”SOKOŁÓW – NET” Sp. z o.o.

Opinie o ”SOKOŁÓW – NET” Sp. z o.o.

Justyna

Okropne wedliny. Smierdza jakims kwasem. Na drugi dzien nie nadaja sie do spozycia. Dzis z racji tego dziwnego zapachu dalam je mojemu psu i nie zjadl... Talze takie wedliny z Borow... Ze nawet kundel pospolity tego nie je. Nafaszerowane pewnie Bog wie czym. Wiecej moja noga tam nie postanie. Mialwm 3 rodzaje wedlin i wszystkie 3 taki san smrod...

KLIENTKA

jestem bardzo rozczarowana jakością mięsa i obsługą w tym sklepie. Jestem z Koszalina i tam sklepy Gzella są dobre, obecnie mieszkam w Gdyni na redłowie i tu Gzella jest poniżej krytyki. Nie dość że ceny kosmiczne , sprzedali mi już 2 krotnie stare mięso. Mięso po prostu śmierdziało (pierś z kurczaka, udka), gdybym miała możliwość wróciłabym z reklamacją. Najlepsze są jednak ekspedientki w ogóle nie zwracają uwagi na klientów , najpierw muszą sobie porozmawiać o różnych sprawach jak skończą to pytają co podać , nie odpowiadają na dzień dobry, a wczoraj pani odmówiła mi wypłaty gotówki z terminala ponieważ cytuję ,, ale ja nie potrafię ,, po czym bez skrępowania wróciła do swojego telefonu i przeglądania czegoś tam. Nie ma tu innych mięsnych jestem na was skazana ;-( niestety. sklep przy ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej 6

Katarzyna

Uwaga na Gzelle na Stogach sprzedają towar z datą do dzisiaj i po terminie w pełnej cenie bez informowania o tym klienta. Kupiłam dziś pierogi z datą do dzisiaj bo Pan musi to sprzedać. Kaszankę po dacie wyjmuję z opakowania i sprzedają luzem. Strach się bać. Ciekawe kiedy sanepid lub inna kontrola zrobi u nich porządek.

Lisa
@Katarzyna

Skoro widziała Pani datę przydatności to trzeba było nie kupować. Ciekawe skąd Pani wie że kaszanka była po terminie. Jeśli nie chcesz to nie chodź do tego sklepu jest wiele innych.

Aga
@Lisa

Zgadzam się. Jeśli coś mi się nie podoba nie kupuje. Teraz wszędzie jest dostęp i można zawsze poprosić o datę przydatności, numer partii, spis co jest w środku. A ostatni dzień przydatności to jeszcze jest towar w dacie. Przecież nigdzie nie ma wymogu że nie można sprzedawać w ostatni dzień przydatności. Wystarczy zapytać. Pewnie w domu w lodówce wszyscy mają jogurty, serki, mleko z długim terminem przydatności. A co do samych klientów to pracowałam w handlu i wiem na ile klient potrafi być upierdliwy i nie szanuje człowieka po drugiej stronie lady czy kasy. A tym co szanują to dziękuję.

Psełdomin

Firma nie bardzo a to bardo nie godna praca polecenia. Pracownik podpisując klauzulę o odpowiedzialności majątkowej podpisuje na siebie " wyrok". (usunięte przez administratora)! Przeważnie robia renamenty co 3 lub 4 miesiące pracownik musi oddać za braki które wynikają że swego stanu dostawy. Bez komentarza. Ciekawe jak by głównym kierowników ucieli z pensji minimalnej 700 zł lub więcej też by się im tak mordy cieszyły......... FIRMA a nadodatek nie ma żadnych integracji zespołowej anie żadnych bonów na święta Wielkanocne oraz jak za chorujesz to nawet na św. Bożego Narodzenia najgorsza firma życia

@Psełdomin

Zgadzam się 100 procentach

Sprzedawca

spokojnie bez nacisku luzna rozmowa odpowiedzi na wzajemne pytania zacheta do podjęcia pracy

Nikiel

Jeśli chodzi o odpowiedzialność materialna pracowników wiele firm to stosuje, więc po co to larum....ponadto nam Polakom wydaje się, że wszędzie nas oszukują w pracy, tylko my święci i nie oszukujemy i nie jedziemy.

Rem

A ja uważam, że powinniśmy być dumni z takich firm jak Gzella. Solidny biznes z rozmachem, solidne wyroby, zaopatrzenie w sklepach rewelacyjne, a ludziska cóż... Nasze polskie trolle, im wszędzie źle w każdym zakładzie, wszędzie będą za mało zarabiać i głedzic...ten naród tak ma...

