Opinie o Dysten Sp. z o.o. w Zabrze

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Dysten Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Dysten Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dysten Sp. z o.o. w Zabrze

Bogusław. S . BBS

Witam , kilka słów dla ludzi zainteresowanych . Wypowiem się tylko o produkcji ponieważ tam pracowałem i nie chce wyrażać swojej opinii na temat innych działów gdyż nie mam pojęcia co tam się dzieje bo to nie moja sprawa i nie chce opierać się na jakiejś plotce . Przede wszystkim SIEMANO LUDZIE ! !! . Na produkcji panuje bardzo miła i kulturalna atmosfera , wszystko na poziomie , ludzie są życzliwi i pomocni oraz niezastąpieni . Nikt Cię tam z problemem nie zostawi . Jeśli będziesz nowym pracownikiem zawsze Ci ktoś pomoże i nauczy wszystkiego no chyba , że będziesz kompletnym DZBANEM Sebastianem :) Zwiedzisz Polskę i nie tylko ... Ja odszedłem z tej firmy ponieważ w pogoni za marzeniami ustanowiłem sobie nowe cele życiowe . Nikt mnie nie wyrzucił z tej firmy i kto wie , może jak noga się powinie to kiedyś los sprawi , że znowu się spotkamy . Nic złego nie powiem na temat tej firmy ponieważ godność mi na to nie pozwala i pewnych rzeczy prywatnie nie mogę zapomnieć firmie Dysten a mianowicie wyciągniętą pomocną dłoń w kryzysowej sytuacji , kto ma wiedzieć to o tym wie o co chodzi ./ Robota ciekawa , czasami trzeba się sprężyć i nastawić na dłuższą dniówkę ale nie jest to częste Pracę na produkcji POLECAM . Pozdrawiam . Cześć

Dopelnienie
@Bogusław. S . BBS

Nie dodales najwazniejszego zeby nie bylo smutno. Stawki sa tak wysokie ze probujesz szczescia gdzie indziej bo na start na kasie bys dostal wiecej w tesco. Tylko obowiazkow pracownikom trzeba uciagle dokladac bez jakichkolwiek podwyzek, zwracac uwage o 15:59 ze jeszcze pracujemy minute i robic produkty w dwa dni przez weekend na ostatni moment. Nie ty pierwszy i nie ostatni odszedles. Kazdy jest sfrustrowany a oprocz atmosfery w zespole jest nedza, kombinowanie innych dzialow i nieprzemyslane decyzje.

Bogusław.S . BBS
@Dopelnienie

Czy to jest jakieś pytanie ? Odpowiedz z twej strony ? Ja dodałem to co chciałem a o tym co chce dodawać to tylko ja decyduje , kondomie odpowiadam .. nie próbuje szczęścia nigdzie indziej , chciałem, odszedłem i to moja sprawa a ty jesteś parówka i nie odróżniasz co jest co . Jak chcesz to dawaj na priv , zadzwoń czy cokolwiek . Chcesz nr ? Aaaa zapomniałem , ty masz mój nr . Pozdrowienia .

Była gnida
@Bogusław. S . BBS

A jK chcesz piąć się ku górze, to zawsze znajdzie się życzliwy, który kopnie w zad! Sytuacja Błażeja i jego konkurenta... Takie tam są przyjazne warunki.

Ewelina

Dysten do pracy w Zabrzu poszukuje kandydata na stanowisko Informatyka- programisty. Na ogłoszenie natrafiłam na stronie internetowej firmy. Znajdziecie je tutaj: https://www.dysten.pl/praca-w-dysten/ Co sądzicie o zatrudnieniu na tym stanowisku?

Programista
@Ewelina

Oferują: - atrakcyjne wynagrodzenie - SZKODA TYLKO ŻE PŁATNE W RATACH Z KILKUNASTODNIOWYM OPÓŹNIENIEM (poza zaliczką 300 zł 10-tego) - możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach poprzez udział w ciekawych, CZYLI PRZYNIEŚ, ZANIEŚ POZAMIATAJ - niezbędne narzędzia pracy - A TO NOWOŚĆ, ZMIANA NA PLUS BO JA PRZEZ PIERWSZY MIESIĄC PRACOWAŁEM NA SWOIM KOMPUTERZE miłą atmosferę pracy(usunięte przez administratora)

Edward
@Programista

No to warunki po byku

Była gnida
@Programista

Akwarium nie kazali czyścić?

