Gzella Net Sp. z o.o.

1.9 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Gzella Net Sp. z o.o.

Jula 556
Kandydat

Czy ktos mógłby mi opisać pracę w gzelli czy warto tam iść chodzi mi o Gdańsk Brzezno

Kasia
@Jula 556

Mi tam się dobrze pracuje, czasem lepiej czasem gorzej, ale generalnie liczy się atmosfera i u mnie na sklepie jest. Wiadomo narobić się trzeba, ale gdzie nie trzeba? Jest ok. Dobrze płacą i uczciwie przedstawiają warunki na rozmowie. Ja jestem zadowolona.

Ola
@Jula 556

Ja pracuję 7lat w firmie Gzella na sklepie w Gdańsku i nie mam na co narzekać. Wiadomo wymagań dużo, ale gdzie ich nie ma? Wszystko jest bardzo uczciwie, klimat super, bo mamy fajny zespół, zarobić można. Ja polecam.

@Bartosz

Co wy gadanie. pracuje już 2 lata. Wiadomo.raz jest lepiej raz gorzej.a le to nie są wakacje podpisujecie umowę z odpowiedzialnością materialną. Można robić reklamację na towar można.go.mrozicni wywozić do utylizacji. Targety ? Jeśli umiesz sprzedawać.to.go zrobisz.neinwisze w tym nic wielkiego. Dorzucają towar do zamówień no oni też muszą się go.pozbyc. a gdzie ma się.sprzedac jak nie w sklepie? . Bony ? A słyszeliście k talk czymś jak podatek? Nawet jak dają bon czy deputat muszą to opodatkować . Ludzie świeci jak nie umiecie sprzedawać to będzie wam wiecznie źle.

Klient Nowy wpis
Klient

Byłam ostatnio na zakupach Gzella w Czersku w galeri i jestem bardzo zdziwiona tym jak tam potraktowana zostałam przez P.Marie że sprzedała mi nie świeżą wędlinę która już śmierdziała do tego metkie z Osia która była już kwaśna pewnie też po terminie nie chciała mi przy stekowac schabu bo twierdziła że się zepsuje któryś to już raz , dla klientów jest nie miła a już nie wspomnę o pracownikach jak traktuje jednym słowem znęca się nad nimi psychicznie stosuje (usunięte przez administratora) nie raz widzę jak dziewczyny są zapłakane taka osobę trzymać wśród ludzi to jest nie do pomyślenia ona powinna się leczyć w psychiatryku ostatni raz tam poszłam !!!!!

Klient Nowy wpis
Klient

Niewiem czy ktoś kiedys był w Czersku na zakupach wcisnęli mi stare mięso ta starsza pani bardzo niemiła chyba ma na imię Maria już więcej tam nie pójdę

Pracownik Nowy wpis

Czy jako zwykły uczciwy pracownik w tej firmie jesteś coś warta. Absolutnie NIE Praca po 13 godzin . Premia zabierana za wszystko nie zrobienie targetu za kontroling za nie wykonanie zadań. I oczywiście nie wyjaśnione płatne inwentaryzacje. Uczciwie nie polecam.

Danuta Nowy wpis
Klient

Obsługa pań w naszym mieście Włocławku ma dużo do rzeczenia. Na ulicy Kaliskiej 76 i 94 obsługa jest okropna Panie są nie miłe i opryskliwe na każdą prośbę o pokrojenie wędliny maja jakieś problemy.Naprzykład że skrawki zostają na maszynie i ona będzie musiała ja wymyć. PORAŻKA.

marianna
Użytkownicy czekają na odpowiedź 10 dni.
Kandydat

Co można powiedzieć o firmie, która zamiast dawać normalne bony z funduszu daje na kartę płatnicza jakieś tam pieniądze np. 100 pln miesięcznie, ale możesz to wydać tylko na towar u swojego pracodawcy? Średnio prawda? I to jeszcze kupujesz po normalnej cenie, a powinni dać rabat np. 30%, bo marże mają bardzo wysokie, a to pracownicy w końcu. Jak ktoś napisał, cyferki mają się zgadzać, pracownicy to dodatek.

klient
Klient

Robiąc wczoraj zakupy w Carrfour Torun na stoisku Gzella kupiłem leberkę. To taka trochę lepsza pasztetówa. W domu oglądając paragon zobaczyłem, że kosztuje ona 34 zł/ kg. (słownie: trzydzieściczteryzł0te 00/100) . Przecież za takie pieniądze kupuje się bardzo porządną wędlinę, a nie pasztetówę. Chyba komuś szkodzi pandemia.

