Opinie o Confis w Siedlec

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Confis. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Confis o rekrutacji.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Confis w Siedlec

samanta 1

Czytam te całe opinie i jestem w wielkim szoku że winę za wszystko co złe ponosi koordynator! To jest taki sam pracownik jak wy ona wam narzuca obowiazki, ktore ktoś z góry jej nakazał! Musi tego dopilnować! Wy macie,, swoje stoisko czy swój sklepik ,,do pilnowania i zadbania a pani koordynator kilkanaście! Wyluzujcie i bądźcie ludźmi!

Magda N. D-ko

Po części podzielam każdą z tych opinii bo tak jak już wcześniej wspominałam raz jest lepiej raz gorzej .... naprawdę wiele zależy od koordynatora My ostatnio mamy szczęście trafiamy na dobre osoby nie mamy na co narzekać wiadomo czasem są jakieś zgrzyty ale zawsze idzie się dogadać .Ale rozumiem te osoby które tu ostro hejtują bo bywały takie koordynatorki że po prostu jak teraz sobie wspomnę to mi się aż płakać chce bynajmniej nie ze śmiechu tylko z tej bezradności w tamtych czasach nie raz myślałam o zmianie pracy nawet byłam na kilku rozmowach ale ponieważ jestem czasem cykorem to i tak zostawałam tu bo pewna praca .... teraz to nawet nie sprawdzam ofert pojawiających się w naszym mieście i z czystym sumieniem mogła bym polecić tą prace na NASZYM REGIONIE zarobki dobre godziny ok nadgodziny sumiennie wypłacane pomoc w zwiększeniu obrotów nie jakieś puste obietnice , nie ma stu telefonów o byle co tylko konkretne sprawy . Przychodzę do domu i nie muszę w koło myśleć co jutro będzie w pracy . Dziewczyny trzymam kciuki aby u was też się poprawiło i żeby było oky i żebyście pracowały w takiej atmosferze jak my !!!! Pozdrawiam

kasia

ludzie to tylko takie żarty przecież to oczywisty, że nic nie dostaniemy to my mamy dla Firmy zarabiać a nie firma dawać nam . To takie smutne.

kasia

DZIEWCZYNY NIE WIECIE KIEDY WAKACJE POD GRUSZĄ WYPŁACĄ I W JAKIEJ ILOŚCI.

PRACOWNIK

JA SŁYSZAŁAM ŻE PO 1000

Nadzieja
@kasia

Dostaniemy w lipcu wakacyjne,w sierpniu wyprawka szkolna,we wrześniu na opał,w październiku na znicze ,w listopadzie .? przecież Katarzynki ,no w grudniu oczywiście gwiazdor no i jeszcze na sylwestra coś dołożą

@Nadzieja

Mała nie żartuj sobie ja mówie poważnie jak składasz wniosek na dwutygodniowy urlop to ci przelewają 1000 na wakacje.

Sprzedawca

Brakowalo sprzedawczyn wiec prace dostalam

Staz pracy i doswiadczenie w sklepie miesnym

logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

kasia

ty się dobrze czujesz wiesz ile w pracy czasu spędzasz wiesz co to jest zdrowie psychiczne. Nie chciałabym z tobą pracować może zębów też nie myjesz i o wygląd zewnętrzny też nie dbasz do po co masakra.

Magda

Po prostu palnij sobie w łeb !!! Tragedia jak można coś takiego napisać jak można być tak durnym !!! Widać ze to nie pisze nikt kto robi na sklepie bo nie ma pojęcia o pracy na stanowisku sprzedawcy . Takie teksty że maja nas interesować tylko wędliny i mięso zachowaj dla siebie . Jak byś siedział w pracy tyle co my od 8-12 godzin dziennie ful nadgodzin to by cię raczej interesowało kto z tobą pracuje i jakie są miedzy wami relacje .

ciasteczko

Odpisalaś na moją wypowiedź,więc napisałam co myślę.Ja nie pisałam o jakiś problemach czy zwierzeniach,bo u nas tego nie ma,wiec skąd w twojej odpowiedzi coś takiego.Odebralam to,ze u was coś nie tak,skoro piszesz takie rzeczy.Zyczę wszystkim takich relacji jak u nas

ciasteczko

Nie wiem jak to jest u was i jakie macie problemy,ale u nas mówimy szczerze M.T ,jesteśmy zgranym zespołem i robimy jak trzeba i się nie czepia.Wiadomo,że ile osób pracuje tyle będzie opini,ale skoro gdzieś jest taka niby zła,to warto się zastanowić dlaczego,bo jest grono dziewczyn z różnych sklepów,ktòrym się dobrze z nią współpracuje,więc może czas znaleźć przyczynę,a nie bawić się właśnie jak to piszesz w "Urzekła mnie Twoja historia"