Bolek

To teraz ja! Jeszcze bardziej! Nie pracuję tam od dawna, w sumie nie wiem czy kiedykolwiek pracowałem :) Z tego co słyszałem nie było tam wypłat w ogóle .... od czasu wielkiego kryzysu w 1929 r.

Sigma

Potwierdzam co napisał kolega : Zalety: interesująca praca, dobre zarobki, znakomita atmosfera, fajni przełożeni, elastyczne podejście do pracownika, pomoc kierownictwa w rożnych życiowych sprawach, możliwość nauki i rozwoju, dobre warunki pracy (nowy budynek, flota, telefony itp). Wady: zdarzają się opóźniania wypłat (zwykle to klika dni, sporadycznie tydzień lub dwa) - w przypadku opóźnień informacja jest wcześniej i wypłacane są zaliczki. Dla niektórych wadą będą także: duże wymagania, duża odpowiedzialność, zdarzające się okresowo nadgodziny. Fakty: od lat w firmie trzon ludzi jest ten sam, to około 30-35ciu osób zadowolonych z warunków oferowanych przez DYSTEN. W mojej ocenie praca: 8/10pkt. POLECAM !

cała prawda.

Rollo
@Sigma

Też potwierdzam. Pracowałem i nigdy nie przeszkadzało mi że opóźnienia wypłat były 2-3 tygodniowe. Dla mnie liczyła się atmosfera w pracy. Pieniądze to nie wszystko. Można na nie poczekać Co do wyzywania przez prezesa pracowników też tylko kilka razy słyszałem że kogoś obraża, ale nie działo się to notorycznie. Ogólna ocena pozytywna.

Namor

Dziwny to Ty jesteś Trolu. Na prawdę masz tak smutne życie że musisz wylewać żółć w tym miejscu ? Po co ? Co Ci to da ? W czym pomoże ? Drążysz non stop te same tematy pod innymi nickami do znudzenia. Kiedyś się zdarzyło że wypłaty dostaliśmy 3 - o tym nie napiszesz ? Otrzymaliśmy dwuletni kontrakt na 462 szt tablic ( 3 najwiekszy przetarg na swiecie na SDIP ) o tym nie napiszesz ? Prężnie pracujemy nad nowymi innowacyjnymi produktami - jakaś wzmianka ? Rozbudowaliśmy halę produkcyjną - hmm ? Idź na siłownie, spotkaj się z dziewczyną, pograj w piłkę, pojeździj na rowerze. Nie ma Cię w tej firmie więc zamknij ten rozdział i idź dalej. Życzę Ci spokoju ducha i bardzo Ci współczuje że jesteś w tak przykrej sytuacji i nie potrafisz sobie z tym poradzić. Trzymaj się !

@Namor

A co my z tych tablic mamy? Zapier.... dodatkowy a kasy wcale więcej nie ma. Odkąd rok temu prezes podpisał umowę na te tablice to już mu sodówka całkiem do głowy uderzyła.

@Namor

Nie chciałbym być w Twojej sfrustrowanej skórze. Na prawdę mi Cię szkoda. Może sproboj poradzić się jakiejś fachowej pomocy ? Odciażysz głowę będziesz szczęśliwszy.

@Namor

A co byś chciał z tych tablic??? Masz pracę, masz płacę. Warunki nie pasują? Zmień robotę!

Anty lizus
@Rollo

Po co w ogole pracujesz za pieniadze skoro opoznienia kilka tygodni ci nie przeszkadzaja ? Pracownicy z posredniaka przychodza do pomocy i maja takie same warunki placowe na start niz pracownik dysten z kilkuletnim stazem. To ma byc motywacja ? Poprawiac tylko po nich trzeba i jest podwojna robota a dodatkowo jest sie za nich odpowiedzialnym. Z tym tez sie zgadzasz ze jest to sprawiedliwe zarabiac tyle samo co nowa "tymczasowa" osoba ktora jest na chwile marne dwa z hakiem na reke ? Moze wysokosc stawki tez nie jest wazna tak samo jak wynagrodzenie w terminie ?

