Opinie o Animex Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Animex Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Animex Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Animex Sp. z o.o. w Warszawa

King

Witajcie mam nadzieje że moja opinia dotrze do jak najwiekszej ilości potencjalnych pracownikow...Przeszedlem do animex z duzej korporacji skuszony brandami ktore myslalem ze same beda sie sprzedawac i premiami liczonymi procentowo od podstawy.Nic bardziej mylnego proby ktore sa dawane na dokladki i wymiany nie wystarczaja na pokrywanie strat na sklepach pensja na chwile obecna w zaleznosci jak kto negocjuje ale spokojnie mozna 5k wycinac nawet kilka stow wiecej...No aleeee...targety w dobie kryzysu (inflacja i brak kasy u klientow) sa nie do wykonania czesto,dystrybucja ciezki temat do zrobienia,standy teraz firma wymyslila bo nagle przypomnieli sobie ze trzeba z tarczynskim powalczyc ilosc na osobe to 40 expo do konca grudnia i co miesiac 10 wiecej az u kazdego klienta bedzie,nowosci jesli jestes na terenie na ktorym masz ciezkie sieci to nie wykonalne...Ogolem firma chce zeby po 2-3 miesiacach byla ameryka na sklepie nie daja czasu na zbudowanie relacji ciagle jest malo wieczne telefony jaki masz plan na zrobienie targetu ojciec dyrektor dzwoni i psuje weekend a przy poniedzialku kierownik przejmuje ster w psuciu nerwow...I teraz najwazniejsze chca liczyc czas pracy od momentu otwarcia pierwszej wizyty do zamkniecia ostatniej mimo ze w tabletach jest opcja poczatek dnia i koniec dnia ogolnie tereny tak duze ,ze pracuje sie po 9-10h i najlepiej jak po powrocie do domu usiadlo by sie przed kompem i robilo analizy klientow...Niech ta opinia bedzie przestrogą dla ludzi ktorzy zastanawiaja sie nad praca tutaj naprawde jest grono innych firm ktore szanują pracownika bo w animex takiego szacunku nie ma omijajcie szerokim łukiem ja dałem szanse tej firmie i teraz żałuję...

Agata2
@Agata

Czyli przez rok nic się nie zmieniło. Nadal ci sami ludzie oraja handlowców. Masz pracować 10 h dziennie i pod telefonem albo @ cały dzień. Ze wszystkim problem,tylko wymagania. Sklepy dobierane są randomowo jak masz szczęście to trasa będzie przebiegała przez 1 województwo,a niekiedy przez 4. Hahaha. Dyrektor ze świta niby pseudokierowniczek to jakis żart.. czy ktoś się w końcu obudzi w animexie. Kolejne zespoły się rozpadają bo nikt tu nie chce być. A najlepsze przykłady to jak od kierowniczki ucieka nagle 5 osób .. trzeba jej pomagać i dawać nowych do cisniecia .. nie zazdroszczę przyszłym pracownikom. Dobrze się uwolnić z tego cyrku

Ela

Jako były pracownik mogę podzielić się opinią na temat centrali w Warszawie. Dział kadr jest jak z lamusa , dyrektor swoje zdanie opiera o opinii koleżanki która trzyma z szefem wszystkich szefów. Jako święta rozdaje karty. Wszyscy się boją baby więc siedzą cicho. Kobiety z kadr nie wiedzą o czym mówią na rozmowach . Ludzie nie polecam. Brak ogłady. Brak kultury. Brak empatii. Okropnie.....

Supraise
@Łucja

Chyba się zmieniło. Albo ktoś czyta opinie stąd,albo w końcu poszli po rozum do głowy. Duże zmiany,a to dopiero początek. Handlowcy odetchnęli. Zobaczymy co dalej.. awansów nie było, jedynie degradacje

Nikobest Nowy wpis

Tragedia, omijać szerokim łukiem. Największa firma w branży najniższe płace i marna merytoryka. Ludzie się zwalniają jeden za drugim. brak perspektyw dla młodych a dla starych brak szacunku chyba że masz gębę od ucha do ucha i (usunięte przez administratora) na współpracownikw

J in LL Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 30 dni.

Wielcy handlowcy. Wy nawet nie potraficie odróżnić elementów mięsa. Jak zatrudnia się człowieka na takie stanowisko topowinien mieć dokumenty czeladnicze lub mistrzowskie. Co to bałaganu to prawda. Generalnie to jest tam bród. Kto to audytuje ? 21 wiek a firma wygląda jak z lat 60-tych.

Lewska

W tej firmie to się nazywa "rodzinna atmosfera", przykre bardzo, ale znam takie osoby które na tym zbudowały swoje kariery, potrafiły być bardzo "oddane", przykre bardzo ale niestety prawdziwe. Jedna wręcz pchała się gdzie popadnie a teraz wielką pani dyrektor.

