”SOKOŁÓW – NET” Sp. z o.o.

Opinie o ”SOKOŁÓW – NET” Sp. z o.o.

Ola

Za co płacę grube pieniądze? Za śmieci? Chcecie truć ludzi ? Panie nie tylko na Mickieiwcza przeginaja. Robię zakupy na chełmińskiej mam małe dziecko Pani pracująca tam sprzedała mi kilka plasterków wędliny , to co zobaczyłam w domu szok zielona kiełbasa oczywiście poszłam i zrobiłam mała awanturę no jak można ? Wiecie jakie wytłumavzenie miała Pani sprzedająca, ? " ja tego nie wykładałam to koleżanka która była przedemna? Nie rozumiem systemu przecież to jest żywność? Jeżeli chodzi o mickieiwvza tam za każdym razem dostaje kwaśne parówki. Najlepiej kupuje się na lotnisku bynajmniej nie oszukują I nie wciskają na siłę

Frania
@Ola

Oli nie rozumiem twojej mentalności to dlaczego robisz tam zakupy naprawdę chore to jest

Nowa

Nigdy więcej zakupów w sieci GZELLA w Elblągu.Mało,że sprzedają rzeczy po terminie to jak się chce to zwrócić to problem z przyjęciem....PORAŻKA....TRAGEDIA....A później się dziwić,że ludzie chorują,jak mamy takie sklepy z taką obsługą to GRATULUJĘ

Ona
@Nowa

Nie wszystkie sklepy są takie same

Oka

Proszę Panstwa nie polecam bo bylam pracownikiem (usunięte przez administratora) kiła i mogiła.

XYZ

Ciekawe czy wszyscy wiedza, ze parowki sa moczone w wodze a pozniej znow sprzedawane jako swieze

Sprzedawca

spokojnie bez nacisku luzna rozmowa odpowiedzi na wzajemne pytania zacheta do podjęcia pracy

Magda

Grudziądz Mickieiwcza po zmianie personelu tragedia ! Panie wciskają na siłę co się da, nie koniecznie świeże! Stare plastry wędlin wyciągane z pod krajalnicy. Przecież widać to gołym okiem . Nie przyjemnie się tam kupuje

X

Gdzie i do kogo można zgłosić pewną pracownicę, która wstawia średnio co tydzień zdjęcia sprzed komputera firmowego na znany portal z podpisem „ciężka praca”, „selfie” w stroju pracowniczym oraz zdjęcia druku rozliczenia pojemników na którym znajduje się wyraźna pieczątka firmy? To już nie zakrawa o naruszenie poprzez udostępnianie dokumentów firmy? Posiadam screeny.

@X

To forum chyba nie jest odpowiednim miejscem do stawiania takich właśnie pytań. Z takimi problemami powinieneś udawać się bezpośrednio do swojego Przełożonego. Rozważałeś to w ogóle? Pamiętaj, że tutaj skupiamy się na nieco innych aspektach, ale skoro już zechciałeś zabrać głos, to może zdradzisz nam jakieś szczegóły o firmie Gzella jako pracodawcy? Kilka miesięcy temu Gzella połączyła się z Grupą Mięsną Sokołów, dzięki czemu obie firmy mogą korzystać ze wzajemnego know-how, doświadczenia i swojej wykwalifikowanej kadry. Jak oceniasz ten krok?

Ktoto
@X

Naprawdę interesujące ???????????? . Ja również mam pytanie, gdzie można zgłosić pracownicę która na znanym portalu wypisuje jakim to jest tetaz cudownym kierownikiem jaka to ona wspaniała, rozumiem gdybyś była prezsesm dużej znanej firmy.... Ale gzella ? Naprawdę czymś takim się chwalisz ? , ze jesteś paziem w firmie bez perspektyw ? Proszę Cię ????????????

