Opinie o Voyant Beauty Sp. z o.o. w Stryków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Voyant Beauty Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Voyant Beauty Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Voyant Beauty Sp. z o.o. w Stryków

Patryk

Od czego zależy wysokość wynagrodzeniem w tej firmie ?

Aron
@Patryk

Wynagrodzenie zależy od umowy, którą się podpisało. Zanim zaczniecie pracować, a tym bardziej awansujecie np. na lidera dokładnie przeczytajcie umowę lub aneks do umowy pakowacza. Nie przystępujcie do stanowiska funkcyjnego na umowie agencyjnej pakowacza dopóki nie zostanie podpisana inna lub aneks. To jest chyba normalna procedura i standard zachowania biznesowego.

@Aron

A jest praca tam jeśli tak to się pisze pracowałem tam na materiałach albo rotary monolog o ile są jestem gotowy

@Marcin

Potrzebują teraz materiałowców, możesz pracować przez agencję lub bezpośrednio przez firmę, ogłoszenie jest na pracuj pl

Czyli u was każdy ma inne wynagrodzenie tak?

@Adam

Wszystko zależy od pełnionego stanowiska, jeśli jesteś operatorem linii masz taką samą stawkę jak inni na tym samym stanowisku.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Cosmetic Essence Inc. CEI?

Nie ma już firmy Cei. Po za tym jest pandemia

Dżekson

Czy ta firma obecnie działa? Czy ktoś tam pracuje?

Julia
@Dżekson

Tak istnieje ale pod inną nazwą Voyant Beauty Sp. z o.o. Pewnie na tej samej zasadzie co się zmieniają nazwy marketów. Coś w tym stylu ale szczegółów nie znam.

Phoenix
@Julia

Voyant Beauty jest wynikiem połączenia 3 firm: Cosmeticessence, VeePak, Aware. Ostatnio dołączyło do nas także KPC

Dżekson
@Julia

a czy jest jakiś numer kontaktowy do nich? te które znalazłem w necie nie są odbierane.

Renata
@Phoenix

A czy możesz szerzej napisać jak w tym momencie wygląda sprawa zatrudnienia. Jak można się przyjąć na stanowisko pakowacza konkretnie. Ludzie są przyjmowani przez agencje pracy czy zakład. Tylko nie chodzi mi, że jedna na zakład a stu na agencję ale o regułę tzn większość. Czy jest to praca na stałe czy tymczasowa? I czy się coś zmieniło wraz ze zmianą nazwy czy po staremu.

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Inżynier procesu w firmie Voyant Beauty Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Czynności pomocnicze przy pakowaniu drobnych elementów
Stryków
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
logo firmy Operator wózka widłowego
TECHMARK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Stryków
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit

Czy można liczyć w Cosmetic Essence Inc. CEI na prywatną opiekę medyczną?

Phoenix

Tak

Gerda

Czy może ktoś napisać jak w tym momencie wygląda sprawa zatrudnienia? Na agencje czy na zakład przyjmują? Jakie agencje są w tym momencie i czy można dłużej popracować?

Nowy Wpis

@Adam. Dlaczego pracodawcy faworyzują Ukraińców? Nie wiem.Dyrekcja a szczególnie kierownik kierowników udają że o niczym nie wiedzą.Uważają, że jak komuś praca nie odpowiada to może poszukać sobie innej. W okolicy są jeszcze inne firmy. Trudno w to uwierzyć,ale tak wygląda rozmowa z nimi.A może chodzi oto o co chodzi jak nie wiemy o co chodzi? Na podstawie umowy, międzyrządowej, z 2012r. na linii Warszawa- Kijów pracodawca do pracownika z Ukrainy dostaje dofinansowanie. Nie jest to mała kwota.A może rację miał Piłsudski mówiąc o Polakach to co powiedział. Powiem krótko, jako naród nie szanujemy się. Ktoś pytał czy jest wystawka kosmetyków , które nie zostały np.lekko uszkodzone. Nie ma czegoś takiego. Przynajmniej dla pracowników pracujących przy linii. Nie ma czegoś takiego jak umowa zlecenie na okres próbny. Albo umowa zlecenie albo umowa o pracę na czas próbny. W CEI, a obecnie VOYANT, nie ma żadnego socjalu.Chodzi mi o, np. kawę ,herbatę, jakąś bułeczkę gratis.Nie ma tego,chociaż przepraszam, w tłusty czwartek firma częstuje pączkami.Nie wiem czy z tego powodu nie zbankrutują.

