”SOKOŁÓW – NET” Sp. z o.o.

Opinie o ”SOKOŁÓW – NET” Sp. z o.o.

Monia

Witam jakie opinie pracy punktu na ślasku w katowicach?na ułanskiej

Czy urlop w Gzella Net Sp. z o.o. jest płatny 100%?

Kkk

Tak urlop jest normalnie płatny

@Kkk

A trzeba go planować z dużym wyprzedzeniem, czy raczej pracodawca jest elastyczny pod tym względem? Może jest też jakaś dopłata do wakacji?

@Karolina

Ten 2 tyg.planowany wcześniej jest ok ale to pewnie przez to że w kodeks o tym pisze ,firma nie jest elastyczna bo ciągle brak pracowników i resztę urlopu nie wiesz kiedy wybierzesz ,zależy od kierownika i kordynatora

Ren

Czy w firmie są jakieś bony świąteczne dla pracowników?

Ilona

Bonów nie, ale jest doładowania na karcie

@Ilona

coś więcej o tej karcie? chodzi o tę żywieniową czy jaką? jakie zasady są tych środków, stała kwota czy dobijają do max?

@Emilia

Ta karta,to taka przedpłacona,która jest co miesiąc doładowywana stałą kwotą, można nią płacić tylko w sklepach gzella-sokołów

@Kkk

dziękuję czyli nie ma kwoty maksymalnej? mogę cały rok nią nie płacić i np., dopiero w święta?

@Emilia

Nie wiem ile czasu można kumulować doładowania,czy po jakimś czasie się nie zeruje

Danuta

Bardzo proszę o wytłumaczenie dlaczego wyroby paczkowane są sprzedawane nie wg wagi na opakowaniu ale ważone dodatkowo razem z foliami . To najdroższe opakowania jakie widziałam. Sytuacja w sklepie w Lubiczu górnym .

Magda
@Danuta

Witam, a ja właśnie chciałam pochwalić Panie które tam pracują, są bardzo miłe i sympatyczne i znają się na tym co robią,brakowało nam właśnie takiego sklepu w Lubiczu

Gabriela
@Danuta

A te folie to ile kilogramów ważą że Ci to tak przeszkadza? Przecież to leciutkie, daj spokój.

Wiola
@Danuta

Bez przesady. Teraz to jest już czepianie się szczegółów.

@Wiola

A może to i tak jakoś "tarowane" jednak jest?

@Danuta

Może dlatego,że niestety niektóre paczki nie zgadzają się z wagą podaną na opakowaniu i żeby nie płacić później braków to tak robią

Krysia

Wszystko rozumiem, lecz tak naprawdę jest to niezgodne z prawem. Nie może być tak, że klient kupując kiełbasę białą surową w oryginalnym opakowaniu, płaci za 0,75 kg, a nie za to co jest na opakowaniu, czyli np. 0,69 kg. Niech wtedy sprzedają na luz i tyle. Kolejny przykład to pakowanie w papier.. Mimo, że to tak naprawdę praktycznie nic nie waży (chyba około 10-20g) to każda waga powinna mieć tak ustawione, żeby nie doliczać nawet tych kilkunastu gramów. Takie są przepisy prawa i klienci jak chcą i znają przepisy to z tego korzystają. Proste.

Marzena

Widzę kilka ofert pracy na stanowisko sprzedawcy. Czy są tu pracownicy? Polecacie aplikować? Czy wypłaty są na czas? Jak z kwestią podwyżek, są jakieś regularnie?

Ekspedientka

spokojnie bez nacisku luzna rozmowa odpowiedzi na wzajemne pytania zacheta do podjęcia pracy

agnieszka

bardzo polecam gzelle w kowalach, bardzo miła obsługa,pomimo przyjścia chwile przed zamknięciem nie było żadnego problemu aby zmielić mięso,bardzo dobre podejście do klienta;)

Ren

Chciałam zapytać czy w gzelli/Sokołów pracownicy dostają talony,bony świąteczne?

Sylwia

Sklep Starogard Gdański Ul. Czesława Nagórskiego Otwarty w sobotę do godziny 16:00 Przyszłam do sklepu o godzinie 15:00 chcąc kupić 2 kg schabu i prosząc o pokrojenie i rozbicie mechaniczne mięsa . Pani poinformowała że niestety już tego nie zrobi ma o 15:00 to ona ma już umytą maszynę . Gratuluję pracowników !!!!! Wyszłam ze sklepu nie zrobiwszy zakupów wcale.