Katarzyna

Panie na ul Mickieiwcza w Grudziądzu jedzą przy klientach wędlinę bez rękawiczek , po czym obsługują klienta fuj ostatni raz

Grudziafz

Nie polecam Gzella w Grudziądzu ul Mickieiwcza stare myte wedliny . Pozdrawiam

Kama
@Grudziafz

Nic się nie zmieniło widzę ????????????

cezar

Nie polecam sklepu w Elblągu na Al. Odrodzenia. Żona kupiła dziś 2 piersi z kurczaka, jedna ładna i świeżutka, druga sina i śmierdząca. Wychodzi na to, że trzeba wąchać przy nich i oglądać wszystko co się kupuje bo ufać to im raczej nie można. Od dzisiaj zaczynamy omijać sklepy Gzelli szerokim łukiem.

Mila

Co się dzieje w sklepie na rynku w Fordonie ciągle ktoś nowy a może by tak pomyśleć nad wymianą Tych dwóch pan które pracują od dawna bo chyba tam jest przyczyna

miecio

Szczecin, W sobotę 08.09.2018 , zakupiona wołowina 90 dkg, po obsmażeniu zostało 50dkg i do tego z żoną się nią struliśmy, musiała być wstrzyknięta jakąś syfną chemią, poprawiliśmy w poniedziałek schabowym też kupionym w sobotę i mało żeśmy sobie zębów nie połamali. A że na pompowane (wstrzykiwane) trafiliśmy w Gzelli po raz 3, to wymazujemy gumką ten sklep na drodze naszych zakupów.

Yhmnm
@miecio

Widocznie zona nie umie gotowac skoro schabem mozna zęby polamac

Przemo

Szczere gratulacje dla Pan z blonia , z wyjatkiem "kierowniczki" ktora siedzi za drzwiami i tylko slychac z dala jak siedzi na telefonie czy tez na papierosie wspolczuje tym dziewczyna co odwalaja robote , kolejka ogromna a jedna tylko obsluguje bo Pani "kierownik " przeciez musi pogadac juz przestalem tam robic zakupy bo ile mozna stac w kolejce gdzyz starsi ludzie wymyslaja a jedna sprzedawczyni na taka ilosc klientow to za malo

Noes

Witam.jak pracuje się na stanowisku koordynatora?jaki to przedział zarobków?

Julka

(usunięte przez administratora)nie polecam tam pracować, każą sprzedawać stare mięso i wędliny ,przychodzi kordynatorka i czepia się o wszystko żeby zabrać tylko premie i pieniądze za nadgodziny które wyrabia się mnóstwo, głodowa pensja i jeden wielki dosłownie kołchoz ,omijajcie Gzela z daleka !

@Julka

Pamiętaj, że nazywanie kogoś w ten sposób jest poważnym oskarżeniem. Jeżeli miałeś zastrzeżenia co do towaru, czy zgłaszałeś jego jakość kierownictwu? Jeśli według Ciebie premie są rzetelnie wypracowane, to z jakich powodów są "zabierane"?

@Julka

No i jak jest inwentaryzacja to czasem trzeba płacić bo jest cos zle i to nue małe sumy do placenia. A najgorszy to ten babsztyl od kontroligu. Jak ja nienawidze tej głupiej baby. Nie dosc ze sanepid chodzi to jeszcze ta węszy.

Zosia

Witam . Szanowni Państwo robie zakupy waszych delikatesach w Bydgoszczy i na ul.Nakielskiej i na błoniu panie sa przesympatyczne a wszczegolnosci na ul.Nakielskiej .Ale nie o tym chcialam pisac .Wyroby sa naprawdę bardzo dobre tylko mam jedno zastrzeżenie przestańcie w konicu z tymi puszkami!!! Przychodząc do sklepu mięsnego oczekuje świeżych wędlin A nie jakiś puszek !!!!! Powiem szczerze że naprawdę żal mi tych pań które muszą to polecać bo ile można!!! Puszki to można w marketach kupować A nie renomowanych delikatesach mięsnych takich jak Gzella czy nawet Sokołow .

