Opinie o Masarnia Mizerów Sp. z o.o. w Mizerów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Masarnia Mizerów Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Masarnia Mizerów Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Masarnia Mizerów Sp. z o.o. w Mizerów

Dave

Ogólnie nie polecam ,(usunięte przez administratora)

@Dave

Cześć widzę że usunięto twoją opinę czy możesz mi przekazać więcej informacji na temat tej firmy przygotowuję dokumenty do Prokuratury w związku z działalnością tej firmy (mój e-mali:microtech@poczta.onet.eu) Pozdrawiam Tomek

rob
@Tomek

cześć, ja złożyłem doniesienie na policje ale możesz się tylko domyślić co z tym zrobili ale jeśli jesteś były pracownikiem to może tobie pójdzie lepiej. Z takimi jak Pani Prezes R. trzeba się rozprawić skutecznie. Powodzenia bracie

Były Dostawca Nowy wpis
@rob

Witam, czy mógłby mi Pan pomóc w odnalezieniu właścicieli bądź ludzi zarządzającymi ? Jestem byłym dostawcą i potrzebuję odzyskać pieniądze od tej firmy. Z góry dziękuję

Wojtek Nowy wpis
@rob

Witam byłe Pracownikiem tej firmy napisz do mnie microtech@poczta.onet.eu .Pozdrawiam Wojtek

Były Dostawca Nowy wpis

Wita Państwa, dostarczałem mięso do tej firmy. Niestety Masarnia nie zapłaciła mi pieniędzy. Mam prośbę do Was abyście mi pomogli odnaleźć osoby odpowiedzialne, zarządzające lub właścicieli. Mój adres @: chicken.kebab.krakow@gmail.com Z góry Państwu Dziękuję i Pozdrawiam.

Wojtek Nowy wpis
@Były Dostawca

Witam proszę do mnie napisać to pomogę na tyle ile mogę ewentualnie pomogę gdzie się zwrócić Pani Anna R już się tak nie nazywa teraz to Anna D (zmieniła nazwisko) mój adres microtech@poczta.onet.eu

Znajomy

Przecież ta firma już nie istnieje od 01 lipca 2019r o czym wy tu jeszcze piszecie, o jakim zatrudnieniu?

@Znajomy

Witam a czy prawda że firma zwineła się w nocy i uciekła z miejsca prowaszenia dziełalności wyworząc pod osłoną nocy urządzeia i sprzęt......Macie namiary na Dariusza Siwca lub Panią Rutkowską zapewne jak znajdę jednego to i drugi będzie siedzieć obok niego....

Były Dostawca
@Tomek

Witam, czy udało się Panu odnaleźć Dariusza Siwiec i Panią Rutkowską? Bardzo proszę o pomoc w odnalezieniu tych Państwa. Z góry dziękuję.

Helmut

Największy problem jest z chęciami do pracy bo firma jest dobra!!!!

Xyz
@Helmut

Wcale nie jest dobra, zastanów się co piszesz, chyba tam pracowałas to powinnaś wiedzieć

Były pracownik.
@Helmut

Trzy Panie które zarządzały tą firmą zniknęły z dnia na dzień nie rozliczając się z pracownikami. Ludzie są bez wypłat i świadectw pracy. Panie założyły nową firmę PRACOWNIA WĘDLIN. Numer telefonu i adres znajdziesz w Internecie.

windyktor
@Były pracownik.

dziękuje kolego za informację, mam sądowy nakaz zapłaty i kilku innych kolegów też:)

rob

Proacownia Wędlin już nie istnieje

Były Dostawca
@Były pracownik.

Witam Państwa, byłem dostawcą do firmy Mizerów. Czy możecie mi Państwo pomóc w odnalezieniu właścicieli lub osób które zarządzały tą firmą ? Z góry bardzo dziękuję

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Masarnia Mizerów Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
alfa

Jeśli ktoś po przeczytaniu tych komentarzy jeszcze chce iść pracować do tej firmy to jeszcze raz go uświadamiam że nie warto!!!

@alfa

Cześć mam do ciebie pytanie Pracowałeś tam jeśli tak to od kiedy do kiedy czy wypłacili wszystkim pracownikom wynagrodzenie ? Za jakąkolwiek informację serdecznie dziękuję. Pozdrawiam Tomek

Iza

@Xyz a czeku uważasz że firma nie jest dobra? Pod jakim względem?

Rafal

Git

Hanna
@Rafal

@Rafał Twój komentarz niestety nic nie wnosi do wątku firmy.. Ciekawi mnie czy jesteś obecnym pracownikiem Masarni Mizerów? Może mógłbyś podzielić się z nami bardziej szczegółową opinią na temat warunków pracy i kwestii wynagrodzeń? Twój komentarz może pomóc osobą zainteresowanym podjęciem pracy w firmie.

Nie polecam tej firmy jako szukający pracy w formie kierowcy. Zapewniają człowieka że ma przyjść do pracy we wtorek a tu jak przychodzisz to jednak masz jeszcze czekać na pracę i tak dzwonisz aż w końcu nie odbierają od ciebie telefonu. Po jakimś czasie zaś jest od nich ogłoszenie i podejrzewam że z następnym kandydatem robią to samo bo ogłoszenie ich już jest około 3 miesięcy. Żenada firma

kierowca

Najwyraźniej się nie nadajesz chłopie ... zobaczyli, odezwałeś się i klapa na całego ...

nabijacz
@kierowca

chyba nie potrafisz czytać ze zrozumieniem i jeszcze pewnie jesteś ich kierowcą hehe

jarek

a jak z wypłatami, płaca na czas (usunięte przez administratora)

@jarek

Widzę, że zastanawiasz się nad pracą dla tej firmy. Może warto skierować swoje zapytanie bezpośrednio. Być może wypłaty w tej firmie są uzależnione od doświadczenia pracownika. Czy posiadasz doświadczenie w tej branży lub na stanowisku, na które zamierzasz aplikować?

Remek

Podpowiedzcie jaką macie atmosferę w firmie? Warto starać się o pracę?

ULIK

Może dowiem się jaką macie atmosferę w pracy? Czy warto szukać tu swojego miejsca?

Zostaw merytoryczną opinię o Masarnia Mizerów Sp. z o.o. - Mizerów

Masarnia Mizerów Sp. z o.o.