Opinie o Dysten Sp. z o.o. w Zabrze

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Dysten Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Dysten Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dysten Sp. z o.o. w Zabrze

Długo nosiłem się z zamiarem napisania tu czegoś od siebie i finalnie się na to zdecydowałem ponieważ moja opinia może komuś pomóc podjąć odpowiednia decyzję. Jestem już na szczęście byłym pracownikiem Dysten, kto przepracował dla tej firmy sporą cześć swojego życia. Niestety z perspektywy czasu nie mogę ocenić Dysten pozytywnie, nawet gdybym chciał. Opóźnienia w wypłatach, brak szacunku dla pracownika czy forowanie pewnej kobiety za wiadomo co to tylko niektóre z przewinień szefostwa. Do tego wieczne telefony dostawców o nie zapłacone faktury to chleb powszedni w Dysten. Szczerze nie polecam tego syfu.

edi
@Sędzia Świata

Każda firma chce usług nie pracownika, idąc tym tokiem myślenia 100% ludzi w Polsce musiałoby pracować na B2B. I to właśnie dzieje się w Dysten. Tam o umowie o pracę słyszeli tylko z telewizji. A potem zwolnienie bez odprawy, bez okresu wypiwedzenia. Wypad na drugi dzień i już Cię nie ma. No i potem miesiącami prosisz się o swoją kasę bo Ci nie zapłacą. Do sądu pracy nie pójdziesz bo to nie była praca. Więc pozostaje wezwanie do zapłaty, sądowy nakaz zapłaty i ustaw się w kolejce do komornika bo w Dysten komorników więcej niż klientów.

Były Pracownik

Potwierdzam wszystkie negatywne opinie.. niekiedy czytając nie chcę się uwierzyć... dopóki nie zobaczymy tego i nie poczujemy na własnej skórze.. Omijać to miejsce to najlepsza rada, chyba że... chcesz stracić czas na zasadzie muszę się sam przekonać. Zapraszamy lecz pamiętaj że mówiliśmy.

@Mietek

Dwa lata przy tym jak ktoś pisał o pracy na przeczekanie wygląda całkiem odmiennie. Tylko teraz nie wiem o jakich stanowiskach chyba piszecie? Mnie o biuro by chodziło w tym momencie. Ze dwa miesiące temu była oferta, zresztą ktoś już właśnie o nią pytał. Teraz to była jakaś rotacja czy rozwój?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Dysten Sp. z o.o.?

A co takiego wpływa tu na atmosferę, że może być ona uznana za „OK”? głownie dzięki współpracownikom taka właśnie jest czy jednak Pracodawca dokłada do tego cegiełkę od siebie. Jeśli tak to w jaki sposób?

Rabin Nowy wpis

Atmosfera rzeczywiście OK, aż do 10-tego kiedy widzisz puste konto i mail od prezesa ze znowu opóźnienie w wypłacie będzie. Wtedy człowiekowi sir odechciewa pracować

@Rabin

A jak często się to zdarza? I czy za każdym razem jesteście informowani? Wyjaśnienie tego by mnie interesowało, z jakich przyczyn dochodzi do opóźnień?

Faktycznie jest tak jak ktoś napisał, że miesiącami trzeba czekać na jakieś przelewy? Jakie stanowiska w zasadzie są za to odpowiedzialne jeśli już? podobnie jak poprzednicy pokazywały mi się oferty dla biurowych. Na dzień dzisiejszy jakie prace ogarniają? Będą kogoś szukać po nowym roku?

Nie

Nie, nie jest tak. Firma nie ma problemów finansowych. Jest jeden trol, który systematycznie robi szkalujące wpisy. Takie życie.

Jacek

Jak z płatnościami za usługi ktore sie wykonuje dla nich ?? Nie ma problemów z platnoaciami ??

Robbo
@Jacek

Jak lubisz czekać na przelewy miesiącami to realizuj zlecenia.

Czy osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej, mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do Dysten Sp. z o.o.? Na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy na stanowisko Pracownik Biurowy?

Edi

Przede wszystkim traktuj to jako pracę "na przeczekanie". Po 2-3 tygodniach będziesz wiedzieć że trzeba szukać czegoś innego. Po tym jak nie dostaniesz wynagrodzenia w terminie za pierwszy miesiąc to będziesz tego pewien. Więc nawet jeśli się nie znasz na czymś to na rozmowie poudawaj , że się znasz bo zanim się połapią ty będziesz już miał pracę w innej firmie.

