Opinie o Gzella Sp. z o.o.

Karolina

@Kasia czy masz takie same doświadczenia jak użytkowniczki poniżej? Czy jakiś inny jest powód Twojego zwolnienia ze sklepu Gzella Sp. z o.o.?

Kasia

Pracowałam w tej firmie.(usunięte przez administratora)Uciekłam stamtad.I nigdy wiecej pracy w tej firmie.

Karolina

@Klientka z blonia oczywiście rozmowa przez telefon podczas obsługiwania jest niedopuszczalna i miałaś prawo to zgłosić, ale w momencie kiedy ekspedientka rozmawia na zapleczu może świadczyć o tym, że ma przerwę i dlatego nie wychodzi obsługiwać. Trzeba to zrozumieć, bo każdy ma prawo odpocząć. Może pracownica ta, o której mowa chciałaby zabrać głos w tej sprawie?

Karolina

@ONA z tymi interwencjami to jest tak, że odcinają pensję, bo jest za mało towaru? Czy jesteś zatrudniona na umowę o pracę? Bo z tego, co wiem zlecenie nie podpisuje takiej odpowiedzialności, ale oczywiście mogę się mylić. To jak jest?

ONA

ZAROBKI EKSPEDIENTKI 1700-2200 W ZALEŻNOŚCI OD GODZIN. O ILE BĘDZIESZ (usunięte przez administratora) WYKONYWAĆ NARZUCONE ZADANIA TJ WCISKAĆ STARUSZKĄ PRZYPRAWY OLIWY I INNE (usunięte przez administratora) :) ZA TO DOSTAJE SIĘ W TEJ FIRMIE PREMIE. DRUGA SPRAWA TO CZYHANIE PRZEŁOŻONYCH (usunięte przez administratora) NA INWENTARYZACJĘ PRZED WYPŁATĄ A ŻEBY POTRĄCIĆ PRACOWNIKOWI Z PENSJI ALBO ZABRAĆ PREMIE:) (usunięte przez administratora)

Karolina

@Bela :), @gzelowianka a czemu jesteście zadowolone? Chodzi o atmosferę? Płacę czy może jeszcze coś innego? Jakie waszym zdaniem są mocne strony Gzelli? Czy klienci są zadowoleni? Czy warto złożyć na jakieś z tych stanowisk aplikację: http://www.gowork.pl/praca/gzella-sp.-z-o.o.;pr?

gzelowianka

niewiem czego sie czepiacie dla mnie super praca pracuje dwa lata w gzelli i nie nazekam.jeseli zgra sie zespul na sklepie mozna wszystko zdzialac nawet dobrze zarobi.a wszyscy co krytykuja totylko lenie i nic wiecej mysla ze w miesnym mozna siedziec i pachniec no sorry ale tak nie jest pozdrawiam

Karolina

@mega Piszesz, że podoba Ci się praca w Gzelii, a co najbardziej? Co cenisz sobie we współpracy z Gzellą? @Ola @WLADEKE Mimo wszystko jest to forum oceniające pracodawcę, a nie sam sklep. Chyba, że widziałeś coś w firmie Gzella, co Cię zaniepokoiło?

Gienia

Co się dzieje w tym sklepie na Alejach 1 Maja w Koninie. Następnej przesympatycznej pani nie widzę, a zostały dwie przemądrzałe i jedna nowa (usunięte przez administratora) . Jak tak dalej będą robić to ten sklep za długo nie pobędzie.

Annna

Czy ktoś może mi napisać jak wygląda teraz praca w gzella? chodzi mi o punkt na Kolbego ? bo szukają do pracy ale nie wiem czy warto czy zarobki, atmosfera i wogóle wszystko w miarę czy lepiej nie składać papierów? Tylko piszcie prawdę bo już zgłupiałam a biorą od ręki że tak powiem nawet bez doświadczenia

mega

bardzo fajna firma

Annika
@mega 21.04.2017 10:28
bardzo fajna firma

Powiedziała Teresa

Ola

A, co tam się porobiło w Koninie? Najlepsze dziewczyny się pozwalniały, klienci poodchodzili, na sklepie nie ma już kolejek bo nie ma klientów.

