Opinie o Dysten Sp. z o.o. w Zabrze

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Dysten Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Dysten Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dysten Sp. z o.o. w Zabrze

Krysza

Dziś ostatni dzień roku. Niestety spędziłem go w Dysten. Mam nadzieję, że nowy rok będzie dla mnie lepszy i wreszcie znajdę inną pracę byle daleko od tej firmy.

@Krysza

Oby spełniły się Twoje marzenia)) Wszyscy odetchną z ulgą!

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Dysten Sp. z o.o.?

Swoj

Cudownie. Był jeden, który dostał propozycję na Maharadżdżę))))

Edward

W Dystenie nawet sprzątaczka na samozatrudnieniu. Więc w ramach własnej działalności sami dyrektorzy i prezesi. Nie da się awansować wyżej. O umowie o pracę w Dysten to słyszeli tylko z legend.

Tak
@Edward

Tak wyglądają opowieści zgorzkniałych wałów. To przykład typowych kłamstw i oszczerstw. Kto nie wierzy jego rzecz.

Windykator
@Edward

W takim razie jestem legendą,jak ten film :D

taaa
@Windykator

Chciałbyś ) rozumiem, ze ta postawa pozwala Ci czuć się lepiej. Tak trzymaj! Niestety na problemy z erekcją to też nie pomoże. Impotencja jest dużym problemem. Naprawdę mi przykro.

Adaś M
@Edward

Same dyrektory z prawdziwego zdarzenia

Barista

Serwis
@Produkcja

HALO!

Kierownik Projektu

Firma szuka na pracuj.pl Kierownika Projektu. Czy warto aplikować? Po wypowiedziach pracowników klaruje się niezbyt przyjazny obraz firmy. Czy to prawda, że wynagrodzenia nie są płacone na czas a prezes wyzywa pracowników od najgorszych epitetów? Pracy szukam ale nie pozwolę sobie na obrażanie mnie.

Kierownik Projektu

Nie za bardzo rozumiem Twoją wypowiedź. Dlaczego jestem atakowany za to że zadałem pytanie?

ODP
@Kierownik Projektu

Takie forum, taka specyfika ludzi tutaj się wypowiadających. Co do samej posady. Jesteś odpowiedzialny za terminowe realizowanie projektów (zamówienia), czyli organizacje, kontakt z klientem, kontakt z podwykonawcami, pilnowanie harmonogramu oraz budżetu. Atmosfera w pracy jest przyjemna i nie można powiedzieć, żeby w firmie panował mobbing. (usunięte przez administratora) Najlepiej jak wyślesz CV, pójdziesz na rozmowę i sam zobaczysz. A co do wypłat, no to niestety jest to bolączka tej firmy. I większość zarzutów w tej materii jest niestety prawdziwa.

Ania Przybylcien
@Kierownik Projektu

1. warto aplikować 2. moim zdaniem firma jest przyjazna pracownikom 3. z tego co pamiętam w tym roku nie było żadnych opóźnień 4. ja nie byłam światkiem takich zdarzeń

Animus
@Kierownik Projektu

Jeżeli chcesz zmarnować swój potencjał to aplikuj. Tutaj nic nie działa jak powinno.

Anna Przybylcien
@ODP

W 2020, albo i wcześniej - od kiedy mamy nową księgowość to nie było opóźnień w wypłacie, jeśli dobrze pamiętam.

ktoś
@Animus

Oczywiście - bo Ty to wiesz ))))

Animus
@ktoś

Pracuje to wiem jak jest

G.
@Kierownik Projektu

w ciągu roku mają 10 nowych kerwoników - żaden nie może zagrzać miejsca.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zabrze
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Zabrze

Ile jest zmian w Dysten Sp. z o.o.?

Ania Przybyłcień

Obecnie są dwie zmiany

@Ania Przybyłcień

Pierwsza zmiana to zmiana na gorsze, a druga?

kogucik

Bzdury i kłamstwa. Każdy kto ma więcej niż 4 klepki we łbie, wie kim jesteś pajacu. Pisz ile chcesz, kłam do woli.... jeśli myślisz, że to zaszkodzi firmie, albo prezesom, albo pracownikom to jesteś głupszy niż do tej pory sądziłem, a zdanie o Tobie mam bardzo złe.

