Opinie o gino-rossi.com - Gino Rossi S.A. w Słupsk

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Gino Rossi S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Gino Rossi S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gino Rossi S.A. w Słupsk

Generalnie to zauważyłam, że w ostatnim wątku pewna pani pisała coś na temat zamknięcia jednego punktu i przeniesieniu jej do innego w okolicy. Czy do teraz jeszcze inne tego typu sytuacje miały miejsce? Co jest powodem zamknięć i czy takie przenosiny są jakkolwiek rekompensowane? Zastanawia mnie ewentualny dojazd do pracy. I co wtedy z jakimiś dodatkami lub socjalem?

Dziewczyna Nowy wpis

Pracowałam w Gino 6 lat i nie mogę napisać złego zdania. Atmosfera super, praca lekka, nie w każdy ale w prawie każdy miesiąc premia ( Port Łódź) Największym ciosem było dla mnie zamknięcie sklepu Port Łódź gdzie zostałam przeniesiona do Galerii Łódzkiej. Oczywiście Pozdrawiam kolezanki i z portu i z Galerii!! Zawsze będę dobrze wspominać te wspólne lata !! Oczywiście pozdrawiam regionalnych Michała i Karolinę!! Ps. Aktualnie skończył mi się macierzyński I jestem na wypowiedzeniu i odprawe również dostaje ????

Dawid

Serio wszystkie sklepy stacjonarne zamknięte i sprzedaż jest tylko w necie. Bo tak ktoś napisał w komentarzu. Jeszcze niedawno chyba mieli salony w galeriach handlowych. A co z pracownikami? Dostali jakieś odprawy skoro były zwolnienia grupowe? Ktoś może mi powiedzieć?

Ja Nowy wpis
@Dawid

No niestety:( fabryka w Słupsku i wszystkie sklepy zlikwidowano. Cała produkcja pochodzi z Azji. Logo firmy przejęła CCC. Ogromną strata i żal bo była to polska firma zbudowana z pasją i od "zera". Pracownicy dostali odprawy..........

Dawid Nowy wpis

Wiesz może czemu się tak stało?

Jak długo trwa proces awansu w Gino Rossi S.A.?

Odp

Awansu??? Przeciez ta firma juz umarła.....xd. To jakiś automat wysyla te pytania?

Agnieszka
@Odp

Jak to umarła? Przestała funkcjonować? Nie widziałam nigdzie takich informacji nawet

Gino nie zyje
@Agnieszka

No przecież tylko w ccc jest i internetowo. Zamknęli stacjonarne sklepy a sprzedawców wyrzucili na bruk

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Gino Rossi S.A. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Słupsk
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Pomocnik Mechanika Samochodowego
Azet Olgierd Odyniec
logo firmy Opiekunka seniorki
Słupsk
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
Żaneta

Ponad dwa tyg temu wyslalam buty do reklamacji. Nie mogę się tam dodzwonić oraz nie odpisują na e maila. Kontakt z tą firmą pozostawia duzzzzzo do życzenia. Nie polecam.

@Żaneta

To jest forum dla pracowników o firmie a nie klientów

Dawid

Czyli jesteś pracownikiem Gino Rossi, tak? Zastanawiam się czy warto tu aplikować, może mi podpowiesz? Interesuje mnie kwestia wynagrodzenia, wiesz może ile zarobi się tu na początku współpracy?

@Dawid

A gdzie Ty chcesz aplikować przecież sklepy wszytkie są już zamknięte

Smutno

Gino dopóki nie przejęło go ccc było naprawdę super, można było zarobić na premiach były szkolenia i atmosfera taka rodzinna w salonach. Drugi dom. Niestety odkąd pojawiło się ccc zaczęto traktować pracowników jak tanią siłę roboczą ucinanie etatów a pracy wcale nie mniej. Narzucanie nierealnych do zrobienia budżetów aby tylko nie wypłacić premii. Skończyły się szkolenia. Kadry które nie potrafią niczego załatwić i nie mają pojęcia o swojej pracy. Przykre jak bardzo firma upadła

Byly
@Smutno

To prawda. CCC zniszczyło tą firmę, zostały podjęte bardzo zle decyzje, szkoda, że nikogo nie obchodzi szary człowiek, wieloletni pracownik, oddany firmie. Liczy się tylko kasa.

