”SOKOŁÓW – NET” Sp. z o.o.

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o ”SOKOŁÓW – NET” Sp. z o.o.

Aktualność
Anka
@”SOKOŁÓW – NET” Sp. z o.o.

A może ktoś się zainteresować zaległymi urlopami,jak to możliwe źe są regiony gdzie pracownicy nie chodzą praktycznie wcale na urlopy, ponieważ są wiecznie odrzucane ,bo nie ma zastępstwa...żenada.Ciągłe nadgodziny i brak wypoczynku nie wróżą nic dobrego.

Jula 556

Czy ktos mógłby mi opisać pracę w gzelli czy warto tam iść chodzi mi o Gdańsk Brzezno

Agnieszka@

W firmie gzella super sie pracuje polecam zwlaszcza na kowalach

@Jula 556

Mi tam się dobrze pracuje, czasem lepiej czasem gorzej, ale generalnie liczy się atmosfera i u mnie na sklepie jest. Wiadomo narobić się trzeba, ale gdzie nie trzeba? Jest ok. Dobrze płacą i uczciwie przedstawiają warunki na rozmowie. Ja jestem zadowolona.

@Jula 556

Ja pracuję 7lat w firmie Gzella na sklepie w Gdańsku i nie mam na co narzekać. Wiadomo wymagań dużo, ale gdzie ich nie ma? Wszystko jest bardzo uczciwie, klimat super, bo mamy fajny zespół, zarobić można. Ja polecam.

@Bartosz

Co wy gadanie. pracuje już 2 lata. Wiadomo.raz jest lepiej raz gorzej.a le to nie są wakacje podpisujecie umowę z odpowiedzialnością materialną. Można robić reklamację na towar można.go.mrozicni wywozić do utylizacji. Targety ? Jeśli umiesz sprzedawać.to.go zrobisz.neinwisze w tym nic wielkiego. Dorzucają towar do zamówień no oni też muszą się go.pozbyc. a gdzie ma się.sprzedac jak nie w sklepie? . Bony ? A słyszeliście k talk czymś jak podatek? Nawet jak dają bon czy deputat muszą to opodatkować . Ludzie świeci jak nie umiecie sprzedawać to będzie wam wiecznie źle.

Aktualność

Nie polecam pracy w tej firmie , ponieważ nie ma szacunku do pracowników. A jeszcze teraz na karcie pracowniczej zmniejszyli wpływy na 96 zł,poprostu wstyd!

Praca w tej firmie to porażka towar z krótkim terminem w dostawie brak możliwości zwrotu reklamację odrzucane potem remament źle wychodzi każą płacić nie płatne nadgodziny niby na gebe do odbioru jak się wpisze nadgodziny to regionalny kasuje długo by pisać nie polecam pracy po fuzji sokolow zszedł na psy

Kochani inflacja poszla w gore a my pracownicy od 10lat ten sam deputat 120zl zero podwyżki a robisz za ksiegowa kadrowa i sluchasz jeszcze od kordynatora swoje ALE. Ludzie to my sprzedawcy ciagniemy ten wozek zeby klient byl zadowolony towar sprzedany i firma zarobiona. Zero socjalu dla nas swieta marne 200zl od dekad .kiedy wkoncu zaczniecie nas SZANOWAC?

były pracownik GZELLA

Dlatego zwolniłam się po TYLU latach pracy w Gzella ,a nowa praca teraz lżejsza, fajniejsza, kierownik super ,0 TARGETÓW i od razu żyć się chce i Wam tego dziewczyny życzę szukajcie a znajdziecie, szkoda nerwów, stresu i presji. GÓRA wie lepiej ,DOLNEJ granicy słuchać nie będą TAM się liczą słupki a nie człowiek !

Zachęcam do kontaktu z działem HR- wyjaśnimy sytuację.

