Spedimex Sp. z o.o

Stryków

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 10 ocen.

Spedimex Sp. z o.o
3 10 6 1

Opinie o Spedimex Sp. z o.o

Teresa

@Henryk pracujesz w Spedimex? Możesz opisać jak z Twojej perspektywy wygląda praca u tego przedsiębiorcy? Możesz liczyć na zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i pakiet dodatków socjalnych oraz szkolenia? Jak oceniasz atmosferę wśród pracowników? Przychodzić z chęcią do pracy? Te informacje będą pomocą dla innych zainteresowanych podjęciem pracy, zwłaszcza, że firma obecnie prowadzi rekrutację na: https://www.gowork.pl/praca/spedimex-sp.-z-o.o;pr

Henryk

Może trzeba spojrzeć na siebie w lustrze zanim ocenimy innych!!!

ex

Na rozmowie kasa inna niż ta na umowie, brygadziści normalni, młodzi to bez urazy "wieś i słoma ". Ogólnie nie polecam chyba że na chwile i przeczekanie.

Szukasz pracy?

Administrator

Znaczenie atmosfery w miejscu pracy jest coraz większe. Czy tak samo jest w Spedimex Sp. z o.o? Napisz, co o tym sądzisz, ułatwiając tym samym innym osobom podjęcie decyzji dotyczącej pracy w firmie.

Grzesiek

Czy jest jakiś powód, że tak rzadako piszecie?

Administrator

Jak aktualnie przedstawia się sytuacja Spedimex Sp. z o.o na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje, dotyczące chociażby benefitów pozapłacowych, mogą okazać się bardzo cenną wskazówką dla osób pochodzących z Stryków oraz okolic i mogą ułatwić podjęcie decyzji związanej z podjęciem zatrudnienia w firmie.

Koordynator

Nie płacą w terminie

frihd

W Strykowie ciagle szukaja wozkowych ale malo kto tam wytrzymuje dluzej zalezy zreszta na jaki projekt trafisz

Mario

Jest ok, wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Nie dla leniwych maruderow.

admin

Wiesz czy chętnie zatrudniają w firmie Spedimex Sp. z o.o nowych pracowników czy raczej stawiają na stary zespół? Podziel się z nami swoją opinią!

Zostaw opinię o Spedimex Sp. z o.o - Stryków

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Spedimex Sp. z o.o