Opinie o ANIMEX w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy ANIMEX. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ANIMEX o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ANIMEX w Warszawa

Topo

W tej firmie nie istnieje miejsce warte zainteresowania. (usunięte przez administratora) brud, smród, gryzonie ale.... to da się wytrzymać, gorzej z ludźmi, zarządzający tą firmą, produkcją, wydziałami to zlepek idiotów, cwaniaczków zebranych z miejscowości gdzie jeszcze do niedawna nie było elektryczności i bieżącej wody, utuczone świnie

SUR

Pracowałem przez miesiąc w dziale utrzymania ruchu. Rozmowa przebiegła profesjonalnie więc nastawiłem się na profesjonalnej podejście do pracownika podczas wykonywania zawodu. Pierwszy dzień pracy, brak ubioru BHP, narzędzi czy wsparcia przełożonego to wszystko nie wróżyło nic dobrego. Magazyn i magazynierzy to temat negatywny, nic nie ma i nikt nie wie czy jest na regale, zamówienie elementu to temat dostawy za miesiąc więc dramat . Wynagrodzenie 4800 brutto jak na te czasu i to nawet bez kierunku, bardzo mało ale chciałem spróbować i pożałowałem. Inni pracownicy działu technicznego to bardzo fałszywe osoby a pracownicy produkcyjni bardzo ograniczeni.

Kosior Nowy wpis

Korporacja przez duże K a @Animex Opole gdzie tylko jesteś ogniwem czyjegoś sukcesu w szczególności kadra kierownicza większość to dzbany pławiące się glisty w samo zachwytach nie liczni Mistrzowie to ludzcy doceniający pracownika fizycznego chcącego wspierać przełożonego. Nie polecam pracy rozumiem każdy chce pracować ale szanujmy swoje zdrowie i pracujmy w normalnych warunkach.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w ANIMEX?

Czy pracownicy ANIMEX mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Co roku, odbywają się spotkania integracyjne całego zakładu. Firma zapewnia poczęstunek żywieniowy jak i napoje.

Integracja Nowy wpis

Jedyną integracja jest Wigilia w czasie prywatnym,bo firma nie jest w stanie zrobić normalnego spotkania w godzinach pracy. Żenada

Czy nowo zatrudnione osoby w ANIMEX otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Nowosc Nowy wpis

Ha,a ta co ludzi straszy? To dopiero persona. Chyba HR powinny się zainteresować w jaki sposób ludzie się traktowani. Nie polecam nikomu tego miejsca,a Wawe omijajcie szerokim łukiem

ANIMEX prowadziła rekrutację na stanowisko Praca od zaraz Праця. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
SUR

Już nie pracuje, zmienił zakład... Czy fałszywy, wymagający na pewno ale taka rola kierownika. Wiadomo, że lepiej siedzieć na telefonie i nic nie robić.

Topo

Mila

Czy warto zatrudnić się jako pracownik szatni ?

kandydat

czy warto się starać o pracę na magazynie? jak to u was wygląda?

Gwiazdek

Spoko (usunięte przez administratora)ale ludzie dziwni.

Bożena
@Gwiazdek

Ok, moja ciekawość mnie niszczy. Co tu jest spoko? Tam padło jakieś brzydkie słowo czy o co chodzi? Bo jak to coś normalnego to napiszesz to inaczej?

Gwizdek
@Bożena

Mój zespół spoko ale jak musiałem współpracować z osobami z produkcji to koszmar, brak wychowania i wieczne problemy. Jednym słowem każdy chce tam być ważniejszy. Oczywiście są normalne osoby na produkcji ale bardzo mało i to zazwyczaj Ukraińcy... Polak Polakowi...

Bożena
@Gwizdek

a tego to się nie spodziewałam, że tak swój do swojego by mógł... z czego to wynika? czyli Ukr jest coraz więcej? pozostałym to nie przeszkadza? pytam, bo to różnie bywa z tego kiedyś widziałam. od ego roku jak tu warunki finansowe się prezentują?

RomeoĆpun

Nadal nacpany, chudy Tomasz ważący się pognita Audi z aspiracjami na Brygadziste magazynu z Tyrowa lata paleciakiem po zielsku i fecie? A firma ma to gdzieś, ale jak się coś stanie to nie wiedzieli hah

Whitepoer
@RomeoĆpun

Ach ten Tomasz nigdy się nie zmieni????