Halina
@Edi

2/3 tygodnie? Co taki okres czasu ktoś faktycznie odchodzi? Wole się upewnić, ponieważ mam przed sobą ofertę z tym, że data w tym przypadku jest sprzed trzech miesięcy. To gdzieś jeszcze te ogłoszenia były po drodze wystawiane? ile osób w biurze potrzeba tak w sumie?

Zabrze
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zabrze
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Były Pracownik

Redi
@Były Pracownik

Potwierdzam, unikać firmy chyba że szukasz czegoś na przeczekanie. Ale jeśli pracujesz dla wypłaty to możesz się rozczarować.

Bzdurą jest sama wypłata czy po prostu zaprzeczasz? Zastanawiam się czy to zależne od stanowiska, że taka rozbieżność by występowała czy może chodzi o okres zatrudnienia? a bywały jakieś opóźnienia w końcu? I ta oferta do biura sprzed miesiąca to rotacja czy rozwój?

Mietek

Zaprzeczam. Pracuję dwa lata i nic takiego się nie dzieje. Co do rotacji - nie znam sprawy.

@Mietek

asdf

cześć, serio tak ciężko o umowę o pracę u nich? Tylko to by mnie interesowało. Chociaż jeszcze przemyślę jeśli jest płatny urlop zapewniany. Jak to wygląda? Z ich strony czytam, że inżynier sprzedaży musi mieć min. 5 lat doświadczenia. To zarobki też chyba wysokie powinny być? No i jeśli jednak jest to b2b to pracownicy dostaną służbowe auto czy trzeba swoje użytkować?

To ciekawe

Ja jeszcze pracuję i ciężko mi się zgodzić z opinią. Być może jest tak że złe opinie mają byli źli pracownicy.... Nie wiem, może

Jolanta
@To ciekawe

A to w takim razie skoro się nie zgadzasz, to może przedstawisz swoje zdanie dla porównania?

To ciekawe
@Jolanta

Moja opinia jest pozytywna. Pracowałem w wielu firmach, chyba nigdzie nie jest idealnie. Moim zdaniem to co piszą tu niektórzy to zwyczajnie nie jest prawda. Od dawna, od lat, nie było żadnych opóźnień w wypłatach. Nie będę opisywał szczegółów, bo uważam że nie ma to sensu.

sekstewator

Mógłbyś podać miesiąc ostatniej opóźnionej wypłaty? I ile trwał przestój? Jako pracownik jestem niezmiernie ciekawy tych dwóch rzeczy

@sekstewator

To sugestia, że Ty tak nie masz? Skąd ta rozbieżność w zdaniach? Bo widzę, że na forum część pisze tak a część tak.

rania

niestety ale zgadzam się. ta firma to kompromitacja. pracowałam tu pół roku i o najgorszy okres w moim życiu zawodowym. własciciel to jakas porażka, homofob i burak. w czasie mojej krótkiej pracy w tej firmie rotacja pracowników była większa niż na dworcu w Warszawie. Ważna porada dla kogoś kto jednak będzie tu pracował. Jeśli cos ustalisz w sprawie wynagrodzenia to niech wpiszą to w umowę. Dogadują się że część wynagrodzenia to premia lub "pod stołem" a potem się tego wypierają.

Barbara
@rania

Na czym polegała ta rotacja? Zwalniano pracowników? Czy sami odchodzili?