Anka Nowy wpis

Klient

Witam chciałam się wypowiedzieć na temat stoiska w kauflandzie w siedlcach jestem klientka już od dawna może nie robię dużych zakupów ale ostatnio bo dłuższej przerwie ze względu na wyjazd za granicę jestem rozczarowana nie miałam tam co kupić mały wybór towaru wszystko jakieś nieestetyczne chaotycznie poukładane pani która siedziała na jakimś stołku nawet się nie ruszyła jak podeszłam do lady bo chyba telefon był ważniejszy od klienta ale jak już podeszła to zrezygnowałam z zakupów jak popatrzyłam na tą panią chyba coś się zmieniło bo wcześniej jak robiłam zakupy przed wyjazdem fakt dawno bo w kwietniu był wybór towarów sympatyczna obsługa byłam.zadowolona teraz rozczarowana w rezultacie poszłam na kaufland

Były klient Nowy wpis
@Klient

Zgadzam.sie w 100%w wypowiedzią obsługa fatalna swieżosc towaru ma wiele do życzenia nie polecam tego sklepu ostatnio jak chciałam zobaczyć datę ważności pani pokręciła nosem i powiedziała że dobra ja tego nie widzialam

Walka o przetrwanie Nowy wpis

Zero szacunku do pracownika, co widać na każdym kwitku z pensji i stosunku koordynatorów do pracownikow

Klient

Witam bym chciała wyrazić swoją opinię na temat sklepu Wojska Polskiego w Toruniu sklep mega pozytywny czyściutki obsługa idealna uśmiechnięta podchodząca do starszych ludzi z wielkim szacunkiem zawsze można z pracownikami pożartować porozmawiać doradzą widać że im się dobrze tam pracuje a mi się świetnie robi tam zakupy bardzo bardzo serdecznie pozdrawiam panią kierowniczkę i panią KarolinęTylko bo strasznie śmierdzi wędzarnią

Nowy wpis

@Klient

Bardzo dziękujemy za komentarz.

Ekspedientka

spokojnie bez nacisku luzna rozmowa odpowiedzi na wzajemne pytania zacheta do podjęcia pracy

Klient

Witam, taka sprawa nurtującą.... Sklep firmowy w Bytowie, godziny otwarcia w sobotę są zastanawiające. Otwarte od godziny 7 a zamknięcie o 15. Dlaczego w internecie jest inna godzina zamknięcia. Od lat robię zakupy w Bytowie. I znam godziny zamknięcia. Ale klient który np. jest przejeżdżający i chce zrobić zakupy. Jest wprowadzony w błąd ... Proszę o poprawę stosownej osoby która za to odpowiada. I jeszcze taka mała uwaga, jako klient sklepu znam z widzenia sympatyczne panie które tam pracują. Ale jedna Pani szczególnie przykuwa uwagę . Jest bardzo powolna, nie bardzo wie co ma polecić, czasami ma złośliwe uwagi, trochę to denerwuje. Jako klient widzę jak inni przepuszczają innych. Byle by iść do kogoś innego. Taka osoba powinna poszukać gdzie indziej swojego miejsca. Dziewczyny są zwinne , szybko obsługują. Ale to ta Pani odbiega od innych....

@Klient

Dziękujemy za komentarz. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby to poprawić.

Era

Kochani podpowiedzcie gdzie mozna skladac skarge na koordynatora . Jaki dzial w firmie? Juz czas na powiedzenie glosno jak gora teroryzuje nas na dole.

Nowa
@Era

To gdzie można składać skargę na koordynatora?

@Era

Zapraszam do kontaktu z działem HR- pokieruje dalej

Ktoś
@”SOKOŁÓW – NET” Sp. z o.o.

Czy skarga na koordynatora co kolwiek coś da??? Czy ktoś już zgłosił skargę?

Ktos
@Ktoś

A co ma dać jak t ręką reke myje zwykły pracownik nic nie znaczy i nikt się z nim nie liczy zamiotą pod dywan swoich się nie wywala pozbywa się narzekających pracownikow

Klient

W sklepie w Nowym Dworze Gdańskim panie mają problem z cenami. Na opakowaniu przyklejona cena 3,99 zł, na półce pid produktem widnieje 4,99 zł, a nabita w kasie 5,99 zł. Pani próbuje tłumaczyć, że nie dostała informacji o zmianie i nie ogarnia! Na małej buteleczce aż taka różnica? Chyba coś tutaj jest nie tak. Od kiedy to zmienia się na wyższą cenę towaru, który już jest na półce. Mogę zrozumieć, że droższa jest nowa partia. (usunięte przez administratora) Żenada!

