Gzella Net Sp. z o.o.

1.9 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Gzella Net Sp. z o.o.

Pani Asia pracuje w tej firmie ładnych parę lat jest osobą rzetelną, dokładną i powierzone jej obowiązki wykonuje naprawdę sumiennie. Jako jedyny pracownik komórki inwentaryzacjnej na koniec ponownie sprawdza wraz z osobą odpowiedzialną dokładność spisu. Nie pośpiesza i nie wprowadza zamieszania jak co nie którzy.....Nigdy przez te lata nie spotkałam się z jakim kolwiek uchybieniem.

Kudłacz
@Pracownik

Zgadzam się w 100%,pani Asia to rzetelna,sumienna i uczciwa osoba,jedna z niewielu osób życzliwych w firmie????

Heniek

Zawsze mogę pomoc :) ulżyć w tym cierpieniu -(usunięte przez administratora)zmu ja nie prowadziłam firmy to oni za mnie to (usunięte przez administratora)lu zrobią

Kkk

Najlepsza firma pod słońcem, która święta Wielkanocne nie uważa za święta,pracownik się napierdziela jak dziki osioł, do tego wysłuchiwanie klientów, że drogo, że szynka czy inny kawałek mięsa za szeroki, za wąski za długi,targety z kosmosu staramy się wyrobić, ale premii za to dostaje się w wysokości 0 zł, gdyby nie to, że pandemia, to bym odeszła z tej firmy

Ona

To po co to zrobiłeś co ci się nie podoba to po co tam chodzisz i zatrowasz życie ludzia za kogo wogole się uważasz idz sobie do innego sklepu

Bartosz

Z dnia na dzień coraz gorzej ludzie pracują od świtu do nocy. Zakład własnej floty jak by nie posiada funkcjonują pseudo przewoźnicy których stan pojazdów budzi zastrzeżenia. Załoga tam nie jest w stanie nic ogarnąć panuje chaos brakuje ludzi do pracy bo nikt tam nie chce pracować najczęściej pracuja Ukraińcy. Co do delikatesów mięsnych to juz od dawna wiadomo zakład daje bony na święta a potem obciąża. Nie liczy osocza oraz ubytków każe na siłę wciskać.

@Bartosz

Co wy gadanie. pracuje już 2 lata. Wiadomo.raz jest lepiej raz gorzej.a le to nie są wakacje podpisujecie umowę z odpowiedzialnością materialną. Można robić reklamację na towar można.go.mrozicni wywozić do utylizacji. Targety ? Jeśli umiesz sprzedawać.to.go zrobisz.neinwisze w tym nic wielkiego. Dorzucają towar do zamówień no oni też muszą się go.pozbyc. a gdzie ma się.sprzedac jak nie w sklepie? . Bony ? A słyszeliście k talk czymś jak podatek? Nawet jak dają bon czy deputat muszą to opodatkować . Ludzie świeci jak nie umiecie sprzedawać to będzie wam wiecznie źle.

Ktoś
@Pracownik

Spoko, tylko że często gęsto dostajemy towar z krótką przydatnością(1-3dni) i to w dużych ilościach. Ilość w następnym zadaniu dużo wyższa niż poprzednim. Piąty tydzień ten sam asortyment na targetach, z pracowników, a przede wszystkim z klientów robią (usunięte przez administratora) bo ile można to samo proponować??? I to, aż za jedyne 2200zł miesięcznie.

