”SOKOŁÓW – NET” Sp. z o.o.

Opinie o ”SOKOŁÓW – NET” Sp. z o.o.

Ona

To po co to zrobiłeś co ci się nie podoba to po co tam chodzisz i zatrowasz życie ludzia za kogo wogole się uważasz idz sobie do innego sklepu

Dandi

@Mella a niedziele też pracujące są?

a
@Dandi

nie

Czy w Gzella Sp. z o.o. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

a

W Warszawie tak

Aga

Witam pracuje w tej firmie ponad 9 lat, nigdy nie płaciłam żadnego manka, owszem nadgodziny są ale tylko w okres letni i świąteczny, uwiezcie mi że płaca jak na handel jest bardzo dobra około 2600 z kilkoma nadgodzinami, w sobotę do 15, niedziela wolna, naprawdę nie jest źle, a wszędzie pracować trzeba

Mellaa
@Aga

Gdzie ty pracujesz ze masz do 15 w sobotę ? My zapieprzamy do 21 otwarty sklep i jeszcze sprzątanie to wychodzimy o 22:30 przy dobrych wiatrach ...

Aga
@Mellaa

Kujawsko pomorskie

@Aga

skąd pani wzięła kwotę wypłaty?chyba z kosmosu.Bo nawet z najwyższą premia i nadgodzinami nigdy nie zarobiłam 2600.Odciagaja z pensji wszystko co się da dosłownie wszystko.Dostajesz 100zl deputatu i taka samą kwotę zabierają z pensji.celowe zagranie .Typu niech kupują u siebie.za te pieniądze miałabym więcej zakupów w innym miejscu a nie kilka plasterków szyneczki .Co do szefostwa.zero koordynacji.W razie jakiegoś przykrego wypadku nie możesz liczyć na to iż dostaniesz pomoc a jeśli już ona jest to jest bardzo marna.Ryjesz często gęsto po 10-12h twoim domem w tym momencie jest sklep.Zwracasz uwagę na grafik to słyszysz temat "o co ci chodzi 'gldziny miesięczne się zgadzają"ale to że jeden ma non stop na6-13 a ty ryjesz za niego to jest ok.Zmuszanie do płacenia przez kierowników za coś czego się nie zrobiło.zmuszanje do wciskania ludziom śmierdzącego mięsa czy wędlin po terminie byle sklep i kierownik mieli aprobatę.Nosz kurde ileż można.Nie zrobisz tego czego kierownik wymaga to płacisz a towar ląduje w koszu.

Agusia

Pewnie jest pani koordynatorem

No to chyba
@Aga

Kierownicza jesteś bo ja tyle jeszcze nie widzialam

Sprzedawca

spokojnie bez nacisku luzna rozmowa odpowiedzi na wzajemne pytania zacheta do podjęcia pracy

Iza

Ja jestem stałą bywalczynią Leclerka w Gdańsku, faktycznie jest (usunięte przez administratora) na dziale. Nie które wędliny to nie wyglądają za ciekawie i zbyt świeżo Pasztetowe wysuszone aż się nie chce kupować niczego. Towar w lodówce na samo obsłudze bywa też po terminie i to nie jeden- dwa dni po terminie. Obsługa też bywa nie miła i opryskliwa. Jeszcze parę miesięcy temu to z miłą chęcią robiłam tam zakupy i zaopatrywałam się w wędlinę, pracowała tam bardzo miła, i kompetentna kobieta. Zawsze uśmiechnięta i pomocna we wszystkim. Ale ta Pani już nie pracuje i to jest wielka strata dla firmy. Bo przez to tracicie klientów i swój wizerunek. Ja jestem kierownikiem w sklepie spożywczym i z miłą chęcią wzięłabym namiary na tą panią.

Madzia
@Iza

A jak ta Pani wyglądała?

zainteresowana

Jest oferta pracy dla koordynatora na Warszawę.Jaka atmosfera i czy warto?

Klient

Jestem stała klientka sklepu GZELLA przy ulicy Solskiego w Bydgoszczy. Pracują tam panie, są miłe ale brakuje tego Pana co tam byl. Zbliza się czas Świąt. Miły Pan zawsze przygotowal zamowienie, zawsze zadzwonil i zapytał czy coś jeszcze czy czegoś sie nie zapomniało. Dużo moich znajomych robią w tym sklepie zakupy i mają te same zdanie co ja. Nie tylko w święta był miły i sympatyczny sle zawsze. Porozmawial, doradzil, poprawił humor a przede wszystkim dobrze sprzedał i mówił prawdę co do jakości tak aby zepsutego nie sprzedac. Brakuje tego Pana na sklepie