@Nowy Wpis

Czegoś takiego jak dofinansowanie do pracy Ukraińca akurat nie ma

@Nowy Wpis

A dlaczego firma zmieniła nazwę? To teraz wisi szyld Voyant? To tak jak ściągali młodzież uczącą się w sezonie bo za takie osoby nie ma składek. Tylko podatek. Z tego co wiem. Nawet autobus mieli za darmo.

ciuralla
@Anonim

jak nie wiesz to się nie wypowiadaj. zmiana nazwy związana jest z połączenia się 3 firm w jedną. Nie ma dofinansowania od zatrudnienia Ukrainy.

Renata

Mam pytanie odnośnie transportu do firmy. Czy Cosmetic Essence Inc. zapewnia pracownikom z pobliskich miejscowości darmowy dojazd do pracy? Wiele okolicznych firm tak robi, dlatego pytam.

@Renata

Zapewnia ale tym, którzy i tak by nie dojechali na własną rękę tzn mieszkają za daleko. Ludzie mają dojazd zwłaszcza latem z Tomaszowa Mazowieckiego, Łęczycy i Ozorkowa. Pozostali muszą sobie radzić sami

Lolek
@Renata

Tak, jeśli pani jest zatrudniona przez agencje pracy tymczasowej.

Czy w Cosmetic Essence Inc. CEI zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

To jest firma która generalnie zatrudnia na umowę zlecenie. O przepraszam NIE firma. Tylko agencje pracy tymczasowej. Firma korzysta z takich agencji a w papierach pewnie oficjalnie ma wszystko super dajemy umowy. Dla mnie to w praktyce na jedno wychodzi bo oficjalnie zatrudnia apt a pracuje się w Cei. To Cei dyktuje warunki bo to klient agencji i agencja robi to co klient nasz pan chce. Tam było wiele agencji.Dla mnie najgorsze było to że nie można tam wnosić telefonu a to praca na zasadzie zapchaj dziury. Najlepiej iść aby nie siedzieć w domu i szukać następnej. Żeby być ok to napiszę lepsze to niż nic jak się nie ma za co żyć.

Anka

@anonim 16 zł brutto to nawet nieźle... A czy są takie wystawki, z których można brać kosmetyki, które nie pójdą z jakichś przyczyn do wysyłki?

@Anka

Z tego co mi wiadomo nie. Ja nic nie dostałam z tego typu rzeczy.

Mało w tym wątku "świeżych opinii", a chciałem dowiedzieć się, jakie są warunki pracownicze w Cosmetic Essence Inc. CEI. Mam tutaj na myśli wysokość wynagrodzenia, umowę, którą oferuje pracodawca na start oraz dodatki poza pensją.. Posiadacie informacje czy firma być może prowadzi teraz rekrutację?

@Adam

Mam tylko wiedzę na temat pracy pakowacz na agencję pracy tymczasowej. Stawka 16pln/godz brutto. Żadnych dodatków chyba nie ma. Goła stawka. Ja pracowałam kilka lat na apt i nie miałam dodatków. Aha poczęstunki wigilijne były, więc chyba tylko taki "dodatek".

