Opinie o M&R Martika Marta Jaje w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie M&R Martika Marta Jaje, oraz Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w M&R Martika Marta Jaje na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o M&R Martika Marta Jaje w Kraków

RUDI

@RUDI

Dziękujemy za opinię. Trudno mówić o dużych wymaganiach na stoisku 10m2 i 10 rodzajów wędlin. Jak się komuś pracować nie chce to opowiada takie rzeczy. Nie dziwi mnie, ze nie dostawała Pani premii, jak nie wykonywała Pani swoich obowiązków. Pozdrawiamy

stały klient

Byłem mozna powiedzieć stałym klientem ,lecz ostatnio wędliny w Martice sie popsuly są nieswieze nie kupowałem tylko ja lecz tez moi znajomi teraz odradzam wszystkim te wędliny ,niech Pani która prowadzi to stoisko zastanowi sie czy dała by taka wędline swojej rodzinie ,jesteśmy ludźmi a nie swiniami żebyśmy jedli takie wędliny za taka cenę taki syf .Nie Polecam.

@stały klient

Dziękujemy za opinię. Bardzo nam przykro, ze tak Pani pisze. Nie ma możliwości aby wędliny były nieświeże bo dostawa towaru jest co drugi dzień. Jeśli tak było, to na stoisku jest widoczny telefon do właściciela i powinna to Pani zgłosić. Takiego zgłoszenia nie odnotowaliśmy. Pozdrawiamy,

klient

@klient

Dziękujemy za opinie. Jeśli była taka sytuacja to powinna to Pani przynieść na stoisko. Takiego zgłoszenia nie dostaliśmy. Zapraszamy ponownie. Wędliny pyszne, wysokiej jakości, świeże. Dostawa co drugi dzień. Pozdrawiamy

Wiola.

RUDI - 2013-03-08 19:51:17 Nie polecam pracy w Martice zastanowcie sie 1000 razy zanim zaczniecie prace u tej Pani ,wymagania duże ,obiecanki o premi tylko słownie a potem premi nie ma bo zawsze cos wymysli .Zgadzam się ja pracowałam w Martice mąż mnie ostrzegał lecz ja chciałam spróbowac i wyszło na to że miał rację ,na poczatku wszystko ok , potem nic nie pasowało premia wtedy jak sobie wywalczysz , a jak odchodzisz to pilnują jakbym miała wynieśc stoisko ,odchodziłam i pracowałam cały styczeń zażartowałam sobie czy dostanę premię za styczeń bo pracowałam cały miesiąc szefowa powiedziała mi że tak i tu cytuję ,, nie będę świnią premię dostaniesz "premii do tej pory nie ma więc jak można to sobie wytłumaczyc .Moja najkrótsza praca i cieszę się ze odeszłam .

@Wiola.

Dziękujemy za opinię. Dziwi mnie stwierdzenie "wymagania duże". Co może być trudnego w pracy na stoisku 10m2 z 10 rodzajami wędlin?. Premie dostaje się od wykonanego planu i obowiązków. Zawsze są wypłacane, jeśli spełnione są warunki. Ale jeśli ktoś pisze, ze na stoisku 10m2 i 10 rodzajów wędlin są duże wymagania i był urobiony to pozostawiam to bez komentarzy. Pracownikom, którym się chce pracować i wykonują podstawowe obowiązki dobrze pracują w tej firmie od początku i nie narzekają. Pozdrawiamy

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma M&R Martika Marta Jaje poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Mechanik utrzymania ruchu
Konsulat Generalny USA
(1 opinia)
Aplikuj na wiele ofert
Klientka.

klient - 2013-03-18 20:57:02 W dniu dzisiejszym 18 marca 2013 kupiłem wędlinę musiałem wyrzucic ją do kosza bo był w niej włos.Pierwszy i ostatni raz tam kupowałem .Przyznaje racje wędliny są nie świeże .Nie polecam .

@Klientka.

