Opinie o TELE - TAXI CENTRUM PRYWATNE PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG TRANSPORTOWYCH W ZABRZU w Zabrze

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników na temat pracodawcy TELE - TAXI CENTRUM PRYWATNE PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG TRANSPORTOWYCH W ZABRZU, oraz Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w TELE - TAXI CENTRUM PRYWATNE PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG TRANSPORTOWYCH W ZABRZU o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TELE - TAXI CENTRUM PRYWATNE PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG TRANSPORTOWYCH W ZABRZU w Zabrze

Karol Nowy wpis

@kostek a jak ty oceniasz tam pracę?

Kostek Nowy wpis

Konkurencja zaczęła inspirować? Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma pamiętajcie.

Łukasz Nowy wpis

@hyży ogier do jakiej firmy przeszedłeś?

Hyży Ogier Nowy wpis

Marne zarobki, mało zleceń. Przeszedłem do innej firmy i dużo lepiej. W pracy same układy tylko prezes. I jego koledzy jeżdżą na dalekie kursy.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ewelina

Chcę się dowiedzieć, czy ktoś ma jakieś informacje na temat pracy w TELE - TAXI? Na jakich zasadach jesteście tam zatrudnieni? Z góry dzięki

Aga

Po raz kolejny dzisiaj zawiodłam się na firmie tele taxi...po 15 minutach czekania na taksówkę ,dzwonię ponownie i dowiaduję się że Pani dyspozytorka jeszcze nie wysłała taksówki bo nie ma JESZCZE żadnej wolnej.Dodam że od pewnego czasu Panie dyspozytorki pracują tam chyba za karę bo są mega nie uprzejme.Myślę że w takich sytuacjach należy wyprzedzać klienta że czas oczekiwania będzie taki długi.Większość ludzi dzwoni po taksówkę bo się gdzieś bardzo śpieszy...A czas oczekiwania powyżej 20 min to kpina ,przy tak dużej konkurencji na rynku.Dzisiaj po raz ostatni próbowałam skorzystać z usług tej korporacji...może ceny mają najniższe ale kultura większości kierowców pozostawia wiele do życzenia,Panie telefonistki opryskliwe a czas oczekiwania to kosmos...Jeździłam z nimi 20 lat ale dzisiaj nie toleruje się już byle jakości...nie te czasy.Nie polecam...przestrzegam...no chyba że ktoś ma dużo czasu i cierpliwości.

Klientka

Wczoraj pierwszy raz chciałam skorzystać z usług Taxi Centrum. Po rozmowie z Panią dyspozytor dowiedziałam się, że będę czekać około 25 minut. Ok. Wiadomo Wigilia ????. Wyszłam z domu kilka minut przed czasem, żeby kierowca na mnie nie czekał. Jakież było moje zdziwienie gdyż nie pojawił się Nikt. Zadzwonilam ponownie. Dowiedziałam się, że kierowca otrzymał dyspozycję wyjazdu...No cóż. W oczekiwaniu na kolejną taksówkę z innej firmy (z tej zrezygnowałam) na wietrze i chłodzie przyszło mi spędzić ponad 30 minut. Niestety nie byłam na to przygotowana. Szanowna firmo Taxi Centrum w Nowym Roku życzę Wam więcej szacunku dla klienta.

?

Dzisiaj wracałam do domu taksówka z firmy Tele Taxi. Pan z numerem bocznym [usuniete przez administratora] był bardzo nieprzyjemny, zachowywał sie, gdyby był na skazniu, a nie w pracy. Jestem klientem i wymagam tego, aby taksówka zawiozła mnie w wskazane przeze mnie miejsce. Taksówkarz zaczął mnie wyzywać, startować z rękami i wyzwiskami do mojej rodziny, a moje dziecko ze strachu zaczęło płakać. Ostrzegam przed Panem taksówkarzem z numerem bocznym [usuniete przed administratora] i nie zachęcam do jazdy z Nim, bo jest bardzo nieprzyjemny i wulgarny. Sprawa będzie opublikowana w lokalnych gazetach, a jeżeli bedzie trzeba pójdzie nawet na drogę sądową. Pan nie nadaje się do pracy za taksówkarza, a do wożenia bydła, bo tam nie trzeba rozmawiać z ludźmi.

Zostaw merytoryczną opinię o TELE - TAXI CENTRUM PRYWATNE PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG TRANSPORTOWYCH W ZABRZU - Zabrze

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

TELE - TAXI CENTRUM PRYWATNE PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG TRANSPORTOWYCH W ZABRZU
1/5 Na podstawie 1 ocen.