WLADEKE
@Ola 09.06.2017 21:42

Nie ma kolejek, bo nie ma tych Pań, przemiłych i przesympatycznych. Kupowałem dużo i często, fakt można było i taniej gdzieś indziej kupić,ale obsługa była miła zawsze z uśmiechem, nawet z emerytem pogadałem, a teraz to już nic nie kupuje tam

Anna

Jest taka koordynatorka ... ,może trzeba powiedzieć, że jest takie forum, to niech sobie poczyta i zacznie szanować swoich pracowników, a nie się wydzierać na nich.

Monika

Witam, Staram się o stanowisko koordynatora regionu, mam bardzo duże doświadczenie również w zakresie szkoleń nowych pracowników, czy ktoś może wie jakie wynagrodzenie można otrzymać na takim stanowisku w Gzelli ?

Byłam pracownikiem

Najgorsza firma,w jakiej przyszło mi pracować. Przykre,ale prawdziwe. Trzymajcie się od nich z daleka.

Zosia

Po studiach zaocznych? A co to ma do jej wiedzy? Student zaoczny musi o wiele więcej czasu poświęcić na samodzielną naukę, dostaje tylko drogowskaz a sam musi ułożyć drogę, ktoś tu nie ma pojęcia o czym pisze.

Wytrwały

Firma jak firma można pracować zarobić tez się da jako tako. Ja pracuje na produkcji nowy kierownik Karol i zaraz inaczej się pracuje widać że zaczyna firma ściągać ludzi z pojęciem mam nadzieję że na pensji też to się odbije bądźmy dobrej myśli....Pozdro

iwona

szukają znowu do pracy w sklepach jeżeli chce ktoś pracować po 200 godzin albo i więcej w miesiącu to proszę (usunięte przez administratora)

kewiatki latki

@n Zuza -- ale naprawde jest az tak słabo? i nieb rpzesadzasz w tym co piszeszm ani odrobinkę ??????

koka

Pracowalam na sklepie i na stoisku - bo to dwie rozne sprawy patrzcie dobrze w ogloszenie- i zdecydowanie polecam na stoisku- to jest zupelnie inny klimat i pieniadze niz sklepy.

romeko

Chyba już nie szukają technologa @ula, ale może na dniach pojawi się jakaś informacja, że będą oferty pracy.

Ania

Przecież to jest strona reklamująca gzelle,,,ani jeden z moich obecnych komentarzy nie pojawił się a kilkadziesiąt z poprzedniego roku napisanych przez wiele osób z całej Polski po prostu usunęli bo były niepochlebne

jurka

Nie wiem czy przesadzacie cy nie ale widizałąm ofertę o pracę jako sprzedawca, (usunięte przez administratora) To zle?

xyz

Omijać szerokim łukiem, bardziej chyba nie trzeba tłumaczyć.

tomasz

wydaje mi się, że o samą atmosferę to dbają przede wszystkim pracownicy, ale to wszystko może się zmienić, na pewno wiem, ze jako sprzedawca to u nich można zarobić do 3 tys.

krzysiek

chciał bym wszystkim polecić wszystkim sklep na Rydla zawsze świeży towar i miła obsługa nikt tam nie robi łaski super dziewczyny aby tak dalej gratulacje dla szefa !!!

Giolla

No ja np. wszystkie umowy czytam, to chociaż tyle mogę zrobić dla samej siebie, aczkolwiek no nie powiem, że znam osoby, które oby szybciej, oby prędzej

Ola

jeszcze tak kombinatorskiego podejscia do pracownika nie widziałam, atmosfera gorzej niż fatalna przy tym...

natka

łatwo tak mówić, a jednak sytuacje bywają różne. Często umowę się podpisuje bez czytania, bo zależy komuś na czasie, a takie kwiatki wychodzą. Gzella na tym straci, jeśli nie zmienią lekko podejścia :)

ill

Powiem wam, że Gzella chyba straciła kontrolę i właśnie szukają marketingowca. Po przeczytanych opiniach, chętnie podjąłbym się takiego wyzwania, to musi być opłacalna praca :)

hm

o sponsorowaniu komentarzy pierwsze słyszę, ale wydaje mi się, że to ważne, by lubić i cenić markę, dla której się pracuje. Wtedy lepiej podchodzi się do pracy :)