Ilona
@Smutno

Możesz napisać jak obecnie wyglądają normy w Gino Rossi, które trzeba wypracować, aby móc liczyć na premię? Faktycznie są one nierealne do zrobienia? Jak często udaje się osiągnąć wymagane minimum? Ile taka premia wynosi?

Smutno
@Ilona

Gino Rossi już nie ma. Zostały ze 4 sklepy na Polskę i też zaraz je zamkną wiec Ilona o jakie normy pytasz...

Obserwator.
@Byly

Było.. Minęło..

Była

Ogląd CCC przejęło firmę to nawet butów pracowniczych nie mogli zapewnić ludziom którzy 12 godzin na stojąco pracują i zarabiają pieniądze na firmę. Za to panie z biur przychodziły do sklepów ze zniżkami 99% i płaciły za buty 3 zł.... Na to kasę mieli ale na podstawowe rzeczy dla pracownika już nie bo w sklepach się traktowało ludzi jak gorszy sort. Etatów było coraz mniej a pracy coraz więcej bo z ceny butów 600 zl zrobiło się 300 a po zniżkach rabatach to i 150 w związku z czym było coraz widzenia klientów tak zwanego bydła którzy wcześniej w takim sklepie nigdy nie byli i myśląc że są na targowisku pytali czy "będzie coś taniej" "może w gratisie coś pani dorzuci" albo "zrobi pani mi 50% zniżki" biedna firma nie miała pieniędzy żeby zatrudnić więcej pracowników i w soboty pracowało się po 2 osoby na zmianie nie mogąc w spokoju zjeść nawet bo nie zostawisz koleżanki samej na sklepie z tłumem ludzi. Ale kogo to obchodzi ważne żeby hajs się zgadzał, ccc musiało na nas zarobić i zniszczyło wszystko to co przez lata budowaliśmy

xxxx
@Była

To prawda po przejęciu ccc właśnie tak było czyli nie było już nic co można by dobrze wspominać... oprócz osób z którymi się pracowało

Szalona

I po Gino????

Produkcję w Polkowicach likwidują :( I co wtedy z owocową w Słupsku?

Panna Nikt

Też do likwidacji. Nie rentowna jest. Taniej import Indie i Bangladesz. Wyższa marża, większe zyski.

niki
@Panna Nikt

Czy to prawda ze owocowa slupsk do likwidacji?

@niki

Jeżeli CCC likwiduje produkcję w Polkowicach, to zakład w Słupsku też. Produkcja jest nierentowna, więcej zarabia się na imporcie.

Fakt. Wypowiedzenia wiszą w powietrzu:(

Ilona

Hmm.. rozumiem, że to pewne informacje na 100% i to się nie zmieni, tak? :( Kiedy w takim razie można się spodziewać likwidacji?

@Ilona

Prawdopodobnie szukają do Mordu scieniarki i zawijarki polecacie tam iść?

Do Mordu

Szalona blondyna

Pracuje 3lata. Bardzo chwale sobie prace w gino rossi. Pensja ok ,jak na Słupsk to nawet i bardzo dobra. Jedna zmiana . Za soboty płacone setki,tak samo jak nadgodziny dodatkowo płatne. Nie rozumiem ludzi co takie glupoty wypisuja. Póki sie pracowalo bylo ok ,a jak pracodawca musiał zrobić cięcia to nagle firma zła? Czytam komentarze i śmiać mi się chce z tym waszych kłamliwych wpisów

Szalona blondyna

A może raczej koleżanko? Zreszta nie ważne.. ważne że cie juz zwolnili i nie siejesz zamętu

Szalona blondyna

Skoro tak ci źle w tej firmie to po co w niej pracujesz? Droga wolna

Marysia
@Szalona blondyna

Za chwile wszyscy bedziemy mieli drogę wolną i ciekawe czy taka madra wtedy będziesz.