Agata
@Pracownik

Ja też jestem pracownikiem z wieloletnim stażem i jedno mogę powiedzieć otwarcie z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej i to nie ma nic wspólnego z obecnym zamieszaniem wirusowym. Liczą się tylko cyferki, ilość wykonanych zadań i aby być na każde zawołanie w razie potrzeby. Zadania to już przesada w skali m-ca jest ponad 20 po kilka tygodni z rzędu nacisk na jeden produkt oprócz tego wrzutki z krótkim terminem, rzadnej konkretnej pomocy od koordynatora, presja kontroli wewnętrznej. Po kilku latach pracy to już chyba każdy myśli i wizycie psychiatry. Pytanie tylko czy warto się tak poświęcać? Dla ludzi dla których nic oprócz cyferek nie znaczymy? A pensja? Jeśli cudem obroniony kontroling i inwentaryzacja to zarabiamy 2000 na rękę . Jedyny fakt dla którego większość ludzi jeszcze pracuje to umowa i odprowadzane składki

@Agata

Dokładnie tak jest niestety ????a i zapomniała pani dodać, że o przerwie w czasie pracy też można pomarzyć, w szczególności jak jest się samemu na zmianie

@Agata

gdzie tak ?

Dandi

@Mella a niedziele też pracujące są?

@Dandi

nie

Czy w Gzella Sp. z o.o. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

@Pytanie

W Warszawie tak

Aga

Witam pracuje w tej firmie ponad 9 lat, nigdy nie płaciłam żadnego manka, owszem nadgodziny są ale tylko w okres letni i świąteczny, uwiezcie mi że płaca jak na handel jest bardzo dobra około 2600 z kilkoma nadgodzinami, w sobotę do 15, niedziela wolna, naprawdę nie jest źle, a wszędzie pracować trzeba

Mellaa
@Aga

Gdzie ty pracujesz ze masz do 15 w sobotę ? My zapieprzamy do 21 otwarty sklep i jeszcze sprzątanie to wychodzimy o 22:30 przy dobrych wiatrach ...

Aga
@Mellaa

Kujawsko pomorskie

@Aga

skąd pani wzięła kwotę wypłaty?chyba z kosmosu.Bo nawet z najwyższą premia i nadgodzinami nigdy nie zarobiłam 2600.Odciagaja z pensji wszystko co się da dosłownie wszystko.Dostajesz 100zl deputatu i taka samą kwotę zabierają z pensji.celowe zagranie .Typu niech kupują u siebie.za te pieniądze miałabym więcej zakupów w innym miejscu a nie kilka plasterków szyneczki .Co do szefostwa.zero koordynacji.W razie jakiegoś przykrego wypadku nie możesz liczyć na to iż dostaniesz pomoc a jeśli już ona jest to jest bardzo marna.Ryjesz często gęsto po 10-12h twoim domem w tym momencie jest sklep.Zwracasz uwagę na grafik to słyszysz temat "o co ci chodzi 'gldziny miesięczne się zgadzają"ale to że jeden ma non stop na6-13 a ty ryjesz za niego to jest ok.Zmuszanie do płacenia przez kierowników za coś czego się nie zrobiło.zmuszanje do wciskania ludziom śmierdzącego mięsa czy wędlin po terminie byle sklep i kierownik mieli aprobatę.Nosz kurde ileż można.Nie zrobisz tego czego kierownik wymaga to płacisz a towar ląduje w koszu.

Agusia

Pewnie jest pani koordynatorem

No to chyba
@Aga

Kierownicza jesteś bo ja tyle jeszcze nie widzialam

Iza

Ja jestem stałą bywalczynią Leclerka w Gdańsku, faktycznie jest (usunięte przez administratora) na dziale. Nie które wędliny to nie wyglądają za ciekawie i zbyt świeżo Pasztetowe wysuszone aż się nie chce kupować niczego. Towar w lodówce na samo obsłudze bywa też po terminie i to nie jeden- dwa dni po terminie. Obsługa też bywa nie miła i opryskliwa. Jeszcze parę miesięcy temu to z miłą chęcią robiłam tam zakupy i zaopatrywałam się w wędlinę, pracowała tam bardzo miła, i kompetentna kobieta. Zawsze uśmiechnięta i pomocna we wszystkim. Ale ta Pani już nie pracuje i to jest wielka strata dla firmy. Bo przez to tracicie klientów i swój wizerunek. Ja jestem kierownikiem w sklepie spożywczym i z miłą chęcią wzięłabym namiary na tą panią.

