Gzella Net Sp. z o.o.

1.9 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Gzella Net Sp. z o.o.

Do grona naszych Sklepów Firmowych dołączył sklep w Bolszewie,
przy ulicy
Strażackiej 1 w Netto!

W naszych Sklepach Firmowych Wędliny z Borów możecie liczyć na:

·        Codziennie świeże dostawy mięs i wędlin
·        Możliwość składania zamówień specjalnych
·        Mielenie wybranych elementów mięsnych na życzenie klienta
·        Próżniowe pakowanie mięs i wędlin
·        Ubijanie mięs zgodnie z oczekiwaniami
·        Produkty odpowiednie dla wegetarian i wegan
·        Mięso wołowe i cielęce
·        Ciepłe dania z pieca
·        Płatność kartami płatniczymi oraz BLIK
·        Szeroki wybór asortymentów dodatkowych

Zapraszamy!

Aktualność
Poszukujemy pracowników do naszych Delikatesów Mięsnych.
Lubisz pracę z ludźmi, dołącz do nas!
Oferujemy umowę o pracę, stabilne zatrudnienie, wdrożenie oraz wsparcie, kartę przedpłaconą na wszystkie produkty Gzella, pakiet medyczny Medicover oraz świadczenia świąteczne.

Wyślij swoje CV na adres: rekrutacja.gzellanet@sokolow.pl lub zadzwoń 506 185 335

Wiola
Klient

Witam, jestem stałym klientem waszego sklepu w Słupsku przy ulicy Zamenhofa. Wczoraj robiłam u Państwa zakupy. Miałam również okazję robić zakupy w innych sklepach i moje spostrzeżenie jest takie, że reszta wypada blado w porównaniu z tym sklepem. Obsługa przemiła. Panie czyste, zadbane. Doradza, poleca, zachęca. Do tego sklepu wchodzi się, jak do dobrych znajomych, którzy pracę traktują bardzo poważnie, klientów z szacunkiem a nie, jak przymus. Sklep bardzo czysty ( w porównaniu z innymi sklepami niestety). Schludnie wyłożone wędliny i mięso. Czytelne cenowki. Bardzo dobrej jakości wołowina. Rozbita, tak jak tego potrzebowałam. Naprawdę nigdy się nie zawiodłam. Wędliny pokrojone wedle życzenia. Pyszne. Jestem trudnym i wymagającym klientem, a Panie z tego sklepu zawsze doradza. Ilekroć coś zostawiłam, zgubiłam za każdym razem mogę wrócić bez obaw - dziewczyny znajdą, odłożą, oddadzą. Z podziwem patrzę, jak ciężko pracują, szczególnie w okresie świątecznym. Kiedy klienci marudzą, wydziwiaja. Czasami naprawdę w stosunku do nich lecą słowa, którymi mi wstyd operować, a one nadal wykonują swoją pracę z uśmiechem na twarzy. Nigdy nie zawiodlam się na Państwa wyrobach w tym sklepie. Jestem naprawdę zadowolona z zakupów w tym sklepie. Oby każdy był tak rzetelny i miał takich pracowników, tak zadbany sklep, jak na Zamenhofa w Słupsku. Pozdrawiam

Aktualność

Otworzyliśmy nasz kolejny sklep!

Zapraszamy do Warszawy, ul. Kochanowskiego 39.

• Szeroki wybór asortymentów dodatkowych

Jaka jest stawka początkowa w Gzella Net Sp. z o.o.? 15 sierpnia na GoWork.pl dodali ogłoszenie na stanowisko Sprzedawczyni.

@Pytanie

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Zachęcamy do kontaktu pod adresem rekrutacja.gzellanet@sokolow.pl, odezwiemy się ze szczegółami.

MAX
Klient

Mam pytanie do właścicieli jak można było dopuścić do zmarmowania tak dobrego punku jakim był sklep na Hali Targowej w Gdyni ? To co tam zaobserwowaliśmy wraz z małżonką to jakaś pomyłka. Od lat robiliśmy zakupy ale to w jaki sposób trakuje się klijenta teraz pozostawia wiele do życzenia. Rozumiemy że pandemia przemęczenie ale są jakieś standardy nie jesteśmy ani upierdliwi ani bezczelni ale zmarnować taki punk .Widocznie firmie nie zależy już na jakości a na ilości.

@MAX

Dziękujemy za komentarz. Jest nam bardzo przykro z powodu zaobserwowanej okoliczności. Zależy nam na wyjaśnieniu tej sytuacji.

ANNA
Klient

Od lat robiłam zaznaczam robiłam zakupy w sklepie na Hali Targowej w Gdyni . Od jakiegos czasu obsługa i podejście do klijenta nie wspomne o produktach bardzo spadła nawet o 70 %.Rozumiem że covid przemeczenie itd. Ale co sie stało z tym sklepem . Takiego traktowania to nawet na SOR w gdyni nie ma . Zamiast dbać o standardy jakość widocznie przerzucili sie na ilość .

