Opinie o Bt Sp. z o.o. Bruno Tassi Północ sp.k. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników na temat pracodawcy Bt Sp. z o.o. Bruno Tassi Północ sp.k., oraz Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Bt Sp. z o.o. Bruno Tassi Północ sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bt Sp. z o.o. Bruno Tassi Północ sp.k. w Gdańsk

Tomek

Dużo bzdur i nieprawdy. Wypłaty na czas, a płaci się za pracę a nie za chęci do pracy. Jeśli odeszli pracownicy do innych firm to ich sprawa. Często jednak Ci którzy odeszli mają swoje pod tzw paznokciami. Odchodzi magazynier (usunięte przez administratora), kierowca który był pół roku na l4-powodzenia. Jest tak jak w każdej firmie raz lepiej raz gorzej.

Bożena
@Tomek

@Tomek, jestem ciekawa tych wypłat w gdańskim BT. Zdradzisz, ile?

@Bożena

Wynagrodzenia płacone na czas, wszystko legalnie. Co do kwot to każdy pracownik ma indywidualnie ustalane wynagrodzenie. Płace od 2800 netto wzwyż.

Były pracownik Nowy wpis
@Bożena

10 lat temu było 2700 netto. Widzę dostaliście podwyżkę. Lol

Artur Nowy wpis
@Tomek

Skoro płace w firmie Bt Bruno Tassi Północ zaczynają się rzekomo od kwoty 2800 netto wzwyż, to chcę dowiedzieć się również, czy poza pensją podstawową pracodawca ten oferuje jeszcze ewentualne dodatki do pensji podstawowej? Dodatki często sprawiają, że pracownika pensja staje się nagle o wiele bardziej atrakcyjna stąd też moje właśnie pytanie o tę kwestię.

Bożena Nowy wpis

Cześć, czy obecnie można kandydować do Bt Sp. z o.o. Bruno Tassi Północ na jakieś wolne stanowisko pracy? Napiszcie mi proszę jak przebiega rekrutacja oraz czy warto udać się bezpośrednio do firmy i podpytać czy może wysłać CV lub czekać na wspomnianą rekrutację. Z góry dziękuję za informacje.

Marynka Nowy wpis
Kandydat

A kiedy wypłata? Jak się zatrudnię zależy mi,żeby na początku miesiąca płacili.

Monika

@kask z jakiego powodu zlikwidowali?

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Bt Sp. z o.o. Bruno Tassi Północ sp.k. prowadziła rekrutację na stanowisko Dyrektor Produkcji. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

kask

pracowałwm łódz ale zlikwidowali super praca

Miałem przyjemność pracować w tej firmie i pewnie dalej bym pracował gdyby nie zmiana podejścia do pracownika. Myślę że niektórym Panom z zarządu i kadry wyższego szczebla należą się szkolenia z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, bo gdzieś się chyba pogubili. Fakt płacili na czas (nie wiem jak jest teraz). Mogli by trochę motywacyjnie podejść, ale z tego co czytam to chyba nic nie nauczyli się. Nie ważne żeby nagrodzić i zmotywować, ale ile "uciąć" żeby było więcej dla kadry. Warunki jakie były to były, ale dało radę się przyzwyczaić. Pozdrawiam tych co zostali i dalej "pchają ten (usunięte przez administratora)

Kowalski

Jak tam w Bruno Tassi? Dalej dostają towar na przedpłatę? Z tego co pracownicy mówią to zostali nieźle ograbieni bo pandemia a jakoś konkurencja nie obcina

Ania

@tomek czyli są nowe miejsca skoro ktoś odszedł ?

firmowy

(usunięte przez administratora)wciska stary towar ma problemy z dokonaniem korekt ZA ZEPSUTY TOWAR a po tygodniu od terminu płatności straszy od razu sądem. (usunięte przez administratora)

CR7

Na początku ???? gdy odchodziłem już nie było tak kolorowo ???? A traktowanie ludzi przez dyrekcję wolą o pomstę do nieba ????????????

Bartek

To co jest napisane to prawda nieważne jest to że się starasz i ogarniesz. Motto firmy to jest jak jest byle nie byłoby gorzej. Ci co robią dobrą robotę sa niedoceniani i faktycznie uciekają do konkurencji. Zostają staży koledzy i znajomi. Wydaję mi się że poprostu sami nie mają pojęcia jak to ugryźć. Spotkania typu kto nasrał i rozmazał nie przynoszą żadnego skutku co do problemów polityki w tej firmie. Ale jak ktoś ma dużo wolnego czasu i chce pracować dużo godzin jako kierowca ,co nie przekłada się na pieniądze to spoko.

Eryk

Może ktoś podpowie kilka wskazówek o atmosferze i zarobkach w firmie? Warto składać cv?

Kowalski
@Eryk

Nie warto, (usunięte przez administratora) atmosfera jest na zasadzie musisz to twoj obowiazek a kasy wiekszej nie dostaniesz. Ogólnie masa ludzi się zwolniła bo teraz mają problemy finanosowe jest nagonka. Zwalniają się nawet ludzie ktorzy pracowali ileś lat ale widzą co się dzieje i uciekają.

A jak obecnie wygląda praca i warunki zatrudnienia w Bt Sp. z o.o. Bruno Tassi Północ sp.k.? Możecie powiedzieć coś więcej o tym pracodawcy?

Coraz większa liczba przedsiębiorstw zdaje sobie sprawę, jak duże dla pracowników może być znaczenie benefitów pozapłacowych. Czy Bt Sp. z o.o. Bruno Tassi Północ sp.k. jest takim przedsiębiorstwem?

Cwan
@Administrator

Jakie benefity. W tej firmie dobrze mają cwaniaki i opierdalacze a ci co zasuwają to nic z tego nie mają. Jednym zdaniem dobrzy pracownicy robią na leni.

Cwan

Co do zarządzania to racja ale nie tylko w Gdańsku bo w innych oddziałach jest podobnie nie ważne jest dobro firmy tylko układy. Wazeliniarstwo i patrzenie aby inny zrobił a ja się poobijam cały dzień i zostanę na nadgodziny bo jest tyle pracy ( a mogłem przecież zrobić to wszystko szybciej i pomóc innym ale po co ). Itak na mnie robią inni ja tylko biorę legalnie pensję a premia pod stołem bo mam komornika.!!!

nowy

moim zdaniem nie jest to idealny pracodawca, ale takich nie ma:) pieniądze są na czas, szefostwo w miarę dobrze traktuje pracowników. wiadomo swoje trzeba zrobić!!! Problemem jest praca nocna ale taka branża.

firma nie jest zła ale osoby które podobno żądza na oddziale w gdańsku to totalne [usunięte przez moderatora] i bezmózgowie które porwadzi do zadowolenia konkórencjii , a pracowników do szukania pracy i patrzenia jak wali sie to co budowali przez lata

Zostaw merytoryczną opinię o Bt Sp. z o.o. Bruno Tassi Północ sp.k. - Gdańsk

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Bt Sp. z o.o. Bruno Tassi Północ sp.k.