ATM Nowy wpis
@Lewska

Zarządzanie przez KONFLIKT to podstawa dla dyr. Rafiego, który jednocześnie jest specjalistą od (usunięte przez administratora) i PODKŁADANIA ŚWIŃ. Mimo słabej wiedzy i braku zdolności jeszcze jest pracownikiem tej firmy. Jego dziwne standardy rozwalają cały dział i demotywują najlepszych PH i nie tylko. Po degradacji w 2022r. rozwala wszystko co dobre. Tak zmanipulował "swoich ludzi" że doszło do małego trzęsienia, dzięki czemu wyleciał z pracy jego bezpośredni przełożony AR.- mega specjalista i fachowiec. Zrobił to jak zawsze w białych rękawiczkach, posługując się RKS i KAM. W ostatnim czasie firma pozbyła się kilku KAM i PH. Obecnie firma nie ma dyrektora w rynku detalicznym, którym do tej pory był AR. Rafi uciekł na L4 ( i oby nie wrócił ), krajowa jest słaba jak(usunięte przez administratora) i rozwal zespół , krajowy nie wie co ze sobą zrobić, 2 RKS robią dobrą minę do złej gry udowadniając sobie nawzajem, która jest lepsza, a PH i pozostali KAM intensywnie szukają pracy. Konkurencja się cieszy, a klienci już się nawet nie dziwią, bo Animex to tylko zmiany i to zawsze na złe. Ciekawe kiedy matka R przejrzy na oczy i zakończy walkę w dziale.

Ela

Łukasz
@Ela

Napiszesz jak płacili w firmie? Bo kiepską atmosferę jeszcze można wytrzymać ale jak słabe zarobki to już porażka na całego co nie?

Kamila
@Łukasz

Zarobki z podatkiem : Sprzedaż, 3,5 tony marchewek Zakupy 4 tony Hr, 4-5,5 Logistyka 4,5 Finanse bez księgowości ok 5 t Co to marchewki i tony można się domyślić. Pracowałam tam w HR, ogólnie nie polecam, obok większy hajs

Teresa
@Kamila

O co za kreatywność. A możesz dodać czy te tony są brutto z zielonymi ogonkami czy netto, już bez zieleniny? I jeszcze na jakich umowach?

Byly pracownik 2020
@Ela

Brak kultury to malo powiedziane. (usunięte przez administratora)dyrektor ubliża w sposob wulgarny..

Łucja
@Byly pracownik 2020

Co Ty. :( A tak w sumie to czemu to robił, to coś w ogóle wnosiło?

Ela 2
@Ela

Duża pułapka . Człowiek jest nikim.

Łucja
@Ela 2

jest jakaś aktualizacja odnośnie tamtej opinii? z tego co zauważyłam rok minął więc mogło się trochę pozmieniać w warunkach zatrudnienia?

Supraise Nowy wpis
@Łucja

Czy po rozmowie w Animex Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.

Jaka atmosfera jest między działami w Animex Sp. z o.o.?

Najgorszy pracodawca w Polsce. Strzeżcie się zatrudnienia w animexie. Pomimo dużej ilości wakatów nie zatrudniają ludzi,bo nikt tu nie chce przyjść! Gadki w stylu: u konkurencji jest gorzej, to zwykłe banialuki. Handlowcy powinni być po szkole rolniczej,bo są ciągle orani. Godziny pracy to od 9.5 h dziennie w górę.. najlepiej gdybyś po godzinach robił analizy i plany na następny tydzień, miesiąc, kwartał. Współczuję wszystkim ph - przy takiej ilości zadań bez wsparcia i z taką historia można już zawijać rynek. Gdyby komuś przyszło powalczyć o swoje otrzyma stek bzdur od dyrektora,bądź kierowniczki. Te mądrości za 3 grosze chyba dają gratis do tych marnych warunków pracy. Nadgodziny nie istnieją, chociaż nie jesteś w stanie w ciągu 8 h odwiedzić 12 klientów (30 min wizyty). (usunięte przez administratora)ludzi z ich prywatności ku chwale firmy. Wstyd. (usunięte przez administratora) poczekajcie na nowe warunki premiowania, dopiero wam się żyć odechce

K

Dno, wodorosty, przykra Sylwia R która lubi tańczyć na stole.

