Opinie o Agencja Nieruchomości Lokator Anna Duda w Ruda Śląska

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Agencja Nieruchomości Lokator Anna Duda. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Agencja Nieruchomości Lokator Anna Duda na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Nieruchomości Lokator Anna Duda w Ruda Śląska

Ola

Moje sugestie dla Agencja Nieruchomości Lokator Anna Duda: Pani Anna Duda jest profesjonalistą na najwyższym poziomie!!! Ogromnie zaangażowana i bardzo pomocna a przy tym cierpliwa i sympatyczna Z jej pomocą wszystkie kroki związane z wynajmem mieszkania są proste i klarowne . Polecamy wszystkim zainteresowanym! To naprawdę właściwy adres .Ola i Mariusz

Ula i Madzia

Agencja Nieruchomości Lokator godny polecenia... Pani Ania oraz jej tata sprzedali mieszkanie w mig

Ola i Mateusz

Za pośrednictwem Agencji Lokator zakupiliśmy mieszkanie. Dzięki pani Ani i jej profesjonalnemu podejściu do sprawy czas od momentu obejrzenia mieszkania do zakupu przebiegł bardzo szybko i sprawnie. Zawsze można było liczyć na pomoc ze strony pani Ani. Z czystym sumieniem polecamy Agencje Lokator.

Matura Katarzyna

Bardzo POLECAM agencje ,,LOKATOR ". Sprzedawaliśmy mieszkanie na Bykowine i zarazem kupowaliśmy Dom w Bielszowicach. Dzięki kompetencji P. Ani przebrneliśmy przez to wszystko szybko i sprawnie . Kontakt z P.Anią to czysta przyjemność o każdej porze dnia zawsze odpowiadała na nasze pytania, a nie było ich mało ???????? . Z czystym sumieniem mogę Każdemu POLECIĆ to biuro ????????

Paulina
@Matura Katarzyna

Opinie osób korzystających z usług firmy są istotne, jednak wcześniej zostało już wspomniane, że wątek powinien służyć przede wszystkim osobom zatrudnionym w tym miejscu. Może znasz kogoś z pracowników i zachęcisz go do zajrzenia tutaj i zostawienia swojej opinii o pracodawcy?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Agencja Nieruchomości Lokator Anna Duda? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Ruda Śląska
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Ruda Śląska
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Operator prasy krawędziowej
Ruda Śląska
Jt Stal Serwis Sp. z o.o.
Szymon

@anonymous, przypominam, że forum jest stworzone do tego, by wypowiadali się tu pracownicy firmy, a nie osoby korzystające z jej usług. Zależy nam na tym, by poznać zdanie osób tam zatrudnionych odnośnie do oferowanych warunków.

Miałam okazję sprzedać mieszkanie za pośrednictwem Agencji Nieruchomości Lokator. Pani Ania godna polecenia poprzez swój profesjonalizm i rzetelną pracę szybko pomogla mi sprzedać mieszkanie,za co jeszcze raz bardzo dziękuję ☺

Bożena 31.07.2018

Byłam przekonana że sprzedam mieszkanie bez pośrednictwa biura nieruchomości. Jednak zmuszona jestem wyjeżdżać często za granicę w związku z czym miałam długie przerwy w szukaniu klientów. Agencję LOKATOR wybrałam losowo ale okazało się że trafiłam w dziesiątkę. Zostawiłam wszystko w rękach Pani Ani i wyjechałam. Po powrocie czekali na mnie klienci a Pani Ania zadbała o to żeby dopełnić wszystkich formalności. Przy tym obsługa była w pełni profesjonalną i co najważniejsze sympatyczna i serdeczna. Gorąco polecam.????

Anna Andrzej J.

Pani Ania zajmowała się sprzedażą naszego mieszkania. W pełni profesjonalnie poprowadziła sprawę, zawsze można było liczyć na jej pomoc i poradnictwo . Sumienna życzliwa a przede wszystkim pełna empatii do ludzi . Polecam z czystym sumieniem.

Szymon

Opinie klientów firmy są bardzo istotne, jednak zależy nam w dużej mierze na poznaniu zdania osób, które są pracownikami w Agencja Nieruchomości Lokator. Zachęcam Was do tego, byście napisali, jakie warunki zatrudnienia oferuje ten pracodawca. Czy firma jest dobrym miejscem na rozwój kariery zawodowej?