Misiek

Ty masz jakieś zaburzenia osobowości! Weź zmień psychiatrę, bo ten chyba źle Cię diagnozuje )))) Firma kogucik, która zajmuje czołowe miejsca w branży na świecie i realizuje kontrakty konkurując z firmami ze Stanów i Europy. Rok do roku firma rozwija technologię i produkty zyskując światowe uznanie. Nie mam więcej pytań (usunięte przez administratora)

@kogucik

To napisz otwarcie skoro wiesz kto to jest... zdemaskuj g.nide :-) bo jeśli nie to Ty też (usunięte przez administratora). na tym forum farmazony.

Misiek

Musiałby sam siebie zdemaskować :)

To najlepsza praca jaką miałem i kropka.

Szkoda że żaden z pracowników wychwalający firm e nigdy nie jest w stanie podpisać się z imienia i nazwiska. Chyba że to pan prezes sam pisze posty a później na nie odpowiadaale z wiadomych względów nie może się podpisać imieniem nazwiskiem żadnego z pracowników bo nikt by się pod tymi postami nie podpisał

I vice versa przyjacielu)))

Cafe

Zgadzam się z tym co pisze Paweł. Rozumiem jego reakcję na czarny PR. Jeśli od dawna nie było opóźnień w wynagrodzeniach, a ktoś pisze że znów nie ma wypłaty na koncie to jest to parszywe kłamstwo wycelowane w dobre imię firmy. Co do samego sformułowania to ja może bym tak nie napisał(usunięte przez administratora)

Potakiwacz

gratulacje! wspaniale.

Handlowy

Prezes pisze, że przez firmę przewinęły się dziesiątki ludzi: średnich, złych, głupich, nieuczciwych, kłamców, leniwych, oraz złodziei. A to że firma nie płaci faktur i wynagrodzeń to już inna sprawa. Zatrudnienie sekretarki czy sprzątaczki na samozatrudnienie to już chyba sprawa dla ZUS czy PiP-u. Bo jaką usługę świadczy sekretarka? Czy to nie jest umowa o pracę? Potem pracownik płaci minimalny ZUS i na starość dostanie głodową emeryturę. Jak dla mnie to zwykłe kombinotorstwo i krętactwo.

ON

Piękne słowa jak na Prezesa dużej bądź co bądź Firmy robiącej dość fajne rzeczy, ale w sumie we mnie też się gotuje jak już nie mam argumentów, a muszę się koniecznie na siłę bronić. Najgorzej jest jeszcze jak ten przed którym się bronię ma rację :)

Głupek, kłamca, (usunięte przez administratora) a teraz gnida. Typowy sposób odnoszenia się do pracowników w Dysten. A potem się dziwią że im ludzie uciekają.

Pracownik z długim stażem

Pracuje ponad 8 lat w tej firmie i nikt do mnie tak się nie zwrócił. Co więcej jest w firmie szereg ludzi, którzy pracują 5 lat i więcej i też nigdy nie słyszeli... więc to zwykłe pomówienie i jakaś frustracja co piszesz. Może skup się na sobie, na doskonaleniu własnej osoby i nie trać sił,energii, swojej elokwencji na tego typu wypociny nie mające związku z prawdą. Marne to bardzo i nieprawdziwe. PS. Zarząd to wielu osobom pomógł w tej firmie.

worker

wszystko w temacie

Andrzej.

No jak na prezesa to pokazałeś kulturę do byłego pracownika Pawle?? Proponuję znów od października zrobić system 12 godzinny i ludziom wmawiać że tak zarobią. Ale nie zapomnijcie o jednym?!! O ciągłym ogłoszeniu o pracę bo 12-nastki niszczą ludzi pracując 5 dni w tygodniu po 12 w sobotę niby 8 i oczywiście niedziela co nie Pawle! Ale ludzie sobie zarobią! Więc morał taki ze jak ktoś chce podjąć pracy w Dysten to najlepiej aby był singlem ale za to zarobi i godził się aby Paweł wyzywał go OD GNIDY jak się kiedyś zwolni i prawde napisze!!!. Praweł powodzenie życzę.

@Andrzej.

Proponuje w piątki około północy spędzać czas przyjemniej i bez złej krwi. Palcowanie klawiatury w celu wylewania żalu i frustracji aby komuś niby doje..... to nie jest dobry pomysł i raczej daje marną satysfakcje. Tym bardziej, że robisz to nierzetelnie i naciągasz fakty. Daj już spokój zajmij się pożytecznymi sprawami - będzie Ci lepiej i przyjemniej :-) My pracownicy, którzy pracują w Dysten od wielu lat też życzymy Ci powodzenia.