Bardzo dziękujemy za opinię. Dostawa wędlin odbywa się co drugi dzień, po to aby produkty były świeże. Nie ma takiej możliwości, żeby produkty były nieświeże. Od 15 lat działamy w tym miejscu i mamy grono stałych, zakochanych w produktach klientów. Zapraszamy ponownie. Pozdrawiamy

stała klientka

Polecam. wysoka jakość wędlin. Natomiast co do obsługi mam wiele zastrzeżeń.Panie wiecznie niezadowolone. Ostatnio Pani miała wielki problem aby przepakować mi towar. Obsługa kiepska.

@stała klientka

Bardzo dziękujemy za opinię. Dołożymy wszelkich starań aby poprawić jakość obsługi. Pozdrawiamy

monika

Zgadzam się wędliny dobre, zwłaszcza kiełbasa wiejska. Obsługa przeciętna. W zeszłym roku na tej wyspie pracowała super pani, chyba Kinga albo wiola, aż miło było przychodzić po zakupy.

@monika

Bardzo dziękujemy za opinię. Dołożymy wszelkich starań, aby obsługa na stoisku była jak na najwyższym poziomie. Pozdrawiamy

stała klientka

Zgadzam się z opinią co do obsługi. Zwłaszcza pani "solar" która jest bezczelna. Ja w sprawie tej pani dzwoniłam do właściciela ale jak widać nie ma to dla niego znaczenia jak są traktowani klienci, bo ta pani dalej tam pracuje. Ja staram się robić tam zakupy jak nie ma tej pani. Wędliny dobre, choć na początku działalności były lepsze.

@stała klientka

Dziękujemy za opinie. Każda jest dla nas ważna bo to nas motywuje do jeszcze lepszego działania. Właścicielowi stoiska najbardziej zależy na jakości produktów i obsłudze. Po każdej negatywnej informacji z pracownikami przeprowadzane są rozmowy w celu podniesienia jakości obsługi. Zapraszamy.

Stała klientka

Zgadzam sie z panią obsługa teraz kiepska a tamata pani to pani Wiola ,spokojna i uprzejma do klienta.

@Stała klientka

Dziękujemy za opnie. Przyjrzymy się obecnej obsłudze i zrobimy wszystko aby obsługa w sklepie spełniła Pani oczekiwania. Pozdrawiamy

Maja

Przeglądam właśnie oferty pracy w Martika. Powiedz, czy dobrze traktują tam pracownika?

@Maja

Tak. Bardzo dobrze. Pozdrawiamy

Aleksandra z Warszawy
Klient

Wczoraj otrzymałam przesyłkę z wędlinami. Była bardzo solidnie zapakowana w opakowanie termoizolacyjne. Zamawiałam w firmie Martika pierwszy raz i jestem pod wrażeniem profesjonalnej obsługi oraz bardzo przyjemnego i rzeczowego kontaktu. Wędliny są bardzo smaczne, bez ulepszaczy, nadmiaru przypraw. Każda wędlina ma swój smak, jest soczysta i jednocześnie krucha. Będę regularnie zamawiała dla siebie i mojej rodziny. Poleciłam firmę znajomym i polecam wszystkim, którzy chcą smacznie i zdrowo jeść.

@Aleksandra z Warszawy

Pani Olu, bardzo dziękujemy. Cieszymy się, ze spełniliśmy Pani oczekiwania. Zapraszamy ponownie. Pozdrawiam, Marta

Dawid

czego wymagają od sprzedawcy?

majka

Ja bardzo chciałam pracować w tej firmie ale nie zostalam przyjęta. Moja kuzynka tam pracowała 3 lata i była bardzo ZADOWOLONA, Zrezygnowała ze względu na odległość, dojeżdżają 50 km. Śmieszy mnie jeśli ktoś pisze duże wymagania....Rzeczywiście na stoisku 10 m2 i 10 rodzajów wędlin można się zarobić. Jeśli się komuś nie chce robić to mu zawsze będzie zle.

Zostaw merytoryczną opinię o M&R Martika Marta Jaje - Kraków

M&R Martika Marta Jaje
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Osiedle Leśna Polana 17A
    32-080 Kraków
  • NIP: 8171927417 REGON: 356893686

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

M&R Martika Marta Jaje