@ANNA

Pani Anno, Bardzo dziękujemy za komentarz oraz zwrócenie uwagi na zaobserwowany problem. Przepraszamy za zaistniałą sytuację. Zweryfikujemy sprawę, zależy nam na pozytywnej opinii naszych Klientów. Pozdrawiamy Gzella Net

Otwieramy się dla Ciebie

Warszawa, ul. Odkryta 4

Dbając o dostęp do wyjątkowych produktów mięsnych otwieramy kolejny Sklep Firmowy Gzella Wędliny z Borów!
Tym razem spotkamy się z Wami w dniu otwarcia (13-08-2021) i zostaniemy na dłużej w miejscowości Warszawa, przy ulicy Odkryta 4!

Aktualność
Nowy Kierownik Delikatesów Mięsnych poszukuje SPRZEDAWCÓW do swojego zespołu!
Jeżeli jesteś: uczciwy, rzetelny, łatwo nawiązujesz kontakty oraz posiadasz umiejętność pracy w zespole
zadzwoń: 503 820 946
Mamy dla Ciebie:

• umowę o pracę

• wynagrodzenie motywacyjne, zawierające premię

• stabilność zatrudnienia

• wdrożenie oraz wsparcie

• możliwość rozwoju zawodowego i osobistego

• dodatkowe świadczenia dla pracowników: karty przedpłacone i opieka medyczna

Aktualność
Dbając o dostęp do wyjątkowych produktów mięsnych otwieramy kolejne Stoisko Firmowe spod znaku połączonych marek Sokołów i Gzella!
Od dnia 22-07-2021 zapraszamy do miejscowości Kostrzyn n/Odrą, przy ulicy Gorzowskiej 98!

W naszych Stoiskach Firmowych możecie liczyć na:

Kiszka
Klient

Dzień dobry , kupiłam dziś kiszkę ziemniaczaną. Jadłam ją wielokrotnie, ale ta dzisiejsza była po prostu fatalna. Twardy flak, mało przyprawiona, konsystencja ziemniaków kiepska-mdłe. Kiszka kupiona z datą 23.07.

@Kiszka

I co w związku z tym? Nie masz się gdzie wyżalić. To nie jest miejsce na takie spostrzeżenia.

@Kiszka

Dzień dobry, przykro nam, że nasz produkt nie spełnił Twoich oczekiwań. Mamy nadzieję, że dasz nam drugą szansę.

Do grona naszych Delikatesów Wędliniarskich, w dniu dzisiejszym dołącza sklep
w  Gdańsku przy ulicy Suchej 31-33. Zapraszamy!

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy pracowników na stanowisko sprzedawca

Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Czekamy na Twoje CV :)

Klientka
Klient

Witam. Robiłam zakupy w waszym sklepie na ul. Solskiego w Bydgoszczy. Jedna z Pań zmieliła mi mięso z promocji, paragon wydała a gdy spojrzałam to za kg była cena inna, więc pytam dlaczego jest w ladzie tak a na paragonie inaczej. To stwierdziła, ze naliczają opłatę za mielenie. Ja to zglosze a z wasza firma się zegnam juz u was w firmie zakupow nie zrobie i nikomu nie polece tej firmy

Janosik
@Klientka

jeśli płacisz karą sprawdź dodatkowo kwitek z terminala... przecież każdy może się pomylić... sprawdzajcie również wagi na paragonach - nie myli się ten co nic nie robi...

Doda
@Klientka

Nie ma czegoś takiego jak cena za mielenie mięsa poprostu nie wbiła rabatu. Mięso jest mielone na życzenie klienta

Izka
@Janosik

Dokładnie sprawdzać wagę z paragonem...

@Klientka

To jest poprostu mistrzostwo,panie zapewne dobrze się rozliczają na inwentaryzacji skoro naliczają opłaty dzike

Pracownik 2
@Ja

Jak łatwo jest ocenić drugiego człowieka....mieso w promocji często ma inny kod może poprostu sprzedawczyni wbiła zły kod na kasę. Nie myli się tylko ten co nic nie robi.

@Klientka

Ja tam nie kupuje od kiedy wiem że wszystko co się da jest myte czy parzone żeby generować straty.

Tamtamram
@Klientka

Tez tak miałam. Podczas 3 wizyt w sklepie za każdym razem cena podana za szynkę różniła się od tego co zostało nabite na paragon. Różnica była od 1 zł-6 zł. Jak zwróciłam uwagę i błąd to pani powoedziala ze to nie błąd. Tylko koleżanki ceny nie zmieniły. I cena jest taka jak na paragonie!???!! Jak???!!! To dla mnie jawne (usunięte przez administratora) Byłam trzy kolejne razy za każdym z tych razy miałam inna cene niż wskazana. Zatem uważam ze podczas poprzednich zakupow również byłam oszukiwana. Tyle ze nie zwróciłam uwagi na paragon. I zapewne nie ja jedyna! Także jeśli chcecie robić zakupy tak - i nie lubicie być (usunięte przez administratora) proponuje sprawdzać co zostało nabite za zakupy i za co płacicie… reklamacje złożyłam do wskazanego działu na www ale do dziś ciszaaa. Także zapewne spółka wie o takich „niedociągnięciach” i akceptuje je- skoro cisza w odpowiedzi.