Gamma
@Anty lizus

Masz kolejne urojenia. Stawki są ok. Za podobną pracę w poprzedniej firmie dostawałem znacznie mniej. Zastanów sie dlaczego w Dystenie większość osob pracuje od kilku (niektórzykilkunastu) lat? Były też osoby, które odeszły na jakiś czas i wróciły do pracy w Dystenie. Fakty są takie, że zarobi są ok, atmosfera super a rzekomego mobingu nie ma.

Radek
@Gamma

Możesz przytoczyć przykłady i kwoty zarobków pracowników produkcji dla ludzi którzy byliby zainteresowani podjęciem pracy w Dysten ?

@Anty lizus

Urojenia to ma prezez Paweł K. Siedzi tu na forum i każdy post komentuje pod innym nickiem. Kiedyś się chociaż podpisywał z imienia i nazwiska ale odkąd zwyzywał pracowników od GNID to teraz pisze pod różnymi nickami typu Gamma itp. bo mu chyyba wstyd

Nomar

A Ty dalej swoje... Musisz być najbardziej nieszczęśliwym czlowiekiem w całym wszechświecie.

@Nomar

Tak Panie prezesie. Jestem nieszczęśliwy bowiem praca ma sprawiać satysfakcję. A ja pracuję w firmie w której prezes wyzywa pracowników od GNID i innych epitetów ale jak zapłaci 3 tygodnie po terminie pensję to jeszcze ma pretensje że ktoś mu zwraca na to uwagę i uważa że powinniśmy się cieszyć że wogóle mamy zaszczyt pracować w jego firmie. PS. Wymyślane przez Pana pseudonimy: Nomar, Gamma itd są już powoli śmieszne.

Nomar

Nikt o zdrowych zmysłach nie uwierzy w to co wypisujesz :-) Sam fakt, że niby pracujesz w tak strasznej firmie w której jesteś taki nieszczęśliwy jest niewiarygodny. Musisz napisać wiesz ... Coś nowego, chwytliwego. Temat gnidy i wypłat po terminie juz jest przewałkowany tysiąc razy.

Czesław
@Sigma

Widzę wiele pozytywnych komentarzy na temat pracy w Dysten Sp. z o.o., chociaż wiele z nich odnosi się do nieterminowej wypłaty wynagrodzeń. Jak myślisz, z czego wynika ten problem? Czy firma ma kłopoty finansowe?

@Czesław

To wynika z niesprawiedliwosci świata i topnienia lodowców u wybrzeży Grenlandii.

Zabrze
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zabrze
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.

Dysten to fajna firma, przede wszystkim rozwijająca się, atmosfera jest serdeczna i sprzyja w codzienny obowiązkach, ja mogę z czystym sumieniem polecić.

Pi

Gamma
@Pi

Do zalet zapomniałeś dodać: - zaliczki do wypłat opóźnianych o 3 tygodnie - możliwość ciągłego poznawania nowych ludzi ze względu na dużą rotację pracowników - możliwość bycia nazywanym GNIDĄ przez prezesa na forum (do poczytania w innych postach poniżej) Zatem dodatkowe 3 punkty. Końcowa ocena: 11/10 pkt.

@Gamma

Kolejny bzdurny wpis tego samego(usunięte przez administratora)

Mak

Kolejny bzdurny wpis tego samego, sfrustrowanego socjopaty

@Mak

Alfa - sorki oczywiście mój komentarz jest kierowany do GAMMA a nie do ALFA ;) pozdro

Majk

mało zainteresowane kierownictwo i ciągłe problemy z wypłatami - pracowałem i nie polecam.

@Majk

Kolejny bzdurny wpis tego samego, sfrustrowanego socjopaty...

Beta
@Mak

hehehe... dobrze powiedziane!

Adam S

Przez 18 miesięcy wypłata opóźniona była trzy razy o ok 3 tygodnie. Kilkudniowe zdarzały się częściej, czasami po 10 ale i przed. Wszystkie zarzuty o opóźnienia powyżej miesiąca są nieprawdziwe. Nigdy nie spotkałem się żeby ktoś na kogoś krzyczał, a emocje się zdarzały. Po mimo tego, że już nie pracuję, uważam że to dobra firma i fajni ludzie.

