"Seco"Sp. z o.o.

Stryków

Opinie o "Seco"Sp. z o.o.

rtgy

ich najnowsze oferty pracy sa na stanowisko inspektora nadzoru inwentorskiego w Rzeszowie praca w branzy konstrukcyjno-budowlanej, mile widziane uprawnienia drogowe

zainteresowany

znalazłem ogłoszenie na stanowisko mistrza produkcji - czy ktoś się orientuje jakie pieniądze można zarobić

lo

to fakt pracowałam tam!!!ta pani to porażka!!!!!!!!!!

JA

Firma i praca fajna!!!Minus i to WIELKI!!!!To pani kierownik a raczej jej brak.Osoba pełniąca ta funkcje chyba pomyliła bycie kierownikiem z praca kury domowej i nianki .Zupełnie nie ma predyspozycji do reprezentowania firm a wręcz przeciwnie przynosi jej wstyd swoją wiedzą kreatywnością i wyglądem.Ale tak to jest kiedy stanowisko musi być szybko obsadzone a pod reką jest tylko pani fakturzystka.Funkcja i wiek poprzewracały tej pani w głowie.Swoje kompleksy i stany menopauzy odreagowywała na pracownikach.Jednym słowem porażka kadrowa!!!

Nick
@JA 09.08.2012 12:50

To można było kandydować na stanowisko "KIEROWNICZE", nikt nikomu nie broni swoich sił, aha i trzeba się nauczyć poprawnie pisać, nauka języka Polskiego się kłania. Jeśli ta Pani swoje frustracje odreagowywała na pracownikach to najprawdopodobniej komuś nie chciało się pracować. Było się brać do roboty, nie udawać, leżeć można w domu.

Zostaw opinię o "Seco"Sp. z o.o. - Stryków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "Seco"Sp. z o.o.