Kkk
@Ja

Parzone?????a w jaki sposób,bo na sklepach nie ma gdzie parzyć tak jak pani twierdzi,śmiechu warte

Przecież
@Tamtamram

Teraz ceny są już w kasach wprowadzane przez firmę sklepy już nie mają możliwości zmian cen te kobiety tylko wbijają kody a ty jeśli siedzisz na 500 + to nic dziwnego że się mylisz bo to ty jesteś pomyłka skoro z góry oceniasz ludzi

Kacper
@Przecież

To że cena jest na kasie i sprzedawca jej nie zmienia nie oznacza błędu pracownika. Pracownik ma obowiązek zmienić cenę na etykiecie cenowej na taką jaka jest na kasie. I o to chodzi w błędach na paragonie.

Róża
Klient

Nie polecam sklepu na ul.Poborzańskiej.Byłam tam kilka razy,ale po ostatnich moich zakupach i obsłudze przez panią,która była bardzo nie miła i arogancka więcej tam nie zrobię zakupów.Zachwalając mięso,że jest świeże okazało się w domu śmierdzące i zielone.Wędlina w lądzie wygląda okropnie,że nawet nie ma w czym wybrać masakra jakaś.Nie przyjemny zapach w sklepie.Panie chodzą bez miseczek jak tak można.Wstyd,a taki dobry był sklep.

@Róża

Pani Różo, Dziękujemy za komentarz. Przepraszamy za zaistniałą sytuację. Zweryfikujemy sprawę, zależy nam na pozytywnej opinii naszych Klientów. Pozdrawiamy Gzella Net

Dzień dobry!

Witamy wszystkich na profilu firmy Gzella Net w serwisie GoWork.pl!

W związku z zainteresowaniem nasza firmą, postanowiliśmy włączyć się w życie serwisu GoWork.pl i jego użytkowników. Postaramy się odpowiadać na zadawane przez Państwa pytania oraz dzielić się informacjami z życia naszej firmy.

Nasze sklepy znajdują się w całej Polsce, dlatego zapraszamy do zakładki „Oferty Pracy” gdzie znajdą Państwo informacje w jakiej miejscowości prowadzimy rekrutację.

Zależy nam na merytorycznej rozmowie opartej na wzajemnym szacunku, dlatego prosimy o zachowanie odpowiedniego poziomu na forum.

Zachęcamy do zapoznania się z zasadami korzystania z serwisu w regulaminie GoWork.pl. Komentarze zawierające treści naruszające regulamin serwisu będą archiwizowane przez Administratora.

W razie zainteresowania bezpośrednim kontaktem jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: rekrutacja.gzellanet@sokolow.pl
Jula 556
Kandydat

Czy ktos mógłby mi opisać pracę w gzelli czy warto tam iść chodzi mi o Gdańsk Brzezno

Ola
@Jula 556

Ja pracuję 7lat w firmie Gzella na sklepie w Gdańsku i nie mam na co narzekać. Wiadomo wymagań dużo, ale gdzie ich nie ma? Wszystko jest bardzo uczciwie, klimat super, bo mamy fajny zespół, zarobić można. Ja polecam.

Kasia
@Jula 556

Mi tam się dobrze pracuje, czasem lepiej czasem gorzej, ale generalnie liczy się atmosfera i u mnie na sklepie jest. Wiadomo narobić się trzeba, ale gdzie nie trzeba? Jest ok. Dobrze płacą i uczciwie przedstawiają warunki na rozmowie. Ja jestem zadowolona.

Doti

Dodam że to Gdańsk Jasień

Doti

To jest porażka byłam 1 godzinę zero szacunku (usunięte przez administratora) i każą pracować po 14 godzin i na zawołanie sprzątaczka ma lepiej PRL rządzi

ja
Klient

kiszka ziemniaczana nie ma z nią nic wspólnego, miazga z gotowanych ziemniaków (ups, może się mylę), przesolona, a boczek w tzw. pamięci,beeeee

Niezadowolony klient
Klient

Niektóre produkty, które można kupić w sklepie, są (usunięte przez administratora) warte i do tego z pleśnią. Nigdy więcej nie będę kupował kiełbasy od Gzelli.

Inny
@Niezadowolony klient

To nie kupuj, czy ktoś Cię zmusza?

Zostaw merytoryczną opinię o Gzella Net Sp. z o.o. - Osie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Gzella Net Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gzella Net Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gzella Net Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Gzella Net Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Gzella Net Sp. z o.o., to 26, z czego 3 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a, 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gzella Net Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Gzella Net Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gzella Net Sp. z o.o.