Cosmetic Essence Inc. CEI

Stryków

Opinie o Cosmetic Essence Inc. CEI

Anonim

Ukraińcy są. Polakom pracy żałowali a Ukrainie nawet każą w soboty przychodzić.

Greg

Z krzesłami to prawda. Co niektórzy a raczej niektóre już pół godziny przed czasem wchodzą żeby sobie coś zająć i stoją przy człowieku aby tylko nie wydał innej osobie. A kanapkę też mi ktoś raz ukradł. Chyba trzeba w nią pluć to potem będzie przynajmniej satysfakcja...

Upodlenie człowieka, wyzysk i zero szacunku. Firma zbija grubą kasę a wiecznie brakuje krzeseł czy kuwet na komponenty. Ludzie zabijają się o te krzesła, co jest mega żałosne. Żeby iść napić się wody, trzeba się prosić lidera, żeby zastąpił na chwilę. Ludzi traktuje się jak bydło, to ludzie zaczynają zachowywać się jak bydło - dzisiaj dla przykładu ktoś ukradł mi jedzenie z lodówki. Wiecznie za mało produktów, nawet jak jest norma to i tak trzeba [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a szary pracownik nic z tego nie ma. Praca niby na godzinę, a tak naprawdę na akord.

Na wakacje

Czy ktoś może napisać czy w tym roku też są Ukraińcy bo się zastanawiam czy przyjść

Magda

Jak to czytam to mnie śmieszy. Ludzie szukają pracy w agencji pracy TYMCZASOWEJ a potem się dziwią. Ale czego? Że praca na chwile? Sama nazwa wskazuje to czego oczekiwać.

PM

Dokładnie . W maju czy czerwcu kuszą liderów mechaników umową o pracę ale to jest na 2, 3 miesiące a potem często zleceniówka ze stawką pakowacza . A jak się nie podoba to wyjeżdżaj bo i tak cię nie potrzebujemy . Albo każą pakować jak zwykłemu robolowi . Ludzi się tu potrzebuje do połowy sierpnia a potem do widzenia. Ukrainiec ważniejszy od Polaka. Wystarczy że pracy nie ma w pn i wt a już w pt odwołania. W środę już przychodzą nowe osoby. Dom wariatów. Stąd te wszystkie ogłoszenia i mieszanie ludziom w głowach. Jednym słowem "praca" na chwilę.

Anonim

Tak tu było jest i będzie, bo zlecenia są albo ich nie ma. Nie oszukujmy się. Szansą że ktoś tu zagrzeje miejsca jest bliska zera. Jednych się przyjmuje na jeden dzień innych na kilka miesięcy zazwyczaj z przestojami do połowy grudnia. Ludzi na stałe jest tu garstka a i nie wszyscy z nich mają umowę choćby tymczasową z agencją. A jak dostaną to nie rzadko na miesiąc lub trzy czyli gra nie warta świeczki. Od dwóch lat jest tu bryndza. Pracy mało, druga zmiana latem a trzeciej brak. Zimą i wiosną idą 2-3 linie a ludzie nie są pewni jutra. Co z tego że latem jest więcej pracy skoro zwożą młodzież z Tomaszowa albo ściągają Ukraińców którym trzeba zagwarantować pracę kosztem okolicznych pracowników.

Ela

Trzymają stałych pracowników a nowych ciągle odwołują. Przyjmują ludzi na zasadzie zapchaj dziury na dzień lub dwa

Jula

Czy ktoś wie dlaczego zablokowano pracę do kitu?

xyz

Przede wszystkim jest to firma sezonowa. Dobra na wakacje dla studenta. Chyba że ktoś chce popracować kilka dni a potem czekać na telefon.

Justyna

NIKOMU nie życzę pracować tam. Wyjęte z kosmosu normy, kierownik potrafi zbesztać przy wszystkich kogoś za to że za wolno pracuje, ludzie tam dosłownie biegają, wszyscy spoceni i czerwoni z pochyloną głową. Wczoraj byłam pierwszy dzień, zatrudnili razem ze mną jeszcze 4 os, z tego co wiem 3 chcą odejść. Nigdy nie robisz wystarczająco dobrze, wystarczająco szybko, ścigasz sie z ukraińcami. Paranoja, chyba najgorszy magazyn w tulipan parku.

feniks 160

pracowalem w tej firmie 2 dni od 25maja do 26maja a 27 zadzwoniono do mnie i powiedziano zeby nie przyjezdzal placa na godzine a tam jest akort robia co chca z nami jestesmy bialymi murzynami przyjmura na pare dni i po pracy

Elektro Mechanicy !!! Uważajcie - ten pracodawca kłamie o wysokości wynagrodzenia i nie tylko! Po kilku dniach pracy na stanowisku mechanika każe pracować na liniach produkcyjnych - jak zwykłemu szeregowemu pracownikowi! Gdy popsuje się maszyna musisz pytać/szukać lidera linii czy Ci pozwoli pójść naprawić maszynę - skandal! Proszę uważajcie na treść umów i kwoty podane na nich. Pracowałem ponad tydzień bez umowy, potem dostałem umowę na duuużo mniejszą kwotę. Kierownicy są miłymi ludźmi, nie wymagają za dużo i "szanują człowieka"... Szeregowi ludzie są na ogół symapatyczni i na wzajem sobie pomagają. Jedynie liderzy udają że mają dwie lewe ręce. Pozdrawiam

Zostaw opinię o Cosmetic Essence Inc. CEI - Stryków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cosmetic Essence Inc. CEI