Paweł K
@Adam S

"wypłata opóźniona była trzy razy o ok 3 tygodnie" czyli norma. W każdej firmie wynagrodzenie wypłaca się z 3-tygodniowym opóźnieniem. W tym czasie jedz powietrze.

Beta
@Paweł K

Zmień pracodawcę poprostu. Nie przyszlo Ci do głowy ?

Tymon

Pewnie trzeba być dobrym pracownikiem a nie będzie powodu do wypisywania żali na forum.

Jeszcze Pracownik/Gnida
@Tymon

W Dysten nieważne jakim jesteś pracownikiem. Ważne żebyś harował po 12 godzin dziennie, najlepiej też w weekendy. Wynagrodzenie? Dostaniesz jak klient zapłaci lub jak sie uda załatwić jakiś kredyt na firmę. Ale po co się starać skoro prezes i tak uważa cię za gnidę i potem jeszcze podeprze się SJP (słownikiem języka polskiego). Swoją drogą skoro pracownik według prezesa to gnida to ciekawe jakim słowem SJP określa nieuczciwego pracodawcę nie wypłacającego wynagrodzeń na czas i kombinującego przed ZUS-em jakimiś pseudoumowami.

#kaj_som_moje_pieniadze?
@Jeszcze Pracownik/Gnida

Zapomniałeś dodać że przez te 12 godzin dziennie mamy 3min56sek przerwy od pracy. Ekspres w kuchni wlewa do kubków kwas solny z cyjankiem zeby tylko nas zdziestiątkować. Wynagrodzeń nie ma przez cały rok i około 50 osób pracuje społecznie bo czują taka potrzebę z wnętrza swojego serduszka. Wszechobecny (usunięte przez administratora) - 50 osób mobbinguje się nawzajem i wszyscy się z tego cieszą. Chodzimy z plakietkami podpisanymi " Gnida 1 " i tak do 50 - wszyscy tak jesteśmy nazywani przez Pawła i nikt mu się nie sprzeciwia bo jest jak Kserskes z 300stu, ujeżdża wielkie mamuty więc się go boimy. Wszyscy pracują na pseudoumowach bo nie chcą mieć emerytur i zgadzamy się na to bo oprócz mamutow Paweł ma też magów którzy czarują nas przed jego złymi zamiarami a przedstawiciele ZUS US GUS PIP CIA MOPR GOPR mają swoje open space w kontenerze za firma bo cały czas Paweł knuje jak tu okraść pracowników i państwo. Ogólnie to zastanawiam się nad zmianą pracy, myślę o kasjerze w Biedronce lub ochronie w Lidlu. PS : Sprzedam Opla

@Jeszcze Pracownik/Gnida

Jeszcze Pracownik - kolejne łgarstwa...

The Real Tymo
@Tymon

Popieram! Taka to już dziwna firma, że trzeba pracować :D Pozdrawiam ciepło anonimowych frustratów

Barista

Fajna praca, dużo wyzwań nad którymi pracujemy zespołem. Ludzie czują dążenie do wspólnego celu. W kuchni leje się mocachino z ekspresu a po robocie robimy grilla za firma na ogródku.

Robert
@Barista

Jestem jednym z pracowników czyli jak nas nazywa prezes Gnidą. Praca może i fajna, ale co z tego jak nie płacą w terminie. Opóźnienia w pensji po 2-3 tygodnie to norma. A zaliczka 500 zł na poczet wynagrodzenia to żadna zaliczka jak masz do utrzymania rodzinę, czynsz itp.

Zulu
@Robert

Wszystko co naposales to klamstwa. Poczawszy od tego, że nie jestes pracownikiem na wysokosci zaliczek skończywszy.

@Robert

Robercik ... mamy problemik. Nigdy w firme nie pracował nikt o imieniu Robert Prośba, zacznij pisać coś innego bo te bzdury z gnidą i kasą już są po prostu nudne. Może jakieś inne bajki o uprawie kokainy za firmą albo nielegalnych walkach kogutów w sali konferencyjnej ?

