Opinie o Atm Bodex Sp. z o.o. sp.k. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Atm Bodex Sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Atm Bodex Sp. z o.o. sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Instalowanie maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Atm Bodex Sp. z o.o. sp.k. w Warszawa

Czy Atm Bodex Sp. z o.o. sp.k. ma ściśle ustalone godziny pracy?

@RP

I wszystkie osoby tu pracujące dostały wypowiedzenia? Może mogli liczyć na jakieś odprawy z tego tytułu? W ogóle to o ile wcześniej przed odejściem ludzie wiedzieli, że nie będą mieć pracy?

Czy Atm Bodex Sp. z o.o. sp.k. ma ściśle ustalone godziny pracy?

A tak na serio? Jakby odnieść się do zasady napisanej przez Ciebie, to o której najlepiej zacząć i skończyć pracę? Czy w razie ewentualnych nadgodzin wypłacana jest dodatkowa kasa czy to wszystko za pensję podstawową?

Paweł Nowy wpis

Jeżeli UOP to masz określone ile pracujesz. Nadgodziny? Zawsze. Jeżeli jdg to lepiej nie masz bo prosisz się jak pies o zrealizowanie faktury miesiącami po czym zostajesz wydymany. Jak mało Ci komentarzy to śmiało, próbuj o ile istnieje ta firma jeszcze.

RP Nowy wpis
@Paweł

Firma od ponad roku nie prowadzi działalności . Wykreślona z rejestru Vat .

@RP

Naprawdę? No to wiele wyjaśnia. A wiecie, czy firma uregulowała wszelkie płatności z pracownikami lub z osobami na b2b? Czy te faktury finalnie wszystkie zostały opłacone i każdy dostał swoją kasę? Firma została zamknięta, czy zawieszona i może w przyszłości się odwiesi?

@RP

Chciałbym aplikować do firmy i znalazłem starsze ogłoszenie dla montera. Interesuje mnie, jak obecnie wygląda sprawa pensji. Tam podane były widełki 4500 - 12 000 zł. A teraz? I czy jak tu była ta górna kwota, to ona dotyczy pensji stałej? Czy doliczyli do tego jakąś premię i stąd taka stawka??

RP

Firma od ponad roku jest wykreślona z rejestru Vat , można wpisać NIP na białej liście i sprawdzić . Od ponad roku firma nie prowadzi już działaności .

Karina

Odradzam współpracę z tą firmą. Nie zapłacili za zrealizowany transport. Nie odbierają telefonu, brak odpowiedzi na maila i wezwania do zapłaty.

Frania
@Karina

O dużej kwocie mowa? Dawno współpracowaliście? Długo? Pisali tu już wcześniej o problemach z wynagrodzeniami i płatnościami i zastanawiam się czy to pojedyncze jakieś wypadki czy reguła

Karina
@Frania

Mam niezapłaconą fakturę na prawię 2 tysiące złotych. Wcześniej współpracowałam z nimi tylko raz. Niestety widać że to (usunięte przez administratora) Nie odbierają telefonu, nie odpisują na maile.

Slawek

przepracowałem prawie 4 lata w serwisie i jestem chyba ostatnia osoba ktora odebrała całe wynagrodzenie z odprawą ale po wezwaniu przedsadowym - drugim . Inni tyle szczescia nie mieli, do dzisiaj nie dostali swoich zarobionych pieniedzy. Mi sie udało i nawet odprawe odebrałem. Współczuje moim kolegom. Najgorzej wyszli Ci na B2B . Faktury nigdy nie zapłacone. Nie polecam - PIT za 2021 nigdy nie dostałem. A główna ksiegowa do dzis kasy nie dostala wiec i Pitu nie było.NIEPOROZUMIENIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Roksana
@Slawek

A teraz tam pracuje ktoś w ogóle? I co, nadal taka sytuacja, jak opisujesz, jakieś problemy z wypłatami? Patrz, ja chciałam tam pytać o pracę akurat. A jakieś potwierdzenie zatrudnienia jest chociaż? Znaczy czy umowę dają po prostu?

@Slawek

Dokładnie tak jak piszesz, też zostałem wydymany na prawie 10000 zł przez Sebastiana. Zresztą ostatnio ktoś wstawiał akta z sprawy o oskarżeniu przez urząd skarbowy ww. osobnika. Post spadł z stołka ale problemem nie jest znaleźć w internecie. Dla mnie jako byłego pracownika to już wszystko jedno,ale dla przyszłych informacja żeby nie pchać się w ten kisiel zwany Bodexem. Nikt się zresztą nie odnosi do oskarżeń i opinii bo wszystko to prawda. Niech najszybciej padnie ta (usunięte przez administratora)firma a właściciela dojedzie karma za krzywdy co wyrządził ludziom co zasuwali po 15/20 godzin żeby on mógł woził (usunięte przez administratora) swoją hybrydową BMW

XYZ
@Slawek

Nie widzę info na temat zamknięcia firmy. Pracują tam jeszcze jacyś ludzie? Wiesz coś więcej? Miałem zamiar rozglądać się w firmie za pracą programisty. Czym spowodowany był problem z wynagrodzeniami? Orientujesz się czy już jest ok?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Atm Bodex Sp. z o.o. sp.k.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.