@Sylwia

Gratuluję pani Sylwio podejścia do pracy innych,taka maszyna musi się trochę pomoczyć przed umyciem dlatego pracownicy robią to wcześniej,a większość ludzi chyba po złości przychodzi na ostatni dzwonek po rozbite kotlety

@Sylwia

Bardzo dziękujemy za komentarz oraz zwrócenie uwagi na zaobserwowany problem. Przepraszamy za zaistniałą sytuację. Zweryfikujemy sprawę, zależy nam na pozytywnej opinii naszych Klientów.

@Kkk

Trzeba zrozumieć i drugą odobę , tę za ladą ????

@Klientka

Nas ekspedientki wielu klientów traktuje jak gorszy gatunek, ale gdyby nie my,nie miałby wam kto podać, zapakować,więc szacunek w obie strony proponuję

@”SOKOŁÓW – NET” Sp. z o.o.

Ważna opinia klienta ale co z pracownikami? Kto wymyślił że pol godziny do godziny wystarczy by wszystko umyć, sprzęty ,lady? Ktoś to w ogóle nie pracował na tym stanowisku najpierw zacznijcie pracować na dolnych stanowiskach żeby wiedzieć co od nas wymagać bo wasze wymagania są nie realne

Zbigniew

Czystość to podstawa, a to wymaga czasu i wysiłku. Ciekaw jestem, jak wynagradzają za pracę i czy nie orientuje się Pani, ile bym dostał w Gzelli na starcie, jako pracownik magazynu? Jaki socjal firma oferuje na co dzień, a jaki w związku ze zbliżającymi się Świętami?

@Zbigniew

Przykro mi ,co do magazynu nie wiem kompletnie nic ,więc tu nie pomogę zwłaszcza że odkąd oficjalnie Sokołów łączy się z gzella to wiem że jednym niby zabierają drugim niby dają żeby było w miarę sprawiedliwie ale to są plotki. Magazyn też pewnie kieruje się innymi prawami więc moze ktoś się wypowie inny

Judyta

Właśnie chciałam wyslać CV na Inowrocław.

Dorota
@Judyta

Wysyłałaś? Odezwali się do Ciebie? Ciekawa jestem ile czasu się czeka na odpowiedź :p

Judyta
@Dorota

Nie. Naczytałam się tutaj i dałam sobie spokój.

Czy jako zwykły uczciwy pracownik w tej firmie jesteś coś warta. Absolutnie NIE Praca po 13 godzin . Premia zabierana za wszystko nie zrobienie targetu za kontroling za nie wykonanie zadań. I oczywiście nie wyjaśnione płatne inwentaryzacje. Uczciwie nie polecam.

Czysta prawda

Czy pracownicy w Gzella Net Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Zależy gdzie ,ja mam super kierownika i tylko przez nią jeszcze w tej firmie jestem ,są punkty gdzie nie dogadują się dziewczyny ale to zależy naprawdę od podejście kierownika ,większym problemem jest firma i zarządzanie.

Klientka

Czy firma w końcu zacznie dbać o pracowników? Może pora przeprowadzić ankiety wśród pracowników z zapytaniem czy im się dobrze pracuje w firmie? Bo firma powinna być również dla pracowników a nie tylko pracownik dla firmy. Mam nadzieję że przeczyta to odpowiednia osoba która coś zdziała, aby pracownicy z chęcią szli do pracy. A nie dlatego że muszą iść odpękać godziny.

@Klientka

Myślę,że nie dostanie pani odpowiedzi na to pyt,bo ta firma dba tylko o to by cyferki się zgadzały i szły w górę,a pracownicy,to są nie ważni

@Klientka

Dziękujemy za komentarz oraz zwrócenie uwagi na zaobserwowany problem. Przekazaliśmy zgłoszenie do odpowiedniego działu

Wagabunda
@Klientka

No właśnie przeprowadzono ankietę:)co mnie w niej zaskoczyło...to że nie była anonimowa tylko personalna.ciekawe ile procent pracowników zdobędzie się na szczera ocenę np.p.prezes..zakladajac że chce dalej pracować w tej firmie:):):)

Xxxx
@Klientka

Zgadzam się wkoncu ktoś napisał prawdę.