Witek
@klient

Właśnie o to chodzi -LEPSZĄ. Leberka produkowana w Gzelli ma w sobie mięso. To firma nie produkująca chemii. Jeśli chcesz zjeść coś dobrego i nie świecić w nocy to odżałuj te parę złotych ,nie kupujesz tego kilogramami.

Klientka

Czy firma w końcu zacznie dbać o pracowników? Może pora przeprowadzić ankiety wśród pracowników z zapytaniem czy im się dobrze pracuje w firmie? Bo firma powinna być również dla pracowników a nie tylko pracownik dla firmy. Mam nadzieję że przeczyta to odpowiednia osoba która coś zdziała, aby pracownicy z chęcią szli do pracy. A nie dlatego że muszą iść odpękać godziny.

Kkk
@Klientka

Myślę,że nie dostanie pani odpowiedzi na to pyt,bo ta firma dba tylko o to by cyferki się zgadzały i szły w górę,a pracownicy,to są nie ważni

@Klientka

Dziękujemy za komentarz oraz zwrócenie uwagi na zaobserwowany problem. Przekazaliśmy zgłoszenie do odpowiedniego działu

Pracownik,księgowa,marketing

Czy jest w tej pracy szacunek?- Nie odczujesz tego od Zarządu, koordynatora,kierownika i pracownika. Czy znaczysz coś dla tej firmy? Nie,jesteś tylko od zarabiania dla Zarządu kasy. Czy masz zapłacone za wykonywaną pracę? Nie.Premia zabierana za niewykonanie zadań,kontroling,inwentaryzację jeśli nie znajdziesz błędnie naliczonych stanów,ubytków. Czy pracujesz faktycznie tyle godzin co powinno być? Nie,jeśli licząc,że przychodzisz godzinę wcześniej niż w grafiku bo kierownik uważa tak. Czy coś w tej pracy Ciebie motywuje?Nie. Nie licz,że koordynator poklepie po ramieniu za dobrze zrobione zadania. Czy Pani prezes zauważy,że mały sklep zrobił postępy w sprzedaży i pochwali chociażby @ .Nic z tego. Czy warte są te deputaty dla ciebie pracowniku?Nie. Chociaż masz za co zapłacić za ścinki lub niesprzedane mięso. Czy idziesz do pracy z uśmiechem?Nie,bo nigdy nie wiesz,czy dobrze zamówiłeś towar,czy wszystkie @ zostały potwierdzone,nie zostawiłeś dobrze zabezpieczonego towaru. Czy w końcu ktoś kiedyś tutaj napiszę prawdę jak Mu się pracowało po 15 latach. Co osiągnął dzwigając te ciężkie skrzynie z mięsem? Jeśli możesz szukaj dalej pracy.

Kkk
@Pracownik,księgowa,marketing

Niestety cała prawda

Monika
Klient

Dzień dobry. Dzisiaj weszłam do sklepu Szczecin ul. Santocka/Witkiewicza o godzinie 14:25 (sklep czynny do 15) a tam mięso schowane, brak cen, a co najgorsze pani poinformowała mnie, że maszyny są umyte i nic nie będzie kroić, bo nie ma zamiaru kolejny raz je czyścić. To nie jest pierwszy raz jak mnie w ten sposób potraktowano, ale wczesniej machnęłam na to ręką. Tym razem powiedzialam, że nie popuszczę. W tym roku napewno już nie zrobię u Was zakupów, a co będzie dalej to się okaże.

@Monika

Bardzo dziękujemy za komentarz. Jest nam bardzo przykro z powodu zaobserwowanej okoliczności. Zależy nam na wyjaśnieniu tej sytuacji dlatego przekazujemy sprawę do odpowiedniego działu

Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Czy osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej, mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do Gzella Net Sp. z o.o.? Na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy na stanowisko Sprzedawczyni?

Aktualność

Otwieramy kolejny Sklep Firmowy Gzella Wędliny z Borów  w Warszawie, przy ulicy Generała A.E. Fieldorfa „Nila” 37 w sklepie NETTO!

Klientka
Klient

Dzień dobry, w sobote robiłam zakupy w państwa sklepie w Czersku. Jak zawsze towar pieknie wyłożony i świeży a panie grzeczne i miłe , umiejące doradzić .Jestem pracownikiem sanepidu i do świeżości przywiązuje duża wagę . Byłam w tym dniu świadkiem zachowania klienta, którego sposób potraktowania pracowników zostawia sobie dużo do życzenia.Na miejscu tych dziewczyn dzwonilabym po policję , stanęłam w obronie personelu i jeszcze mi się oberwało. Chodziło o biała kiełbasę z data do 2.11, / towar surowy, krótka data jak zawsze przy towarze surowym/ Klient kupił, zabrał do domu i po jakim czasie dosłownie wbiegł do sklepu , krzycząc na personel ze zada zwrotu pieniędzy albo wymiany towaru bo ma takie prawo a kielbasy z taka data nie będzie jesc. / towar pełnowartościowy/ Nikogo nie dopuścił do słowa, cały czas się awanturował.Mam do państwa taka sugestie , czy nie mozna w waszych sklepach wywiesić informacji ze towar świeży nie podlega zwrotowi? Klienci nie zdają sobie sprawy z tego , ze musi zostać zachowany łańcuch chłodniczy, a towar świeży nie podlega zwrotowi tylko mozna go reklamowac , ale musi być konkretny powód . Pozdrawiam

