Opinie o Voyant Beauty Sp. z o.o. w Stryków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Voyant Beauty Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Voyant Beauty Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Voyant Beauty Sp. z o.o. w Stryków

Praca, w szczególności dla mężczyzn, jest na dłuższą metę wyczerpująca. O ile kobiety i dziewczyny siedzą na liniach i wykonują lżejsze prace, o tyle płeć męska (za tę samą stawkę) wykonuje znacznie cięższe prace. Ogromna monotonia wykonywanych zajęć, tempo narzucane od ślimaczego po ekspresowe. Brak racjonalnego podziału obowiązków. Kierownictwo bardzo często nie potrafi dobrze gospodarować siłą roboczą i bardzo często linie produkcyjne mają ubytki w ludziach, przez co jedna osoba pracuje za dwie, itp. Kontrolerzy jakości to "pic na wodę fotomontaż", siedzą, coś poklikają na komputerze, od czasu do czasu sprawdzą produkt - i tak w kółko. Nigdy nie mają czasu nawet na chwilę zastąpić kogoś na linii. Większość liderów jest w porządku, chociaż i tutaj są wyjątki. Strach zostawiać rzeczy w szafkach, ponieważ co roku zdarzają się kradzieże. Ogromna ilość Ukraińców, często nie można się z nimi w żaden sposób dogadać. Przerwa, jak na taką pracę, wydaje się być minimalnie za krótka. Zanim wszyscy przejdą przez ochronę, to mija już ponad 5 minut. Praca na 2-3 miesiące jest w porządku. Na dłuższą metę, szczególnie dla mężczyzn, nie polecam.

Łucja

@Anonim jesteś pewien, że pracownicy nie zdają sobie sprawy z tego, że istnieje umowa o pracę? Nikt w firmie nie ma prawa do urlopu, czy też L4? Są to aspekty zatrudnienia tak typowe, że raczej większość Polaków zdaje sobie sprawę z tego, że to umowa o prace je gwarantuje. Możesz napisać coś w tym temacie więcej?

@Łucja

Nie zdają sobie sprawy, że dawanie umowy zlecenia na takich warunkach jest bezprawne. Zdecydowana większość pracowników ma zleceniówki. Spowodowane jest to brakiem ciągłości produkcji, skąpstwem decydentów firmy oraz obawą o uciekanie ludzi na zwolnienia. Gdyby chcieli daliby tym sumiennym a nie chcą.

Łucja

@Anonim dlaczego więc Twoim zdaniem pracownicy godzą się w Cosmetic Essence Inc. CEI na taką formę zatrudnienia? Czy pracodawca rekompensuje im te kwestie w innym obszarze? Obecnie mamy w Polsce rynek pracownika i są to czasy, w którym pracodawca musi o pracownika zabiegać. Dziwi więc fakt, że pracownicy decydują się na zatrudnienie, które finalnie nie jest dla nich zadowalające.

@Łucja

Dlatego że ludzie nie wiedzą, że powinni dostać inną umowę tzn o pracę. Zakład daje zleceniówki a zachowuje się tak jakby dawał umowę o pracę. Oczekuje się od ludzi jednak samodyscypliny, podporządkowania a żeby cokolwiek więcej dać, jakieś przywileje pracownicze, to już nie. Nawet wieloletnim pracownikom. To co się tu dzieje jest niezgodne z polskim prawem pracy. A zakład mimo wdzięczności, że ludzie jednak są i chcą pracować, to i tak ich nie szanuje. Wielu ludzi stąd odchodzi ale to jest prosta robota i pracodawca ma to w nosie. Jak nie jeden to drugi.

Łucja

@Anonim, na pewno stawki trzeba umieć negocjować, o wiele zmniejszyła się w takim razie wypłata na tym stanowisku? Odnośnie osób pracujących w firmie skupiajmy się raczej na ogólnym charakterze pracy w Cosmetic Essence Inc. CEI, a nie na zachowaniu kierowników.

