Carrier Chłodnictwo Polska Sp. z o.o.

Opinie o Carrier Chłodnictwo Polska Sp. z o.o.

szkoda

trochę szkoda, że w takim dużym zakłądzie panują takie warunki nie dosc ze zimno to i takie traktowanie

xyz

no cóż cieszę się , że nie jestem w tej corporacji. Ogólny brak szacunku do pracownika ogólny bałagan organizacyjny , ludzie wylatują z dnia nadzień. Podejście do podwykonawców to już można książkę pisać. Te biedne firmy robią praktycznie wszystko za nich , raporty przesyłają kilka razy dziennie a oni nigdy nie mogą znaleźć. Carrier jest tylko od wyciągania kasy. Po za tym mają swoje firmy ulubione i np. jedna firma obiekt serwisuje za psie pieniądze , a druga robi remont za już troszkę lepszą kasę , ale d.. nie urywa. Nie polecam tej firmy stokroć. Lepiej pracować w mniejszej mniej znanej ale ludzkiej.

lensi

nikiel? jaka niby ekipa? Co Ty bredzisz?

nikiel

rudi?? którzy rozsądni ludzie? ty chyba z "układu" jesteś? należysz do "ekipy"?

rudi

Dobra profesjonalna firma, rozsądni ludzie

ODNOWICIEL

Aby ocenić Carrier chlodnictwo Polska nalezy wziąć pod uwagę dwa etapy Pierszy gdzie zespól dawny firmy Linde który przeksztalcił się w Carrier chlodnictwo mial jak najlepszą opinię na rynku Ale zaszly zmiany dostali się menadzerowie ktorzy z tą dziedziną nie mieli nic do czynnienia i zaczela radykalnie jakość uslug spadać Klijenci zaczeli zrywać kontrakty mimo stran ze strony techników serwisu Potwierdza się to co mowi przysłowie najlepszy samochod ulegnie awarii gdy ma złego kierowcę Fachowcy odeszli do konkurencji i ona zaczeła przyjmować rynek Dlatego potwierdzam to co pisali poprzednicy rządzi klika

Zostaw opinię o Carrier Chłodnictwo Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Carrier Chłodnictwo Polska Sp. z o.o.