Czynności pomocnicze przy pakowaniu drobnych elementów

Stryków
Oferta opublikowana26.04.2024
Oferta wygasa17.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Wstęp

  • Agencja Pracy Tymczasowej e-work HR Company Poland Sp. z o.o. (wpis do ewidencji agencji zatrudnienia nr 491) poszukuje kandydatów na stanowisko: CZYNNOŚCI POMOCNICZE PRZY PAKOWANIU Miejsce pracy: Sosnowiec Pieńki k. Strykowa

Obowiązki

  • Pakowanie, sortowanie, kompletacja
  • Utrzymanie ciągłości procesu produkcyjnego
  • Proste prace magazynowe

Wymagania

  • Zdolności manualne
  • Dokładność i spostrzegawczość
  • Gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy

  • Elastyczną formę zatrudnienia – umowa zlecenie
  • Pracę w systemie 3-zmianowym -> możliwość wyboru zmiany, a nawet dni!
  • Stawkę godzinową 27,70 – 29,70 zł brutto* (studenci/uczniowi stawka netto)
  • Możliwość stałego zatrudnienia
  • Bezpłatny transport do/z pracy z wielu miejscowości

Dodatkowe informacje

  • SMS: „STRYKÓW” tel. 501 700 596, 537 100 675
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1