@Łucja

"na pewno stawki trzeba umieć negocjować"? To jeszcze nie ten standard współpracy. Raczej szukanie głupiego. Z jednej strony to przykre, że ludzie szkalują firmę ale z drugiej co oni sobie myśleli. To niby wszystko pod pierzyną? Ludzie gęby nie mają? A to ściąganie Ukraińców to w ogóle masakra. Dla mnie to szkodzenie sobie samemu.

@Łucja

Jak się na liderów linii bierze młodych chłopaków często miesiąc po maturze to gdzie współpraca, negocjacja stawek. Na linii nierzadko kobity po 40, 50 a taki chłostek nimi dryguje.

@Anonim

Żerowanie na naiwności 18 latków może mieć znamiona wyzysku. Za pracę na określonym stanowisku powinna być uiszczona stosowana zapłata. Z tego co się zdążyłem zorientować ten zakład zatrudnia na umowy cywilnoprawne. Czy one na pewno nie noszą znamion umowy o pracę?Niestety wielu pracodawców nadal wykorzystuje zleceniówki w miejsce umowy o pracę licząc na to, że dosięgnie ich kontrola PIP. Sami pracownicy również godzą się na taką formę zatrudnienia :( Jedynie co pracownik może zrobić to zgłosić się do PIP, ewentualnie wejść na drogę sądową.

@Anonim

Gdyby ktoś poszedł do sądu zakład by przegrał. Natomiast to nie zmienia faktu, że w tym kraju toleruje się takie bezprawie jeśli chodzi o prawo pracy i to od tylu lat.

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Inżynier procesu w firmie Voyant Beauty Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Czynności pomocnicze przy pakowaniu drobnych elementów
Stryków
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
logo firmy Operator wózka widłowego
TECHMARK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Stryków
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
Łucja

@anonim, tak młode osoby radzą sobie z takim stanowiskiem, jakim jest lider? Na pewno przykre, że takie osoby zaniżają stawki innym bardziej doświadczonym osobom, ale też pytanie na jak długo dadzą radę i czy Cosmetic Essence, nie będzie musiał zwrócić się do osób, które już się na tym znają? Myślisz, że młodzi pracownicy podołają?

Olek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutację i na jakie stanowisko?

@Olek

Szukaj na portalach olx, lento itp. Na pewno pakowacz praca na zleceniówce i na telefon jak potrzebują, lider linii raczej w sezonie niektórzy zostają na dłużej jak będą tańcować jak im kierownik zagra czyli również pakować, owijać palety, dowozić komponenty jako materiałowiec itp. Na kontrolerki to raczej kobiety i też raczej w sezonie. Chyba że na magazyn ale wzmocnienie załogi raczej latem. Zima i wiosna to posłucha więc na magazyn nie ma co się pchać. Trzeba uważać na umowy które się podpisuje. Po sezonie potrafią zabierać bo już nie potrzebują tak ludzi.(usunięte przez administratora) Taki magazyn raz praca jest raz nie. Nikt za darmo nie zapłaci. Nie ma co się dziwić. Szkoda że nie ma poszanowania do ludzi tzn Polaków na których się zarabiało przez 10 lat. Teraz na czasie Ukraińcy.

Piotrek
@Anonim

Trzeba uważać bo ja nic nie dostałem jak prowadziłem linię latem. W tym roku już się nie zgodzę albo pójdę gdzieś indziej.

Pracy tyle co kot napłakał a ogłoszenia dają . Niech sobie tak Ukraińca biorą zobaczymy czy im przyjdzie. ehh

Łucja

@anonymous w sprawach zamieszczenia ogłoszeń o pracę zapraszamy do kontaktu z zespołem GoWork.pl, gdyż pozostałe formy tego typu ogłoszeń stanowią naruszenie regulaminu serwisu. @Pracownik czy przełożeni są świadomi braków narzędzi i mebli? Jak rozumiesz sytuację, że pracownik nic nie ma z wyrobionych norm? Może jest potrzeba zgłoszenia braków na stanowisku pracy? Z tego co znalazłam na stronach www.ceipoland.pl/career firma Cosmetic Essence zachęca jednak do składania CV.