Ula
@Handlowy

Prawda ! Poproś sprzątaczkę żeby przetarła Ci biurko a ta zaprasza Cię do biura i pyta " Czy brał Pan u mnie fakturę ? Nie ? Proszę o NIP " Najwięcej bierze za odkamienianie czajnika.

Mirek
@Andrzej.

Andrzej błagam Cię nie ukrywaj prawdy. 12stki mamy cały rok, sobota i niedziela po 10h.Paweł cały dzień nie zajmuje się niczym innym niż nazywanie ludźmi GNIDAMI. Raz tak się zapędził w tym swoim obrażaniu ludzi ze widząc swoje odbicie w lustrze sam się nazwal GNIDĄ.

Gnida
@Mirek

Jakiś czas mnie nie ma już w firmie ale mam pytanie czy nadal (usunięte przez administratora) nazywa pracowników gnidami?

N8e
@Gnida

Nie ogarniasz kuwety?

Anita
@N8e

Jak czytam opinie o firmie i wypowiedzi obecnych pracowników to wyłania się z tego tragiczny obraz

Pramba
@Anita

Chyba nie umiesz czytać))))

Anita

czytam że kolejny post jest usunięty przez administratora widzę zatem że obrażanie ludzi to norma w tej firmie. Co chwilę admin musi usuwać obraźliwe komentarze

anita ah anita
@Anita

ciężko cię obrazić )))) to wszystko szczera prawda !

Grzegorz

Jako osoba, spoza grona zainteresowanych pracą, czy już pracujących w firmie Dysten, mam wrażenie, że ktoś celowo wprowadza chaos informacyjny, by ukryć prawdziwą sytuację, jaka panuje w firmie. No, bo z jednej strony ktoś podpisując się tak, jakby był członkiem zarządu, broni wściekle opinii o firmie używając słów, za które można by go podać do sądu za obrazę. Z drugiej strony są pracownicy ( lub byli pracownicy ), którzy próbują swymi opiniami zasygnalizować pracodawcy problemy, jakie ich dotykają, lub dotykały. Czy w tej sytuacji ktoś obcy może podjąć właściwą decyzję o aplikowaniu do pracy? Myślę, że nie. Mało tego. Gdybym był na miejscu takiego kandydata, to raczej bym zrezygnował, bo dla mnie zbyt cukrowane opinie są bardzo mało wiarygodne. To samo dotyczy opinii, w których nienawiść, aż się wylewa.

Swoj
@Grzegorz

Ot właśnie i cała prawda o tym serwisie.

@Grzegorz

Jednak są cechy wspólne wszystkich zarówno wychwalaczy jak i krytyków (nawet prezes to potwierdza): - pensje nie są wypłacane w terminie co dyskwalifikuje firmę jako poważną - prezes (do czego sam się przyznaje) nazwa byłego pracownika "gnidą" - niezależnie od kontekstu prezes szanującej się firmy by tak nie postąpił w żadnym wypadku

Michal
@Anna

To Twoja opinia. Moim zdaniem jest to zupełnie ok. Uważam, że gnida zawsze będzie gnidą i nie ma żadnego powodu, żeby to ukrywać. Fałszywa poprawność jest obrzydliwa, a przyzwolwnie na kłamstwo i oczernianie innych jest niedopuszczalne.

Kamil
@Anna

Droga Anno! Wydaje się, że celowo i tendencyjne atakujesz firmę i ludzi. Nigdy nikt nie napisał, że pensje nie są wypłacane w terminie! Sporadycznie zdarzały się opóźnienia. Wyraźnie widać, że pod tą ładną maską kieruje Tobą jakaś paskudna motywacja. Żal mi Ciebie. Obyś znalazła spokój.

Kakos
@Anna

Na szczęście mamy Cię Anno: ostatniego prawego, sprawiedliwego i jedynego, który widzi co dla nas maluczkich zakryte)))