Eve
@Klient

Akurat gdy zmieniają się ceny to na cały towar a nie nową partię Pracownik nabija towar z kodu, cena jest aktualizowana na kasie przez informatyka i nie sposób nabić po innej cenie

”SOKOŁÓW – NET” Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Sprzedawca. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji i chciałby podzielić się wrażeniami?

Jola

Od niedawna wróciłam robić zakupy na ulicy Grunwaldzkiej 43 Bydgoszcz bardzo miłe dwie panie Basia i Izabela.Zawsze uśmiechnięte ,towar świeży polecają,gdy towar jest przeceniony informują dlaczego.Gdy teraz wchodzi się do sklepu pięknie pachnie,zawsze miło witają klienta i żegnają klienta .Teraz tam się odczuwa że szanuje się klienta .Towar w lądzie pięknie ułożony aż się chce kupować.Polecam tam sklep .

Jula 556

Siemion57
@Kasia

Prawda jest taka że w tej firmie człowiek się niestety nie liczy. Liczą się tylko cyferki i żeby kasa dla zarządu się zgadzała.Ludzie piszą że pracują ram i jest im dobrze. Przykre to ponieważ chyba nie znają innego życia. Prawda jest taka że gdzieś pracować trzeba ale dlaczego pracodawca jakim jest Sokołów Gzella tak bardzo nie szanuje swoich pracowników.Pomimo iż piszę to jako klient to zapewniam że znam sprawę od podszewki. Targety, inwentaryzacje, dziwne zachowania koordynatorów. Premie na które ciężko pracują ale których i tak nie dotaną bo i tak ktoś z Góry znajdzie powód żeby premii nie było. Pomimo mojego nienajmłodszego wieku i doświadczania życiowego myślałem że już nic mnie nie zaskoczy ale wewnętrzna polityka firmy Sokołów Gzella to temat na Tragikomedię lub la Panswowej Inspekcji Pracy. Teraz z innej beczki zastanawiam się czy w Polsce dopuszcza się mięso z kurczaka które było chlorowane? Czytałem że w Uni Europejskiej takie mięso nie jest dopuszczone do sprzedaży. Pytam ponieważ kurczak który ostatnio nabyłem w sklepie Sokołów Gzella zrobił chyba z 50 basenów w moim Aquaparku zanim skończył na tacy w lodówce sklepowej Sokołów Gzella. Pozdrawiam

Siemion77
@Jula 556

Praca tam to Tragedia. Wewnętrzna polityka firmy jest skonstruowana tak że pracownicy nie mają Rawie żadnych praw. Nie polecam

@Siemion57

Zgadzam się całkowicie z tą wypowiedzią ????

Agnieszka@

W firmie gzella super sie pracuje polecam zwlaszcza na kowalach

Klient kowale

Czy w firmie wiedzą czym pani kierownik na Kowalach i jej pracownice się zajmują? Chyba nie skoro jest sprzedawany pseudo pasztet domowy a tak naprawdę to powstał z odpadów To tylko sprawa dla sanepidu że klienci są truci. A najlepsze jest to że pani Koordynator o tym wie na zezwala na takie niezgodne z prawem działania. Trzeba truć ludzi żeby nadrobić straty i to jest polityka firmy.

Ola

Pracowałam w pożal się Panie Boże w firmie gzella koleżanki straszne każdą na każdą donosiła i obgadywała pani kierownik to dopiero zepsuta kobieta do szpiku kości ! Problemy przynosi do pracy bo jej się s życiu nie uklada wyzywa się na innych mówi że ma tu j gdzie paragonów ma 21 utargu około 400zl i pracuje z tiba na zmianie kiedy kończysz swoją zmianę okazuje się że masz piecio krotnie większy utargu każdą pseudo kierowniczka wykorzystuje i zneca się nad pracownikami! Ale jednego nauczyłam się! Mam tyle nagrań które obciążają Pania kierownik że nie omieszkam zgłosić sprawę na drogę sądową! I gzella jak i ta kierowniczka będzie musiała ponieść drastyczne dla nich konsekwencje !!!! Szczerze NIE POLECAM PRACY W TAKIM MIEJSCU ZASTANOWCIE SIE ZA NIM TAK RIZPOCZNIECIE PRACE TO NIE JEST ORACA TYLKO (usunięte przez administratora) !!!

