Animex Sp. z o.o.

Opinie o Animex Sp. z o.o.

Kamil

Nie no praca marzeń! ;p. Na plus jedynie lokalizacja...

Edyta
użytkownik zarejestrowany

@lo możesz powiedzieć coś więcej? Dlaczego uważasz, że mało kompetentnie? Jeśli ktoś jest zainteresowany pracą w Animex Sp. z o.o. to właśnie szukają do pracy jako Kierownik ds. Kluczowych Klientów.

lo

Brak słowności. Mało kompetentne, ślamazarne kierownictwo, które samo nie wie, czego potrzebuje. Ludzie wlatują i prawie natychmiast znikają (sprzedaż, asystenci, stażyści). Trudno czasem nadążyć. ODRADZAM!

xo

Absolutnie na nie... Kolos na glinianych nogach. Nic się nie da, nic nie można, wszystko nie tak. Pensje poniżej średniej na danym stanowisku (w innych firmach) w Warszawie. Koszmarek! Spotkanie pogania spotkanie i kawkę. Na moje szczęście już koniec przygody z Animexem :)

hhh
użytkownik zarejestrowany

a to na czole doradca ma namalowane, że samochód jest jego osobistym wozem? nie zawsze firmy oklejają służbowe samochody, dlatego łatwo o nieporozumienie. Choć dla klienta to i tak znaczenia nie ma. :) zwłaszcza, że przyjeżdżasz do nich z ofertą, a nie z chęcią sprzedaży auta :D

Piter

Jeżeli zadzwoni do was Pani kierownik ds rekrutacji i zaprosi bardzo grzecznie na rozmowę rekrutacyjną do Wa-wy i powie ,że firma Animex zwraca koszty podróży to prześlijcie jej linka do tego postu ponieważ nie zwracają pieniędzy kłamią w żywe oczy dodzwonić się tam potem graniczy z cudem nie dostałem się tam do pracy ,ale jak poczytałem parę publikacji o tej firmie to się bardzo cieszę ,że tam nie trafiłem .... bagienko i to nie złe

Kewin

Odradzam, totalny syf, kierownik regionu na Warszawę to człowiek z przypadku: zero kompetencji i otpowiedzialności -[usunięte przez moderatora] , atmosfera - lepiej nie mówić. Szkoda marnować sobie czas

były

Rozmowa kwalifikacyjna bardzo w porządku (damy ci wszystko i gwiazdkę z nieba i jak u nas jest zawaliście). Cały proces rekrutacyjny trwa bardzo długo bo zaglądają prawie w odbyt. W końcu się dostajesz i co się okazuje: kolos na glinianych nogach, nic się nie da, małe lokalne masarnie mają lepsze ceny niż Animex, konkurencja ogromna, zero narzędzi do pracy (dosłownie zero), ciśnienie !!!!!! i nikogo nie interesuje jak, co poniedziałek telefon- albo wzrosty albo do widzenia, robota 15 do 17 godzin na dobę i brak snu po nocach bo boisz się o pracę, a rzeczy o których mowa na rozmowie wstępnej to bzdura - dostajesz stare klamoty i zasuwaj, na koniec jak się zwalniasz to twój przełożony dzwoni do twoich klientów mówiąc, że się zawiódł i wcale nie jesteś taki dobry. Generalnie rotacja niesamowita, zero logicznego podejścia, partyzantka. Odradzam.

mietek

szkoda tylko że brakuje zarządzania zakładami w-wa siedzi i nic nie robi zatrudnia dyrektorków którzy nie mają pojęcia jak zarządzać zakładem ( usunięte przez administratora )

WROCŁAW

Ja miałem rozmowe telefoniczną w sprawie przyjęcia do pracy , bardzo miła pani mam nadzieje że przeszedłem pozytywnie

madzik

A na jakiej podstawie tak twierdzisz? Byłeś tam na rozmowie, czy masz znajomych?

alk

( usunięte przez administratora ). Tak mówi wiele osób. Wystarczy posłuchać wypowiedzi pracowników z biura kiedy są na papierosku. Kolos na Glinianych nogach. Szkoda tracić czas.

Zostaw opinię o Animex Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Animex Sp. z o.o.