Aktualność

Dbając o dostęp do wyjątkowych produktów mięsnych otwierzyliśmy kolejny Sklep Firmowy Gzella Wędliny z Borów!

Do grona naszych Sklepów Firmowych dołączył sklep w Bolszewie,
przy ulicy
Strażackiej 1 w Netto!

W naszych Sklepach Firmowych Wędliny z Borów możecie liczyć na:

·        Codziennie świeże dostawy mięs i wędlin
·        Możliwość składania zamówień specjalnych
·        Mielenie wybranych elementów mięsnych na życzenie klienta
·        Próżniowe pakowanie mięs i wędlin
·        Ubijanie mięs zgodnie z oczekiwaniami
·        Produkty odpowiednie dla wegetarian i wegan
·        Mięso wołowe i cielęce
·        Ciepłe dania z pieca
·        Płatność kartami płatniczymi oraz BLIK
·        Szeroki wybór asortymentów dodatkowych

Zapraszamy!

Aktualność
Poszukujemy pracowników do naszych Delikatesów Mięsnych.
Lubisz pracę z ludźmi, dołącz do nas!
Oferujemy umowę o pracę, stabilne zatrudnienie, wdrożenie oraz wsparcie, kartę przedpłaconą na wszystkie produkty Gzella, pakiet medyczny Medicover oraz świadczenia świąteczne.

Wyślij swoje CV na adres: rekrutacja.gzellanet@sokolow.pl lub zadzwoń 506 185 335

Wiola
Klient

Witam, jestem stałym klientem waszego sklepu w Słupsku przy ulicy Zamenhofa. Wczoraj robiłam u Państwa zakupy. Miałam również okazję robić zakupy w innych sklepach i moje spostrzeżenie jest takie, że reszta wypada blado w porównaniu z tym sklepem. Obsługa przemiła. Panie czyste, zadbane. Doradza, poleca, zachęca. Do tego sklepu wchodzi się, jak do dobrych znajomych, którzy pracę traktują bardzo poważnie, klientów z szacunkiem a nie, jak przymus. Sklep bardzo czysty ( w porównaniu z innymi sklepami niestety). Schludnie wyłożone wędliny i mięso. Czytelne cenowki. Bardzo dobrej jakości wołowina. Rozbita, tak jak tego potrzebowałam. Naprawdę nigdy się nie zawiodłam. Wędliny pokrojone wedle życzenia. Pyszne. Jestem trudnym i wymagającym klientem, a Panie z tego sklepu zawsze doradza. Ilekroć coś zostawiłam, zgubiłam za każdym razem mogę wrócić bez obaw - dziewczyny znajdą, odłożą, oddadzą. Z podziwem patrzę, jak ciężko pracują, szczególnie w okresie świątecznym. Kiedy klienci marudzą, wydziwiaja. Czasami naprawdę w stosunku do nich lecą słowa, którymi mi wstyd operować, a one nadal wykonują swoją pracę z uśmiechem na twarzy. Nigdy nie zawiodlam się na Państwa wyrobach w tym sklepie. Jestem naprawdę zadowolona z zakupów w tym sklepie. Oby każdy był tak rzetelny i miał takich pracowników, tak zadbany sklep, jak na Zamenhofa w Słupsku. Pozdrawiam

Aktualność

Otworzyliśmy nasz kolejny sklep!

Zapraszamy do Warszawy, ul. Kochanowskiego 39.

• Szeroki wybór asortymentów dodatkowych

Jaka jest stawka początkowa w Gzella Net Sp. z o.o.? 15 sierpnia na GoWork.pl dodali ogłoszenie na stanowisko Sprzedawczyni.

@Pytanie

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Zachęcamy do kontaktu pod adresem rekrutacja.gzellanet@sokolow.pl, odezwiemy się ze szczegółami.

Zostaw merytoryczną opinię o Gzella Net Sp. z o.o. - Osie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Gzella Net Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gzella Net Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gzella Net Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, a 9 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Gzella Net Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Gzella Net Sp. z o.o., to 23, z czego 2 to opinie pozytywne, a 17 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gzella Net Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Gzella Net Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gzella Net Sp. z o.o.