@King

A to 5 tysięcy przy standardowej liczbie godzin, czy do tego wszystkiego jeszcze dochodzą nadgodziny? To jest istotne też, myślę, bo co innego robić 40 coś godzin a co innego prawie dwa razy więcej w tygodniu

@Agata

Agata czytaj do konca pracuje sie po 9-10h dziennie praktycznie bo tereny sa ogromne klienci rozproszeni zdarza sie ze na przejazdy od klienta do klienta tracisz 50min...jezeli ktos lubi prace pod ciaglym presingiem i wiecznymi telefonami i mailami ze jest zle i tlumaczenie sie z tego wszystkiego to napewno sie odnajdzie w tej firmie ale jesli chcesz normalnie pracowac tak jak powinno byc czyli 8h od momentu jak wyjdziesz z domu i do niego wrocisz to szukaj innej pracy bo tu najlepiej jak bys zyla animexem przez cala dobe...a 5k brutto przy oplacaniu ubezpieczenia i opieki dla rodziny to raptem 3400 na reke wiec mysle ze zarobki mega slabe...wiekszosc ph ktorzy tu pracuja zwalnia sie w ciagu pierwszych 6 miesiecy...nie daj sie skusic piekna rozmowa na rekrutacji po paru miesiacach takiej pracy bedziesz cieniem czlowieka wycieczona ta jazda autem itp a jak gdzies sie zagapisz i policja cie zgarnie to dostaniesz mandat ktory zabierze ci polowe wyplaty i jeszcze bedziesz placic wiecej za prywatny samochod dzieki nowum przepisom...mam nadzieje ze wyczerpujaco ci odpowiedzialem...

Łukasz
@Agata

Jak to prywatny samochód? To jeździłeś swoim czy służbowym, bo nie do końca zrozumiałem.

Dzik
@King

Czytając Twój tekst i odbieram go następująco: Jestem Przedstawicielem i zatrudniłem się w kolejnej firmie bo samo się będzie sprzedawać , Problem mam ze przełożony ma wymagania w stosunku do mnie , Poświęcasz 50 min w detalu na przejazd od klienta do klienta, brak znajomości terenu, klientów , brak samodzielności i chęci żeby ułożyć efektywniej pracę , W pracy jesteś 9-10 h ale nie jako przedstawiciel / sprzedawca , ale turysta , Długo się można jeszcze rozpisywać , Ciężko rozwijać biznes z osobami bez ambicji, typowymi ślizgaczami , skoczkami jak nie ta firma to inna. Proponuje zastanowić się na swoją przyszłością. xyz

Promenada Zegrze
@King

Żebyś choć w połowie, był tak wyrywny do pracy jak do gościny świat byłby Twoj, nieprawdaż kolego (usunięte przez administratora) :)? Ty nawet nie spróbowałeś czegokolwiek zrobić.... no chyba, że na L4 Jesteś cienki i tyle :)

Teresa
@King

Mnie interesują te negocjacje pensji. Czy na początek firma podaje stawkę i wtedy są negocjacje, czy raczej pracownik podaje swoją i firma negocjuje? Jak to właściwie wygląda jeszcze przed podjęcie pracy?

@Promenada Zegrze

Nie ja jestem cienki tylko ta firma...inaczej nie było by tu tak wiele złych komentarzy...zreszta o czym tu gadać jak już prawie wszyscy PH z zespołu w którym byłem nie pracują???? zacznijcie od inżynieri tras,szanowania czasu pracy PH i zmiany umów z klientami...

@Dzik

Skoczkiem nie jestem bo w poprzedniej firmie pracowalem 10lat...ambicje mam dlatego już w tej firmie nie pracuje i o moją przyszłość się nie martwie...

Ph
@King

Również jestem przedstawicielem handlowym w firmie Animex i mam pytanie po co piszesz takie bzdury ? Nie pamiętam kiedy, jeśli w ogóle pracowałem tak długo. W weekendy jest cisza i spokój, żadnych maili i telefonów. Zastanów się w jakim celu wypisujesz takie bzdury i nie wprowadzaj innych w błąd. Jeśli masz jakieś żale do formy to pojedź i im je przedstaw a nie siej fermentu na forach.

Agata2
@Agata

Jeśli chodzi o atmosferę i formalizm - nikomu nie życzę takiej przełożonej. Radzę zaufać pierwszemu wrażeniu, niektóre osoby w tej firmie skupiają się wyłącznie na swoich bombelkach i nawet nie udają, że pozorują pracę, opowiadając o nich cały 8godzinny dzień. Ktoś za nich tę pracę musi wykonać. Dziwne, ze nikt nie analizował tego pod katem dyskryminacji tych, którzy genialnych dzieci nie mają ???? Zastanawiające jest również ze kwestie związane z nieprzedłużeniem umowy nie są omawiane przez dział HR i nie są wyciągane wnioski. Nie wiem co robi ten dział. Rozumiem też że w firmie nie jest przestrzegany dresscode, ale zarząd mógłby zwracać na to większa uwagę na kluczowych stanowiskach - między bardzo formalnym strojem, a strojem (usunięte przez administratora) sprzątaczki jest całe spektrum. Proszę zaufać pierwszemu wrażeniu i zastanowić się nad pracą w centrali :].