Madzia
@Iza

A jak ta Pani wyglądała?

zainteresowana
Kandydat

Jest oferta pracy dla koordynatora na Warszawę.Jaka atmosfera i czy warto?

Klient

Jestem stała klientka sklepu GZELLA przy ulicy Solskiego w Bydgoszczy. Pracują tam panie, są miłe ale brakuje tego Pana co tam byl. Zbliza się czas Świąt. Miły Pan zawsze przygotowal zamowienie, zawsze zadzwonil i zapytał czy coś jeszcze czy czegoś sie nie zapomniało. Dużo moich znajomych robią w tym sklepie zakupy i mają te same zdanie co ja. Nie tylko w święta był miły i sympatyczny sle zawsze. Porozmawial, doradzil, poprawił humor a przede wszystkim dobrze sprzedał i mówił prawdę co do jakości tak aby zepsutego nie sprzedac. Brakuje tego Pana na sklepie

Klient

Drogie wędliny,które już na drugi dzień się ślizgają,podkładanie końcówek między plasterki, mielone nieświeże i mielone śmieci i okrawki z różnych mięs a sprzedawane pod łopatkę lub karkówkę

Wolna
@Klient

Drogie bo wszystko to WM, w biedronce czy ostropolu o połowę tańsze i świeższe

@Klient

Czemu nie tak narzekacie na sklepy Gzella owszem byłem klientem w Elblągu na ul. Nowowiejskiej tam jedna pani niemiła jest przeszedłem na Odrodzenia tam mi sie podobało ale za daleko miałem i poszedłem do sklepu na Teatralnej tam panie wszystkie miłe uśmiechnięte nawet jak nie chce czegoś to i tak kupię bo tak miło sprzedają że aż chce się kupić pozdrawiam panie oby wszędzie takie miłe byly stały klient

Kandydat

No po prostu nie ma co gadać, info odgórne, żeby zdjąć kartki, które mówią o ilości klientów na sklepie, ponieważ działa to demotywująco i odstrasza klientów, żenuła, więc co panie ekspedientki zamieniają się w głaz i (usunięte przez administratora) Bo ich wirus omijać będzie jak będzie pełen sklep ludzi????????????

MJK
Klient

Mam nadzieję, że wreszcie ekspedientki będą poprawnie nosiły maski i przestrzegały ilości klientów.

Ja
@MJK

Ale o co ci chodzi księżniczko

Ania
 Problem

Witam Otworzyliście Państwo sklep w Warszawie w Wilanowie na ul. Sarmackiej. Rzecz która jest dla mnie nie do przyjęcia to to że Pani która tam pracuje kroi i wyjmuję wędliny mając jedna rękawiczkę na ręce jeszcze porwana. I tą teka która przed chwilą nabijała na kasę i przyjmowała pieniądze kroi następnemu klientowi wędlinę. Proszę o pilne reakcje, jeśli sytuacja się powtórzy zgłoszą od razu do sanepidu. Druga sprawa skrawki wędlin które zostają Panie skrajaja i dostają do wędliny z nowego kawałka. Wydaje mi się że warto się zainteresować tym miejscem bo szkoda by było aby ten punkt splajtował.

Kkk

Ja o niebie, a ty o chlebie, czyżby blondi pusta?????

Wiecie czy Gzella Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Rekomendacja
@Pytanie

Jako sprzedawca zdalnie się nie da, jako koordynator na pewno

Ml

Tak Ci źle to po co tam pracujesz?

Maria

Czysta prawda, zgadzam się bezapelacyjnie

Anula
@Ml

Bo muszę gdzieś pracować by utrzymać rodzinę.Nie jest to praca moich marzeń ale jest !!!Widzę ,źe dla niektórych krytyka jest trudna do przyjęcia.