Każdy kto wchodzi na ten "cudowny" portal w celu zasięgnięcia informacji o przyszłym pracodawcy powinien zastanowić się nad jedną kwestią, jak działa ten portal i jak to możliwe że pojawiają się tu tak skrajne opinie. Odpowiedz jest prosta, administratorzy serwisu sami napędzają ruch na stronie tworząc negatywne wpisy, po to żeby móc następnie sprzedać "pakiety czyszczenia negatywnych komentarzy" właścicielom firm. Mam nadzieję że sprawy sądowe prowadzone przeciwko temu portalowi doprowadza do jego upadku. A co do samego Dystenu to pracuję w tej firmie od dłuższego czasu i polecam ją każdemu kto szuka pracy. Super atmosfera wewnątrz firmy, ludzie są otwarci i pomocni. Ruchome godziny pracy oraz możliwość homeoffice to kolejne ogromne zalety (musisz wyjść do lekarza czy po prostu coś załatwić ? Nie ma problemu popracujesz w domu czy zostaniesz dłużej w dniu kiedy będzie ci to odpowiadać). Mimo pandemi firma się rozwija i zatrudnia nowych pracowników, nie ma cięć godzin pracy czy wynagrodzeń. Jedyny minus to płynność finansowa i zdążające się w związku z tym opóźnienia w wypłatach.

Anna Przybyłcień

Pracuję w firmie Dysten od 2013 roku z przerwami na urlopy macierzyńskie. W tym czasie firma przechodziła lepsze i gorsze momenty, ale w mojej opinii, zawsze ceniła rzetelnych, zdolnych, zaangażowanych i pracowitych ludzi - i tacy tu zostają. Za co cenię firmę: 1. Elastyczne godziny pracy - w działach gdzie to możliwe - jako mama bardzo to doceniam 2. Możliwość pracy zdalnej - jw. 3. 100% pensji również podczas trudnego okresu pandemii Covid-19, nie została obcięta pensja, czy godziny pracy - jak to się stało w wielu innych firmach 4. Program innowacji - za innowacyjne pomysły dostaje się dodatkowe wynagrodzenie 5. "The best of the year" - wyłonienie najbardziej zdolnych i zaangażowanych pracowników m.in. pracownik roku, innowator roku, debiut roku, progres roku - nagrodą jest dodatkowe wynagrodzenie 6. Każdy tu może być sobą - jesteśmy bardzo różnorodni, w zespole mamy skrajne, specyficzne charaktery i poglądy, ale działamy i wydaje mi się, że całkiem dobrze - rozwijamy się produktowo i wchodzimy na nowe rynki 7. Rozwój - firma nie stoi w miejscu, nowe tematy, ciekawe realizacje, nowe rynki, tu się po prostu dzieje i pracuje. 8. Warsztaty i szkolenia - w 2019 roku odbyło się 12 szkoleń dla różnych działów firmy, dla łącznie 52 kursantów. 9. Premia świąteczne dla wszystkich Co wymaga poprawy: Płynność finansowa - bywały opóźnienia w wypłacie.

Neger

Znam firmę od lat. Znam osobiście właścicieli. Znam wielu pracowników. Ja polecam. Przykro czytać opinie frustratów, no ale cóż.... Dla wielu do tego właśnie służy INTERNET - hejt i upust złej krwi. PZDR

naiwniak

A co dałeś Dystenowi na przelew coś? No to kasy już nie zobaczysz...

Stefan
@naiwniak

no nie moga .... co za jelop, je banany ))))

Kontrahent
@naiwniak

Dobrze piszesz! Kasy już nie zobaczysz

hahaha
@Kontrahent

No ... ja myślałem, że jak ktoś nie dostał należnej kasy to możne iść do sądu, potem do komornika i odzyskać. Jeśli to się nie dzieje, to może to zwykłe kłamstwa ?

Robson
@hahaha

a mało to razy? już tak było? ze Dysten odwiedzali komornicy lu.b w sadzie przegrywał z pracownikami.Ludzie pokserowane listy obecności mają te z nadgodzinami a HR nie wykazał a ni jednej

Ramona
@Robson

Tylko w tym roku widziałam w firmie ze 2 komorników.

Edmunt

Odradzam każdemu zatrudnienie w tej firmie. Wypłaty i delegacje wypłacane były i są nadal nieterminowo. Problem ten pojawił się od początku mojego zatrudnienia, kadra zarządzająca nawet nie była w stanie wysłać jakiegokolwiek wyjaśnienia zaistniałej sytuacji. Komunikacja między pracownikami a szeroko pojętym HR praktycznie nie istnieje. Nie dbają o pracowników. Firma ta mogłaby być bardzo atrakcyjna dla pracowników gdyby nie problemy finansowe spowodowane złym i niegospodarnym zarządzaniem oraz brakiem dobrej organizacji. Nie dajcie się nabrać i nie idźcie tam, bo nie dostaniecie swoich pieniędzy na czas lub wcale. Ja nadal na swoje czekam.

bromba
@Edmunt

Hehehe to chyba se jeszcze poczekasz. Wszyscy pracownicy otrzymują wynagrodzenia regularnie. Chyba jesteś zwykłym trolem górskim.