Ence Pence
@Barbara

Niektórych zwalniano, niektórzy sami odchodzili. Ale faktycznie dało się zauważyć, że rotacja jest spora. Większość pracowników pracowała po ok jeden do dwóch lat, ale byli też tacy, którzy pracowali kilkanaście lat. Jednym się podobało innym nie. Dlatego też zdanie tutaj na portalu są takie podzielone, jedni firmy bronią inni piszą o minusach. Z mojej strony to tak: - Firma stara się przedstawić jako taka nowoczesna i wyluzowana. Co często się objawiało tym, że szefostwo i dyrektorzy puszczali wiązanki jak z rynsztoka, co niby miało świadczyć o tym luzie. Jednych to bawi inni by chcieli jednak, żeby w relacjach pracownik przełożony zwracać się do siebie kulturalnie. W ogóle dziwny był tam sposób awansowania ludzi na stanowiska. Odniosłem wrażenie, że jeżeli jeździłeś na rowerze, podłapałeś klimat takiego dziwnego „luzu”, a i jeszcze się wkręciłeś na jakieś wypady na które jeździł szef, to cię awansowali na dyrektora. Trochę dziwne, ale faktycznie tak to wyglądało. - Problem z kasą. Tam tej kasy w zasadzie nigdy nie było. Tam się nic nie dało załatwić. Ktoś podnajmował jakąś firmę, żeby coś zrobiła, albo zamówił podzespoły na jakiś projekt. A firma po jakimś czasie przestawała realizować zadanie albo nie dostarczała urządzeń, bo nie dostała kasy za etap. Potem pod koniec projektu uregulowali zaległości i gonitwa, żeby zdążyć z projektem. Teraz wspominam to z uśmiechem, ale jak tam pracowałem, to trochę stresu przez to przejadłem. Ja już tam z parę lat nie pracuje, a z komentarzy wynika, ze tego problemu już nie ma – więc możliwe, że nieaktualne. - Plusem była druga strona tego luzu. Nie było znowu jakiegoś takiego mega spięcia i nikt nie kontrolował, aż tak bardzo kiedy przychodzisz, kiedy wychodzisz, ile siedzisz na klopie itp. Sporym plusem byli też ludzie. Dało się pogadać, pożartować itp. Często ludzie spotykali się gdzieś po robocie, choć by nawet na tym rowerku. Organizowane były wyjazdy integracyjne itp. - A jeszcze z minusów, to taki spory brak organizacji. Tam magazynier nie wiedział co ma na magazynie, księgowy nie wiedział czy przeszły już przelewy, handlowcy nie do końca wiedzieli co sprzedali ???? No i klimy nie było, co przy takich upałach było sporym problemem. Chociaż to był trochę czasu temu, więc może już zamontowali :D

Barbara
@rania

Czy ta część wynagrodzenia pod stołem to jest tutaj powszechne czy tylko 'wybrani' tak mają? I czy skoro umawiają się na takie rozwiązanie to jak ktos chce wszystko na papierze to finalnie nie mają z tym problemu?

ReTo
@Barbara

Jest bardzo dużo umów B2B, więc finalnie bywa bardzo różnie.

@ReTo

Czyli odpowiedź niejednoznaczna... To inaczej, jak się ugadać w takim razie, żeby zawsze finalnie dobrze wychodziło?

ReTo
@Agata

Najlepiej umowa o pracę, będą zachęcać do b2b, bo dla nich to koszt, ale wtedy Ty nie masz żadnych praw......

ana
@ReTo

W firmie nawet sprzątaczka jest na B2B - usługi utrzymania czystości czy sekretarka - usługa zarządzania biurem. nie spodobałeś się szefowi albo któremuś z lizusów to wypad nawet na drugi dzień - zero okresu wypowiedzenia. Ogólnie firma jak już było gdzieś pisane to typowy januszex tyle że w jeszcze bardziej karykaturalnej wersji.

@Ence Pence

Rzeczywiście był taki moment, teraz problemy nie występują. Luz jest kiedy można, atmosfera dla mnie ok. Bluzgi zdążają się, też bluzgam, tylko moim zdaniem nikt nie chce tym nikogo urazić, ot takie gadanie.

Sędzia Świata
@ana

najgorsze kłamstwo świata. nasza firma chce usług, nie pracownika - zawiązano umowę z firmą pełniącą takie usługi dla innych firm, umowa B2B firma-firma w klasycznym wypadku a brzmi to conajmniej jakby kobita od mopa prowadziła JDG prosty casus - jak masz pracownika do sprzatania i pracownik sie pochoruje to idzie na L4 - firma nadal wymaga usług sprzątających. Przy umowie b2b z inna firma to ta firma odpowiada za uslugi i musi dostarczyc zastepczego pracownika - roznie z tym bywa ale to rozwiazanie jest samotłumaczące nie mow takich rzeczy publicznie przy ludziach, szkoda sobie wstydu robic

edi
@Sędzia Świata

Czy rotacja pracowników w Dysten Sp. z o.o. na Inżynier Sprzedaży jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 30 stycznia na Pracuj.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

Odpużejni

No przecież w tej firmie nikt przy zdrowych zmysłach nie wytrzyma dłużej niż kilka dni. Opóźnienia w wypłatach (nadal są), szefowie opryskliwi dla podwładnych to norma. Przy niskim bezrobociu każdy ucieka szybciej niż przyszedł.