@ciasteczko

Tylko zauważ, że ja o M.T.nic nie wspomniałam

ciasteczko

Pracuje już jakiś czas i co do słynnej M.T. do nie jest taka zła jak ją piszą.Jak robisz wszystko jak trzeba to się nie czepia,od nas wymaga ona,bo ktoś od niej i tak to się kręci.Szczerość i jeszcze raz szczerość między sobą!

@ciasteczko

Jestem pracownikiem i robie co do mnie należy,czyli pracuje ciężko i uczciwie.Sądzę, że praca w sklepie to nie program pt. Urzekła mnie Twoja historia. Szczerze to tylko można rozmawiać o (usunięte przez administratora) Maryni, bo o problemach jakie nas spotykają w pracy to raczej mało kogo to interesuje..No chyba,że kablujecie jedna na drugą to się zgodzę,ze pani wysłucha i poda dalej.

Maleńka

Tyle ile osób pracuje tyle będzie opini, ja pracuje z super dziewczynami , zarobki mamy dobre dogadujemy się świetnie i nasza Pani koordynator M.T jest też super jeżeli jesteś wobec niej szczera robisz co do Ciebie należy to się do niczego nie czepia

kasia

Atmosfera w praca fajna ale ja z fajnymi dziewczynami pracuje, ale jak kordynator przyjedzie to wszystko powtarzam wszystko jest źle. Za mało ludzi na sklepie zarobki myślę że nie są złe.

kasia

Panie Prezesie APELUJE zmień doradców bo coś jest nie tak. RADA przejedz się po sklepach SAM a nie z DORADCAMI chyba że cie nie interesują TWOI PRACOWNICY. Porozmawiaj z kimś kto nie bedzie Cię kłamać.

M,N

Tak czytam i czytam i wiecie co wszyscy pracujemy w tej samej firmie a widzę że na każdym regionie co innego nie oszukujmy się wszystko zależy jakiego ma się koordynatora jak jest dobry dla pracowników to długo nie popracuje. Nie powiem bo przez te lata które tu pracuje może i wydawało mi się ze na gorsze się zmieniło bo dołożono nam wiele obowiązków i wymogów jest więcej ale przynajmniej na tym regionie gdzie ja pracuje (nie mówie że u was) mamy dobrą koordynatorke i naprawde idzie się ze wszytskim dogadać Wolne urlopy nadgodziny nie ma żadnego problemu zawsze odbiera lub oddzwania wszytsko stara się załatwić Ale przed nie miałyśy taka małpe że to co piszecie TO JEST PRAWDA jakie wypłacanie nadgodzin hahah tamta kazała nam odbierać se godziny potem tyle miałyśmy zaległych urlopów że nie pytajcie.... mam nadzieje że nie wróci ona już do pracy BO NIE PAMIETA WÓŁ JAK CIELECIEM BYŁ NIENAWIDZE JEJ JAK SOBIE O NIEJ POMYŚLE TO ...ah szkoda moich nerwów .... TERAZ JEST DOBRZE życze każdej z was zeby u was tez sie tak polepszyło ... M.N.

@M,N

To kogo masz za koordynatora- jeśli można wiedzieć- że jest tak cudownie?

nm
@ja

Panią Małgosię N. ale obecnie zmieniono nam koordynatora na Panią Kasię F zobaczymy na razie oky ;)

Nikita

Z całym szacunkiem dla was dziewczyny, ja też pracuję od kilku lat i moim zdaniem z roku na rok jest lepiej. Płaca, socjal i mamy prawa, tylko każda z was boi się o nich mówić głośno a nikt nie gryzie za to co nam się należy. Co do sławnej pani M.T.jest normalną swojską babą, jak cos spieprzysz to cię OPR bierzesz na klatę i jedziesz dalej. Ale można się z nią dogadać , to działa w dwie strony a nie jestem lizuską wręcz przeciwnie bardzo często ma trudne pytania ode mnie. . A z tym serniczkiem , każde chwyty dozwolone, tak się dogadujesz przy serniczku żebyś ty i twoja kadra miały dobrze. Pozdrawiam

@Nikita

Jak masz głupoty pisać to lepiej nic nie pisz!Każdy ďługoletni pracownik wie jak było i wie jak jest.

