Przedsiębiorstwo Handlowe Batista

Nisko

Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowe Batista

dziedziczka

Oj Maćku, Maćku ... Twój nick "błotek" idealnie opisuje Ciebie i Twoje wypociny, czytając to jestem w szoku i muszę przyznać że masz chłopie fantazję. Zawsze byłeś mocny w gębie, potrafiłeś świetnie knuć , kręcić i obrzucać wszystkich dookoła siebie błotem . Weź się chłopie ogarnij , popracuj trochę nad sobą , przemyśl swoje postępowanie i zmień się bo kiedyś będziesz płakał rzewnymi łzami , tak jak płakałeś na imprezie firmowej ...

Ludmiła

Byłam na zakupach w tej hurtowni był taki jeden copodciągał gluty z nosa i połykał drapiąc się po jajkach, Czy to ten facet to szef czy kierownik

hunterss

Przestrzegam wszystkich z okolic NISKA. STALOWEJ WOLI. FIRMA SYF [usunięte przez moderatora] KAWAŁ WAŁA BRAK KULTURY. [usunięte przez moderatora] PIP IM BY NASŁAĆ I SANEPID

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Handlowe Batista - Nisko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Handlowe Batista