Opinie o Confis w Siedlec

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Confis. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Confis o rekrutacji.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Confis w Siedlec

New

Dzisiaj na 10:00 miałam wstawić się na pierwszy dzień do pracy, ale po tym co się tutaj naczytałam wykonałam telefon do rejonowej i odmówiłam współpracy z tą firmą. Moja intuicja mówi mi że dobrze zrobiłam..

New

Na rozmowie powiedziano mi o kwocie 2100 na ręke po okresie próbnym, ale z tego co tu czytam to wyciągam inne wnioski.

nomi
@New

Jak masz inną ofertę uciekaj nie żartuje.

milena

tak 1500 masz gwarantowane jest jeszcze dodatek za wyrobienie planu sprzedaży,ale z tym to różnie bywa mo możesz dostać od 300 do 100zł,a możesz też nie dostać nic są to kwoty netto

New

Chociaż z 1500 zarobie pracyjąc na cały etat?

Sprzedawca

Brakowalo sprzedawczyn wiec prace dostalam

Staz pracy i doswiadczenie w sklepie miesnym

logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
milena

Zarobki są nędzne,a w niedzielę pracują stoiska w marketach

New

Jakie są obecne zarobki w tej firmie i czy wszystkie sklepy pracują w niedziele?

milena

pakiet socjalny?Ze niby na święta dali pare groszy,a teraz z grudniowej wypłaty zabrali.Jak zresztą co roku w grudniu najwięcej się narobimy,najwięcej towaru przeważymy a wypłaty najmniejsze,bo trzeba zabrać to co się pare dni temu dało na święta.A może myślisz o pożyczkach z funduszu mieszkaniowego,które są oprocentowane,śmiechu warte ten cały pakiet socjalny.

@milena

To my raczej w innych firmach pracujemy,Ja nic nie wiem o rozbudowanym pakiecie socjalnym.Chyba,że jest dla tych co tak się bardzo napracują (muszą jęzdzić po sklepach)

Nie odeszłam , bo odpowiada mi praca .Odeszli i odejdą ci , którym się nie podoba

xxxx

dlaczego ty nie odeszlas skoro gdzie indziej jest tak super?????

Nie zgodzę się z Tobą.Dużo pracowników już odeszło i są mega zadowoleni,że tu nie pracują.

A to dlaczego ktoś kto pracuje miesiąc ma na umowie ponad 2 tys a pracownik który pracuję ponad rok czasu ma 200 zł. Mniej na umowie to jest fair?! Co to w ogóle ma być! Śmiech na sali albo wszyscy równo dostają albo nie wiem co to za wyróżnienie pracowników

tylko tu jeczycie jak wam warunki nie odpowiaja to odejdzcie przeciez gdzie indziej jest lepiej

poti
@pracownik

I tak zrobię

PRAŁAT

współczuje podejścia gdzie indziej też może być źle LEPIEJ TEŻ MOŻE BYĆ I NA PEWNO JEST

CHORA

Kiedy firma w końcu da nam coś na święta bo te jałomóżne to z socjalnego nie od firmy masakra i wstyd Panie Zyguła takie Firmie robimy utargi a w zamian takie traktowanie.

XxXxX

Witam. tak wszystkie narzekają na pracę u zyguły . jak Wam coś się nie podoba to zmieńcie pracę , nikt tam Was nie trzyma siłą .. wszędzie w markecie zarobisz tą najniższą tylko więcej się nachapiesz np w takiej biedornce czy jakim kolwiek markecie.. a po za tym wszędzie trzeba szarpać za siedzenie i piecie kawki przez 8 godzin nikt Ci nie zapłaci no chyba,że zostaniesz sekretarką itp .... powodzenia !!! Zawsze kierownik czy koordynator będzie miał coś do powiedzenia ale trzeba to uczynić i przyjąć do świadomości ,, bo on dostaje zjebkę od szefa , kierownik od koordynatora a zwykły sprzedawca od kierownika i tak ten łańcuszek się rozkręca. pozdrawiam

melisa
@XxXxX

Co ty babo piszesz za gupoty za najniższą ale jakie mają socjalne przez takie osoby jak ty to tylko masakra. A tobie jak się podoba za najniższą to resztę cheętnie wezmę. Wiecie że moòzg się kurczy po 20 roku żżycia.

@XxXxX

Uwierz na pracę nie narzekam,chociaż nie jest łatwa i przyjemna.Zdaję sobie też sprawę,że nikt tu na siłę nie trzyma.Niewiem jak w markecie zarabiają i nie mam pojecia czy więcej się nachapią czy też nie.Ale u mnie w sklepie kawki się nie pije i nie siedzi ,tylko zasuwa.Tak zgadzam się z Tobą,że kierownik czy koordynator zawsze będzie miał coś do powiedzenia,ale czy zjebke jak określiłaś dostają od szefa to mam duże wątpliwości.Myślę,że p.Łukasz jest facetem reprezentującym wysoki poziom i takich metod nie stosuje. A tak na marginesie uwierz,jakby wszyscy odeszli co narzekają to kiepsko to widzę...

na

Ryba psuje się od głowy

Zygulek

Pozdrawiam serdecznie Panie z Żagań 1 i 3 pełen profesjonalizm z tego co czytamy źle się dzieje w firmie a Panie z jednego jak i z drugiego sklepu uśmiech na twarzy i klient nasz Pan.

barbaba

A inne koordynatorki to co też mają wiecznie mało. Wszystko jest żle i bleble

Zygulek

Jestem starym pracownikiem w życiu nie widziałam takich rzeczy pani L. P i S.P robią z gęby (usunięte przez administratora) zwalniają stara doświadczona kadrę zatrudniają nowe bez doświadczenia dają pod odpowiedzialność sklepy a pozniej sie czepiają. Zagan Zielona gora Nowa sol i reszta sklepów pani L.P jezdzi po każdym sklepie imkazdemu klepie jeden tekst JESTESCIE DO NICZEGO NAJGORSZY SKLEP JAKI MIAŁAM OBNIZACIE MI PROCENTY ITD a w rzeczywistości wszystkie sklepy sa na jednym poziomie po co takie gadanie przecież nie wyrwiemy pieniędzy klientowi z portfela zeby zadowolić panią L I panią S.....masakracja jakas

lola

glupoty piszesz z ta najnizsza ,poniewaz najnizsza jest1750 brutto a ty podajesz1500plus 200 ale sumy netto , a to wielka roznica. Dziewczyny jak cos piszecie to to nie wprowadzajcie w blad innych

sprzedawca
@lola

różnica zobaczymy na wypłacie jak będziesz utargu miała do zrobienia hoho i jeszcze trochę i dostaniesz gołą pensje.No chyba że sobie rączek nie pobrudziłaś i nigdy utargu nie wyrabiałaś no to miałaś gołą pensje to teraz wyjdziesz na plus.

Zostaw merytoryczną opinię o Confis - Siedlec

• Jak się pracuje w Confis?

Zobacz opinie na temat firmy Confis tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Confis?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 2 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Confis?

Kandydaci do pracy w Confis napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Confis
2.1/5 Na podstawie 192 ocen.
  • łąkowa 15 A
    64-212 Siedlec