Młoda

Cała prawda w 100%

Ja

Oni tylko tak ładnie pisza

Pysia

OmijajCię ta firmę z daleka !

jeszcze mało wiecie

ania

ten miły komentarz napisał zapewne ktoś komu zależy na nowych naiwnych pracownikach, kasa ładna hmm jak za 12 h pracy dzień w dzień to oni grosze płacą.

mini_julia

witam wszystkich... praca w gzelli jest super...fakt ze to ciezka praca ale za cos nam placa.... umowa o prace jest ubezpieczenie i socjal....

biko

Podajcie jakieś kwoty odnośnie zarobków np. Kierownik Sklepu

hola

(usunięte przez administratora) to jeszcze nie jest powód do wychwalania firmy. potwierdzą to pewnie i sprzedawcy w Gzelli

baśka

a weź się koleżanko nie przejmuj wpisami, ważne że moim zdaniem wyroby mięsne mają na poziomie i to jest dla mnie najważniejsze. a jak idziesz np. do nich na zatrudnienie na sprzedawcę to przecież wiadomo czego możesz się spodziewać, nie rozumiem więc twojego narzekania tutaj. ja osoibiście sprzedawać nie chcę więc idę na specjalistę ds. marketingu

berat

Hej mozemy popisac w wiadomosci prywatnej w e-mail? mam pytanko w sprawie z gzella.

Bela :)
@berat 30.10.2015 15:13

Pracuje w gzelli od nie dawna. Są dwa rodzaje gzelli ponieważ są sklepy oraz stoiska w supermarketach. Ja pracuje na stoisku gdzie jest super szefowa regionalna oraz kierowniczka stoiska jest super atmosfera oraz dobre warunki pracy. Szkoda że mało towaru przychodzi ale tak to jest ok. Pozdrawiam

lula

słuchajcie naprawdę jest tak jak opisują tu dziewczyny ,ja pracuję od niedawna w sklepie tyram(usunięte przez administratora) z jęzorem do pasa ,wieczne kontrole ,wiecznie coś ,wszystko co jest na tym forum napisane to prawda i żałuję że przyszłam tu do pracy

Lilka

Załogo Kolbego bardzo dziękuje pani Magdzie Nadolnej-Stosik ( za wszystko a jest tego dużo) dziękujemy i liczymy na dalszą współpracę.

gzelka

Popieram,zupełna racja :)

nicola

GZELLA ROGOZNO SUPER SPRAWA POZDRAWIA ZADOWOLONY KLIJENT

sarna

Panią Bożenkę to akurat muszę pochwalić za dobrą współpracę z nami, jak ja chciałam mieć urlop lub potrzebowałam wolne nigdy nie było problemu,trzeba umieć współpracować z koordynatorem, a że ty nie dostałaś to może wynikało z sytuacji że nie mogłaś dostać swojego urlopu.

ona

witam nie jest latwo ale spróbuj sam pozdrawiam.

powiodło się?

adam

Witam jak się ma praca jako Przedstawiciel Handlowy ?? jakiej podstawy można oczekiwać oraz jakie cele sprzedażowe są, tz do realizacji czy tylko jako ''plan'' nie do zrobienia za wszelkie info serdecznie dziękuję Pozdrawiam Adam

anatolll

no dobra to w koncu jak to jest z ta firma bo na tym watku o gzella widzialem jakies wpisy ktorych chyba juz nie ma i prosilbym o jakies nowe informacje o rpacy tam i zarobkach, to dla mnei wazna i istotna sprawa. oczywiscie trzeba miec za co wyzywic moja rodzine i jestem ciekaw czy to tutaj sie uda.

anatolll

Zostaw opinię o Gzella Sp. z o.o. - Osie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gzella Sp. z o.o.