Peter

Byłoby ciekawiej jakby przestrzepali cały porządek w dokumentacji. Łatwiej by było odczytać hieroglify niż dojść do sensu i porządku w kwiatach bo takie wału jakie kreci się w bodexie i na pracownikach to trzeba takiej firmy poszukać. Zresztą wysyp komentarzy mówi wiele o firmie i szefie który sobie narobił wystarczająco "przyjaciół"

Teresa
@Peter

Co masz na myśli niby? Skoro coś zarzucasz, to napisz konkretniej, o co chodzi. Bo tak to nie wiem, czy coś poważnego, czy powinnam zrezygnować z wysyłania podania czy nie? Nie zgadza się coś z finansami czy jak?

Hubi

No spoko, tylko co tu się dzieje? Z punktu widzenia pracownika, jak tu jest, że tyłu odradzających ostatnimi czasy?

Rafał

Jak z terminowością wypłat jest tu aktualnie, i ile płacą na stanowisku logistyka - magazyniera? W kwietniu, prawie rok temu pisali w ogłoszeniu o kwocie 4000 - 6000 zł brutto i umowie o pracę. A różne rzeczy tu pisano o problemach z wypłatami na czas.

@Rafał

Jak z terminowością? 2/3 miesiące Ci zapłacą jak dla człowieka a później się będziesz musiał prosić. Tylko nie myśl sobie że ktoś Ci pełną kwotę na umowę wpisze. Panie Areczku 3500zl na umowie reszta pod stołem. I o ta zresztą resztę później będziesz deptał ścieżkę później do Sebastiana. Osobiście zostałem (usunięte przez administratora)przez tą firmę na kilka tysięcy a prezes już dawno nie odbiera telefonów, ja też temat odpuściłem, szkoda zdrowia Ale szkalowanie tej firmy to wielka przyjemność. A wystarczyło się rozliczyć jak człowiek z honorem i by nie było sprawy.

Rafał
@Paweł

Co Cię zatem przekonało, by godzić się na wpisanie niższej kwoty w umowę? I jak wspominasz obowiązki, które na Ciebie nałożono oraz osoby, z którymi przyszło Ci tam robić?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Atm Bodex Sp. z o.o. sp.k.?

Anon

Jeżeli masz IQ ciut większe od meduzy to widzisz komentarze wyżej. Co więcej Ci potrzeba ? Mnie ta firma wykołowała na kilka koła ale jak lubisz ryzyko to możesz zagrać,tylko pamiętaj że to kasyno zawsze wygrywa.

Wie ktoś, czy trwa aktualnie nabór pracowników?

Piter

W tej firmie zawsze potrzebują pracowników. Najlepiej takich którzy nie pytają o pensje na koniec miesiąca (po terminie). I pracują ponad program nie upominając się o nadgodziny, które i tak Ci utną

Jak ktoś młody i naiwny to łyknie farmazony. Czas jednak weryfikuje zakolaka i jego działalność.

Lucjan
@Adam

Szkoda tylko, że ten młody zostaje bez pieniędzy, a prezes imprezuje i bawi się w najlepsze.

@Lucjan

Dokładnie, ważne że on się wozi BMW i żeruje na Pracownikach. Już nie jednego wywalił w kosmos na ładną sumę i później odcinał kontakt jakby nigdy nic się nie stało.

Odradzam współpracę z tą firmą.

@Paweł

I wcale sie nie dziwie, ze odradzasz. Za dużo niekompetentnych osób a właściciel płaci wg zasady: pierwsze jak będę miał drugie jak będę chciał. Najgorzej maja Ci na działalnościach

@Ex-pracownik

Niekompetentnych? A czego konkretnie im brakuje i komu tak właściwie, że takie rzeczy wypisujesz?

@Karolina

Najbardziej to im brakuje dostępu do telefonu poza biurem.

@Ferdyn

Poza biurem? Chodzi o to, że nie da się dodzwonić poza godzinami pracy, tak?

@Karolina

W godzinach pracy też mają problem, żeby odebrać telefon.

@Ferdyn

Ale chyba w końcu odbiorą? Zwrócił może ktoś im na to bezpośrednio uwagę?

@Karolina

Komunikacja z tym podmiotem to jak rozmowa z psem. Można rzucać grochem w ścianę cały dzień a dochodzi tylko po łebkach, wybiórczo. Było kilka osób które były coś warte i trzymały to w ryzach, np. Marcin G. Na temat reszty się nie wypowiem, ktoś kto jest warty więcej niż 0 zmywa się z tej bardachy szybciej niż struś pędziwiatr.

@Karolina

Zwróć im na cokolwiek uwagę to się obrażą jak jakieś 5-letnie dziecko.

@Marcin

A miałam właśnie pytać o powody tych ucieczek. Czy to nie dziwne, że mimo to wciąż normalnie mają klientów?