@”SOKOŁÓW – NET” Sp. z o.o.

Ankiety były a co zrobiliście nic.....nadal nas traktujecie jak (usunięte przez administratora) na tym zielonym tle na ścianach ....brak motywacji brak sprzedaży, chcecie ciągle straszyć wykorzystywać i wyssać całą energię z pracownika to nie liczcie że będziecie mieli lojalnych i dobrych pracownikow.

Pracownik,księgowa,marketing

Czy jest w tej pracy szacunek?- Nie odczujesz tego od Zarządu, koordynatora,kierownika i pracownika. Czy znaczysz coś dla tej firmy? Nie,jesteś tylko od zarabiania dla Zarządu kasy. Czy masz zapłacone za wykonywaną pracę? Nie.Premia zabierana za niewykonanie zadań,kontroling,inwentaryzację jeśli nie znajdziesz błędnie naliczonych stanów,ubytków. Czy pracujesz faktycznie tyle godzin co powinno być? Nie,jeśli licząc,że przychodzisz godzinę wcześniej niż w grafiku bo kierownik uważa tak. Czy coś w tej pracy Ciebie motywuje?Nie. Nie licz,że koordynator poklepie po ramieniu za dobrze zrobione zadania. Czy Pani prezes zauważy,że mały sklep zrobił postępy w sprzedaży i pochwali chociażby @ .Nic z tego. Czy warte są te deputaty dla ciebie pracowniku?Nie. Chociaż masz za co zapłacić za ścinki lub niesprzedane mięso. Czy idziesz do pracy z uśmiechem?Nie,bo nigdy nie wiesz,czy dobrze zamówiłeś towar,czy wszystkie @ zostały potwierdzone,nie zostawiłeś dobrze zabezpieczonego towaru. Czy w końcu ktoś kiedyś tutaj napiszę prawdę jak Mu się pracowało po 15 latach. Co osiągnął dzwigając te ciężkie skrzynie z mięsem? Jeśli możesz szukaj dalej pracy.

Niestety cała prawda

Asia
@Pracownik,księgowa,marketing

Cała prawda. Koordynator przyjeżdża i zwalnia bo niby redukcja etatu. Nie polecam pracy w tej firmie. Żadnego szacunku dla pracownika.

Iw

Potwierdzam wszystko się zgadza

@Asia

Mnie właśnie zwolniono w ten sposób. Byłam miesiąc na zwolnieniu,po powrocie czekało na mnie wypowiedzenie.

@Ewa

A z jakiego miasta

Iw
@Ewa

Mnie koordynatorka zwolniła a na moje miejsce zatrudniła sobie koleżankę z poprzedniej pracy. MOŻNA.....

Dorota
@Iw

Przykre... A jaki był powód Twojego zwolnienia?

@Pracownik,księgowa,marketing

Wszystko to prawda nie rozumiem po co wszyscy się sztucznie uśmiechają i udają że jest ok ....czy to normalne że jedna osoba pracuje sama na punkcie czy pracownik szukając pracy chce być rzucany po różnych punktach ? Raczej nie każdy szuka pracy w miarę blisko domu. Ciągle deficyt ludzi od paru lat nagła sytuacja brak ludzi....jest tego sporo.gdyby nie my cały Sokołów mógłby się zamknąć bo kto by stanął za kasą? Ale zapominaja się że jesteśmy bardzo ważni bo bez nas nie mieli by kasy ale traktują nas jak gorszy sort

ON

Witam. Czy posiada ktoś informacje o pracy na magazynie w siedzibie firmy w Osiu? Warto składać CV? Może ktoś wie jak wyglądaja warunki "od środka"?

BASIA

Gdynia hala targowa. Jak można było zmarnować tak dobrze prosperujący i przynoszący dochody punkt? Widocznie firmie nie zależy już na jakości dochodach itd. Pusto gluchi Pani wychodzi z zaplecza jak zawołałam druga myje szyby przy mnie od wewnątrz jakimś psikadlem (usunięte przez administratora) przeciera masakra zawinęłam się od razu .