Ania i Krzysiu

Kilka tygodni temu mieliśmy przyjemność współpracować z Panią Ania z agencji LOKATOR . Duże zaangażowanie i doświadczenie Pani Ani sprawiło że mieszkanie na Bykowine sprzedalismy po kilku dniach. Profesjonalne podejście do przygotowania wszystkich dokumentów oraz pomoc w załatwieniu spraw notarialnych była wielkim atutem. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić agencji nieruchomości LOKATOR jako pośrednika przy kupnie lub sprzedaży mieszkania.

Szymon

@p.borowiecki77 dzięki za informacje. Zadowolony klient każdej firmy to pozytywny sygnał dla osoby, która rozważa rekrutację do pracy w tym właśnie miejscu. Czy ktoś w takim razie może też opowiedzieć, jak aktualnie prezentuje się możliwość zatrudnienia w Agencja Nieruchomości Lokator Anna Duda?

p.borowiecki77

Polecam, warto im zaufać. Pani Ania jest profesjonalistką i polecam usługi AN LOKATOR. Sprzedaż odbyła się szybko i bez problemów, wszystkie formalności zostały załatwione w ciągu kilku godzin. Pani Ania dysponowała niezbędnymi protokołami więc w dniu sporządzenia aktu notarialnego i potwierdzeniu przelewu pieniędzy kupujący mógł przejąc mieszkanie. Najważniejsze jest to, że znaleźli nabywcę w ciągu dwóch tygodni. Napewno gdy będę sprzedawał kolejne mieszkanie zlecę to Agencji Nieruchomości LOKATOR.

Z całego serca polecam Agencje Nieruchomości Lokator jak i samą Panią Anie :) Pomogła nam wraz z siostrą najpierw sprzedać mieszkanie w Nowym Bytomiu a później załatwić wszelkie formalności związane z kupnem nowego mieszkania w Bielszowicach :) Bardzo kompetentnie i rzetelnie podchodzi do swoich obowiązków, cały czas będąc z nami w bezpośrednim kontakcie!! Szczerze polecam i życzę dalszych sukcesów zawodowych :)

Miałem przyjemność kupować oraz sprzedawać mieszkanie za pośrednictwem Pani Anny Dudy. Pani Ania zadbała o dopełnienie wszystkich formalności, była dyspozycyjna, profesjonalna i bardzo miła. Wszystko odbyło się bardzo szybko i sprawnie. Przez cały czas służyła pomocą i wsparciem, nawet po podpisaniu umowy sprzedaży. Nie spodziewałam się takiego zaangażowania ze strony agencji nieruchomości dlatego wszystkim polecam współpracę z Panią Anną oraz Agencją Lokator, którą reprezentuje.

Agnieszka K

Polecam usługi Pani Anna Duda . Bardzo dziękuję za pomoc w sprzedaży mieszkania, Początkowo próbowałam sprzedać mieszkanie na "własną rękę" niestety ciężko było ponieważ usytuowane było w mało popularnej lokalizacji Rudy Sląskiej - Bykowina ul. Katowicka . Agencja Nieruchomości LOKATOR z Rudy Śląskiej to firma, której powierzyłam sprzedaż lokalu mieszkalnego i udało się :) mieszkanie dzięki Pani Ani znalazło nowego właściciela . Szybka fachowa pomoc na najwyższym poziomie . POLECAM Korzystałam z agencji po raz drugi pierwszy raz 10 lat temu jak kupowałam mieszkanie , w którym obecnie mieszkam i usługi od tamtego czasu nie zmieniły się nadal NA WYSOKIM POZIOMIE

te.be@interia.eu

Jestem bardzo zadowolona z pracy p.Anny Dudy. Wykazała się pełnym profesjonalizmem,solidnością i zaangażowaniem. Jest osobą pełną empatii i życzliwości Sprzedała mieszkanie szybko i sprawnie.Szczerze polecam Agencję Lokator

Janusz

Świetny kontakt. Wyczerpujące informacje. Profesjonalna obsługa. Poza tym empatia i zrozumienie potrzeb zarówno kupującego jak i sprzedającego. Polecam z czystym sumieniem.

Profesjonalnie załatwiona sprzedaż. Mieszkanie sprzedane szybko.

db

Pośrednik nieruchomości niegodny polecenia. Osoba nieprofesjonalna. Nie zjawia się na umówione spotkanie bez jakiejkolwiek wiadomości.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Nieruchomości Lokator Anna Duda - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Agencja Nieruchomości Lokator Anna Duda?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Nieruchomości Lokator Anna Duda tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Nieruchomości Lokator Anna Duda?

Agencja Nieruchomości Lokator Anna Duda