Prezesowa
@Szalona blondyna

Zarobki bardzo dobre jak na Słupsk? Chyba nie masz pojęcia ile sie zarabia w firmach produkcyjnych. Ale co ty mozesz wiedziec z 3 letnim doswiadczeniem w firmie... skoro 3tys wynagrodzenia z nadgodzinami i sobotami to dla ciebie bardzo dobre wynagrodzenie. (usunięte przez administratora)

Miss G

Jak to komu!szefowej wszystkich szefów. Dziewczyny karma wroci i do Aski jeszcze moment i sie zdziwi bardzo nie podpasuje cos szefowej to ja potraktuje tak jak wszystkich pracownikow. Poza tym szefowa za nia nigdy nie przepadala wiec tylko patrzec jak zaraz poleci.

Janek
@Marysia

Ale dzisaj pot po majtkach cieknie, klima dziala na maxa, ale na hali okolo 60sopni. Covi 19 nie grozi nam.

Porażka
@Szalona blondyna

Monia daj spokój. Wygryzłas koleżanki i teraz zadowolona.

Obuwnik
@Szalona blondyna

Ta odpowiedź podpada mi pod pewna Panią z działu szwalni..

Kama

Hejka, ja pracowałam w Gino Wawa klif. Bardzo miło wszystko wspominam. Pozdrawiam moje koleżanki Gosię, Anię i Kasię

Askier

Wszystkie salony stacjonarne do likwidacji. Pięknie CCC zaorał markę bo już widzę tą przedaż przez internet..

Jaaaaaa
@Askier

Pracowałam w Gino 11 lat. Firma dała mi szansę rozwoju przez te lata. Szkoda że stało się tak jak się stało. Jakość i zaufanie do Gino było do czasu kiedy w spółkę nie weszło CCC. Wszystko prysło jak bańka mydlana. W każdym razie będę miło wspominać ten czas.

max
@Jaaaaaa

bo CCC jest jak zaraza...

Jaaaaaa
@max

Trudno się nie zgodzić ;)

Czy to prawda że salony są likwidowane?

Pracownica Gino Rossi

Prawda.

@Pracownica Gino Rossi

Wszystkie?

Pracownica Gino Rossi
@Królik

Nie wiadomo, ale zdecydowana większość.

@Królik

Teraz to już oficjalnie wszystkie.

A wypowiedzenie można bez problemu dostać ?

@Adam

Teraz z wypowiedzeniem będzie problem. To zamierza w kierunku upadłości.

Racja:-( równia pochyła

@Panna Nikt

W takim razie co się stanie z pracownikami salonów, które nadal funkcjonują, bez wypowiedzeń? Jeśli oczywiście zostanie ogłoszona upadłość?

@Królik

W razie upadłości umowy zostaną rozwiązane. Pracownikom należy się odprawa. Niestety zobowiązania wobec pracowników regulowane są dopiero po pokryciu kosztów upadłościowych.

@Panna Nikt

Dzięki za odpowiedź. Ktoś coś słyszał o wniosku o upadłość? Gino planuje taki ruch?

Na jakie benefity można liczyć w Gino Rossi S.A.?

Xxx

Jakie benefity??? Haha nie te czasy...

Operator allcompa

Czarek ten pijaczyna. Powiedział że nie będą podpisywać wypowiedzeń za porozumieniem stron. Albo miesiąc wypowiedzenia albo dyscyplinarna. Praca w nadgodzinach i z sobotami za darmo... Sami się wygadali państwo szefowie jeden pijaczyna a drugi z pieskiem. Zastraszanie ludzi ze wszystkim... I traktowanie kobiet jak śmieci. Mowa tu o tym pijaku z czerwonym ryjem. Ludzie którzy tam pracujecie jeszcze. Nie dajcie się

Operator allcompa

Przepraszam za opinie

@Operator allcompa

Za co ty przepraszasz człowieku?!za prawdę,która piszesz?Szanowny Panie administratorze proszę nie usuwać nie wygodnych komentarzy ,bo to tylko czysta prawda!!