@Zosia

Akcja Grilluj z Puszkami!!!

@Ania

Tylko te puszki ???????????????????? puszke na grilla. Zeszłym roku mieli ciekawsze asortymenty.

Zanetabilecka@wp.pl

Robię zakupy w Gzela w Koszalinie na ulicy Bałtyckiej i kupuję kindziuka cena prawie 50zł za kilogram,lubię jak jest cieniutko pokrojony ostatnio pani pokroiła mi za grubo i nie smakował mi więc wczoraj powiedziałam pani żeby pokraiła mi cieniej a pani powiedziała mi że nie pokroi bo boli ją ramię jak musi mocniej przyciskać więc wyszłam ze sklepu i poszłam do stokrotki gdzie pani bez łaski pokroiła mi cienko.A ten sklep będę omijać szerokim łukiem nie kupię tam już nic chociaż lubię ich wędliny

@Zanetabilecka@wp.pl

Może rzeczywiście jej te ramie bolało a Pani to zaraz musi o takie bzdety pisać iwielką afere z tego ribić ???????????????? weź kobieto... chyba nie masz innych problemów. Sama sobie pokrój w domu tak jak chcesz. W (usunięte przez administratora) sie poprzewracało??? ???????????????? Ciesz się, że masz co jeść bo inni z głodu umierają.

Baska

Niepolecam sklepu Gdańsk Osowa na ul.Balcerskiej, dziewczyny sa niemile (usunięte przez administratora)Mięso pieczone Też staro wyglada. Ktoś powinien dziewczyny nauczyc jak maja do klientów sie odzywac. A jeszcze jedno inne ceny sa na paragonach a inne na cenowkach. Niepolecam tego sklepu

Maja
@Baska

Co wiadomo w Osowie brakuje personelu. Pracują tam tylko dwie dziewczyny i jedna na 4 godzinki. Jak na taki duży sklep to zamolo ich. Powinno tam być 6 osób. Osobiście robię tam zakupy od 3 lat i nie trafiłam na nic starego.

Kuchareczka20

Dla czego nikt z biura nie zainteresuje się faktem że na stanowisku wędlin które znajduje się w Galeri Tesko w Inowrocławiu co chwilę zmieniają się pracownice.Czy oni tego nie widzą czy nie chcą widzieć.Wiem że koordynatorka jest p.Basia.Moze coś z nią jest nie chalo

Mario

Od kiedy gzella się połączyła z sokołów to jest dno i 2metry mułu ktoś chyba wziął nieźle w łapę żeby kazać dziewczynom wciskać puszki i to pod groźba utraty premii. Widział ktoś ich skład psu bym tego nie dał, może szefostwo swoje dzieci tym syfem nakarmi co? Jeszcze jedna sprawa pracownice w Szczecinie masowo się zwalniają i to z tych bardzo dochodowych stoisk gdzie jest była zgrana ekipa przez głupotę szefostwa firmy. Tak samo było w farmerze jak wam utargi zapikuja w dół to może zmadrzejecie

Krzychu

Kupiłem smalec. Drogi 24 zł za kilogram. Fuj jaki nie dobry. Tak jak wyroby Gzella tak terz sokołów są wyrobami ochydnymi. Polecam Henryk Kania. Pozdrawiam

MALENKA
@Krzychu

Ciekawe gdzie kupiłeś ten smalec. Bo Gzella nie ma smalcu w tej cenie!! Kłania sie słownik ortograficzny.

Zostaw merytoryczną opinię o ”SOKOŁÓW – NET” Sp. z o.o. - Osie

• Jak się pracuje w ”SOKOŁÓW – NET” Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ”SOKOŁÓW – NET” Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ”SOKOŁÓW – NET” Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 2 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ”SOKOŁÓW – NET” Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ”SOKOŁÓW – NET” Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

”SOKOŁÓW – NET” Sp. z o.o.