Mietek

czytam, czytam i oczy trę ze zdziwienia. Ewidentnie ktoś się wkurzył i jedzie po bandzie negatywnej opinii. Moja ocena jest pozytywna. Wypłaty są, praca jest. Firma się rozwija robi rzeczy z których jestem dumny.

Misiek

Pracuję długo. Nie mam zamiaru zmieniać pracy. Powstrzymam się od komentowania tego co tu się wypisuje.

Dla mnie wszystko jest ok. Nie widziałem pochlebców prezesa, bo z tego co wiem ma pochlebstwa w (usunięte przez administratora)

Rons

Ta firma to totalna porażka. Są tu dwa rodzaje pracowników: potakiwacze i zwolnieni. Mentalność rodem z (usunięte przez administratora) porażka. Jawne wspieranie "zasłużonych" zamiast najlepszych. Pełna zgoda na kumoterstwo przy obsadzaniu stanowisk. Liczą się opinie zamiast faktów. Fachowców zwalniają lub sami odchodzą. Potakiwacze zostają.

Kadr
@Rons

Pracowałam w Dysten przez rok i musze potwierdzić że to prawda. Dobrzy ludzie przychodzili i odchodzili. Byli tylko pochlebcy i lizusy prezesa. Zobaczywszy że nie ma szans na jakikolwiek rozwój uciekłam przy pierwszej okazji.

Kto

Pracowałem w firmie dość długo, żeby poznać ją dobrze. Moim zdaniem to dobra firma i dobre miejsce pracy, jeśli oczywiście chce Ci się pracować. Nie pracuję już w DYSTEN, bo z powodów rodzinnych musiałem wyprowadzić się ze Śląska. Myślę, że większość złych opinii to przede wszystkim echo zranionego ego. Ludzie z zarządu walą prawdę prosto w oczy i nie owijają w bawełnę. Dla mnie to najlepsze co może być, choć bywa przykre i bolesne, niestety ..... nieraz dałem (usunięte przez administratora) i zostało to powiedziane, nieważne. Dla mnie najważniejsze jest, że zawsze było to sprawiedliwe, co więcej management zawsze wyciąga rękę do człowieka i oferuje wsparcie. Polecam firmę dla ludzi, którzy chcą się rozwijać i osiągać swoje zamierzenia.

@Kto

Jak według ciebie wyglądał ten rozwój? Można było awansować jak ktoś był ambitny bardzo się starał? Czy bardziej na wyższe stanowiska brali z rekrutacji zewnętrznej?

Produkcja

No i wracają stare "dobre" czasy w Dysten. 11.01 godzina 20:00 i wypłaty nie ma na koncie mimo że prezes twierdził że wczoraj wyszły. Chyba że wyszły z konta w Kongo. Kolega z działu też nie dostał...

@Produkcja

Czyli to nie kwestia księgowania w banku. Ale piszesz, że to już było, czyli częściej są tu opóźnienia niż kasa na czas? Czy są to chociaż godne zarobki?

Aha
@Produkcja

Ty (usunięte przez administratora) wypłaty poszły 4.01. Więc nie (usunięte przez administratora)głupot

Damian
@Produkcja

Moja wypłata jest na koncie. Może Ty tu nie pracujesz? I może zatrzymajmy się na tym? Zanim zrobi się z tego długa debata, polecą bluzgi i tysiące kłamstw o Dystenie. Przewiduję że osoba pod nickiem "Produkcja" to stały hejter Dystenu, a Adam to podsysacz wątku.

Duży
@Damian

Nie za bardzo rozumiem po co ktoś miałby hejtować firmę idealną? Pracownik, były pracownik? Wystarczy zapytać chłopaków czy dostali kasę? Michał Sz. czy Marcin S. mogą potwierdzić

No
@Duży

Właściwie to nikt tego nie rozumie

No
@Produkcja

To są jakieś brednie. Fakt, że było kilka osób zawolnionych w niemiłej atmosferze, ale na Boga.... Jak długo można chować urazę?

Renata

To w takiej atmosferze zwalniają pracowników? Co w końcu z tymi wynagrodzeniami? Doszły wszystkim czy jednak nie?

Blue
@Renata

Może zamiast zł były rowery...????

