Opinie o Carrier Chłodnictwo Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Carrier Chłodnictwo Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Carrier Chłodnictwo Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Instalowanie maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carrier Chłodnictwo Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Aaa

Pracuje to i ten SK to miły starszy Pan

Była

Zastanów się jeszcze raz nad złożeniem CV do tej firmy, w dziale serwisu jest jeden wielki bałagan, dyrektor serwisu tylko ładnie mydli oczy i posługuje się kierownikiem serwisu (SK) żeby ten dar ryja na wszystkich. Tym krzykiem, przeklinaniem wprowadza tylko nerwową atmosferę. Kilka moich koleżanek płakało wiele razy bo je wyzywa na open space. Nie wiem dlaczego, ale koleś ma chyba na to przyzwolenie i robi co chce. Rotacja pracowników jest bardzo duża, potwierdzam, jak w poprzednim wpisie - jak w sklepie.

aw
@Była

Hejka, a jak dawno pracowałaś tam ? jestem też byłą a mam zupełnie odmienne zdanie. Pracę wspominam naprawdę pozytywnie. Wsparcie koleżanek i atmosfera lepsza niż mam teraz.

xyz

Bardzo dużo mnie przykrości spotkało w tej firmie od strony innych pracowników. Trafiłam na bardzo nieżyczliwych mi ludzi. Niektórzy nie lubili mnie za nic w świecie, byłam bardzo niedoceniana. Na szczęście w nowej pracy mnie dużo bardziej doceniają.

Urszula
@xyz

To przykre, że masz tak złe wspomnienia z pracy w firmie Carrier. Rozumiem, że atmosfera była negatywna i to było coś, co najbardziej Ci przeszkadzało. Może jednak były jakieś zalety w pracy tutaj?

@Urszula

Jeśli chodzi o zalety to chyba jedynie fajne towarzystwo z firmy Kidde

Cc

To jest bardzo niesprawiedliwe że mnie zwolnili z Carrier Chłodnictwo powinni zwolnić inną dziewczynę, bardzo dużą mi krzywdę wyrzadzili zwalniajac mnie z pracy.

Pracownik Administracyjny

Bardzo pozytywny

Czy wie Pani coś na temat naszej firmy, jeśli tak to co? Jak sobie Pani radzi ze stresem? Co to znaczy słowo "strange" po angielsku? Jakie są Pani oczekiwania finansowe?

logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Ws

Nie pracuje już tam i dzięki Bogu bo tam atmosfera jest niemiła, tam są strasznie wulgarne dziolchy które z zazdrości brzydko mówią o innych wspaniałych dziewczynach. Ja jestem wspaniała i nie zasługuje na taką beznadzejna firmę. Afuuu

@Ws

Tereska to jak się cieszysz że już tu nie pracujesz to po co ciągle o tym piszesz na go work.???

@Ws

Wszyscy doskonale wiedzą o kim piszesz, polecam zająć się szukaniem nowej pracy ????

@Cc

No siema

Q
@Cc

Kim ty jesteś? Do kogo się zwracasz?

Cc

Ta firma jest bardzo niesprawiedliwa bo zwolnili mnie za nic w świecie bez żadnego powodu, jestem wspaniała i nie zasługuje na takie traktowanie. Powinni inną dziewczynę zwolnić bo jest wredna wobec mnie i nigdy mi nawet "cześć" nigdy nie mówiła

abc

Mam pytanie czy są aktualne jakieś oferty pracy? Najlepiej na stanowisku administracyjno biurowym. Mam doświadczenie w tej branży, jestem dyspozycyjna, punktualna, dobrze pracuję pod presją czasu,solidna

Q

Jedna dziewczyna była bardzo niemiła wobec mnie w tej firmie, bo jak rozliczalam faktury z Biedronki w Accessie i jak czegoś nie wiedziałam to taka jedna brunetka w okularach łaskę mi robiła że mnie obsługuje, a ja nie lubię jak ktoś mi łaskę robi. Jeszcze pytała ze złością o co mi chodzi. Bezczelna jak nie wiem

Ws

To jest bardzo niesprawiedliwe że mnie zwolnili z Carrier Chłodnictwo. To fatalnie. A tak się dobrze zapowiadało, pochwalili mnie że rozliczalam faktury ponad cel a tu nagle złożyli mi wypowiedzenie. Niby byli ze mnie zadowoleni, tak zadowoleni że aż zwolnili? To w bardzo dziwny sposób pokazali to "zadowolenie". Daleko raczej nie zajda z takim podejściem do pracownika. Zostanie tylko brud smród i ubóstwo

Xyz

A ja wiem że to jest bardzo niesprawiedliwe że mnie zwolnili z Carrier Chłodnictwo bo nie mieli żadnego powodu. Powinni inną dziewczynę zwolnić. Gdzie tu sprawiedliwość ja się pytam?