Aanatalsonia12

Chciałabym krótko, ale się nie da. Ludzie pracują na akord, linia "idzie" w zastraszającym tempie, ponieważ trzeba zrobić normę"liderom" . Nie wiem kto zarządził coś takiego, ale gdy halę odwiedza dyrektor wtedy linie automatycznie są nastawione na tempo, które powinno być, a gdy dyrektor wszystkie kąty zwiedzi i tylko przekroczy próg hali linie znów wracają do tego samego przyspieszenia. Ludzie ledwo się wyrabiają, żeby "liderzy" mieli normę, gdy coś idzie nie po ich myśli albo wyrzucają pracowników na gorsze stanowisko, albo ich opieprzaja. Najlepiej mają Ukraińcy! Za normę, którą wyrabiają pracownicy to oni powinni mieć więcej płacone, ale niestety nie mają nic a starają się z żeby, któryś z "liderów" ją miał. Poza tym na hali pracownik czuje się jak więzień.. nie można mieć telefonu, kolczyków na uszach, pierścionków na palcach oprócz obrączki, przetartych spodni, odkrytych butów, nawet butelki wody, żeby móc się napic. Oczywiście stoi dystrybutor z wodą (w czasie letnim z Heleną) ale co z tego, gdy jeżeli chcesz pójść się napić musisz prosić "lidera"lub "jakość", żeby móc się iść napić albo skorzystać z toalety. Byłam świadkiem z kiedy Pani, która miala potrzebę iść do ubikacji musiała zostawić wszystko i lecieć za potrzebą, wtedy dopiero pokazał się "lider" i stanął na jej miejscu w celu przejęcia jej pracy. Do tego materiałowcy .. więcej czasu przestoja rozmawiając między sobą lub kręcąc z Ukrainkami, spędzają czas na papierosie itd a gdy kończy się na linii materiał trzeba ich wołać bo linia stanie.. śmieszne, oprócz tego mają wielkie pretensje, że są zapracowani i nie mają czasu. Niektóre pracownice starsze Panie, które powinny odejść na emeryturę pracują do tego dyrygują innymi pracownikami, każąc im iść na inne stanowisko stwierdzac, że na dane się nie nadają.. w ogóle w ogóle. Na DODATEK nie ma stałej umowy o pracę, nie ma dosłownie nic , urlopu , dnia wolnego, ZERO. Kiedy chcesz sobie wziąć wolne owszem weźmiesz, ale Ci nie zapłacą, a o urlopie którym się należy każdemu możesz zapomnieć lub o dłuższym wolnym , poniewaz zaraz Cię odwołają czyli nie będą chcieli do pracy. Odezwia się za jakiś czas albo wogole. Ludzie pracują po paręnaście lat i nie mają umowy o pracę. Będą pracowali tylko starsze osoby na emeryturze bo im nie zależy, alby tylko dorobić. Ale zakład takich też eliminuje bo nie wszyscy się "nadają". Podsumowując nie polecam tego zakładu osobom, które chcą zarobić , emeryci oczywiście! Ale jest wiele firm dookoła dobrze płatnych i mających wszystko. W CEI traktują ludzi jak parobków.. (usunięte przez administratora). Ludzie przemyślcie sobie wszystko i przeczytajcie opinie na ich temat zanim podejmiecie tam pracę. Pozdrawiam była pracownica.

pracownica
@Aanatalsonia12

W tej firmie istnieje tylko kolesiostwo. Szczególnie to widać na 2 zmianie . Wiadomo o jakiego kierownika chodzi. '' pseudo kierownik'' pozwala swoim na wszystko.

Aaaaa44

Praca w tej firmie to porażka, wyzysk ludzi, przyjmuja za malo ludzi musisz robic za 2 osoby. Ciągle im malo, czepiaja się ze za wolno żeby szybciej i szybciej stoja nad głową i mierzą czas liderzy. W szczególności jeden jest taki ktoremu malo wiecznie i wybiera same najlepsze dziewczyny sobie na linie robi tz selekcjie najładniejszych. W lecie nie da się tam pracowac jest okropnie gorąco klimatyzacja nie działa a jak wcześniej działała to nie pozwalali włączyć kluczyk trzyma kierownik paranoja. Na pic się nie ma jak bo problem żeby ktoś Cię zastąpił trzeba się prosić kilka razy o wyjsciu do lazienki nie ma mowy. Krzeseł kilka na 400 osob w sezonie tragedia trzeba wrecz się bic o krzesło które jak już uda się zdobyć to po przerwie i tak ukradna. Odwołania z dnia na dzień bez powodu. Od jakości to tylko chodzą i gadają przy piciu nic pomocy.

@Aaaaa44

Powód jest taki że raz praca jest raz nie. Jesteś lewusem a jest praca to gdzieś cię upchną. Jesteś (usunięte przez administratora) a pracy nie ma to i tak odwołają choćbyś tam nawet szpagat stojąc na rękach zrobiła.

@Aaaaa44

Odwołują bo nie ma pracy. Firma pakuje dla klienta. Jak jest praca zatrudnia, jak jej nie ma to odwołuje.

