ANIMEX

Opole

Opinie o ANIMEX

xyz

Jaki przedział wynagrodzeń dla automatyka - elektryka oferują ? Ktoś wie ?

WS

Nie polecam pracy jako ph ds sieci. Niskie wynagrodzenie, e-maile w porach wieczornych, co chwilę wymyślają jakieś absurdalne zadania. Nieuczciwe nakładanie planòw.

Lidia

@PH - jak wygląda kwestia wyjazdów służbowych na stanowisku przedstawiciela handlowego? Czy trasy są długie? Na jaki okres czasu pracownicy są poza domem? Będą to cenna informacje dla osób zainteresowanych potencjalnymi ofertami pracy od ANIMEX.

PH

Generalnie nie polecam pracy jako PH w firmie Animex Niskie wynagrodzenia na tym stanowisku- plany sprzedaży bardzo wysokie- nie realne do osiągnięcia w rynku tradycyjnym Zła polityka cenowa- klient hurtowy może kupić taniej towar w sieciach niz u Ciebie:) Po kilku miesiącach zwalniają ludzi- dobrych ludzi -z branży mięsnej nikt nie chce tam pracować Kiepska flota- fordy i ople które maja po 200 tyś przejechane Klienci w rynku tradycyjnym nie mają w ogóle zaufania do firmy oraz ludzi ponieważ są częste rotacje Kierownicy- KRS- na południu jest Kamila CZ- laska która nie powinna w ogóle pracować na tym stanowisku- brak kompetencji,oszustka nikt jej nie traktuje poważnie z klientów- po trupach do celu... Brak szacunku do ludzi- jesteś traktowany jako kolejny numer na liści płac- dzis jesteś jutro Cie może nie być..

brak słóww

Paweł G. co odpowiada za Opole to taki mały chytrusek i do czego doprowadził zwolnił najlepszych ludzi byle być w korpo. brak słów

PH

okropna firma i straszne wynagrodzenia

Rutery

Jakie warunki na pH oferują na start dla pH z doświadczeniem oraz jakie auto . Dzięki

lird

Witam, mam takie pytanie-w Dębicy nie mają uboju ale czy mają linie dzielenia, czy dostarczają tam całe kurczaki i zawieszaja na lini czy tylko produkują wędliny itp. Dzięki za info.

niewolnik

Jak ktoś chce zobaczyć jak wygląda dzisiejsze niewolnictwo to tu jest najlepsze miejsce do tego. Groźby, szantaże, itd.. Jak już nie dasz radę to kop w d..., Nie masz prawa się męczyć, myśleć i mieć własną inicjatywę, masz zapier......... Jedynym plusem tej pracy jest to, że gorszej już mieć nie będziecie.

AL, KK, TH
@niewolnik 03.12.2016 13:46

Groźby, szantaże, kłamstwa, podłe podchody rownież istnieją w SUR-ze dziale kierowanym przez obłudnych i nieutrzciwych panów.

chore

Dlatego że tam liczy sie spółka a nie człowiek , człowiek jest tam na ostatnim miejscu , w kadrze kierowniczej, umowa w Opolu to wyglada tak że jest na czas określony z 2 tygodniowym okresem wyp.. A najlepsze jest to że to Polak Polakowi gotuje los taki ,chore

Jokoko

Jedna tylko zaleta "wypłata" na czas .. reszta poniżej ludzkiej godności ..

Dada

Nie chcą mnie przyjąć za chorobowe kiedyś byłam dawno jak mogę z powrotem wrócić proszę o rady

pop
@Dada 20.09.2016 20:55

Dobra rada. Nie wracaj tam Dada. :)

Pablo

Witam nie znacie może jakiegoś przedstawiciela przez którego mógł bym się ubiegać o pracę w zakładzie będę wdzięczny

PH

Witam, Czy może ktoś odpowiedzieć, jak wyglądają warunki zatrudnienia dla PH ds detalu/sieci? Większość warunków znam z ogłoszenia, natomiast chodzi mi tutaj oczywiście o pensję:) Obecnie mam podstawy około 2500 netto plus premie, czyli wyciągam średnio około 3000 netto/mc. Wiem, że pewnie nikt nie poda konkretnej kwoty, natomiast osoby zorientowane proszę o info, czy można zarobić mniej, podobnie czy więcej? Dzięki

qwerty

Istotne jest to, że pod zarządami obecnej kadry kierowniczej polacy nie chcą pracować w tej firmie. Bo zarobki za niskie, praca ciężka. Firma w ogóle nie konkuruje z innymi pracodawcami w okolicy.