Abc
@Barista

Moze ty sie przedstaw jak taki jestes madry ?

@Abc

Nie przedstawię się ponieważ : 1. RODO 2. Nie jestem taki mądry 3. Jestem Jak Power Rangers który broni ludzkość przed KITOWCAMI. Jak wiadomo tożsamość Ragersów jest owiana tajemnicą więc w tym przypadku też tak zostanie.

Zordon
@Abc

Potwierdzam.

Robert
@Barista

Panie prezesie jak Pan wyzywał tutaj pracowników od Gnid to pod swoim nazwiskiem a teraz sie Pan wstydzi? Po co te kłamstwa. Każdy nowy pracownik przyjdzie, nie dostanie kasy w terminie, potem pan go zwyzywa i ucieknie po okresie próbnym. Są Panu potrzebni tacy pracownicy na 1 - 2 miesiące?

@Robert

Robert już ustaliliśmy że nigdy nie pracowałeś w naszej firmie - odpuść.

Zordon
@Robert

Nie zmuszaj mnie żebym zawezwał jakiegoś Dinozorda

@Robert

Zaliczka- jak sama nazwa wskazuje, bierzesz tyle ile potrzebujesz. Przyjdź do Zarządu, pogadaj a nie wylewaj żale na forum. A jak nie pasuje, uwierz nikt tutaj nie trzyma na siłę. Hmmm, a może i trzyma- atmosfera, ludzie, spokojna praca, dobra kawa, chwilą na fajkę, spotkania poza godzinami, koperta na święta.... to są plusy tej pracy. Zastanów się teraz, przez chwilę- chuj...owa atmosfera, wyścig szczurów i koledzy podkładający świnie, zero kawy, jedna przerwa bez wyjścia na fajkę, brak dostępu do telefonu, zero wyjść po pracy, brak premii na święta, stresująca niedziela bo w poniedziałek do pracy? odliczanie dni do piątku? itp., itd. - ale ten jedyny plus terminowa wypłata! Serio- takie warunki Cię zadowalają? to myślę, że czas zmienić pracę, bo się tutaj nie nadajesz. P.S. Jeżeli Prezes nazwał Cię gnidą, przyjdź i powiedz to, osobiście oddam Ci swoją sierpniową wypłatę- jeden mój warunek- kopertę z kasą dostaniesz przy wszystkich pracownikach Dysten.

Zulu
@Abrakadabra

I po temacie.... He he...

@Zulu

Nikt nie przyszedł!

Kika

Mi też się podoba... Niezmiennie od kilku lat...))))

@Kika

Czyli prezez wyzywa pracowników i jedno pewne - kasy 10-tego na koncie nie będzie

Mika

Panie Prezesie od (usunięte przez administratora) na forum pracowników Pan jeszcze nie wyzywał. Gratulacje.

Kika
@Mika

Nie jestem prezesem ani nikim z kierownictwa. NIE JESTEŚ PRACOWNIKIEM. Nie wiem czy kiedykolwiek pracowałeś w Dysten ale podawane przez ciebie 'fakty' są nieprawdziwe. Nie wyzywam Cię. Debilizm to choroba... Powinieneś się tym zająć.

@Kika

A ty jesteś "szeregowym pracownikiem" który w niedzielę siedzi na Goworku i sprawdza co się o twojej firmie pisze? Daj spokój Panie Pawle. Wszyscy wiedzą jak jest naprawdę. Prezes siedzi i klika tutaj pod róznymi nickami.

Omega

Praca bardzo mi odpowiada. Atmosfera rewelacyjna.

Alfa
@Omega

(usunięte przez administratora) PS. Zaraz będzie odpowiedź, że jest super a kasa nie jest najważniejsza w pracy.

pracujący anonim

Wyzwiska, mobing brak szacunku, brak wypłat.. a kiedy wszystkim zostaną wyrownane ciencia wypłat 2 lata już czekam a nie ktorzy dostali.

Pracujacy_anonim_tez
@pracujący anonim

Za pisanie takich bzdur powinieneś mieć wyrównane "pod sufitem" Wiesz że Pan Bóg skazuje kłamców na piekło ? NO TO JUZ WIESZ !

