieś prace,zamówienia? Radzą sobie jakoś,jak wyglądają płatności? Ponieważ jeszcze się waham nad podjęciem tam pracy.

leon

nawet przetargu na połorzenie nawierzchni w lubiankowie nie potrafi wygrac bo nikt go do pracy nie chce bo jest peprok

hej

Wszyscy odeszli a teraz rumuny tylko tam robia na czarno i za darmo

stara gwardia

pozdrawiam chlopakow ktorzy mieli odwage odejsc z tej firmy do innej i teraz zyja jak ludzie. wiecie kto i kogo pozdrawiam

pokrzywdzony

nie wszyscy tyle robili znam dużo przypadków co po jednym dniu podziękowali jak jest firma ok to ludzie robią 10 15 lat (usunięte przez administratora)

pokrzywdzony

jesteś pewnie jakaś rodzina skoro tak pozytywnie piszesz, bo osoba która ciężko u niego pracowała bądż pracuje tak słodko by nie pisał

pokrzywdzony

Idż to zobaczysz, a to nie jest narzekanie tylko szczera prawda .Ja w nowej pracy teraz nie narzekam a co do(usunięte przez administratora)to mnie nie obchodzi bo to nie jest mój szef

znam tą firme

GDY zobaczyl pan BOG prace nasza byl zadowolony a gdy uslyszal o zarobkach naszych w tej (FIRMIE) USIADL I ZAPLAKAL. ten tekst dobrze przytacza sytuacje jaka tam panuje

znam tą firme

pracowalem tam i odradzam tam pracowac powaznie a jak nie wierzycie to popracujcie tam i sie przekonacie.. (usunięte przez administratora)

kolega

co do czasu pracy to prawda najlepiej nie miec życia prywatnego tylko robic na warsztacie lub w tym pgr na kwilnie tam chlopaki to mieli jeszcze mniej placone bo w polu robili od switu do nocy. przykro mi sie robilo jak ja do domu jechalem a oni pola po nocy uprawiali...(usunięte przez administratora)

a ile razy pracowało się do 2,3 w nocy a na 7 rano musieliśmy być w pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Trans-Kam Roboty Drogowe - Stryków

Trans-Kam Roboty Drogowe