qwerty

Coraz więcej ukraińców, coraz mniej polaków. Pracy coraz więcej, pensje niskie. Tyle o odziale w Opolu mogę powiedzieć.

julek

Do robboty i tyle. Dom, kolacja, wstać, wysrać się i umyć i do robotty itd.

olka

Jak kształtują się zarobki specjalisty ds. sprzedaży w Biurze Obsługi Klienta w Animex Opole?

tomek tel. 728136159

Pilne! Oddam w dobre ręce pięć (5) zdrowych,młodziutkich 3 - miesięcznych szczeniąt rasa Husky. Pięknie umaszczone,oczy dwu-kolorowe.Do oddania 3 samce i 2 samiczki. Tylko poważne telefony! Zależy mi na czasie z powodu wyjazdu z kraju. Czekam na koontakt cała Polska. Zapraszam.

zen

haha, w lidlu tera sa promocje swiąteczne moze się skusili, bo tak mało placą

Pracownicy z Ukrainy

Gdyby ktoś potrzebował wykwalifikowanej kadry pracowniczej z Ukrainy ( również osoby mówiące po Polsku ) zapraszamy do kontaktu: ekotoja@wp.pl Zapewniamy ogarnięcie wszelkich formalności urzędowo prawnych. Zero problemów. Zero nielegalnych rozwiązań i zbędnych kontroli. Wszystko w porozumieniu z samorządami i władzami wojewódzkimi.

Hanka

Ile razy jestem w iławskich marketach typu Lidl widuję w godzinach pracy pracowników zakładu kupujących produkty użytku domowego, nie wydaje mi się, by osoby te były w supermarketach służbowo.

Fizyczni

ile razy ide do biurowca to widze jak pannice i panicze smieja sie i papieroski palą

Fizyczni

Robota mierna, atmosfera też nietęga, do tego co niektórzy młodzi umysłowi bardziej zajmują się grupowym paleniem papierosków a nie pracowaniem. Jak zyc ludzie jak zyć?

Anka
@Fizyczni 11.12.2015 16:04

A co nietęgie umysly potrzebują az tyle nikotyny? hehe, może powinni zamiast w biurze na halę wejść...

nowa

Dobry wieczór. Czy orientuje się ktoś z Państwa, jak wygląda praca w dziale eksportu? Jakie studia trzeba mieć ukończone by móc się ubiegać o stanowisko i jaki minimalny poziom znajomości języka oraz ew. doświadczenia? Będę wdzięczna za podpowiedzi...

Klient

Tak czytam te wszystkie Wasze narzekania w komentarzach i nie wierzę... Dzisiaj kupiłam fileta w Biedronce wyprodukowanego w Opolu i po odpakowaniu go w domu oniemiałam. Same kości i tłuszcz! A filet tak sparzony, że rozlatywał się wrękach!!! Powinniście się wziąc do roboty nieroby cholerne!! Tak sie czyści fileta? Kierownictwo dobrze robi trzymając Was tak krótko!! Wstyd! A macie się za renomowaną markę w Polsce! Tzrymać ich tam krótko!

Jarek

Witam, Pracowałem jakiś czas temu na stanowisku Drobiarz w tej firmie. Było to dość dawno bo 2004 roku. Praca jak każda inna pracować trzeba, a jak się pracuje sumiennie to jakiegoś problemu nigdy nie było. 2004 rok - wtedy zaczęły się wyjazdy do Anglii Irlandii brakowało pracowników. Niemal każdego dnia byłem na innych maszynach. Od układania mięsa na tackach, układania produktu na paletach po wieszanie kurczaków bez piór na hakach - Tutaj praca była dość ciężka dużo się dźwigało, taśma przesuwała się dość szybko nie mógł być żaden hak pusty. No i ta temperatura + zapachy - tutaj było ciężko. Praca na zmiany jeden tydzień pierwsza zmiana następny druga i tak w kółko. Niedziela wolna. Jak wygląda teraz nie wiem.