Klient

Drogie wędliny,które już na drugi dzień się ślizgają,podkładanie końcówek między plasterki, mielone nieświeże i mielone śmieci i okrawki z różnych mięs a sprzedawane pod łopatkę lub karkówkę

Wolna
@Klient

Drogie bo wszystko to WM, w biedronce czy ostropolu o połowę tańsze i świeższe

@Klient

Czemu nie tak narzekacie na sklepy Gzella owszem byłem klientem w Elblągu na ul. Nowowiejskiej tam jedna pani niemiła jest przeszedłem na Odrodzenia tam mi sie podobało ale za daleko miałem i poszedłem do sklepu na Teatralnej tam panie wszystkie miłe uśmiechnięte nawet jak nie chce czegoś to i tak kupię bo tak miło sprzedają że aż chce się kupić pozdrawiam panie oby wszędzie takie miłe byly stały klient

Kkk

No po prostu nie ma co gadać, info odgórne, żeby zdjąć kartki, które mówią o ilości klientów na sklepie, ponieważ działa to demotywująco i odstrasza klientów, żenuła, więc co panie ekspedientki zamieniają się w głaz i (usunięte przez administratora) Bo ich wirus omijać będzie jak będzie pełen sklep ludzi????????????

MJK

Mam nadzieję, że wreszcie ekspedientki będą poprawnie nosiły maski i przestrzegały ilości klientów.

@MJK

Ale o co ci chodzi księżniczko

Witam Otworzyliście Państwo sklep w Warszawie w Wilanowie na ul. Sarmackiej. Rzecz która jest dla mnie nie do przyjęcia to to że Pani która tam pracuje kroi i wyjmuję wędliny mając jedna rękawiczkę na ręce jeszcze porwana. I tą teka która przed chwilą nabijała na kasę i przyjmowała pieniądze kroi następnemu klientowi wędlinę. Proszę o pilne reakcje, jeśli sytuacja się powtórzy zgłoszą od razu do sanepidu. Druga sprawa skrawki wędlin które zostają Panie skrajaja i dostają do wędliny z nowego kawałka. Wydaje mi się że warto się zainteresować tym miejscem bo szkoda by było aby ten punkt splajtował.

Kkk

Ja o niebie, a ty o chlebie, czyżby blondi pusta?????

Wiecie czy Gzella Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Kkk

Jako sprzedawca zdalnie się nie da, jako koordynator na pewno

Ml

Tak Ci źle to po co tam pracujesz?

Maria

Czysta prawda, zgadzam się bezapelacyjnie

Anula
@Ml

Bo muszę gdzieś pracować by utrzymać rodzinę.Nie jest to praca moich marzeń ale jest !!!Widzę ,źe dla niektórych krytyka jest trudna do przyjęcia.

Z boku :)

Tak czytam te Wasze opinie i z jednej strony jestem przerażona a z drugiej ,jacy jesteście okropni . Gzella to nie firma sama sobie ; nad nia jest sanepid , Inspekcja pracy , inspekcja handlowa. Nie rozumiem przyznam szczerze waszych pretensji . Nic na siłę, w innych firmach też można pracować efektywnie i z przyjemnoscią w normie miesięcznej .Życzę odwagi w podejmowaniu decyzji.

@Z boku :)

to chyba pisze sama pani koordynator.Pytanie ktora.?Wymieniać z nazwisk? Gzella to najgorsza praca jaką może być.Charujesz po 10-12 h tylko targety się liczą byle najwięcej sprzedać.nie sprzedaż to ucinają marna premie.Dostajesz deputat który w całości odciągają z wypłaty.gdy dzwonisz do kadr w tej kwestii to mówią że tylko podatek zabierają od deputatu co jest nieprawda.Kupujesz ścinki i resztki byle by nie płacić manka.Mieso śmierdzi płacisz za nie i do kosza bo nie można utylizować Koordynator stałe ma jakieś żale.(usunięte przez administratora)

Kkk

Chyba tak, jakaś koordynatorka, która nie ma pojęcia o tym co się dzieje na sklepach, a jak się dzwoni, że ma się problem ze sprzedażą, to zero pomocy ze strony koordynatorki, która chyba powinna być za pracownikiem i mu jakolkwiek pomóc

Xyz

Witam czy ktoś z was pisał odwołanie za pokrycie inwentaryzacji która obyła się pół roku wczesniej i już nie jestem pracownikiem od 5miesiecy, (Zaznaczam, że prawie zapomniałam o tej nieszczęsnej firmie) A niedawno dostałam rozliczenie do płacenia w wysokości 1000zl w ciągu 7dni

@Xyz

Masakra się dzieje w tej firmie odkąd przejął firmę sokołów, miało być tak pięknie, najwyższe płace, super premie, super płacone za nadgodziny, a tu w tej chwili patrzą tylko na czym tutaj pracownika uciąć żeby za dużo nie zarobił no i ta kwota za utylizację 150zl od osoby, to chyba coś nie tak

@Kkk

Może niech waszyscy pracownicy zbiorą się i zróbmy z tym coś oni robią z nami co chcą biorą nam z pensji ile chcą

Kkk

Przydałoby się, tylko kto się znajdzie taki odważny???