@Operator allcompa

Prawda. Ludzie są traktowani przedmiotowo. Dziwię się że tam jeszcze niema PIP.

Zbi
@Operator allcompa

Tak jest pieknie, a co najmniej raz na dwa tygodnie pr6yjezdza karetka pogotowia do pracownic, ostatni raz byla w tym tygodniu jak jeden inteligent skrzyczal pania przy pracownikach. To jest halo.

@Zbi

Haha wiekszej glupoty nie slyszalam. Jakie karetki? Pracuje tam 3lata i byla max 2x . Raz na magazynie i raz na montażu. Z winy oczywiście pracownika . Takze prosze nie pisac głupot

Muminek
@Szalona blondyna

Szalona blondyna? Czyżby osoba kierująca szwalnia?

Dawid

Jak już tak wszyscy coś piszą, to też podzielę się z Wami moimi przemyśleniami. W Gino moja przygoda trwała 1/1,5 roku. Trafiłem do bardzo fajnego i zgranego zespołu w C.H 3 Stawy w Katowicach. To była dla mnie mega fajna przygoda i nowe doświadczenie. Bardzo dużo się nauczyłem a przy okazji poznałem wspaniałych ludzi - w pracy jak również „sąsiadów” z otaczających sklepów. Grażynka, Dominika, Basia i przede wszystkim wspaniała kierowniczka Aldona - dziewczyny to był naprawdę zaszczyt z Wami pracować! Możecie się śmiać, ale to właśnie przez dziewczyny chciało się zawsze iść do pracy z uśmiechem a czas leciał niesamowicie :) Jeśli chodzi o Gino, jak dla mnie było ok. Czasem ciężko, czasem większy luz - tak jest wszędzie i zawsze człowiek narzeka - to normalne. Jedyny minus to małe pieniądze i brak możliwości rozwoju (na tą chwilę, kiedy jeszcze pracowałem). Pewnie nie jeden raz błagałem Was o buty piszą głupie teksty i próbując brać Was na litość... żeby tylko wysłali! ???? Fajne to było ???? Pozdrowienia dla Jurajskiej (moj ulubiony salon z którym zawsze były udane „transakcje”????)

M
@Dawid

Pracowałam w forum w Gliwicach, to prawda dziewczyny z Jurajskiej zawsze się podzieliły. My też często z nimi wspolpracowalysmy :) I co do ekipy zgadzam się, u Nas też był super zespół prócz jednej Pani którą obgadywala każda do drugiej :)))) A powinna być neutralna

Sara

Czy to prawda że Gino już plajtuje i jest do likwidacji..Masz ludzi dostała wypowiedzenia?

@Sara

Nie jest to prawda. Pomieszają produkcję

Młody
@Sara

Gino już dawno nie ma... została tylko marka...kwestia czasu i nie bedzie nawet produkcji...

One

Czy to prawda że jak wrócimy z urlopów to dostaniemy wypowiedzenia. Owocowa?????

www
@One

Tak.

@www

Podobno kilka osób z produkcji ma dostać kwitki

Zbi

Wszystkich zwolnia z owocowej I przeniosa do ryb w Nowi. Wtedy beda mialy szacunek do pracy.

Janek
@Zbi

Ciekawy jestem jak jest z tym kodeksem pracy odnosnie 40 godz. Pracy w tygodniu. Pracuje sie od 6.00 / 15.00, tj. 45 godz. Dodac sobote = 53 godz. Co robi inspekcja pracy, co na to gora. Tak sie szanuje pracownika.

W tym magazynie to wszyscy tacy fałszywi. Pani kierownik która żądzi całym gino, jej (usunięte przez administratora) za biurkiem którzy nic nie robią. I ten w tatuażach co chodzi po montażu i wypytuje o wszystko a później pewnie rozpowiada. Monika też koleżanki wygryzła i została sama. Cfany zespół

Zostaw merytoryczną opinię o Gino Rossi S.A. - Słupsk

• Jak się pracuje w Gino Rossi S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Gino Rossi S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gino Rossi S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 5 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gino Rossi S.A.