@Ola

Zgadzam się z opinia p.Oli. moja kierowniczka tez stosowala i stosuje do tej pory co wiem takie metody typu-ty jestes nikim bo to ja jestem pania kierownik- brak szacunku do kolezanek a tym bardziej do klientow!!!! Pani koordynator nie widzi problemu na sklepie ze kolejne dziewczyny odchodzao(15odeszlo przez kierowniczke) bo to dwie znajome. RACZKA RACZKE MYJE!!!!!

Czy możesz opisać cały proces rekrutacyjny i ocenić poziom rozmowy kwalifikacyjnej w ”SOKOŁÓW – NET” Sp. z o.o.? Dodali nowe ogłoszenia 27 czerwca na GoWork.pl.

Ogólnie praca w sklepie nie jest ale fakt liczy się atmosfera ale niestety nie w każdym sklepie kierownik świeci przykładem byle On mial byle była chwalona a tak naprawdę nie robi nic cały dniami siedzi na zapleczu i udaje że coś robi a jak tylko wejdziemy na tyły to siedzi z swoim telefonem . Fakt zarobki nie są wygórowane ale idzie przeżyć . Z chęcią bym przeszła do sklepu o miłej atmosferze że gadania za plecami .

Danka

Przed świętami byłam klientką sklepu Gzella Kowale chciałabym wyróżnić i pochwalić Panią kierownik tego sklepu i ekspedientkę P Agnieszkę - blondynkę za sprawną obsługę i wzorowe ułożenie towaru.Bede bardzo chętnie wracać tam na kolejne zakupy.

Klientka

Gzella przy ulicy Gdańskiej to jakaś porażka , pani męskim głosem oznajmia , że nie zamierza zmielić mięsa ponieważ sporo już dziś zmieniła i umyła maszynę do mielenia mięsa , dodam że było to około 15

@Klientka

Chodzi o Bydgoszcz ?

Klient

Gzela Koszalin zero szacunku do pracowników place najniższe 2500 na rękę na dodatek ucięli deputat że 120 zł na 96 zł po inwentaryzacji pracownicy zawsze muszą dopłacać i to niemale pieniądze panie koordynator pożal się boże w (usunięte przez administratora) ma pracowników zmuszają pracowników do pracy po 14 godzin dziennie bez przerwy 11 godzinnej na odpoczynek

@Klient

Zgadzam się w 100% do tego kierowniczki przyznają premię po sympatii a nie po zaangażowaniu do pracy

Szogun

W bdg to samo :D

Aaa
@Szogun

A gdzie tak nie jest, liczą się tylko cyfry, targety, plany, cele strategiczne, a sensowne argumenty wgl nie docierają do koordynatora. Możesz sobie żyły wypruć, a i tak wyjdzie że za mało się starasz, nie przyciągasz klientów i jesteś na dobrej drodze do zwolnienia bo nie robisz wyników. Nie mówiąc już o szczuciu pracowników. Na sklepie na którym pracuje, każda z nas nie ma ochoty już nawet przychodzić do pracy, czujemy się jak (usunięte przez administratora) wszystko robimy źle. Zresztą jak mamy się czuć po słowach, że dojdziemy do tego że wszystkie się zwolnicie. My lubimy naszą pracę, ale nie w takich warunkach jakie są teraz stwarzane że pracownik jest zaszczuty i straszony zwolnieniem. Odkąd się zatrudniłam w tej firmie widzę jak z miesiaca na miesiąc jest wiecej wymagań, a coraz mniej pomocy i zrozumienia od strony zarządzającej sklepami, koordynatorów, a to oni są od tego, żeby pomóc, nie tylko od strasznia, nacisku na cyfry i wyniki.