Aleksander
@Whitepoer

Ale to jakiś szary pracownik, czy ktoś ważniejszy w firmie?

Pracuje od paru miesięcy, ludzie w "załodze" ok. Ale dzisiaj doznałem takiego chamstwa jak nigdy. Jakiś "majster" czy jak oni się tam sami nazywają. Podczas służbowej rozmowy (nie jesteśmy i nie będziemy "na ty" kolegami. Wyskoczył agresywnie jak po środka psychoaktywnych, bardzo nieadekwatnie jako człowiek a tym bardziej pracownik na stanowisku kierowniczym. Po zwróceniu mu uwagi w sposób kulturalny on cały czas powtarzał "nie gadam z tobą". Człowiek odklejony i to kieruje ludźmi, współczuję ludziom na produkcji.

Kugut

Nie dziwi mnie Twój wpis, takie zachowania to standard również w SUR. Zatrudniają wysoce wyspecjalizowanych mistrzów i kierowników którzy zamawiają części do maszyn które dogorywają swojego żywota od dawna w magazynie wynalazków czyli od nie pracują na produkcji.

Kadawianin
@Kugut

Jaki kurde Sur,przecież połowa załogi już się zwolniła lub jest na wypowiedzeniu.Jeszcze trochę i Sur przestanie istnieć, smutne choć prawdziwe

Agnieszka
@Kadawianin

Ale czemu ma przestać istnieć? Chodzi o ten przestarzały sprzęt czy o atmosfere?

Lebek.
@Agnieszka

Kutno ruszyło dlatego Opole nie ma racji bytu

Alicja
@Lebek.

To konkurują ze sobą czy jak?

przyszły emeryt
@Kugut

Dajcie spokój SURowi. to tylko dzięki pomysłowości ten zakład chodzi. Lepiej zapytać Pawła J czemu ciągle stare lumpy każe naprawiać i nie zainwestuje w nic nowego

Jak wygląda ścieżka kariery w ANIMEX? Czy trudno jest zdobyć awans?

Magik

Wszystko zależy, od tego na, jakim dziale chcesz pracować czy szybko się uczysz i masz, chęci do nauki bo jeżeli tak to 90% brygadzistów z, miejsca przebijasz Większość kadry nie rozumie że obsługa telefonu to nie jest ich główne zadanie ale o tym mało który brygadzista wie

Białymurzyn

Jedyna ścieżka w tym zakładzie to posypana przed zmianą żeby dać radę ????

Elżbieta
@Białymurzyn

Czemu tak uważasz? Możesz rozwinąć?

Mario

Prezes hodzi po hali klepie po plecach że jest dobrze a brygadzistka ma pretensje

Marysia

Nadal macie zabieraną premię za zwolnienie lekarskie i przychodzicie chorzy do pracy, czy już można odchorować w domu?

Utrzymanie ruchu

Spoczywaj w spokoju Władek

Kurczak

Animex ładnie wygląda na okładce, lecz w rzeczywistości tak ładnie nie jest. Pracodawca nie interesuje się pracownikami, ani ich opinią. Zasady BHP są bardzo elastyczne, zależnie co pracodawcy odpowiada. Ochrona środowiska, czy oszczędności również istnieją tylko wtedy, gdy można pracownikom potrącić za to parę groszy z wypłaty. Zakład stoi w miejscu, nie rozwija się, brakuje jakiegoś planu, brakuje wiedzy. Dla firm zewnętrznych ten zakład jest jak kura znosząca złote jajka, podczas gdy podwyżki jakie dostają pracownicy są rzędu 100-200 zł co rok/co dwa lata. Starzy pracownicy zarabiają tyle samo co młodzi, a nawet mniej. Brakuje zwykłych pracowników, za to kierowników jest coraz to więcej.

Masturbator
@Kurczak

Trudno,na twoje miejsce jest 100 za bramą,wystarczy spojrzec na dział techniczny w szczególności na elektryków gdzie zmieniło się w skali 2-3 lat 70 % obsady.Nie podobało się to poszli bądź zostali zwolnieni. Nie ma ludzi niezastapionych.

Realista
@Kurczak

ładnie wygląda???? Jakie zioło palisz kolego?