Ona
@Kkk

A kto to jest pan Tomasz ?

Wolna
@Xyz

Jeżeli była Pani przy inwentaryzacji, albo podpisała upoważnienia to niestety nic się nie da zrobić. Też to niestety właśnie przerabiam :(

Ann
@Xyz

Ja odwolywalam się i nie splacalam niedoboru z inwentaryzacji..tylko, że w moim przypadku ,inwentaryzacja odbyła się trzy dni po zakończeniu mojej umowy ( to raz) a dwa ,nie uczestniczyłam w niej i nic nie podpisywałam.Nie zgodziłam się na spłacanie.Straszyli mnie sądem,ale dzwoniłam do inspekcji pracy i kazali mi napisać odwołanie powołując się na paragrafy mówiące o tym, że inwentaryzacja musi być przeprowadzona nie później niż ostatni dzień pracy danego pracownika.

@Xyz

Była to zapewnie.inwentatyzacja zdawcza po odejściu pracownikami żeby go wypisać z listy.osob odpowiedzialnych za.sklep. ale.powinna być ona zrobiona od razu a nie po miesiącu. Dodatkowo trzeba rozliczyć fartuchy kto rzeczy.

monia

Pracy dużo ale w każdym mięsnym jest pełno pracy, jak zgrana ekipa to targety idzie wyrobić.

Potencjalny pracownik

Witam, jak się pracuje na rejonie Bydgoszcz w tej firmie? Chcę złożyć aplikację ale czytając te wszystkie komentarze włosy na głowie się jeżą....

Niezależna
@Potencjalny pracownik

Witam . Też pracuję kilka dni w tej firmie i widzę że jeśli ktoś jest kumaty da radę . Ale firma z góry sama przywiezie jakieś zamówienie co osoba robiaca zamówienie nic nie brała i trzeba postarać się to sprzedać. Przedewszystkim polecenie towaru bo mamy z góry wytyczne tak zwane targety i za sprzedaż mamy premię. Jeśli jest Pani osobą komunikatywną złożyć podanie i bez obaw pracować trzeba wszędzie. A wiadomo w sklepie spożywczym czy mięsnym pilnowanie dat i w każdym miejscu trzeba zrobić normy czy to sklep czy stolarnia

@Niezależna

To prosze na tydzien 5 targetow na raz zrobic zobaczymy .....

Stały klient

W Bydgoszczy na rynku na Bartodziejach jedna z ekspedientek pracuje chyba za kare. W poniedziałek robiłem tam zakupy i w/w ekspedientka kolejny raz nie miło zwraca się do klientów, głosem takim jakby ktoś jej krzywdę robił. Obsługuje z wielką łaską i najchętniej nie obsługiwała by wcale. Nie jest to pierwsza taka sytuacja z tą panią. Czy nikt nie potrafi z tą panią porozmawiać i zwrócić uwagę, że tak nie można.

Klientka
@Stały klient

Dodać należy notoryczne wciskanie na siłę towaru i narzucanie co ma się kupić A jak nie to wielka obraza i dopiero opryskiwa obsługa....

tadiu

Pełno bałaganu osoby pracujące w zakładzie niekompetentni załadunek tragedia nic nie potrafią do niczego się nie nadają. Wszystko robią z wielką łaska nie ma tam porządku aby ich po zwalniać najwidoczniej nikomu nie zależy. Przewoźnicy kombinatorzy. Panuje bałagan i chaos

Toruń Rynek

W sobotę miałem okazję robić zakupy u Państwa w sklepie. Zależało mi na wołowinie na burgery. Po zmieleniu i umyciu przez pracownicę niestety nie sprawdziłem zapachu. W niedzielę dopiero zauważyłem, a raczej poczułem smród tego mięsa. Kupiłem ponad 2 kilogramy, a nie dość że pieniądze w błoto to dla gości nie miałem alternatywy. Pomijam już wędlinę, która coraz częściej na 2 czy 3 dzień jest obślizgła. Niby deliaktesy a jakość gorsza jak z budy na bazarku.

Zostaw merytoryczną opinię o ”SOKOŁÓW – NET” Sp. z o.o. - Osie

• Jak się pracuje w ”SOKOŁÓW – NET” Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ”SOKOŁÓW – NET” Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ”SOKOŁÓW – NET” Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 2 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ”SOKOŁÓW – NET” Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ”SOKOŁÓW – NET” Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

”SOKOŁÓW – NET” Sp. z o.o.