Opinie o Austenit Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp.K. w Borowa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Austenit Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp.K.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Austenit Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp.K. o rekrutacji.


Branże: Instalowanie maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Austenit Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp.K. w Borowa

baner wywiady
Paweł Nowy wpis
Były pracownik

Nie polecam i potwierdzam opinie Marka. Na początku ładnie, pięknie. A później to należnej kasy nie można się doprosić. Opóźnienia po miesiąc czasu to standard. Po 6 miesiącach podziękowałem za współpracę. Uwaga na Pana Łukasza. Ściemniacz i bajerant jakich mało. Są lepsze firmy w okolicy. Szkoda na nich czasu i zdrowia.

Gienek Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie
@Paweł

Nie uważam aby mój staż był spory w tej firmie ale nie mam im nic do zarzucenia. To na co się umówiliśmy zawsze dostałem. Oczywiście zdarzają się jak w każdej firmie drobne nieporozumienia ale zawsze dochodziliśmy do jakiegoś kompromisu. @Paweł może zamiast usprawiedliwiać swoją nieudolność przyznaj się za co cię (usunięte przez administratora)

Weronika Nowy wpis
@Gienek

ciekawi mnie bardzo co znaczą te "drobne nieporozumienia", jakiej dokładnie kwestii dotyczą, możesz rozwinąc?

Gienek Nowy wpis
Były pracownik
 Pytanie
@Weronika

A jesteś zainteresowana praca w tej firmie? Jeśli tak co co szkodzi spróbować? Pojedziesz na jeden kontrakt i najwyżej zrezygnujesz jeśli coś ci się nie będzie podobało. Z tego co wiem nikt nie narzekał że mu nie wypłacili jak nie chciał jechać na kolejny projekt. No chyba że coś nawywijał (podejrzewam że @Paweł z @Markiem należą do tej grupy)... Jeśli ktoś jest sumienny w tym co robi to raczej nie będzie rozczarowany. Jeszcze się taki nie urodził co by każdemu dogodził.

Marek
Były pracownik

Uwaga na ta firmę spóźnia się z wypłatami nawet do 1,5miesiaca jak do wyjazdu to nawet zwrócą Ci za dojazd natomiast później nie odbierają telefonów, przestrzegam przed tą firmą.

FREDO
Były pracownik
@Marek

Pracowałem tam 2 lata na Holenderskich kontraktach. Nigdy nie myło opóźnień. Kasa co tydzień wpłacana na konto bo zmusza do tego prawo w Holandii. Chyba pomyliłeś firmy...

Administrator

Czy jesteś zadowolony z pracy w firmie Austenit Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp.K. w miejscowości Borowa? Dodaj opinię i pomóż innym podjąć decyzję, czy warto starać się w tej firmie o pracę. Twoja opinia o firmie Austenit Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp.K. może okazać się na wagę złota. Napisz jak pracowało ci się u tego pracodawcy i czy warto starać się u niego o zatrudnienie.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Austenit Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp.K. - Borowa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Austenit Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp.K.?

  Zobacz opinie na temat firmy Austenit Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Austenit Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp.K.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • 25
  39-215 Borowa
 • NIP: 8722414821 REGON: 365693606 KRS: 0000642975
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. pracuj.pl 4 309 200
 2. GoWork.pl 4 049 352
 3. olx.pl - praca 3 255 228
 4. jooble.org 2 682 558
Austenit Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp.K.
Przejdź do nowych opinii