Kierownik projektu

Ale się dziś uśmiałem jak zobaczyłem ogłoszenie o pracę jako kierownika projektu w Dysten. Musieli zatrudnić dobrego copywritera. Zapomnieli dodać, że w zakresie obowiązków jest użeranie się z firmami którym nie zapłacono faktur, a w oferujemy: atrakcyjne wynagrodzenie nie płacone w terminie

Expracowmik

W sprawie kart paliwowych jest tak: kilkukrotnie miałem zablokowaną karte i musiałem zapłacić ze swoich, ale zawsze do max tygodnia szefostwo oddawało mi pieniądze.

Dystenowy

W firmie pracuje się całkiem przyjemnie. Ludzie są raczej mili i jest z kim porozmawiać. Co do obrażania pracowników przez dyrektorów, to pomijając kilka specyficznych przypadków, raczej takie sytuacje nie mają miejsca. Natomiast jeżeli chodzi o opóźnienia w wypłatach, to jest to niestety prawda. Firma miała problemy finansowe, ma problemy finansowe i raczej zawsze będzie miała – nie wydaje mi się, żeby bez jakiejś większej rewolucji w zarządzaniu, problemy z pieniędzmi minęły. I nie przekłada się to tylko na wypłaty. Często są sytuacje, że trzeba coś zrobić, ale niestety nie ma pieniędzy na podzespoły i trzeba przekręcać coś z jednej tablicy do drugiej. Albo trzeba gdzieś pojechać, ale niestety nie ma pieniędzy na Paliwo. Nie piszę tego, żeby się lepiej poczuć, albo dlatego, że mam w sobie tyle żółci – tak jak jest to tutaj odbierane. Piszę to, ponieważ zarząd nawet w najmniejszym stopniu nie czuje, że zatrudniając pracownika, ponosi za niego jednak jakąś odpowiedzialność. Firma rekrutuje i zatrudnia nowych pracowników, mimo tego, że wiedzą że nie będą mieli pieniędzy na wypłatę dla takiej osoby. I tak jak ktoś tutaj napisał, zdarzają się sytuacje, że ktoś się zatrudnia i pierwszego emaila jakiego czyta, to takiego z informacją, że w tym miesiącu nie będzie wypłat. Nie ma takiego poczucia, że osoba zatrudniająca się w firmie gdzie nie ma wypłat na czas, może wpaść w spore problemy finansowe. Podsumowując, jeżeli ktoś może sobie pozwolić na to, że na wypłatę będzie musiał poczekać kilka tygodni, to polecam mu tę firmę. Natomiast jeżeli dla kogoś regularne wypłaty są ważne, to proponowałbym się zastanowić nad zatrudnieniem gdzieś indziej.

Kazik
@Dystenowy

Zgadzam się z większością tego co piszesz. Patrząc jednak na zeszły rok to opóźnienie w wynagrodzeniu było 3 razy i tylko raz większe niż tydzień. Ja osobiście nie mogę czekać tak długo bo mam terminowe zobowiązania, ale zawsze mogłem liczyć na zaliczkę i to nie jak piszą niektórzy groszową tylko taką jaką była mi potrzebna. Pracuję w DYSTEN wiele lat i wiem co mówię.

Mak
@Dystenowy

Mam to samo. Zawsze kiedy pieniądze były mi potrzebne dostałem je w firmie. Dostałem też wynagrodzenie z wyprzedzeniem. Dostałem też pożyczkę na poczet wynagrodzenia. Praca pasuje mi mega. Pracowałem w różnych miejscach i atmosfera, motywacja sympatia w DYSTEN jest nie do porównania z innymi firmami.

Robert
@Dystenowy

Trzeba pochwalić zarząd za jedno. Dobierają niesamowitych ludzi. Pensje notorycznie się spóźniają, a jeden się cieszy że to tylko 3 razy w ostatnim roku, a inny że dostał pożyczkę na poczet wynagrodzenia. Gratuluję podejścia.

Kazik
@Robert

szczerze nie rozumiem Twoich wpisów. ja nie cieszę się tylko stwierdzam fakt. Fakt jest taki, że kłamiesz, albo nie rozumiesz słowa notorycznie.

Tomas

Skąd ty trolu możesz wiedzieć?

