Bruno Tassi Północ Sp. z o.o.

Gdańsk

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 2 ocen.

Opinie o Bruno Tassi Północ Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bruno Tassi Północ Sp. z o.o.

Cwan

Co do zarządzania to racja ale nie tylko w Gdańsku bo w innych oddziałach jest podobnie nie ważne jest dobro firmy tylko układy. Wazeliniarstwo i patrzenie aby inny zrobił a ja się poobijam cały dzień i zostanę na nadgodziny bo jest tyle pracy ( a mogłem przecież zrobić to wszystko szybciej i pomóc innym ale po co ). Itak na mnie robią inni ja tylko biorę legalnie pensję a premia pod stołem bo mam komornika.!!!

nowy

moim zdaniem nie jest to idealny pracodawca, ale takich nie ma:) pieniądze są na czas, szefostwo w miarę dobrze traktuje pracowników. wiadomo swoje trzeba zrobić!!! Problemem jest praca nocna ale taka branża.

anonim

firma nie jest zła ale osoby które podobno żądza na oddziale w gdańsku to totalne [usunięte przez moderatora] i bezmózgowie które porwadzi do zadowolenia konkórencjii , a pracowników do szukania pracy i patrzenia jak wali sie to co budowali przez lata

Zostaw opinię o Bruno Tassi Północ Sp. z o.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bruno Tassi Północ Sp. z o.o.