Klientka ze sklepu elblag

Jestem stała klientka w elblagu na nowowiejskiej panie są przesympatyczne aż chce się wchodzić do takiego sklepu panie uśmiechnięte

Zadowolony klient

Byłem przejazdem w Gzella Kruszwica,Pani ekspedientka miła,sympatyczna, uśmiechnięta.Widać,że nie pracuje tam za karę tylko z pasją.Doradzi,podpowie????Danie z pieca, które mi zaproponowała mega pyszne????Serdecznie polecam????

Iwon

Witam wszystkich Jestem z Gdańska robie zakupy na Kowalach i powiem tak sklep oki pani kiero jest OKROPNA reszta pracownic jest oki ale widać ,że tam jest jakiś terror personalny .Przykro że mam takie odczucia czasem jak tam jestem to widzę jak te panie sa traktowane.

Jakub
@Iwon

Wyjaśnisz co masz na myśli? O co chodzi z tym złym traktowaniem? Konkrety proszę

Jacek.p
@Iwon

Tak jest też widziałem to zwykła terorystka krzyczy i zastrasza te pracownice podobno niemaja żadnych wolnych sobót a i z urlopami kombinują takie chamstwo powinno być karane

Danuta

W natłoku niekorzystnych komentarzy pragnę wpuścić promyk światła do tego kotła opinii. Chodzi mi o sklep w Warszawie przy Al. KEN 48 zdaje się ( przy metrze Natolin ). Jestem jego sąsiadką i od ubiegłych Świąt BN stałą klientką. Brakowało nam, mieszkańcom, porządnego mièsnego w okolicy, i oto jest, z czegośmy bardzo radzi. Szanowni Państwo, ten sklep to nie tylko źródełko swieżych i znakomitych wędlin i mięs, to miejsce, w którym można porozmawiać o wszystkim! O muzyce, polityce, literaturze, hodowli świnek morskich, o gotowaniu, o życiu. To nie żart. Poziom wyszkolenia personelu ( ze wskazaniem na przemiłą Panią Kasię ) jest na najwyższym poziomie, co buduje więź z klientami, której to więzi nie kupi się za żadne pieniądze. Brawo dział HR. Proszę sobie wyobrazić, że któregoś dnia, z inicjatywy Pani Sprzedawczyni, podczas zakupów wywiązała się tak ciekawa dyskusja wśród klientów stojących w kolejce, że nikt nie myślał o jedzeniu, tylko staliśmy tak wszyscy w tym mięsnym jak w kawiarni, i kulturalnie wymienialiśmy poglądy polityczne. W życiu nie spodziewałam się, że w mięsnym mogę się spotkać z taką sytuacją! Nikt nie przebierał nogami, każdy uśmiechnięty, wysłuchany i wygadany. I każdy z przyjemnością na koniec zrobił zakupy. Piękne! Podsumowując- droga Gzello, i każdy pracodawco - proszę pamiętać, że Państwa sukces buduje się na styku klienta ze sprzedawcą, i im więcej zainwestują Państwo wpracowników, tym większe zyski. O sklepie przy KEN mówimy z sąsiadkami „nasz sklep”; chciałabym o wszystkich lokalnych sklepikach tak mówić.

Www
@Danuta

Robię tam zakupy i bardzo lubię Panie ekspedientki. Dzisiaj przeżyłam szok. Sklep zlikwidowano.

@Www

Zapraszamy do naszych pozostałych sklepów, lista znajduję się na stronie www.gzella.pl.

Aktualność
Jeśli szukasz pracy, zapraszamy a dowiesz się więcej! Jesteśmy dla Was w Szczecinie Netto Arena ul. Władysława Szafera 3/5/7.
Klient

Macie Państwo w swojej świetne wędliny mięso dobrej jakości ale nie inwestujecie w sprzedawców. Jestem waszym klientem od lat i widzę że bardzo dużo wspaniałych sprzedawców w Bydgoszczy odeszło a zyski z handlu biorą się z dobrego kontaktu pomiędzy klientem a sprzedawcą. Może pora docenić ekspedientki z długim stażem bo bez powodu nie odchodzą.

@Klient

Dziękujemy za przesłanie opinii.

Zostaw merytoryczną opinię o ”SOKOŁÓW – NET” Sp. z o.o. - Osie

• Jak się pracuje w ”SOKOŁÓW – NET” Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ”SOKOŁÓW – NET” Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ”SOKOŁÓW – NET” Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 2 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ”SOKOŁÓW – NET” Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ”SOKOŁÓW – NET” Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

”SOKOŁÓW – NET” Sp. z o.o.