Żmija

Firma nie godna polecenia. Pracownik podpisując klauzulę o odpowiedzialności majątkowej podpisuje na siebie " wyrok". Oszukują w ten sposób wiele ludzi i niektórzy zostają praktycznie bez miesięcznego wynagrodzenia!!!! Przeważnie robia na święta renamenty i pracownik musi oddać za braki które wynikają że slego stanu dostawy. Bez komentarza. Ciekawe jak by głównym kierowników ucieli z pensji minimalnej 700 zł lub więcej też by się im tak mordy cieszyły......... FIRMA (usunięte przez administratora) POZDROWIENIA

Beton

Moim zdaniem to najgorsza firma jaka jest. Dużo znajomych poszło tam pracować i dużo się zwolnilo. Wpienia mnie to jakie mają tam podejście do pracy, mówię tu o koordynatorach , pracownikach I również o całej reszcie. Nigdzie nie ma odpowiedzialnosci majatkowej a tam jest. To jest troche chore że ludzie małą zarabiają A jeszcze muszą płacić za tego czego nie ma albo za to co leży popsuła w ladzie... chory system.. nie pozdrawiam . Elo

kubuś

praca jak praca lepsze i gorsze dni ale najlepsi to koordynatorzy czepiają się a sami potrafią zostawić samochód firmowy pod sklepem przesiąść sie do swojego prywatnego pojechać sobie na zakupy do domu i udają że pracują , a w firmie jak przecież auto gps wskazuje że jest pomaga .A potem sklepy zle fukcjonują.

@kubuś

Fajna praca tego koordynatora. Też bym tak chciał. A nie wiesz czy szukają kogoś na to stanowisko?

Ojoj
@kubuś

Który koordynator, który rejon, o które sklepy chodzi?

Czy pracodawca Gzella Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

To co mi wiadomo to właścicielem Gzelli od jakiegoś czasu jest SOKOŁÓW SA. Pytanie to należy zadać do Zarządu Sokołowa.

@frania

Mialam nadzieję, że jescze się coś zmieni w kwestii świeżości w delikatesach gzella. Otóż nie dalej ceny z kosmosu I padlina.. A strona jest od tego aby wyrazić negeatywna jak pozytywna opinie . Może jest inaczej? Może ktoś nie potrafi przyjąć krytyki

Rozczarowana
@@frania

Wczoraj kupiłam udka niby świeże, dzisiaj rano chciałam je przygotować, tak śmierdziały że wyrzuciłam. Więcej tam nie pujde, szkoda bo już nie wiem gdzie kupować ????????‍♀️

@Rozczarowana

Zauważyłam, że w ostatnim czasie dosyć sporo osób ma jakieś zastrzeżenia co do firmy Gzella. A czy zgłosiłaś później to Kierownikowi sklepu? Większość opinii to opinie Klientów. A ja bardzo chętnie dowiedziałabym się czegoś na temat ogólnych warunków pracy w Gzella. Powiedzcie, jak obecnie kształtują się tam zarobki? Są w miarę dobre?

@Rozczarowana

Mięso a szczególnie drób są wrażliwe na temperaturę a kupowane na luz nie są faszerowane chemia. Zatem jak długo leżały w worku foliowym w torbie zanim trafiły do lodówki domowej? Ja zawsze sprawdzam co jest pakowane i nie mam potem problemu że coś śmierdzi. Kontrola zaraz przy ladzie.

Basia

Firmie gzella na ul Piekarniczeji w Leklerku syw na dziale brak estetyki.Na wędliny wyglądają obslizgle były iprzeterminowane.Sprzedawczynie pracujom bez wolnego dnia jak w (usunięte przez administratora).Na morenie sprzedawczyni wygląda nie estetycz nie ma włosy roszczochrane koszulka pognieciona.Stego wynika że pracownica niema czaszu wpasować bo pada na twarz bo pracuję cały dzień. Widać że kordynatorka zajmująca się placówkami gzelli jest mało obrona ma wszystko w skupie.Jaka koordynatorka tak działy w sklepach wygladajom.

Visvis
@Basia

Haha , do szkoły idz lepiej . Słownictwo i błędy na poziomie wczesnej szkoły podstawowej .

Śmierdzące mięso z kurczaka w sklepie na ul. Piekarniczej .nie polecam .

Piotrus

Ludziska , jak wyglada praca serwisanta i zarobki ?

@Piotrus

Zarobki nie wiem, ale praca polega na drobnych naprawach typu wymień kran, żarówkę, napraw drobny sprzęt, masz swój obszar i dbasz technicznie o te sklepy.