xyz

To jest niesprawiedliwe że mnie zwolnili z pracy! To tylko o ich bardzo źle świadczy! Jak można zwalniać kogoś bez przyczyny, a z kolei nie zwalniać kogoś innego dlatego bo jest młody? To jakaś paranoja

xyz

Wrrrrrrrrr!!!!! To jest bardzo niesprawiedliwe że mnie zwolnili z pracy, bo nie mieli żadnego powodu!!!!!! Byłam bardzo dobrym pracownikiem, solidnym, uczciwym. Nie zwolnili z kolei tych którzy byli gorszymi pracownikami, tylko dlatego bo byli MŁODZI. Tez mnie ci MŁODZI 22 latkowie denerwują!!!! To że są MŁODZI to nie powód aby ich nie zwalniać. Wrrrrrrr, jak ja jestem zdenerwowana, że mnie zwolnili wrrrrrrrrrrr, aż musiałam zawarczeć jak lew

qwerty

Nie polecam tej firmy, bo tam atmosfera jest bardzo niemiła. Jedna dziewczyna patrzyła na mnie wilkiem, nie rozumiem dlaczego, bo jej nic nie zrobiłam, nie lubiła mnie chyba za sam fakt istnienia, nigdy mi cześć nie mówiła. Poza tym łaskę mi robiła że mi w czymś pomagała. Jakaś dziwna, beznadziejny przypadek. Nie lubię ludzi takich jak ona, z nizin społecznych. Młodszy człowiek? Patrz przykład po niej

xyz

Nie polecam tej firmy, bo jest niesprawiedliwa. Człowiek się stara, pracuje solidnie, uczciwie a mimo to pokazują że cię mają w (usunięte przez administratora) Bardzo mnie skrzywdzili i dużą mi krzywdę wyrządzili zwalniając mnie z pracy. (usunięte przez administratora)Nie ma sprawiedliwości na świecie, gdyby była to by mnie nie zwolnili (usunięte przez administratora)

Urszula
@xyz

Uważasz, że są niesprawiedliwi właśnie z powodu Twojego zwolnienia? Czy są ku temu jeszcze jakieś inne kwestie? Być może mieli jakieś powody żeby Cie zwolnić z Carrier, jak myślisz?

@Urszula

Nie mieli żadnego powodu, robota sie dla mnie skończyła, zabrakło faktur do rozliczania, bo nie przedłużyli umowy z jednym sklepem. Jedna dziewczyna też rozliczała z tego sklepu faktury i jej nie zwolnili bo jest młoda

Xyz

Wrrrrrrrrrrrrrr moim zdaniem to bardzo niesprawiedliwe że zwolnili mnie z pracy za nic w świecie a nie zwolnili (usunięte przez administratora) Bardzo się przykładalam, rozliczalam faktury w Astei ponad cel a mnie mimo to tak potraktowali. Jak można tak pracownika potraktować??? (usunięte przez administratora)Wrrrrrrrr jaka jestem zdenerwowana wrrrrrrrr aż warcze jak lew

xyz

Ta Firma jest bardzo niesprawiedliwa bo zwalniają ludzi z pracy za nic w świecie. Ja się naprawdę przykładałam do pracy a mnie mimo to zwolnili(usunięte przez administratora) Toż to jest blażenada.

Męczyłem się tam do 2018, zdecydowanie nie polecam. Niby wielkie amerykańskie kopro, ale polski zarząd to czysta komuna,(usunięte przez administratora). Atmosfera fatalna, spadające wyniki, zarząd czeka juz tylko a emeryturę(usunięte przez administratora) a kluczowi klienci też ograniczają "szarą strefę. wygląda jakby centrala ze Stanów szykowała się do sprzedaży spółki, co u nich częste. Nie polecam.

wwa

Nie polecam pracy w dziale finansowym. Serio jeżeli masz inne możliwości to się nie zastanawiaj. Co innego na rozmowie co innego w rzeczywistości. Rotacja jak w sklepie spożywczym. Zero szacunku do pracownika (sprawa o mobbing), zero szkoleń, nadgodziny bez mozliwości odbioru czy wypłaty. Atmosfera średnia. Konflikt między szefową, a zespołem. Zero wsparcia, narzędzi i rozwoju. Moje sugestie dla Carrier Chłodnictwo Polska Sp. z o.o.: Zmiana kadry Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmiana kadry

szkoda

trochę szkoda, że w takim dużym zakłądzie panują takie warunki nie dosc ze zimno to i takie traktowanie

xyz

no cóż cieszę się , że nie jestem w tej corporacji. Ogólny brak szacunku do pracownika ogólny bałagan organizacyjny , ludzie wylatują z dnia nadzień. Podejście do podwykonawców to już można książkę pisać. Te biedne firmy robią praktycznie wszystko za nich , raporty przesyłają kilka razy dziennie a oni nigdy nie mogą znaleźć. Carrier jest tylko od wyciągania kasy. Po za tym mają swoje firmy ulubione i np. jedna firma obiekt serwisuje za psie pieniądze , a druga robi remont za już troszkę lepszą kasę , ale d.. nie urywa. Nie polecam tej firmy stokroć. Lepiej pracować w mniejszej mniej znanej ale ludzkiej.

Zostaw merytoryczną opinię o Carrier Chłodnictwo Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Carrier Chłodnictwo Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Carrier Chłodnictwo Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carrier Chłodnictwo Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Carrier Chłodnictwo Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Carrier Chłodnictwo Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Carrier Chłodnictwo Polska Sp. z o.o.