Opinie o Ipazurki.Pl Sp. z o.o. w Łęczyca

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Ipazurki.Pl Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Ipazurki.Pl Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ipazurki.Pl Sp. z o.o. w Łęczyca

Iza Nowy wpis

Polecam bardzo miła obsługa doradzą podpowiedzą co i jak.

Kocham ten sklep Nowy wpis

Uwielbiam ten sklep i robić w nim zakupy mają po prostu wszystkie produkty i wszystko przychodzi na czas :) najgorzej jak mąż dostanie się do wyciągu bankowego wtedy już tak miło nie jest ;)

Novy Nowy wpis

Zamawiałem produkt jak produktu nie ma tak nie było nawet nie racza oddzwonić mało tego po prau dniach jak towar miał przyjść to dzwoni i proponują go za droższej żałosne pazerność (usunięte przez administratora)firma uważajcie lepiej na tych (usunięte przez administratora)

Miłe zakupy Nowy wpis

Towar 1 klasa wysoka jakość i obsługa na wysokim poziomie polecam

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Ipazurki.Pl Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Dietetyk
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.
Zakochana

Wszystko super fajna współpraca wszystko na czas Polecam

Wyłudzacze pieniądzy

Produktów jak nie było, tak nie ma do dziś. Nie dajcie się oszukać tak jak ja.

Nie kupować

Towar opłacony i do dziś zero odzewu ze strony firmy. Omijać szerokim łukiem. Maja fb, strona internetowa budzi zaufanie i o to pewnie chodzi, aby nabrac jak najwięcej ludzi i nabic sobie kabzę.

Iwona

(usunięte przez administratora) 8 grudnia 2020 opłaciłam zamówienie. Wysłałam dziesiątki maili, dzwoniłam kilka dni - CISZA! Nikt nie odbiera, nikt nie odpowiada. (usunięte przez administratora) Uważajcie.

Zostaw merytoryczną opinię o Ipazurki.Pl Sp. z o.o. - Łęczyca

Ipazurki.Pl Sp. z o.o.