Łucja

Nie da się zaprzeczyć, że jesteś bardzo dobrze zorientowany w aktualnej sytuacji firmy Cosmetic Essence Inc. CEI. Stwierdziłeś, iż jak jest tam praca, to wówczas wtedy zatrudnia się tam pracowników. To jak w takim przypadku wygląda tam kwestia związana z rodzajem podpisywanych umów? Czy są to zazwyczaj umowy zlecenie? Przydałyby nam się wyjaśnienia.

@Łucja

Zazwyczaj są to zlecenia na agencje pracy tymczasowej. Funkcyjni też czasem mają zleceniówki np materiałowiec. Potrafią też odbierać umowę o pracę z jakiegoś tam im znanego powodu. Jak się kończy sezon, ktoś rezygnuje ze stanowiska funkcyjnego bo już nie chce itp albo (usunięte przez administratora) ktoś nie przypadł do gustu. On ma swoje preferencje. Trzeba mu się kłaniać w pas dlatego zatrudnia młodych chłopaków niezbyt delikatnie ogarniętych. Pozostali mieli by z niego niezłą pompę.

Julia

Bylam pracownikiem w tym miejscu i nigdy nie zdarzyło mi się mieć żadnych nieprzyjemności podczas wykonywania swojej pracy czy wypłacania pieniędzy.

Edmund

Wy ludzie to jesteście dziwni, przecież każda praca ma swoje plusy i minusy ale wcale nie jest tam źle, praca lekka i mili ludzie tam są, ogólem może nie jest jakaś aby tam robić całe życie ale praca jest wporzadku..

A czy może ktoś coś napisać jak tam w Cei. Jak się pracuje. Czasem z sentymentu wracam na forum ale niewiele piszą. Sama jestem ciekawa a znajomi się wykruszyli więc też nie wiedzą.

Szafa18

Bardzo nie polecam pracy w tej firmie, chaos totalny, wejście na zakład odbywa się po podbiciu kartą, która nalicza godzinę wejścia i wyjścia z pracy, pracując przez agencję trzeba liczyć Sobie godziny, bo później okaże się, że została wypłacona Wam część należnego wynagrodzenia. Wypłaty zazwyczaj są na koncie pracownika 10 dnia każdego miesiąca, księgowość działa do 15 dnia, w zeszłym tygodniu zostało mi wypłacone wynagrodzenie za 3 dni pracy, a przepracowałem dużo więcej, kazali mi zgłosić reklamacje. Do 15 dnia miesiąca gdy księgowa jeszcze pracuje są wypłacane wynagrodzenia, mi zostało powiedziane ze na resztę pieniędzy czekać będę do 10 listopada, czyli każdy kto ma rachunki do opłacenia i inne wydatki musi "przetrwać" do następnego miesiąca. Praca na umowę zlecenie, w razie wypadku nikt nie ponosi odpowiedzialności. Wyzysk ludzi, zdarzyło się, że dziewczyna zaczęła słabnąć na linii, pracownicy linii wzywali lidera, a pracownica czekała około 30 minut, aż lider linii raczy podejść i ją zmienić, (usunięte przez administratora) totalny, nie polecam.

MagdaPe

Liderka (usunięte przez administratora) mało ogarnia

Yetii

W większości przypadków brak możliwości odejścia od lini na głupie siku bo lider nie ma czasu albo nie chce go mieć

Łucja

@Michał, ile trwa wspomniana przez Ciebie przerwa? Czy Cosmetic Essence Inc. CEI zapewnia swoim pracownikom pakiet socjalny? Co jest w nim zawarte? Myślę, że odpowiedzi na te pytania zainteresują osoby zastanawiające się nad podjęciem pracy w firmie.

@Łucja

Ato dobre! Pracowników Cei jest niewielu. Zatrudniają agencje pracy tymczasowej. Polaków hr system i biznes partner. Tam nie ma socjalu tylko goła stawka godzinowa.

Zostaw merytoryczną opinię o Voyant Beauty Sp. z o.o. - Stryków

• Jak się pracuje w Voyant Beauty Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Voyant Beauty Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Voyant Beauty Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 3 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Voyant Beauty Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Smolice 1 I lok. Hala F
    95-010 Stryków