Opinie o Confis w Siedlec

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Confis. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Confis o rekrutacji.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Confis w Siedlec

Ala

Hej i jak wiadomo coś na temat urlopów? Czy są też skrócone jak czas godzin do wypracowania, czy zostaje bez zmian? W firmie nic nie mówią

Prac
@Ala

Urlop to urlop przysługuje ci 26 dni i tyle masz

Sisi
@Prac

Ja byłam na urlopie teraz i jest liczony nie 8 godzin tylko 7

@Sisi

A co z godzinami za urlop wypracowany przed pandemią? Przez 3 miesiące mamy skrócone o 10%, nawet nic nie poinformują więcej tylko e-mail wyślą i na tym się kończy, i to co mam wypracowane nie liczy się normalnie tylko jestem stratna o 45 min w jednym dniu. Gdzie tu sprawiedliwość?? Może niech przestaną drukować te durne plakaty i ulotki które trzeba jak głupi ludziom wpychać.

Aaaaa

Firma Zyguła kiedyś dbała o swoich pracowników - zarabiali zdecydowanie więcej niz w innych sklepach czy marketach, były premie, realne plany sprzedaży. Jakość towaru była adekwatna do ceny. Ale to co dzieje się teraz zostawia wiele do życzenia. Coraz gorsza jakość produktów za coraz wyższe ceny. W aktualnej sytuacji, przy problemach finansowych społeczeństwa i ogólnych spadkach sprzedaży w handlu,, nierealne jest wypracowywanie wyższych planów sprzedażowych. Pracy jest coraz więcej, brakiw kadrze, a płaca coraz niższa. (usunięte przez administratora)spadek jakości produktów i wzrost cen skutecznie odstraszają klientów, którzy te same produkty kupią w markecie dużo taniej za podobną jakość.

Ala

Mnie zastanawia jakim prawem skrócony został również urlop?

Dziwne
@Ala

Jak skrócony urlop? Pierwsze słyszę

@Dziwne

Skrócone godziny pracy = skrócony urlop

Mery

(usunięte przez administratora) Niektórzy koordynatorzy uważają się za lepszych od nas...podnoszą głos, wiecznie niezadowoleni. Firma w czasach pandemi ustala taki budżet ze mało który sklep jest w stanie go wyrobić. Powód? Po to by zabrać premię,a nie dość że zabierają premię to jeszcze ucinaja pensję,ale wymagania te same. (usunięte przez administratora)

@Mery

Trzeba dodać jeszcze braki w kadrze, mniej godzin do wypracowania = mniejsza wypłata ok, tyle że pracujesz z nadgodzinami które ewentualnie kiedyś możesz sobie odebrać, śmiechu warte .

Zygułka
@Mery

My mieliśmy 240 000na kwiecień wyrobić.Niewykonalne

Czy pracodawca Confis motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Sisi

Teraz już nie , w tak trudnym czasie traktuje sprzedawców jak woły robocze , które odpowiadają nawet za to że informacje w mailach są sprzeczne , robi się (usunięte przez administratora) bo nawet zjeść nie masz kiedy . Koordynatorzy patrzą jak tu tylko wyżyć się na swoich podopiecznych zamiast trochę ich wesprzeć, obroty spadły bo (usunięte przez administratora) klienci potracili pracę albo mają 80 % opieki na dzieci więc nie chodzą na duże zakupy , trzeba było po 300 tysięcy budżet pozakładać nie biorąc pod uwagę obecnej sytuacji tyle w temacie

Sprzedawca

Brakowalo sprzedawczyn wiec prace dostalam

Staz pracy i doswiadczenie w sklepie miesnym

Muchomorek85

Wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma :) Pracuję u Zyguły niecały rok i myślę, że za tą kasę jest ok. Wiadomo, że swoje trzeba zrobić, nie jest lekko, ale trzeba zapracować na wpłatę :) Odnoszę wrażenie, że chcecie mieć kasę za nic nie robienie...

@Muchomorek85

(usunięte przez administratora) Nie wszyscy mają przeszło 3 tysiące.

Jery

My nawet 2 nie mamy

@Jery

Jeśli są małe utargi to z czego mają dać więcej? Każdy sklep pracuje na swoją wypłatę. Gdy nie wyrabiacie obrotu to kogo to wina? Trzeba się bardziej starać a mniej narzekać.

@Aaaaa

Ty przestan brac albo dawkę zmniejsz, bo gadasz od rzeczy. Pensja nie zależy od utargu tylko od miasta. Znam sklepy, które maja mniejsze obroty a pensje mają wieksze

Jery

Dokładnie tak jest, a utargi mamy takie same lub niewiele się różnią.

Joanna
@Muchomorek85

To ile zarabiasz ? Bo nie wiem czy wiesz, ale Nie wszystkie sklepy maja równa podstawę... a pracujemy wszyscy równo !!! Jeżeli masz podstawę ponad 3000 to możesz być zadowolona...

