GROTEX Michał Pacan

Opinie o GROTEX Michał Pacan

bc

fajna firma

Bercik

Mialem okazję z nimi współpracować na A4 na strabagu.Ogólnie rzecz biorąc brygada była zgrana robiła niezła robotę.tylko jak w innych firmach trafiają się "czarne owce"taki gruby dziadek chyba ich brygadzista i taki tez starszy z brodą lubieli co nieco wychylić ale to są przypadki juz odosobnione na takich budowach

nieznany

co do zamoscia sie zgadzam jesli chodzi o starego kierownika.reszte znam z autopsji nie jest idealna jesli chodzi o kierownictwo to mam wiele spraw do zarzucenia ale zlego firmie nie przynosza.Moze sie myle ale ale wielu z kierownikow woli utopic swpich pracownikow uczciwie prcujacych w bagnie nierobstwa byle byc czystym przed szefem.

opiniodawca

W brygadzie zamojskiej kierownik jest taki dumny myśli ze to jego prywatnafirma nieźle zezbi prezesa a wrażenie robi wspaniałe jak przyjedzie z wizytą.czemu prezeska i prezes mu wieża?przez takiego gościa wkrótce odejdzie kilka odob

LOLO

A to nie jest ta firma co przełącza kable telekomunikacyjne?A te przełączone zamiast oddać na magazyn ORANGE to je opala w krzakach a właściciel je sprzedaje na złomowcu?I wiele wiele innych działań na niekorzyść UNII EUROPEJSKIEJ?

GROTEX to taka firma albo firm kilka, że z czasem nie wiesz gdzie pracujesz ... pomieszanie z poplątaniem ... ktoś tu kręci niezłe lody - nie dajcie się wkręcic

CBŚ

Okaże się za lat kilka gdy poniosą i wilka :) Poczekamy cierpliwie :)

Zostaw opinię o GROTEX Michał Pacan - Zabrze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GROTEX Michał Pacan