Bartosz

Z dnia na dzień coraz gorzej ludzie pracują od świtu do nocy. Zakład własnej floty jak by nie posiada funkcjonują pseudo przewoźnicy których stan pojazdów budzi zastrzeżenia. Załoga tam nie jest w stanie nic ogarnąć panuje chaos brakuje ludzi do pracy bo nikt tam nie chce pracować najczęściej pracuja Ukraińcy. Co do delikatesów mięsnych to juz od dawna wiadomo zakład daje bony na święta a potem obciąża. Nie liczy osocza oraz ubytków każe na siłę wciskać.

@Bartosz

Ktoś

Spoko, tylko że często gęsto dostajemy towar z krótką przydatnością(1-3dni) i to w dużych ilościach. Ilość w następnym zadaniu dużo wyższa niż poprzednim. Piąty tydzień ten sam asortyment na targetach, z pracowników, a przede wszystkim z klientów robią (usunięte przez administratora) bo ile można to samo proponować??? I to, aż za jedyne 2200zł miesięcznie.

Agata

Ja też jestem pracownikiem z wieloletnim stażem i jedno mogę powiedzieć otwarcie z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej i to nie ma nic wspólnego z obecnym zamieszaniem wirusowym. Liczą się tylko cyferki, ilość wykonanych zadań i aby być na każde zawołanie w razie potrzeby. Zadania to już przesada w skali m-ca jest ponad 20 po kilka tygodni z rzędu nacisk na jeden produkt oprócz tego wrzutki z krótkim terminem, rzadnej konkretnej pomocy od koordynatora, presja kontroli wewnętrznej. Po kilku latach pracy to już chyba każdy myśli i wizycie psychiatry. Pytanie tylko czy warto się tak poświęcać? Dla ludzi dla których nic oprócz cyferek nie znaczymy? A pensja? Jeśli cudem obroniony kontroling i inwentaryzacja to zarabiamy 2000 na rękę . Jedyny fakt dla którego większość ludzi jeszcze pracuje to umowa i odprowadzane składki

@Agata

Dokładnie tak jest niestety ????a i zapomniała pani dodać, że o przerwie w czasie pracy też można pomarzyć, w szczególności jak jest się samemu na zmianie

a
@Agata

gdzie tak ?

Zgadza się. A odkąd przeszliśmy pod Sokołów to jest coraz gorzej.

@Pracownik to wyobraźce sobie, co czują sklepy "Sokołów" które się połączyły z gzellą, my za władzy sokołowa mieliśmy o niebo lepiej niż teraz.

Kkk

A pod jakim względem mieliście lepiej jak byliście nie połączeni,chciałabym poznać różnice?

@Kkk

Mieliśmy wczasy pod grusza, fakt nie mieliśmy doładowań karta, ale co miesiąc był budżet "śniadaniowy" tyle samo co karta, duże bony na Wielkanoc i Boże narodzenie (coś koło 500zl) plus mieliśmy deputat na kawę itp.

Kkk

U nas na Wielkanoc nic nie dostajemy, przecież to nie święta,a na Boże Narodzenie dostajemy doładowanie karty na kwotę 200zł,ale co to jest w dzisiejszych czasach 200zł przy cenach w naszych sklepach

@Kkk

Także mówię, że byłe sklepy sokołowa straciły o wiele więcej niż zyskały.

Ola

Dobrze że już nie pracuję w ty m zakładzie żadnego szacunku dla pracownika zmieniłam pracę i w końcu mogę żyć spokojnie.

Pola

Polecam sklep na Kochanowskiego w Elblągu, miłe panie i obsługa szybka

Zostaw merytoryczną opinię o ”SOKOŁÓW – NET” Sp. z o.o. - Osie

• Jak się pracuje w ”SOKOŁÓW – NET” Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ”SOKOŁÓW – NET” Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ”SOKOŁÓW – NET” Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 2 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ”SOKOŁÓW – NET” Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ”SOKOŁÓW – NET” Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

”SOKOŁÓW – NET” Sp. z o.o.