Dysten Sp. z o.o.

Zabrze

Opinie o Dysten Sp. z o.o.

Alvaro

Powiem tak - opinie pracowników są zawsze uzależnione od styczności z konkretnym przełożonym na konkretnym stanowisku.. ale też od podejścia do przydzielonych obowiązków. Jako osoba obecnie związana współpracą z Dystenem skłaniam się zdecydowanie ku opinii Ani. System płac jest kompletnie przejrzysty, atmosfera jest bardzo dobra i firma odpłaca wprost tym co się do niej wnosi. Dobrze się tu pracuje!

Patrycja
użytkownik zarejestrowany

@Alu - skąd taka opinia na temat Dysten Sp. z o.o.? Możesz opisać woje doświadczenia na temat tej firmy? Jakie są gwarantowane warunki zatrudnienia?

Anna
@Patrycja 01.08.2017, 11:16

Gwarantowane to masz że nie płacą w terminie ani pracownikom ani wykonawcom. Lub wogóle nie zapłacą. Wystarczy zobaczyć: http://www.lista-dlugow.pl/karta-dlugu,dysten-sp-z-oo,M-07289.html A jest tego dużo więcej. Wystarczy pogrzebać w necie. Umowy o pracę raczej nie zobaczysz tylko jakieś śmieciówki. Pracując tam zapomnij o Kodeksie pracy.

paola
użytkownik zarejestrowany

Ania' niekiedy firmy przechodza takie kryzysy ale najwazniejsze by umiejetnie go pokonać. i niegdy nie wiadomo czy trafisz na uczciwych kontrahentow, wiec czasmi to nie ich wina.

Ania

Ja pracuję dla DYSTEN od ponad 3 lat i jestem zadowolona. To prawda, firma miała kłopoty finansowe w 2013 i 2014 roku. Wynikały one z braku płatności od kontrahentów. Zamawiający płacili z opóźnieniem więc i firma płaciła z opóźnieniem innym, także swoim pracownikom. Ale to już dawne dzieje. Teraz firma wyszła na prostą. Rozwija się coraz szybciej, korzysta z funduszy europejskich, poszerza rynki zbytu, startuje w ciekawych przetargach, inwestuje także w pracowników m.in. poprzez szkolenia, organizację konkursów z nagrodami pieniężnymi, rok rocznie jest także wybierany pracownik roku. Pana Waldka już u nas nie ma. Atmosfera jest fajna, możemy grać w kosza albo rozsiąść się w pufach w show roomie i pogadać. Co jakiś czas jest organizowany piknik na zielonych terenach firmy, rozgrywane mecze w piłkę, siatę, grill, tańce. Nie ma spinki jak w korporacji w której pracowałam wcześniej. Mi jest tu dobrze :)

Alu
@Ania 13.05.2016, 12:50

Smiech na sali to co piszesz. Ta firma to jedno wielkie zaklamanie.

efer
@Alu 02.07.2017, 17:43
Smiech na sali to co piszesz. Ta firma to jedno wielkie zaklamanie.

Mozesz powiedziec cos wiecej?

Marcin

Witam pracowałem dla nich jako podwykonawca części kasy nie widzę do dzisiaj pomimo minięcia 3 lat , uważajcie kierownik waldemar składa zamówienia a później zarząd twierdzi że nie jest umocowany do składania oświadczeń - taki wybieg

Janek

Jeżeli chodzi o moje doświadczenia z tą "firmą" to nie są w stanie przez 3 miesiące zapłacić faktury na 500 zł. Tyle w temacie.

Piotr

Serdecznie odradzam jakiekolwiek kontakty z tą firmą. Są to ludzie niesłowni, którzy nie płacą za wykonaną dla nich pracę. Jeśli już zdarzy się, że odbiorą telefon zbywają tylko podając coraz to nowe terminy i wymówki. Oby jak najmniej takich przedsiębiorców!!!

Gość
@Piotr 18.08.2014, 17:19

Jak najbardziej zgadzam się z opinią @Piotra.

franek

Pracowałem jako podwykonawca - do tej pory nie wypłacili należności.

Pracowałem u Nich czas jakiś i generalnie zasada była prosta im dalej, tym gorzej. Momentami bzdurne decyzje i kombinowanie, jak można zgodnie z prawem obciąć wypłatę. Nie jasne warunki płacowe, momentami karkołomne zadania i do tego psująca się atmosfera. Na ten moment nie wiem, jak sprawa się ma, ponieważ utrzymuję słaby kontakt.

Zostaw opinię o Dysten Sp. z o.o. - Zabrze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dysten Sp. z o.o.