Opinie o TAJM Szkoła Języków Obcych w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy TAJM Szkoła Języków Obcych. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie TAJM Szkoła Języków Obcych o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TAJM Szkoła Języków Obcych w Toruń

Karol

Wyslij im swoje cv,ja tak zrobilem odezwali sie po 4 miesiacach i mam kursy juz drugi rok,zycze powodzenia.

Tamara

Bardzo jestem zadowolona z pracy tutaj. Polecam

Jan

Polecam te szkole.

ewcia

Ja w tej szkole ucze francuskiego i na marketingu sie nie znam,dlaczego po prostu nie zadzwonisz do sekretariatu ja bym tak zrobila:)

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie TAJM Szkoła Języków Obcych? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Toruń
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Młodszy Projektant/-tka OZE
Green Capital S.A.
logo firmy Doradca Klienta Biznesowego
Polenergia Fotowoltaika S.A.
Aneta J.

Fajna szkola.

Karola

Rozsadne miejsce pracy,godne polecenia.

znowu Pysia

przeciez to forum o pracodaecach dla pracownikow a nie o szkolach

Pysia

Najlepiej zadzwon do szkoly, ja mam kursy z doroslymi w firmach nic nie wiem o dzieciach

Puchatek

Na poczatku nie rozpieszczaja za to teraz mam 12lekcjk/tyg na szczescie w blokach

J.K.

Potwierdzam,mnie tez dali malo na start,ale z kazdym rokiem mam wiecej,nawt mi cos dorzucili w miedzyczasie i konczylem czerwcu z kilkoma godziinami ale teraz nie pomne jak to dokladnie bylo...

Ewelinka
@J.K.

U mnie podobnie, rok temu dwie h teraz o wiele wiecej. Mam nadzieje,ze masz fajne grupy,trzymaj sie cieplutko:)

Diana

Ja tez ruszam od nastepnego miesiaca. Jestem nowa w tej szkole i na poczatek dostalam 2 godziny z opcja,ze jak sie sprawdze to dostane wiecej. Jakie macie doswiadczenie w tym temacie?

Tobi

A ja startuje od pazdziernika...Bedzie sie dzialo...

Alicja

nowy rok szkolny moge uznac za rozpoczety po raz piaty w tej szkole czego wszystkim zycze i polecam chociaz tym razem az o dwa tygodnie szybciej

koko

Polecam te szkole jako zdrowe miejsce pracy.

papierowa

Szkoła jest fikcją, przestrzegam przed (usunięte przez administratora) nie ma co się w to w ogóle angażować, szkoda czasu i nerwów, wszystko jest w najwyższym porządku, dopóki się nie chce zrezygnować, potem kontakt się urywa, a wypłaty jak nie było tak nie ma. Rozsądni niech się oszczędzą...

K.O.

Dzieki,juz wszystko wiem,rzeczywiscie strach ma wielkie oczy:)

xy

Popieram za pytanie nikt nie bije,mialem kilka wpadek w papierkowej robocie, bylem rok na emigracji i nadal mam u nich kursy. Gdybym nie zadzwonil i nie zapytal to kto wie czy siedzialbym jeszcze w kraju nad Wisla...zadowolenie uczniow tez mi pomoglo

Robert

NIE panikuj,kto pyta nie bladzi...

K.O.

Ja tez mam taka mala uwage a raczej pytanie strasznie sie spoznilam z papierami za kurs i tak sie zastanawiam czy moge liczyc na jakies godziny od wrzesnia,no i nie wiem czy sie pytac w sekretariacie czy dzwonic do wlasciciela czy czekac az sie odezwa,kursanci byli bardzo zadowoleni ale wiecie jak to jest?? Jakie macie doswiadczenie w tym temacie?

Robert

No jasne,ze nie minus nie o to chodzilo. Ot, taka mala uwaga.

Zostaw merytoryczną opinię o TAJM Szkoła Języków Obcych - Toruń

• Jak się pracuje w TAJM Szkoła Języków Obcych?

Zobacz opinie na temat firmy TAJM Szkoła Języków Obcych tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

TAJM Szkoła Języków Obcych