Sara

nie słyszałam o takiej sytuacji. To rzeczywiście jest żałosne - leczenie frustracji przez oczernianie pracodawcy. Tak, czy inaczej .......... karawana jedzie dalej - jeśli wiesz o czym mówię.

Adrian93
@Renata

Jak Cię zwalniają to jakby ci ktoś strzelił w pysk. Wypłata dopiero po kilku telefonach, zawsze jakąś wymówka się znajdzie. W sądzie pracy powinni mieć swój pokój i dedykowanego pracownika.

chamówa
@Adrian93

nic dodać, nic ująć. Z tego co wiem to przez ponad 20 lat, w sądzie pracy były może dwie sprawy .... Ale widzę, że Adrian93 wie najlepiej.

@chamówa

Znaczy że nie jest tak źle jak piszą i wypłaty są w terminie. A jak już o nich mowa to może ktoś się pochwali i powie czy starczają na życie? Chciałem tu aplikować i ta kwestia jest dla mnie dość ważna. Warto się tu zaczepić?

Duży
@chamówa

" Z tego co wiem to przez ponad 20 lat, w sądzie pracy były może dwie sprawy .... " czyli prezes w formie dalej podszywa się pod różne osoby. Dobrze wiemy wszyscy że tylko w ostatnich 2 latach były w sądzie 4 sprawy. A co dopiero przez 20 lat.

Mały
@Duży

I jakim wynikiem zakończyły się te sprawy w sądzie pracy ...... ???? Przypadek ? Nie sądzę ????

Robo

Ta firma to jeden wielki żart. Poza jednym managerem, poxostali managerowie to osoby których poziom intelektualny i zasady są na najniższym poziomie. Najniższe zarobki,(usunięte przez administratora) psychiczny, totalny brak szacunku do pracownika i dezinformacja. Można sypać o tej firmie nazwiskami na prawo i lewo. Może nie tutaj ale wkrótce to wykorzystam. Nigdy nikt mnie tak nie skrzywdził jak praca w tej firmie.

mia
@Robo

Jeśli było Ci tak źle, to czemu nie odszedłeś po okresie próbnym?

Czy Dysten Sp. z o.o. praktykuje "luźne piątki"?

windykator

tak,pracuja do 15:58 zamiast do 16:00 :D

Edek

Każdy dzień jest luźny ale tylko wtedy jak prezes Cię nie będzie poniżał i obrażał przy innych pracownikach co niestety rzadko się w Dysten zdarza.

wyplaty

w ramach wyjasnienia wyplat chcialbym wypisac kiedy otrzymalem wyplate w DYSTEN. wyplaty mamy dostawac okolo 10. styczen 2021: 07.01.2021 luty 2021: 05.02.2021 marzec 2021: 05.03.2021 kwiecien 2021: 09.04.2021 maj 2021: 10.05.2021 czerwiec 2021: 10.06.2021 lipiec 2021: 07.07.2021 sierpien 2021: 05.08.2021 wrzesien 2021: 07.09.2021 pazdziernik 2021: 06.10.2021 listopad 2021: 10.11.2021 grudzien 2021: 08.12.2021 styczen 2022: 07.01.2022 luty 2022: 07.02.2022 marzec 2022: 08.03.2022 kwiecien 2022: 05.04.2022 maj 2022: 04.05.2022 czerwiec 2022: 06.06.2022 kaj te opoznienia? wy macie konta w erytrejskich bankach czy jak???

Ilona
@wyplaty

Wiadomo panie prezesie. Pan zawsze wypłaca sobie na czas gorzej z pracownikami.

@wyplaty

U mnie też bez opóźnień. Wszystko jest na czas.

@KOKO

To w takim razie jak to możliwe, że inni jednak je mają? Raczej ludzi aż tak nierówno to się tu nie traktuje?

Taaaa
@Agata

Bzdury Pani Agato

Dariusz

Witam, Czytam te komentarze i czytam i brakuje mi czegoś na czym opieram się w pracy każdego dnia - KONKRETÓW, a więc kilka konkretów z mojej strony: W trudnych czasach pandemii firma Dysten : 1. Powiększyła flotę aut służbowych 2. Zatrudniła nowe osoby 3. Wypłaciła na czas i w 100 % należności swoim pracownikom z tytułu wynagrodzeń 4. Utrzymuje stałe zaopatrzenie w kawę, mleko, cukier, herbatę i środki biurowe/ czystości Co do wątku paliwa - flota tankowana jest za pomocą kart paliwowych, i jeśli stacja ma problem techniczny to oczywistym jest że płatności należny dokonać w inny sposób, jeśli wykłada pracownik - zostaje mu to zwrócone w całości. Skąd to wszystko wiem ?? Jestem Kierownikiem Biura Zarządu i to rzeczywistość w której pracuje.