Tomas

Mam 6 zmysł i wyczuwam trole ????

@Dystenowy

Co za brednie piszesz kolego: "Albo trzeba gdzieś pojechać, ale niestety nie ma pieniędzy na Paliwo. " w firmie nie ma pieniędzy na paliwo, bo wszyscy używają kart paliwowych. Oj, oj widzę, że strasznie pognębiło Cię, że wypadłeś z zespołu ....

Ewelina
@Karol

Słuchajcie, słyszałam niedawno, że Dysten sięga po nowe rynki, zdobywa nagrody. No i tak się składa, iż chcą teraz zatrudnić Programistę oraz Pracownika produkcji. Czy ktoś z Was może powiedzieć mi coś na temat rekrutacji w tej firmie? Z ilu, i z jakich etapów się składa?

Karol

Oczywiście))) zgadzam się z Tobą. Ponoć tak najłatwiej zakończyć dyskusję z głupcem)))

Nocky
@Karol

Oczywiście! Ponoć tak kończy rozmowę ten który nie ma żadnych argumentów.

@Nocky

Luzy.... nie mam argumentów ))) Na szczęście mogę mieć swoje zdanie i obnażać Twoje kłamliwe posty.

Stefa

Odpuść człowiek. Naprawdę Twoje wpisy są mało wiarygodne i tendencyjne.

Red

On nIe bluzga na forum tylko w realu

Kolejny miesiąc w naszej firmie. Ciekawe kiedy przyjdzie mail, że wypłaty w tym miesiącu będą przesunięte? I zaliczka 10-tego - 300 zł na koncie.

Rob1

Jakbyś faktycznie pracował w naszej firmie to byś znał odpowiedź. Podlożyleś się jak dziecko...żałosne....

Pracujacy_anonim_tez

Kolejny miesiąc a my obstawialismy kiedy napiszesz potok bzdur. Nikt nie wygrał, najbliżej obstawiono 6 września.

Abrakadabra

Nie jesteś pracownikiem naszej firmy. Pracownik wie jaka jest sytuacja, zna termin przelewu wynagrodzenia!

I co

Była wypłata?

Mak
@I co

A skąd ten trol może wiedzieć.... Wszyscy wiemy ze to nikt z nas... Co najwyżej jakiś nieudacznik, który wyleciał za brak chęci do pracy.

@I co

Tym razem jeden z niewielu miesięcy w roku kiedy przyszła na czas. Ale to daje gwarancję że za miesiąc nie będzie.

Mars

Twoje wpisy za to dają gwarancję, że mamy do czynienia z opętaniem....

Panie prezesie już wkrótce 10-ty. Czekamy na maila o przesunięciu wypłat i zaliczkę 200 zł na koncie

Nomar

Proponuję Ci terapię u lekarza specjalisty, psychiatra najlepiej.

Dolar

Jak masz konto niż w innym banku niż ING to jutro do południa dojdzie przelew. Trzymaj się !

Była gnida

Najpierw do prezeska szedł Tour de Franca vel Giro d (usunięte przez administratora) i knuli za zamkniętymi drzwiami. Potem sypał się mail. Kilka takich mam w archiwum. A zapytajcie Patisona i resztę z góry ile to razy przez te machloje tłumaczyli się w skarbówce?! Kto miał służbówkę (telefon) woelokrotnie odbierał telefony z gazowni, energetyki, ochrony, leasingu BMW w sprawach zadłużenia. Kto pamięta efekty oszczędności poczynione na serwisie wentylacji, jak zajarał się filtr (usunięte przez administratora) tak syfem, że głowa mała? Niedbalstwo z braku kasy. Możecie sobie pisać kundelki... Prawda leży tam, gdzie leżeć powinna, wy jej nie zaszczekacie!

Stefa
@Była gnida

Na całe szczęście już nie M Cię z nami, jeśli w ogóle kiedyś byłeś była gnido :)

Niki
@Mak

robisz sobie alibi. wszyscy to wiemy.

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Dysten Sp. z o.o.?

Redi

Takie same jak świętej pamięci Kaczyńskiego do pewnego dziada

Koliber
@Redi

Bardzo kompetentna opinia :)

Major Q
@Koliber

a czego się spodziewałeś?

Zostaw merytoryczną opinię o Dysten Sp. z o.o. - Zabrze

• Jak się pracuje w Dysten Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dysten Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dysten Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 11 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dysten Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Dysten Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dysten Sp. z o.o.