Zenek
@Piotrus

Szukaja frajerów obiecujac duze zarobki, potem sie okazuje ze jednak kasa mniejsza. Oboawiazki oferowane na rozmowie nie maja nic wspolnego z wykonywanymi, bedziesz jak jedno osobowa firma do przeprowadzek do pracy fizycznej na terenie calego kraju.

@Kacper

Kacper, podpowiedz gdzie można znaleźć aktualne ogłoszenia o pracę? Na stronie nie ma takiej informacji, więc może Ty jako pracownik coś podpowiesz? Jest jakaś rekrutacja prowadzona?

Piotrus
@Kacper

Dzięku za info ;-)

@Marta

Wyślij na dowolne ogłoszenie które jest aktywne ale cv opisz serwisant. Ktoś z firmy czyta te cv więc będą widzieć i jeśli potrzebują to zadzwonia.

@Zenek

Całego kraju? Z tego co wiem to Gzella dominuje w kujawsko pomorskim i pomorskim. Przecież nie wyślą nikogo do Krakowa.

@Zenek

Po całej Polsce? Przecież nie mają tyle sklepów.

Filipek

Nie przesadzajcie z takim narzekaniem. Idealnie nigdzie nie jest a wystarczą chęci do pracy!

Kilka faktów o pracy w Gzella: 1. Nieprzestrzeganie przepisów BHP to norma (dźwiganie powyżej 30kg, ale 100kg to też norma). Można usłyszeć "U nas zawsze tak było" 2. Sugerowanie żeby zamiast wolnego za nadgodziny brać urlop - norma. 3. Narzędzia do pracy - brak nawet niezbędnego minimum 4. Praca raczej dla głupich i silnych (należy uważać żeby nie zmyliła was nazwa stanowiska typu: koordynator, manager, specjalista ds.... będzie fizolenie bez względu na nazwę :-) 5. Zakres obowiązków oferowany przed rozpoczęciem pracy to fikcja 6. Stawki płac z ogłoszenia - fikcja, można się spodziewać telefonów że będą obniżone lub po prostu na umowie bez uprzedzenia będą zmniejszone (chcesz to bierz, nie to do widzenia) 7. Warunki pracy dość "brudne", można by mieć obawy o zdrowie 8. Dość duża liczba osób która lubi dostarczać informacje wyżej :-), niekoniecznie zgodnych z rzeczywistością 9. Oferują stawki z "kosmosu" żeby zwabić ludzi... Lepiej nie robić żadnych ustaleń "ustnych" tylko konkretnie na piśmie. Ogólnie nie polecam!

Ola

Za co płacę grube pieniądze? Za śmieci? Chcecie truć ludzi ? Panie nie tylko na Mickieiwcza przeginaja. Robię zakupy na chełmińskiej mam małe dziecko Pani pracująca tam sprzedała mi kilka plasterków wędliny , to co zobaczyłam w domu szok zielona kiełbasa oczywiście poszłam i zrobiłam mała awanturę no jak można ? Wiecie jakie wytłumavzenie miała Pani sprzedająca, ? " ja tego nie wykładałam to koleżanka która była przedemna? Nie rozumiem systemu przecież to jest żywność? Jeżeli chodzi o mickieiwvza tam za każdym razem dostaje kwaśne parówki. Najlepiej kupuje się na lotnisku bynajmniej nie oszukują I nie wciskają na siłę

Frania
@Ola

Oli nie rozumiem twojej mentalności to dlaczego robisz tam zakupy naprawdę chore to jest

Nowa

Nigdy więcej zakupów w sieci GZELLA w Elblągu.Mało,że sprzedają rzeczy po terminie to jak się chce to zwrócić to problem z przyjęciem....PORAŻKA....TRAGEDIA....A później się dziwić,że ludzie chorują,jak mamy takie sklepy z taką obsługą to GRATULUJĘ

Ona
@Nowa

Nie wszystkie sklepy są takie same

Oka

Proszę Panstwa nie polecam bo bylam pracownikiem (usunięte przez administratora) kiła i mogiła.

XYZ

Ciekawe czy wszyscy wiedza, ze parowki sa moczone w wodze a pozniej znow sprzedawane jako swieze

Zostaw merytoryczną opinię o ”SOKOŁÓW – NET” Sp. z o.o. - Osie

• Jak się pracuje w ”SOKOŁÓW – NET” Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ”SOKOŁÓW – NET” Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ”SOKOŁÓW – NET” Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 2 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ”SOKOŁÓW – NET” Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ”SOKOŁÓW – NET” Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

”SOKOŁÓW – NET” Sp. z o.o.