Gino Rossi S.A.

Słupsk

Opinie o Gino Rossi S.A.

Niech żyje ALLAH

Witam byłem zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko magazynier z panią kierownik Paulina Kobylnica slupsk magazyn numer 2 . Powiem tak ta kobietę to powinni zwolnić z miejsca już pisze dlaczego . Po pierwsze moim zdaniem to była fikcja przeprowadzenie rekrutacji było polecenie z góry i tyle dlatego że od samego poczatku ta kobieta już miała osobę na to stanowisko magazynier . Po drugie kazała mi czekać jeszcze na odpowiedź 7 dni i nawet nie raczyła mnie poinformować o przebiegu całej rekrutacji dopiero po interwencji u pani w sekretariacie na ulicy owocowej ta kobieta Paulina kierownik magazynu wysłała mi sms że nie może mnie zatrudnić i to tyle ludzie to jest żenada ta kobieta prowadziła fikcyjna rekrutację . Wszystko bylo ustawione napisalem juz pisemną skargę na ta panią do dyrektora Gino Rossi. Jak byłem na rozmowie u niej to już wiedziałem że to jest oszustwo z oczu było jej źle patrzeć wredna i brzydka gruba strasznie zakompleksiona dlatego pies ją je....bał.

Janek

Takiego bałaganu jak ostatnio dawno nie było. Może po urlopie będzie lepiej..

Ja

Uwaga na nowego pracownika firmy (konserwator maszyn )w Słupsku zdaje relację o każdym pracowniku kierownictwu ....warto zwracać uwagę na to co się mówi i robi też i przed innymi nowymi pracownikami

Aga

Czy ktoś jest w stanie opisać co się dzieje w tej firmie ??

Ona

Pracuję już tu dłuższy czas. Wszystko ok tylko atmosfera na produkcji średnia a to wszystko przez nie jaką Marysię który w inny sposób nie potrafi rozmawiać tylko krzyk! Nie jedna osoba planuje już tę sprawę poruszyć i dać informację wyżej, chodź ta kobieta była kiedyś ponoć kierowniczką. To została zdegradowana. Na szwalni ok. pracuję tu i nie narzekam. Nie polecam pracy na magazynie tam brak odpowiedniej osoby zarządzającej która by przystopowała Maryśkę bo i tam już jej krzyk dociera a to nie pomaga w pracy

gość

Jak wygląda praca w tym zakładzie ? Po przeczytaniu komentarzy o pracy w Elblągu nie wiem co myśleć : "jedna z najbardziej niechlubnych firm w elblagu gdzie mobing jest na porzadku dziennym ,kierownictwo gnebi kobiety cieżko pracujace a mezczyzni graja na telefonach,sluchaja muzyki albo pija sobie kawke godzinami a pan BODZIO i pani EWA na to pozwalaja.Klutnie w pracy sa normalka a kierownictwo sie smieje ,to jest chore" czy ktoś może się wypowiedzieć o pracy w Słupsku ?

Czy pracodawca Waszym zdaniem dobrze prowadzi firmę Gino Rossi S.A.? Czy pracownicy są zadowoleni z pracy? Podziel się z nami swoją opinią.

Zostaw opinię o Gino Rossi S.A. - Słupsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gino Rossi S.A.