Krzyś
@Dariusz

Racja Daro! Choć idę o zakład, że zaraz ktoś powie że on wie lepiej))))) Tzn nikt nie dostał pieniędzy, wszystkich okradziono i okłamano, wykorzystując do granic... A Ty w ogóle nie istniejesz.

Komornik
@Dariusz

jako,ze DYSTEN doszedl do wniosku, ze Dariusz nie jest juz potrzebny to czekamy na tekstowe skwitowanie pracy, smaczki i to czego sie nie dowiesz na co dzien :) cos czuje,ze w jednej stronie goworka by sie nie zmiescil

Mama
@Komornik

Na gowork mieści się wszystko) Nawet to co w głowie się nie mieści hihi

Komornik
@Mama

i mimo bzdur tego (usunięte przez administratora) od nieistniejacych opoznien wyplat od lat prawda nadal lezy po srodku-jak to mozliwe? (usunięte przez administratora)

pytajnik
@Komornik

Dariusz sekretariusz, gdzie jesteś !?

Ghost
@Dariusz

Dariusz jest dalej jako kierownik biura zarządu na stronie www, nie mam pytań!!

Sanvi
@pytajnik

Pewnie jest gdzieś, gdzie docenia się pracowników.......

Co się smieszysz
@Ghost

marketing nie ma czasu,wybierają jaka whisky będą pić na kolejnych targach

@Co się smieszysz

Ciekaw jestem, ile mogę tu zarobić, jako serwisant i czy w ogóle są wolne wakaty? Pytam, bo znalazłem jedynie ogłoszenie z zeszłego roku, a i tak bez podanej stawki...

KOKO

Mi się dobrze tu pracuje

Jaka jest kultura pracy w Dysten Sp. z o.o.?

Windykator

Kultura pracy taka jak jej prezes który powie na ciebie Gnida, jełop, je banany, (usunięte przez administratora) i jeszcze się śmieje z coebie

Kultura
@Windykator

Dysten i kultura pracy to dwa przeciwieństwa. Wystarczy poczytać jak prezes odzywa się do pracowników. Jełop czy (usunięte przez administratora) to tylko najmniej drastyczne powiedzenia. Wiem bo na moje nieszczęście trochę już tu pracuję. Pracuję bo muszę bo taką mam sytuację rodzinną. Ale uważam, że takich pracowdawców trzeba eliminować z rynku.

Renata
@Kultura

Aż trudno uwierzyć, współczuję :( Czy próbowaliście gdzieś to zgłosić? I czy zdarzył się kiedyś ktoś, kto próbował się przeciwstawić takiemu traktowaniu?

Barista
@Renata

Nie, nie zgłaszamy. Prezes nas obraża a my od lat tu pracujemy. PIP przyjeżdża na kontrole a my udajemy że jest super. Lubimy taki stan rzeczy, tacy jesteśmy. Niektórzy pracują już tak 12 lat ! Na pewno każdego rozsądnego człowieka nie zastanawia fakt dlaczego od lat jest nawijka o gnidach i jełopach a ludzie krzywdzeni przez prezesa dalej tu pracują. Przewidywane odpowiedzi na moją wypowiedź : 1. A gdzie wypłata ? 2. Jasne, wczoraj dostałem 50zlotch zaliczki a od roku nie mam wypłaty 3. To na pewno jakis specjalista od PR 4. Sprzedam opla 5. Prezes kupił sportowe auto ale na papier toaletowy nie ma. Dobrze że w malinowym chruśniaku są duże liście, mamy się czym podcierac. 6. Tak zdarzył się ktoś kto się temu przeciwstawił i został zakopany za halą ( przy malinowym chruśniaku )

Krzysztof
@Barista

Potwierdzam : Jestem punktem trzecim XD

Kultura pracy jest dobra

Zostaw merytoryczną opinię o Dysten Sp. z o.o. - Zabrze

• Jak się pracuje w Dysten Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dysten Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dysten Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 11 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dysten Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Dysten Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dysten Sp. z o.o.