Dzień Dobry, szukam spośród osób obecnie lub kiedyś zatrudnionych w firmie kogoś kto byłby zainteresowany pracą w innej firmie o podobnym charakterze (pakowanie produktów) na stanowisku Lidera Linii Produkcyjnej. Praca w systemie dwu zmianowym od poniedziałku do piątku. Mogą być to osoby z niewielkim doświadczeniem w koordynowaniu i nadzorowaniu pracy osób przy linii pakującej (manualnej, nie zautomatyzowanej). Praca jest od zaraz. Proszę o ewentualne polecenia osób pozostawić w odpowiedzi na komentarz.

Ryszard

Czy dobrze się pracuje? Czym tłumaczyć ta ciszę?

Ukraińcy są. Polakom pracy żałowali a Ukrainie nawet każą w soboty przychodzić.

Greg

Z krzesłami to prawda. Co niektórzy a raczej niektóre już pół godziny przed czasem wchodzą żeby sobie coś zająć i stoją przy człowieku aby tylko nie wydał innej osobie. A kanapkę też mi ktoś raz ukradł. Chyba trzeba w nią pluć to potem będzie przynajmniej satysfakcja...

Upodlenie człowieka, wyzysk i zero szacunku. Firma zbija grubą kasę a wiecznie brakuje krzeseł czy kuwet na komponenty. Ludzie zabijają się o te krzesła, co jest mega żałosne. Żeby iść napić się wody, trzeba się prosić lidera, żeby zastąpił na chwilę. Ludzi traktuje się jak bydło, to ludzie zaczynają zachowywać się jak bydło - dzisiaj dla przykładu ktoś ukradł mi jedzenie z lodówki. Wiecznie za mało produktów, nawet jak jest norma to i tak trzeba (usunięte przez administratora) a szary pracownik nic z tego nie ma. Praca niby na godzinę, a tak naprawdę na akord.

Na wakacje

Czy ktoś może napisać czy w tym roku też są Ukraińcy bo się zastanawiam czy przyjść

Magda

Jak to czytam to mnie śmieszy. Ludzie szukają pracy w agencji pracy TYMCZASOWEJ a potem się dziwią. Ale czego? Że praca na chwile? Sama nazwa wskazuje to czego oczekiwać.

PM

Dokładnie . W maju czy czerwcu kuszą liderów mechaników umową o pracę ale to jest na 2, 3 miesiące a potem często zleceniówka ze stawką pakowacza . A jak się nie podoba to wyjeżdżaj bo i tak cię nie potrzebujemy . Albo każą pakować jak zwykłemu robolowi . Ludzi się tu potrzebuje do połowy sierpnia a potem do widzenia. Ukrainiec ważniejszy od Polaka. Wystarczy że pracy nie ma w pn i wt a już w pt odwołania. W środę już przychodzą nowe osoby. Dom wariatów. Stąd te wszystkie ogłoszenia i mieszanie ludziom w głowach. Jednym słowem "praca" na chwilę.

Ela

Trzymają stałych pracowników a nowych ciągle odwołują. Przyjmują ludzi na zasadzie zapchaj dziury na dzień lub dwa

Jula

Czy ktoś wie dlaczego zablokowano pracę do kitu?

xyz

Przede wszystkim jest to firma sezonowa. Dobra na wakacje dla studenta. Chyba że ktoś chce popracować kilka dni a potem czekać na telefon.

Justyna

NIKOMU nie życzę pracować tam. Wyjęte z kosmosu normy, kierownik potrafi zbesztać przy wszystkich kogoś za to że za wolno pracuje, ludzie tam dosłownie biegają, wszyscy spoceni i czerwoni z pochyloną głową. Wczoraj byłam pierwszy dzień, zatrudnili razem ze mną jeszcze 4 os, z tego co wiem 3 chcą odejść. Nigdy nie robisz wystarczająco dobrze, wystarczająco szybko, ścigasz sie z ukraińcami. Paranoja, chyba najgorszy magazyn w tulipan parku.

Zostaw merytoryczną opinię o Voyant Beauty Sp. z o.o. - Stryków

• Jak się pracuje w Voyant Beauty Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Voyant Beauty Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Voyant Beauty Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 3 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Voyant Beauty Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Smolice 1 I lok. Hala F
    95-010 Stryków