Z boku :)
Kandydat

Tak czytam te Wasze opinie i z jednej strony jestem przerażona a z drugiej ,jacy jesteście okropni . Gzella to nie firma sama sobie ; nad nia jest sanepid , Inspekcja pracy , inspekcja handlowa. Nie rozumiem przyznam szczerze waszych pretensji . Nic na siłę, w innych firmach też można pracować efektywnie i z przyjemnoscią w normie miesięcznej .Życzę odwagi w podejmowaniu decyzji.

@Z boku :)

to chyba pisze sama pani koordynator.Pytanie ktora.?Wymieniać z nazwisk? Gzella to najgorsza praca jaką może być.Charujesz po 10-12 h tylko targety się liczą byle najwięcej sprzedać.nie sprzedaż to ucinają marna premie.Dostajesz deputat który w całości odciągają z wypłaty.gdy dzwonisz do kadr w tej kwestii to mówią że tylko podatek zabierają od deputatu co jest nieprawda.Kupujesz ścinki i resztki byle by nie płacić manka.Mieso śmierdzi płacisz za nie i do kosza bo nie można utylizować Koordynator stałe ma jakieś żale.(usunięte przez administratora)

@anonim

Chyba tak, jakaś koordynatorka, która nie ma pojęcia o tym co się dzieje na sklepach, a jak się dzwoni, że ma się problem ze sprzedażą, to zero pomocy ze strony koordynatorki, która chyba powinna być za pracownikiem i mu jakolkwiek pomóc

Xyz

Witam czy ktoś z was pisał odwołanie za pokrycie inwentaryzacji która obyła się pół roku wczesniej i już nie jestem pracownikiem od 5miesiecy, (Zaznaczam, że prawie zapomniałam o tej nieszczęsnej firmie) A niedawno dostałam rozliczenie do płacenia w wysokości 1000zl w ciągu 7dni

@Xyz

Masakra się dzieje w tej firmie odkąd przejął firmę sokołów, miało być tak pięknie, najwyższe płace, super premie, super płacone za nadgodziny, a tu w tej chwili patrzą tylko na czym tutaj pracownika uciąć żeby za dużo nie zarobił no i ta kwota za utylizację 150zl od osoby, to chyba coś nie tak

Ja
@Kkk

Może niech waszyscy pracownicy zbiorą się i zróbmy z tym coś oni robią z nami co chcą biorą nam z pensji ile chcą

@Ja

Przydałoby się, tylko kto się znajdzie taki odważny???

Ona
@Kkk

A kto to jest pan Tomasz ?

Wolna
@Xyz

Jeżeli była Pani przy inwentaryzacji, albo podpisała upoważnienia to niestety nic się nie da zrobić. Też to niestety właśnie przerabiam :(

Ann
@Xyz

Ja odwolywalam się i nie splacalam niedoboru z inwentaryzacji..tylko, że w moim przypadku ,inwentaryzacja odbyła się trzy dni po zakończeniu mojej umowy ( to raz) a dwa ,nie uczestniczyłam w niej i nic nie podpisywałam.Nie zgodziłam się na spłacanie.Straszyli mnie sądem,ale dzwoniłam do inspekcji pracy i kazali mi napisać odwołanie powołując się na paragrafy mówiące o tym, że inwentaryzacja musi być przeprowadzona nie później niż ostatni dzień pracy danego pracownika.

@Xyz

Była to zapewnie.inwentatyzacja zdawcza po odejściu pracownikami żeby go wypisać z listy.osob odpowiedzialnych za.sklep. ale.powinna być ona zrobiona od razu a nie po miesiącu. Dodatkowo trzeba rozliczyć fartuchy kto rzeczy.

monia

Pracy dużo ale w każdym mięsnym jest pełno pracy, jak zgrana ekipa to targety idzie wyrobić.

Zostaw merytoryczną opinię o Gzella Net Sp. z o.o. - Osie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Gzella Net Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gzella Net Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gzella Net Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Gzella Net Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Gzella Net Sp. z o.o., to 26, z czego 3 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a, 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gzella Net Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Gzella Net Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gzella Net Sp. z o.o.