@Karolina

Jakich klientów masz na myśli?

@Karolina

Branża jest niszowa,zbyt dużego wyboru firm w Polsce nie ma. Firma rekompensuje tym że robi wszystko na średnim poziomie. O ile chodzi o postawienie zwykłego lobby nie ma problemu tam dobre wykonanie prac pod ttw (witryna) to graniczy z cudem. Jest kilka osób co robiło spoko robotę np. Maciek (usunięte przez administratora) Jak to mówi się wyjątki stanowią regułę.

@Marcin

Jakie planowanie i zarządzanie z biura, tak wykonane prace przez ekipy instalatorów.

Murzyn
@Ferdyn

Nie da się wykonać kilku instalacji dziennie na wysokim poziomie wykonania pracując po kilkanaście godzin dziennie jeżdżąc przeładowan autem zarejestrowanym na 3.5(faktycznie5-6t) pod ciągłą presją roszczeniowego biura które nawet nie trzymało śrubokrętu w dłoni. Sam dałem się dymac jakiś czas ale każdy kto się szanuje w końcu podziękuje bo jaka przyjemność z pracy skoro rekordziści robią ciągiem po 20+ godzin ? Oczywiście wszyscy na swojej działalności xD żeby odpowiedzialność zrzucić w razie czego na pracownika.

Jakie są warunki zatrudnienia w Atm Bodex Sp. z o.o. sp.k.?

Odp

Pracuj ile się da, a potem proś się czekaj na wypłatę.

@Odp

Proszenie się w wypadku tej firmy. Wielkiego Pana biznesmena,słupa Sebastiana Karnawalskiego to duże ugogolnienie. Dzwonisz pytasz, w mówi wprost że przelew wyszedł a tu farmazon. Mija dzień za dniem a Ty się proś jak bezdomny za swoje zarobione pieniądze. Ten człowiek powinien zostać zutylizowany za swoje szwindle, i za bycie notorycznym kłamcą i sciemniaczem

Odp

Nie on jedyny. W biurze by się jeszcze kilka osób znalazło do recyklingu, np. dyrektorek Michałek, jego przydupasek Radeczek, wiecznie głodna Magda.. itp.

Ex-pracownik

A ten adres kontaktowy to od kilku lat nieaktualny.... Biuro firmy jest w Regułach klWarszawy na Królewskiej 10 B Telefonu i tak nikt nie odbiera wiec nie podaję

Nie polecam tej firmy nikomu kto szanuje się choć w minimum. Zaczynając od wypłat i diet które są nieterminowe. Wielogodzinny czas pracy opiewający często na 14/16 godzinach dziennie bez wyrównania. Wytłumaczenie ? Tak u nas to wygląda, nie pasuje to nie zmuszamy. Brak ubrań roboczych, chcesz kupić to kup i licz na cuda że ktoś Ci odda. Praca sama w sobie by nie była zła gdyby nie wieczny bałagan. Nic nie dogadanie, spychologia w firmie na poziomie over9000. O szkoleniach zapomnij, masz tyrać i najlepiej nie prosić się o swoje.

@Marcin

To prawda ale jest to wynikiem otaczania się przez właściciela niekompetentnymi osobami a niektórzy to nawet nie znają się na tych bankomatach a zarządzają serwisem jako wybitni znawcy tematu..... To dopiero cyrk. Najlepiej było jak sie nikt nie wtrącał to działało bez problemów

ERICK

A company that is incompetent in any area of its operations. The work is done in a makeshift manner without following the rules. The workers don't even have work clothes. I hope I never come across this company again.

Teresa

Minął już ponad rok od ostatniego wpisu tutaj na forum. Bardzo wiele mogło się zmienić od tego czasu u tego pracodawcy. Bardzo bym chciała poznać jakieś aktualności o tej pracy. Czy nadal zatrudniają pracowników do firmy, jak to wygląda?

@Teresa

Pracowników zatrudniają 24/7 gorzej z całą resztą.

Grzesiek

Firma (usunięte przez administratora) właściciel Janusz biznesu. Robią wszystko i nic konkretnie. W ogłoszeniu jedno na miejscu co innego. Za przeproszeniem, (usunięte przez administratora) na kółkach, nie wiem jak ta firma się trzyma tyle lat. Jedno trzeba im przyznać, mają zdolność dobierania pracowników mało myślących i trudnych do zajechania, jechania na ich plecach nadrabiając ilością zleceń pomimo kodeksu pracy i ewentualnych skarg

Rekin

Pozytywna współpraca, dobrze płacą

@paweł a napiszesz dlaczego?

Zostaw merytoryczną opinię o Atm Bodex Sp. z o.o. sp.k. - Warszawa

• Jak się pracuje w Atm Bodex Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Atm Bodex Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Atm Bodex Sp. z o.o. sp.k.?

Atm Bodex Sp. z o.o. sp.k.
1.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Tamka 45B lok. 19
    00-355 Warszawa

Atm Bodex Sp. z o.o. sp.k.