@pracujący anonim

Nie możliwe, że pracujesz w Dysten. Ciencia? nie ktorzy? mobing? wyrownane? Proponuję chwilę samorozwoju i pracę ze słownikiem.

Edward
@Abrakadabra

panie prezesie ukrywanie się pod pseudonimem Abrakadabra jest po prostu śmieszne. Oczywiście widzę że prezes nadal wyśmiewa pracowników a do siebie nie ma dystansu. Co z tego że ktoś robi błedy ort. Przynajmniej jest porządnym człowiekiem a nie tak jak nasz gnidoznawca prezes.

@Edward

Nikt się nie podszywa pod członka zarządu- swoją drogą w Dysten nie ma Prezesa-myślenie nie szkodzi ani nie boli. Musiałbyś o tym wiedzieć pracując tutaj :) Nie pozdrawiam :)

Pracujacy_anonim_tez
@Edward

Pseudonim Edward jest o wiele zabawniejszy.

Bulbulator

Lać mu żeby się aż wylewało ! Brawo !

Bravo

Firma znakomita. Niemialem nigdy lepszej pracy. Za nic nie zmienię!!!

@Bravo

Potwierdzam. Pracuję od kilku lat. Jest super

Zadowolony

Pracuje się dobrze a nawet bardzo dobrze. Pracy jest sporo i trzeba mieć pewne umiejętności i chęci. Dobre warunki pracy. Zespół super. Duża kultura i przychylność przełożonych. Niejednemu pomogli w trudnej sytuacji. Wpisy o (usunięte przez administratora) czy wyzwiskach wyssane są z palca.

@Zadowolony

Potwierdzam. Wpisy o mobingu to bzdura. O wyzwiskach też. DYSTEN jest OK

Super firma. Fajna robota. Polecam

M&m

nerwówka, brak pieniędzy na działania, kombinatorstwo.

John
@M&m

Płacz, błoto i zgrzytanie zębów. Gorzej jak u Dantego w Boskiej Komedii. Wszyscy biegają wokół firmy i wymachują rękami nerwowo.

Dante Alighieri
@John

Ćwiczymy sprawność fizyczną i urządzamy firmową olimpiadę. Akurat trafiłeś na biegi przełajowe. Dziewczyny od tego biegania z wymachiwaniem rąk założyły zespół cheerleaderek o słodkiej nazwie Dystenki.

#rozgoryczony

Firma nie wypłaca pracownikom wynagrodzeń na czas, miesięczne opóźnienie to norma! Pracując w tej firmie bardzo zdziwiła mnie postawa wielu pracowników - twierdzili, że brak wypłaty zdarza się często, przyzwyczaili się do tego. Pracodawca powinien przeczytać Kodeks pracy ze zrozumieniem i zacząć szanować pracowników!!! Szczerze odradzam nawiązywanie jakiejkolwiek współpracy z tą firmą!

szef
@#rozgoryczony

W ramach premii zostaniesz nazwany przez Prezesa GNIDĄ.

Pole Ryżowe
@#rozgoryczony

Ba ! Brak wypłat przez kwartał to absolutna norma ! Dobrze że dostajemy po misce ryżu dziennie, można trochę zabrać do domu nakarmić dzieci.

@#rozgoryczony

Szczerze odradzam branie pod uwagę opinii ROZGORYCZONEGO gdyż zwyczajny łgarz....

Dariusz Sekretariusz

Dobrze mi się tutaj pracuje, mogę realizować się zawodowo i co ważne rozwijać nowe umiejętności poprzez realizowanie zróżnicowanych zadań. Co do finansów - niech mi ktoś pokaże jedną chociaż firmę w której wydatki pokrywają się z wpływami, nie ma takiej - a prośby o zaliczkę zawsze są rozpatrywane pozytywnie. Firma się prężnie rozwija a to zasługa Zarządu, oraz pracujących tu ludzi. Wybrałem tą firmę ponad rok temu i wiem że to był dobry wybór.

Zostaw merytoryczną opinię o Dysten Sp. z o.o. - Zabrze

• Jak się pracuje w Dysten Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dysten Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dysten Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 11 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dysten Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Dysten Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dysten Sp. z o.o.