Opinie o Estelligence Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Estelligence Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Estelligence Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Estelligence Sp. z o.o. w Warszawa

Brak szacunku dla pracownika i niesłowny pracodawca - panoszy się po całym biurze i nawet " dzień dobry " nie odpowie. Zbyt dużo pracy. Managerki patrzą tylko swojej (usunięte przez administratora)

To zupełnie inna firma niż jeszcze rok temu! Brawa za zmiany i oby tak dalej !

A pod jakim względem inna, bo nie rozumiem?

Ann

Planowane jest spotkanie integracyjne dla obecnych i byłych pracowników ESTE. Termin: Grudzień?

@Ann

Spotkanie integracyjne z byłymi pracownikami? Widac kto tu komentarze pisze. Nie powinniście sie zajmować nowymi miejscami waszej pracy ? Dajcie juz spokoj żenujące to jest!

Tomm
@Ann

Kiedy i gdzie spotkanie integracyjne???

Dzień bez goworkeste to dzień stracony... Albert Einstein

iTim...

Tak to prawda, powinniśmy zajmować się już nowymi miejscami pracy, jednak nie możemy żyć bez Este, to silniejsze od nas...

Panna Nikt

Gdzie i kiedy to spotkanie??

Ktosia

Nie polecam. Wyzysk.

Główny Księgowy

Pierwszy etap - rozmowa telefoniczna - sama zrezygnowałam z dalszego uczestniczenia w procesie

Pytania zaczerpnięte ze starego podręcznika rekrutera z lat 90: jak opisaliby Panią współpracownicy, jakie ma Pani wady. Czekałam tylko na pytanie jakim chciałabym być zwierzęciem ???? sprawdzenie znajomością angielskiego też bez polotu: powiedz coś o sobie. Litości!!!!

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Z dnia na dzień coraz gorzej. Zmiany, zmiany, zmiany...

Lady GaGa

Taka cisza...

@Lady GaGa

No to napisz coś...

Klient

A co mam napisać. A pretensje?

@Klient

Napisz swoją opinię, najlepiej...

@Ann

Na temat firmy czy pracowników

@Klient

A jesteś klientem czy pracownikiem?

@Ann

Napisać Najlepiej o pracownikach a szczególnie o jednej

Asker

Witam, jestem Azerbejdżanem, czy mam szansę pracować w Twojej firmie?

Poniżej oczekiwań

Cześć, Ja tutaj pracowałam przez pewien okres i mogę napisać, że mam mieszane uczucia, ale raczej negatywne. To co najbardziej mi przeszkadzało, to brak obiektywnej oceny pracownika i mała szansa na awans zawodowy i finansowy. Poza tym, dużo pracy i trzeba być odpornym na stres. Ludzie z zarządu są mało komunikatywni. Pozostali pracownicy raczej są OK, ale są też i złe osobowości.

@Poniżej oczekiwań

Ja również pracowałam w tej firmie. Moje odczucia są jednak odmienne. Byłam zadowolona z pracy w tej firmie. Może wszystko zależy od nastawienia do pracy oraz własnych kompetencji. Z każdym można było porozmawiać. Złych osobowości nie kojarzę... Pozdrawiam wszystkich :)

Ktos

Czy da się tu zarobic 4k netto na rękę? - 1 rok doswiadczenia na poczcie - kurs ksiegowy - dyspozycyjnosc - wiek: 25 lat

Wiecie czy Estelligence Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Ann

Liczydła? Tak, tak mają...

Wiedźmin

Ja to się dziwię, że w tej firmie nadal się ludzie zatrudniają i ta firma funkcjonuje. Jest przecież teraz rynek księgowego. W cywilizowanym kraju taka firma nie utrzymałaby się na rynku zbyt długo.

@Wiedźmin

Widac ze niewiele wiesz o tym jak ta firma teraz funkcjonuje....

Obserwator

Oj dzieje się dzieje to fakt, po trupach do celu.

Wiedzmin

Że niby taka fajna firma? A ty jesteś prezesem na usługach właścicieli?

Xyx
@Wiedzmin

W tej firmie nie ma już stanowiska Prezes......