W końcu ktoś prawdę pisze co dzieje się. Tylko szkoda ze nie wygodne komentarze są kasowane.. Tylko dlatego ze prawda w oczy gryzie..

Zgadam się w 10000% i tak było także u mnie na sklepie a kierownik regionalny o wszystkim wiedział i nic z tym nie robił. Taka polityka firmy byle się tabelki zgadzały i straty nie były przekroczone. No i oczywiście zawsze wina pracownika że nie sprzedał jakiegoś "wynalazku" który musi mieć dla klienta mimo że nie schodzi. A co do inwentaryzacji za które trzeba płacić to głównie nie uznane WKR'y bądź też się zdarzało błędnie naklejane etykiety (przez 3 lata zdążyło mi się z 10 razy) z zawyżoną wagą towaru, dlatego wszystko co do grama trzeba sprawdzać, by potem nie usłyszeć "że się wyniosło"

Czyli wszędzie podobnie. Nie ważne jak ciężko pracujesz, najważniejsze dobrze gadać.

Ona

Błagam nie pisz, że manko bo WKR nie uznane. Uczciwa kadra = brak manka . Masz ubytki wszystko jest tak jak ma być. Więc ???

zastanawiam się
@Ona

Nigdzie nie jest napisane że manko jest przez WKR. Czytaj porządnie zanim coś napiszesz.

Ala klientka

Pochwała dla całkiem nowych Pań w Drezdenku teraz można chodzić na zakupy.

Ala

Ciężko, klienci nie potrafią trzymać się prostych zasad, a wystarczy trochę rozsądku, zrozumienia i powagi sytuacji. Muszą zrozumieć że jeśli my sprzedawcy (I nie myślę tutaj tylko o naszych delikatesach) zachorujemy oni nie będą mieli gdzie tych zakupów zrobić.

Prac

Byłam zatrudniona do niedawna w firmie i to co tam się dzieje jest patologia w przeciągu 3 miesięcy wydzwania jakaś Pani z hr która nie potrafi poważnie przeprowadzić rozmowy. Ciągle się podsmiechuje hihra I nie potrafi zachować powagi . Gratuluję osobie która ja zatrudniła świętne podejście do pracownika ! Pierwszy raz spotkalam się z tym ze ktoś wydzwania i ciągle dopytuje wypytuje w dodatku na twój prywatny telefon . Na koniec jak sie uwolnilam z tego szitu to też zadzwonią i wypytuja dlaczego po co i czemu ! Haha. Nigdy wiecej . Nie polecam !

Sylwia
@Prac

Właśnie w ostatnim czasie wielu pracowników Confis narzeka na pracę tam, co już zaczyna mnie trochę niepokoić. Ale wiesz, tak naprawdę to nie wiem, dlaczego się stamtąd zwolniłaś. Czy chodzi tylko o to, że ktoś z działu HR firmy przez 3 miesiące do Ciebie wydzwaniał? Bardzo Cię proszę, doprecyzuj to.

Klientela

Chcialabym pochwalic wszystkie Panie ze sklepu w Krzyzu wlkp. W ktorym bylam przejazden. Bardzo mile, pomocne i usmiechniete. Od razu poprawil mi sie humor. Wszystkie wyroby swieze i pyszniutkie. W sklepie czysto i pachnie swiezymi wędlinami. Kupiony przeze mnie pieczony schab byl idealnie wypieczony. Takze pochwaly dla Pan, poniewaz widac ze sie staraja!! Na pewno tam wroce. Sklep na duzy plusik. Pozdrawiam serdecznie.

Zdradzony

Ludzie uważajcie w Śremie na tę panią co pysk ma czerwony od picia ona sprzedaje stare mięso i myli się na kasie. Jak ja tam idę kupować to unikam tej pani żeby nie być przez nią obsłużony.

@Zdradzony

A która to?

A to Ty ta bura. Współczuję klientom..

Klient

Myślę, że to ta najstarsza

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Confis?

Lilianna

Oczywiście że da. Tylko trzeba mieć znajomości we firmie.. Inaczej to można zapomnieć..

Wyroby jak najbardziej ok, ale jedna z pracownic w Krzyżu Wlkp okropna! Wchodzę do sklepu, widzę jej minę i zakupów się odechciewa! Jest strasznie chamska, wredna i niemiła! Tacy ludzie nie powinni pracować w sklepie! Nie polecam zakupów u pani Weroniki. Szok

Inka

Nik nie chce pracować w sklepie za ladą to biotą co jes.A Pan i władca przychodzi na zakuy i musi to znosić lub robić zakupy w innym sklepie albo przez internet można ,może kurier będzie miał bardziej zadowoloną minę.