Kaczor
@Kurczak

Zgodzę się z Tobą ładują ludzi w (usunięte przez administratora) nie szanują co tydzień przynajmniej jeden lub dwa dni bez uboju zmuszają ludzi do wybierania własnego zapracowanego urlopu lub nadgodzin dziwię się że ludzie jeszcze tutaj się nie zbuntowali może Inspekcja pracy powinna się tym zainteresować

Bella
@Kaczor

12 lat już pracuję na uboju i sięgając 3-4 lata wstecz nie pamiętam takich sytuacji żeby zakład pracy który zatrudnił mnie na pełny etat zmusza mnie do wybierania własnego urlopu jakim prawem ja chcę pracować a urlop "wypoczynkowy" chcę wybrać w dogodnym dla mnie okresie

Wit
@Kaczor

Zgodnie z art. 81 Kodeksu pracy pracownikowi przysługuje wynagrodzenie postojowe w sytuacji, gdy: przeszkoda w wykonywaniu pracy nastąpiła z przyczyn leżących po stronie pracodawcy (najczęściej są to przejściowe przerwy w pracy spowodowane zaburzeniami natury technicznej lub organizacyjnej), pracownik powinien być gotowy do wykonywania pracy, przestój nie jest zawiniony przez pracownika. Co ważne, prawo do takiego wynagrodzenia co do zasady będzie przysługiwało, gdy wszystkie te warunki zostaną spełnione jednocześnie.

Anty Wit
@Wit

Artykuł 81 kodeksu pracy przewiduje dwa wyjątki od zasady, że wynagrodzenie przysługuje tylko za czas wykonywania pracy. Pierwszy to przypadek, gdy pracownik jest gotów do wykonywania pracy, lecz z przyczyn dotyczących pracodawcy nie może jej świadczyć. Drugi to przestój. Jeśli Animex jest zarządzany przez takich fachowców jak Ty to wcale nie dziwi mnie traktowanie pracowników. Ponadto prawo do urlopu wypoczynkowego przysługuje pracownikowi na zasadzie ustalonego grafiku lub na żądanie sądzę, że żaden z nas nie ustalał grafiku dokładnie jak to pasuje Animexowi jak również żądania urlopu również nie było.

Praca za 2850zł przez miesiac brak premi , pierwszy rok brak niektórych dodatków . Presja czasu ..i cieżaru

Xxx

Czy warto starać się o prace w biurze?

Biały murzyn
@Xxx

Zależy jakie stanowisko ?

Xxx
@Biały murzyn

Specjalista ds sprzedazy

Elżbieta
@Xxx

Widzę, że już jakiś czas temu pytałeś o pracę w ANIMEX - i jak, zdecydowałeś się aplikować? Może jesteś już po rozmowie i możesz napisać, jak przebiegała, czy miałeś do wykonania podczas niej jakieś zadania i tak dalej? To bardzo ważne! :)

Rico

Dziurawy dach, deszcz leje się na mięso, robaki na hali, wszędzie zapach grzyba, brak wiedzy, zarządzający z kosmosu, brud, ogólnie do rozbiórki, szefostwo bez podstawowych zasad etyki.

leon zawodowiec
@Rico

i tu jest rola utrzymania ruchu konserwacje i naprawy. U was twardej ręki potrzeba żeby to ogarnąć. Zresztą na rozmowie o tym mówiłem z dyrektorem. Przede wszystkim prezencja w celu zapobiegania awariom. Jak dach jest w stanie przdciekającym to należy go wymienić a nie głupoty na forrm wypisywać.

Kokon
@leon zawodowiec

Człowieku Ty się chyba z choinki urwałeś żeby cokolwiek zrobić to najpierw trzeba mieć możliwość,dostępność a tego tam brakuje produkcja i produkcja słupki w górę a roboty konserwacyjne tylko w weekend i oczywiście nie pełny bo w sobotę też produkcja jedzie

dawid
@Kokon

człowieku u was brakuje planowania. Zaplanuje remont dachu i go zrobię, zaplanuje remont hali i go zrobię, zaplanuje remont maszyn i go zrobie. No i prewencyjne utrzymanie ruchu. Założę się że nikt u was o tym ni słyszał tego słowa.

Były kotleciarz
@dawid

Jak mają działać jak inne głupoty w głowie...

Zostaw merytoryczną opinię o ANIMEX - Warszawa

• Jak się pracuje w ANIMEX?

Zobacz opinie na temat firmy ANIMEX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ANIMEX?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 1 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ANIMEX