Nikuśka
@Xyx

Ciekawa jestem czym się zajmuje w firmie pani Agnieszka właścicielka. Chyba to całe zło idzie od niej. Najbardziej masakryczna osoba, jaką nieszczęśliwie udało mi się poznać w moim życiu. A wiele widziałam.

XYZ
@Nikuśka

No i ze ludzie tak sie boja i podlizuja. Zwlaszcza taka jedna... nie wiem jak mozna az tak sie podlizywac i nie miec poczucia wlasnej godnosci. Ludzie, miejcie swoja godnosc, naprawde nie musicie tak zyc. To zalosne. Pisze to zwlaszcza do takiej jednej lizuski- nie musisz, dziewczyno,

Tttttt
@XYZ

Hmmmm, skoro to jedyna metoda na otrzymanie podwyżki, to godność trzeba schować w kieszeń. Kompetencje tez nie grają zbyt dużej roli.

Ha!
@Nikuśka

Widac właśnie kto pisze opinie wspomniana osoba od 3 lat nie jest już właścicielką ????????????

Madmłazel
@Ha!

Taaaaaa może raz na jakis czas się to zdarzy, większość jednak to osoby które wiedzą, że prezesa nie ma, że odeszła(usunięte przez administratora), że są Menagerowie, którzy mają Swoje zespoły i że guru Menagerow jest(usunięte przez administratora).

Niockowa
@Ha!

Trudno uwierzyć, że ta podła osoba zostawiła swoją dojną krowę. Ale widocznie już miała dosyć bałaganu, który tworzyła prze lata od początku istnienia firmy.

love
@Nikuśka

I tak cie kocham, wiedz o tym, byliśmy w górach, przypomnij sobie, tak Cie kocham

Ag
@Nikuśka

Przecież Agnieszki już tam nie ma od dawna, akurat Ona wnosiła dużo dobrego, była mega konkretna i miała wiedzę (usunięte przez administratora)To co potem, to już przemilczę.

pyt
@Ha!

A co robi teraz pani była włascicielka?

Jaki dress code obowiązuje w Estelligence Sp. z o.o.?

Granatowa spódniczka i biała bluzeczka :)

Klient

A jakim jest fachowcem Pani Małgorzata. pytam dlatego bo zamierzam powierzyć jej moją firmę

Najlepszym! Polecam

Barbara

A pozostali pracownicy? Również są profesjonalni w swoim fachu? I co masz wspólnego z Estelligence, jeśli można zapytać?

@Barbara

Ktoś kto pisał że "Najlepszym" Może zna lub miała do czynienia z tą Panią, ewentualnie sama to napisała.

Klient

Panie ktore odbieraja telefony są troche zagubione i nie bardzo sobie radza. Prosze cos z tym zrobic.

AAAAAAAAA

2/10 - słabo...

ANNA

Lepki myślowo - słowny budyń. Inteligencja i kultura podobna do ich własnej...

ANNA

Całe szczęście, że nie pada śnieg, bo jakby trzeba było odśnieżać w taki upał to (usunięte przez administratora)

Ten gowork to takie miejsce spotkań pracowników Este.... Pozdrawiam wszystkich....

torreador932
@Anna

Nic dziwnego, Aniu, skoro wielu z nich swój każdy dzień pracy zaczyna od sprawdzenia co nowego na goworku. Niczym małpki, które cieszą się, że tańczą w cyrku.

Się dzieje...

Opinie negatywne o Este nie koniecznie są obiektywne. Firma rozwija się niesamowicie i walczy o rynek. Praca jest taka jak w innych firmach które osiągają sukcesy na rynku czyli, po prostu trzeba pracować. Ale ten opluwa własną firmę kto nigdy nie pracował uczciwie... Są firmy w których można niewiele robić ale te nic nie znaczą na rynku. Każdą opinię należy przemyśleć, pod jakim wpływem emocji była osoba ją wydająca.

Zostaw merytoryczną opinię o Estelligence Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Estelligence Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Estelligence Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Estelligence Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 4 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Estelligence Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Estelligence Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Estelligence Sp. z o.o.