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Animex Sp. z o.o.?

PH

W piekle jest lepsza atmosfera niż w animexie.

Wysokie loty

Najgorsza firma w jakiej pracowałem. Poświęciłem jej dużo a w zamian zostałem (usunięte przez administratora) obietnicami pani dyr GMB. Przykro.

B

Kiepski pracodawca, niskie płace i niezdrowa atmosfera

Damian

Kupiłem waszą "szynkę premium" Krakusa. Najtańsza nie była a i tak po otwarciu ok. 100 ml wody wylało się na kuchenny blat i podłogę. Potem wycieranie wszystkiego ręcznikami łącznie z "szynką", z której ciekło jak ze starej miski olejowej... Smakowo typowy gumoplastik. Najesz się ale przyjemność żadna. Kto to dopuszcza do obrotu ? Nigdy więcej.

Nie w tej firmie

(usunięte przez administratora)! Ostatnio z czystej ciekawości zbadałem wasz produkt pod mikroskopem, wystarczyło przybliżenie x600 i nie qierzyłem własnym oczom! W tuch parówkach yo chyba był zmielony pies spod bramy razem z budą, stare laczki kadrowej i przypadkiem chyba ktoś na zmianie wpadł do zmielarki. (usunięte przez administratora) Nigdy w życiu żadnych więcej Waszych wyrobów. Jedyna prawda i tu się zgodzę, piękne prawdziwe hasło: są parówki i są Berlinki. Berlinki to nie parówki

Bustowski
@Michał

Bustowski, to nie jest portal na temat jakości parówek.

@Bustowski

No tak, fajnie byłoby się o pracy czegoś dowiedzieć, a Ty tam jesteś pracownikiem? Dobrze by się składało, bo miałabym parę pytań, najbardziej to mnie aktualna stawka interesuje.

Urszula

Kobiety z kadr nie wiedzą o czym mówią na rozmowach? Czyli jak przebiega taka rozmowa rekrutacyjna?

kkk

Cześć, jak wygląda praca na pH region Lublin? Jak atmosfera, jak wychodzi godzinowo? Plany sprzedażowe i zadania dodatkowe? Jeżeli tak to czy realne? Czy jest jakieś wsparcie od kierownika?

Czy w Twojej firmie w Warszawie mam doświadczenie i jednocześnie chęć współpracy z Tobą?

Barbara
@000

Pytasz czy trzeba mieć doświadczenie? Dobrze myślę?

Czy zdarzają się nadgodziny w Animex Sp. z o.o.?

Stefan

Są bardzo częste. Nadgodziny nie mają prawa być nazywane nadgodzinami, po prostu pracujesz dłużej za darmo. Nadgodziny wymagają wcześniejszego zgłoszenia i akceptacji wielu ludzi, stąd też najczęściej robisz za free, albo dogadujesz się z szefem na ich nielegalny odbiór

Rafał

Są notoryczne, nie tylko ze względu na specyfike pracy ale również na braki kadrowe w różnych działach z którymi musisz współpracować i wykonując niekiedy prace poza swoimi obowiązkami czyt. pracujesz za kogoś. Na każdym kroku pracownik słyszy o "elastyczności godzin pracy" jak i "zadaniowym systemie pracy" i że to takie fajne jest... bzdura... praktyka pokazuje że zadań jest tak wiele, że po jakimś czasie orientujesz się że pracujesz po 10h dziennie lub więcej. Na pytanie do przełożonego o możliwość ich odbioru, oczywiście usłyszysz abyś w tygodniu sobie je jakoś odebrał, czasami to się uda, czasami nie, w podliczeniu miesiąca i tak będziesz miał ok. 30h nadgodzin za które nikt Tobie nie zapłaci, czyt. pracujesz za darmo. Jeżeli dalej będziesz dopominać się o swoje, to usłyszysz, że to Ty tworzysz problemy, nie radzisz sobie, zbyt wolno pracujesz i nie przykładasz się do zadań. Z drugiej strony firma nie dostrzega tego, że szuka 10 miesięcy pracownika na miejsce pracownika który się zwolnił (jego obowiązki przechodzą na Ciebie) + dochodzą L4, urlopy, dodatkowe wolne innych pracowników z twojego działu, i okazuje się że jeden pracownik niekiedy pracuje za trzech i oczywiście nie otrzymuje za to złamanego grosza. Samo słowo "nadgodziny" jest cenzurowane i nie wolno jego wymawiać :)

ciekawski

Czy to prawda, że wywalili dyr. R&D ? Kogo teraz mają ? Jaki to wielki specjalista ?

Zostaw merytoryczną opinię o Animex Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Animex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Animex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Animex Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Animex Sp. z o.o.