@Inka

Skoro nie chce pracować za lada, to po jaka cholerę się tam pcha??? Ekspedientka powinna być miła i sympatyczna a ta jest wulgarna i aspołeczna... Klient sobie czegoś życzy to jest tam jak (usunięte przez administratora) od srania żeby mu to z uśmiechem podać! Amen

Bob

Ja zapraszam do pracy, do sklepu mięsnego, chociaż na tydzień zobaczymy jaką będziesz miała minę i czy tak każdego klienta z uśmiechem przywitasz.

@Bob

Dziękuję za zaproszenie, ale pracowałam w mięsnym i to nie tylko tydzień a ładnych kilka lat :/ i nie było problemu z obsługą klienta z uśmiechem. A ta pani jak nie chce być miła, to na magazyn, tam nie trzeba usmiechow. Pozdrawiam

Ok ja to rozumiem, możesz być miła, uprzejma, pomocna, z uśmiechem, jednak jest taki gatunek klienta który pomimo twojej uprzejmości, potraktuje Cię za przeproszeniem jak (usunięte przez administratora)i nie mów mi że nie spotkalas się z taką sytuacją w twojej kilkuletniej pracy na sklepie ?

Oczywiście, takich klientów jest całe mnóstwo, potrafią podnieść ciśnienie, ale to nie chodzi o klientów, a o Panią która sprzedaje. Nie fajnie się wchodzi do sklepu, gdzie ekspedientka Cię obsługuje jak za kare, mimo że ty jesteś miły i uprzejmy :/ ja rozumiem gorszy dzień, ale za każdym razem?

Pewnie że tak, tutaj masz rację. Pozdrawiam

kkkkk

ale wypociny

@kkkkk

:-D

?????

Pani kierownik z Wronek ze sklepu u Zyguły, przychodzi sobie do pracy na 8 a wychodzi o 13, 30 i jeszcze ma nadgodziny, smiechu warte. Nie dość że nic nie robi i siedzi na zapleczu, wysluguje się pracownikami, inwentury musimy robić same, bo pani kierownik musi mieć wolne. A pape ma od ucha do uchA i jeszcze wielkie pretensje, powinna dawać przykład, a nie brać pieniądze za nierubstwo.

Jaki jest wkład kierownictwa Confis w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Pracownkk

Żaden. Konkursy zabijanie się o premię, znajomości

@Pracownkk

Czyli jakaś premia jest. Jak ona jest rozliczana w Confis i komu przysługuje? Możesz odpowiedzieć?

Dzon
@Monika

Premia za wyrobienie planu sprzedażowego, a że plany są zawyżone to nigdy go nie wyrabiasz i tym samym premii nie ma, zostaje goła pensja.

Urocza
@Dzon

I tak jest. Plany zawyzone. Jakieś konkursy :((usunięte przez administratora) Myślę że prezez połowę nie wie co się dzieje na sklepach. Nie polecam tej pracy. Na początku ładnie obiecują (usunięte przez administratora)

Mk

Co sądzicie o sklepach w Międzyrzeczu ????

aw
@Mk

(usunięte przez administratora) kiła i mogiła , jak pani koordynator , zgadza się na cały ten (usunięte przez administratora) i jeszcze to podlepuje pozdrawiam pania K

Klientka

Kupuję od lat w sklepach Zygula. Bo cena byla adekwatna do jakości towaru a od jakiegoś czasu robie zakupy i sie zastanawiam czy towar jest świeży. Nje raz zdazyla sie kiełbasa przy parzeniu smierdzaca starym miesem, wedlina po 1 dniu klejąca nie nadajaca się do spożycia. Mięso nie jednokrotnie rozmrazane i sprzedawane. A ceny coraz wyzsze a jakość schodzi na psy

Bogna

Praca w handlu nie jest lekka ale firma w sumie spoko więc można pracować!

Am
@Bogna

Hahaha spoko ! Dobre sobie .

H
@Am

Ma Pani rację. Pracowałam w tej firmie i wiem jak jest. Nabawiłam się nerwicy i wrzosowy żołądka. Nie polecam nikomu pracy tam .

Wyjaśni mi ktoś dlaczego tylko "wybrane" sklepy mają dodatek za nie chorowanie?

Za mało chorujecie to nie ma dodatku :)

Aaaaa

U nas ciągle jakaś na l4 i też nie ma dodatku...

@Aaaaa

A w jakich lokalizacjach pracujecie? W których z nich są, według Was ,dodatki za brak wykorzystywania urlopu l4?

pracownik 01

Firma zmienijła taktykę hahaha teraz jakaś baba jeździ i wypytuje jak to się nam pracuje .Com jom to obchodzi skoro i tak nic sie nie zmieni .. śmieszne , dobrze że zwalniam

Zostaw merytoryczną opinię o Confis - Siedlec

• Jak się pracuje w Confis?

Zobacz opinie na temat firmy Confis tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Confis?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 2 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Confis?

Kandydaci do pracy w Confis napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Confis
2.1/5 Na podstawie 192 ocen.
  • łąkowa 15 A
    64-212 Siedlec