Opinie o Trans-Kam Roboty Drogowe w Stryków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Trans-Kam Roboty Drogowe. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Trans-Kam Roboty Drogowe na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trans-Kam Roboty Drogowe w Stryków

Jakie są mocne strony pracodawcy Trans-Kam Roboty Drogowe?

Co wchodzi w socjal Trans-Kam Roboty Drogowe?

Raptus Nowy wpis

W socjal wchodzi robota po nocy na Kwilnie :⁠-⁠)

BOLO Nowy wpis

Zrozumie to jest firma cztero osobowa Dwójka z nich może kopać groby :) dzięki nam się trzymacie. Pozdrawiam

Przewoźnik wierzyciel

Całe życie był nie uczciwy...nie rozliczyl się z nami do tej pory. Pozatym był partacz ma na to co zasłużył .......biznesmen słomiany

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Trans-Kam Roboty Drogowe. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Czynności pomocnicze przy pakowaniu drobnych elementów
Stryków
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
logo firmy Monter
HSS Work Sp. z o.o.
logo firmy Mechanik Utrzymania Ruchu (m/k)
Stryków
Imar Service Group Sp. z o.o.
filemon

Panie Robercie Zal mi pana ze ucieka pan w takie sposoby zdobycia pieniędzy. Firma która prosperowala bardzo dobrze została pogrzebana z dnia na dzien. Na kwilnie dzięki modrej głowie można było by zarobić spore pieniądze przy takim areale i magazynach.Ale do milionera dochodzi się stopniowo a nie z dnia na dzień troszkę checi i czasu i zyje pan legalnie jak paczek w maśle. Wszystko przed panem jeszcze.

socratez

Słyszałem ze był nalot policji na PGR w kwilnie.. Także koniec ery wałkow:):)

Sprzedali go nie ma nic ani nikogo ! Należało mu się pozdrawiam stara ekipę.!

kier

zlicytowali go a nadal chowa maszyny na kwilnie w starym pgr obok fermy kur .na olx ma ogloszenia rozrzutnik i zboże a w oddali beczka i koparka o&k napewno reszte masyn też tam chowa.

qwer

a czemu komornik nielicytuje nowego spychacza rowniarki cata, fenda wozidla tego co stoi na kwilnie pochowal cwaniak maszyny.lub uklady z komornikiem.

Apacz

Licytują już jego majątek więc firmy już nie ma. Bank Spółdzielczy w Strykowie. http://www.bsstrykow.pl/aktualnosc_156.html Współczuję

Agata

@Były kierowca@nickco konkretnie sprawia, że nie polecacie pracy w tej firmie? Chętnie dowiem jakie macie zastrzeżenia do tego pracodawcy. Warto zauważyć, że to co Wam nie odpowiadało, dla innych osób może nie mieć aż takiego znaczenia. Dlatego też warto jest pisać o konkretach. Ktoś z osób śledzących wątek jest obecnie pracownikiem firmy? Czy w ostatnim czasie zaszły w niej jakieś zmiany, o których warto wiedzieć?

qwerta

teraz na biegu szuka ludzi na spycha i rowniarke jak ktos pojdzie to sie przekona jaki to cwaniak i jakie walki kreci oszuka go na wyplacie bo komornik siedzi na dupie totalne dno z tej firmy.

Dzialkowicz

Wielkie samochody ciężarowe cos przywoza po nocy ismierdzi w całej okolicy. My działkowicze nie pozwolimy na to.jest już skarga..

qwera
@Dzialkowicz

proponuje zglosic wszedzie nawet do komornika ze ukrywa maszyny bandytyzm.

Były kierowca

nie polecam tej firmy !!!

qwerty

slyszalem ze kreci wałki na kwilnie ale.zaraz. ktos.go do agencji rolnej wsypie.za.walki niech ma cwaniak jeden nawet do skarbowki go ksiegowa pod..bala zamknac zlodzieja

Były operator 2

Nie Polecam tej firmy . Jest nie wypłacalny a jak płaci to raz na 3 miesiące i jeszcze nie wszystko. Na czym tylko może to ucina pracownikowi.Nie poleciłbym nikomu takiego pracodawcy do tej pory nie mogę odzyskać pieniędzy .

nick

Nie polecam...

były operator

Do rany przyłóż jak cos chce, składasz samochód na garazu do 5 rano i na 6 masz być z powrotem na "bazie" nie ma Cie to za karę Kwilno i zbieranie kamieni. Zabiera kase za wszystko co sie zepsuje nawet nie z Twojej winy. Osobiście wolałbym być bezrobotnym niz tam iść do pracy.

Nie jest najgorzej, co prawda jak jest jakiś kontrakt to pracuje się po 12 godzin lub więcej ale cóż tak to bywa na budowie. Jeśli chodzi o zarobki to tak jak opisane powyżej stawka niby 12 zł/godz ale od tego i tak trzeba oddać za ZUS - tak to już jest u Pana Kupisa, ale cóż życie, chyba każdy woli mieć więcej pod stołem. Prawda stara ekipa odeszła - bardzo fajni ludzie i trochę się poknociło tam, ale jak się jest z właścicielem w miarę w porządku to on też dużej krzywdy nie zrobi. Może jak znów dobrych ludzi będzie miał to stanie na nogi. Ogólnie niech mu się wiedzie.

mlodý

Zastanawiam się nad podjęciem pracy u pana kupisa. Czy ktoś podpowie czy ma jakieś zamówienia, lub jakiś przetarg konkretny?? bo nie chce robić w polu jak piszą koledzy..:/

Zostaw merytoryczną opinię o Trans-Kam Roboty Drogowe - Stryków

Trans-Kam Roboty Drogowe