white nyger

gdy byla kasa za overtimy bylo ok choc to zadna laska ateraz bedziemy za.....lac za wolne ktore czlowiekowi bez pieniedzy sa na (usunięte przez administratora) i tak 2etat i pracuj murzynie bialy zeby przetrwac na zielonej wyspie dobrobytu laczmy sie w bulu i beznadzieji

michuał

Szczerze wam powiem że gdyby nie to że poszukuje pracy to pewnie jeszcze długo nie słyszał bym o animexie, nie wiem czym to jest spowodowane że o nich tak cicho, no albo to ja po prostu jestem słabo zorientowany w branży. Czy opolskie zakłady drobiarskie animex prowadzą może sprzedaż detaliczną, tzn wprost od nich jako od producenta, czy tylko taką hurtową

baba

Obniżyliście loty . Gdzie wasz smaker obecnych czasów? tak cudowna gesina tak spie......a? Maskra! kogo Wy zatrudniacie ? Hallo ,o co chodzi? Zawiedziona i wsciekła!!!

kiol

kiedys mozna bylo teraz w sklepie

zielony

hej czy mozna kupic tanio filety

HANS

hejka brygado:) Pracuje jeszcze u was Łukasz HAŁASA :)...TRZYMAJTA SIE:)

Koko

I jak tam robole? Dajecie rade? :) Bedziecie zaper... ac tam az do smierci. Hahahahah. Jak komus nie chce sie znalesc innej pracy to bedzie tyrac tam w tym kolchozie. Powodzenia nieroby. Hahahahah.

zielony

Zgadzam się z tobą Arek w 100%%%%%%%%%%%%%%%

gosc

Podziwiam tych,którzy nadal tam pracują i szczerze współczuję... Pozdrawiam ;)

arek

W firmie specjalistów od marketingu było wielu. Tu potrzebni są specjaliści. Ci co mają siłę i odwagę prcować w niskich temperaturach i śmierdzących halach produkcyjnych. Bo tu właśnie brakuje ludzi. To im trzeba zapłacić. Dochodzi element logicznego myślenia a nie ilości języków i fakultetów. Zawsze zadaje. Sobie pytanie dlaczego walczycie o prace uciekacie a potem wypisujecie na portalach bzdury jacy to z was fachowcy. Animex to upadają a firma. Tu nawet jako sp. Z o.o. Nie mogą sobie poradzić. Prezes zwiał a Chińczyk kupił firmę. Oby się nieskonczylo tak jak z autostradami.

PH

widzę że raczej zadowoleni jesteście z pracy w ANIMEXie, a nie wiecie czy potrzebują jeszcze jakiś osób do pracy, bo tak poszukuję od jakiegoś czasu i nie mogę nic znaleźć ciekawego, albo pracodawca nieciekawy albo warunki itp. Skończyłem marketing i zarządzanie więc sadzę że bym się sprawdził w PH, wiecie jakie warunki dają?

promileos

zajebista firma

Zainteresowany

Mam pytanie, jak dokładnie wygląda proces rekrutacji na stanowisko PH (ile etapów, czego wymagają, czy to jest tylko rozmowa czy jakieś podróże po sklepach z rekruterem i sprzedawanie towarów?). Dzięki za info.

prcaca ciezka

tata

Tam zawsze bedzie (usunięte przez administratora). :) Powodzenia robole. Hahahaha. :)

kandydat

Witam. Napiszcie coś o pracy na stanowisku PH. Atmosfera, warunki itp. ?

hahahaha

Lepiej nie pytaj,wierzysz w cuda?

Tatus

siemano co tam slychac w swiecie kurczaków hehe jest tam lepiej czy gorzej w tej firmie;)))))) zmienily sie perspektywy firmy na lepsze czy dalej nie:))))

kl

co tam nowego

altae

A gdzie ty w Nysie masz tyle pracy?

Konrad

Ludzie chrzańcie te kurczaki. Chrzańcie ten Animex. Dawajcie do Nysy! Tam jest mól roboty. I co najważniejsze bez nadgodzin. :) Pozdro dla wszystkich którzy się tam męczą. Nie dajcie się tej porąbanej władzy. Ja już mam pracę. Wystarczy pochodzić. :))

filet

cieszcie się że macie pracę nieroby!!!!!!!!!!!!

vxda
@filet 31.07.2013 22:38
cieszcie się że macie pracę nieroby!!!!!!!!!!!!

buhaha :D coz za podejscie.

trojan

Za 8 godzin niespodziewaj się kokosów. 1300-1400 zł za harówę, za którą powinni płacić ze 2000.

Zostaw opinię o ANIMEX - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ANIMEX