@Nikita

Powiedz koleżanko co ty bierzesz. Bierz połowe bo ci ewidentnie szkodzi. Zamiast pisać głupoty to lepiej napisz jakie to są prawa bo ja ich nie widze albo o nich nie wiem. Ludzie apeluje nie narkotyzujcie się.

Nikita
@kasia

Albo jesteś tak zacofana i nawet nie wiesz jakie prawa ci przysługują ale niezadowolona z życia jesteś. Powiedz gdzie u prywaciarza na start 1500 plus ewentualnie premia , wolnostojący wolne niedziele i popołudnia sobotnie, bez problemu nadgodziny płatne lub oddawane, opieka na dziecko dzień wolny, normalnie można urlop wybrać, dopasować grafik jeśli coś potrzebujesz , pomoc socjal teraz dla dzieci niepełnosprawnych, socjal dla nas pracowników, dodatki na święta, wolne za oddanie krwi, umowa na stałe, tak w moim rejonie laski dostały, powiedz mi gdzie indziej inny pracodawca będzie tego przestrzegał???? Ty chyba nie znasz obecnego rynku pracy i tego jak pracodawcy wykorzystują pracowników w zamian za co ? za to że masz najniższą??? i ciesz sie że masz pracę? Dziewczyno owszem jest czasem zapieprz ale naprawdę nie mamy źle , spójrz na laski w marketach ile zarabiają i ile niedziel pracują, powiedz mi gdzie jest lepiej skoro tu jest żle , to sama tam pójdę.

kaska
@Nikita

Ja ci powiem ze z tobą dzieje się coś niepokojącego. ZAZNACZAM ewentualne premie to są naprawdę ewentualne. A na star 1500 mnie nie interesuje ponieważ jestem wieloletnim pracownikiem i za dobrych parę lat też dostaje 1500.Urlop i opieka mi się należy ponieważ nie jestem niewolnikiem. A socjal to nie wiem co w tej firmie to słowo oznacza. Dodatki na święta 100 no za tą kasę warto się skoczyć z mostu.Oddać krew a jak dzień wolnego dostane to moja koleżanka będzie zapieprzać za mnie. Dla twojej wiadomości nie powiem gdzie jest lepiej bo ja tam odchodze a nie chciałabym z Toba pracować.

@Nikita

Jak tak och i ach,to dlaczego ludzi do pracy brak?

obarak
@kaska

My naprawde pracujemy w tej samej firmie

nejti

koleżanki drogie prawda jest taka że owszem z pracy zwolnionym być nie jest fajnie,ale patrząc z drugiej strony zmotywujecie się do szukania lepszej pracy, w której lepiej was beda traktować, zapłacą wam godne pieniądze a nie tak jak u nas coraz mniejsze wypłaty. Przede wszystkim nie bedziecie oglądać PANI która was zwolniła. Zobaczycie że jeszcze jej podziekujecie.

@nejti

Owszem nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. W tej pracy się cofamy ona jest dla dup.. włazów. Szkoda waszego zdrowia paznokcie nie wolno zrobionych mieć czepki które niszczą nasze fryzury przerwy nie ma , premii nie ma tak jakby to moja wina ze klientów nie ma, przerwy na śniadanie nie ma, grafiki zastępcze co to w ogóle jest obiecanki o podwyżkach masakra. Uwierz ze za te pieniądze dostaniesz prace.

jaa

Zgadzam się z poprzedniczka,jakim trzeba być człowiekiem,zakłamanym i zepsutym,żeby mieć świadomość,że przyczyniło się do zwolnienia tylu letniego pracownika i normalnie z nim rozmawiać jakby nigdy nic,a z siebie robić ofiarę i opowiadać ile to za kogoś muszą płacić.Jak najmniej takich pseudo koleżanek w pracy i to jest dopiero BRAK SŁÓW

ciastek

Dwulicowość ludzka nie zna granic!Nie ma to jak wrobić koleżankę z 9-letnim stażem,zrobić jej papa i uśmiechać się do każdego jakby nigdy nic.I "przypadkiem" zwalić na kogoś!Dobrze,że tacy ludzie odchodzą,bo tylko sieją zamęt wszędzie! PS.Pani Sylwio możemy rozwinąć temat,nie tylko w tej kwestii!Pozdrawiam

nejti

jakie to smutne

Nie przesadzaj z tym serniczkiem i papierosami , bo za niecałe 1600 wypłaty to juź na wszystko nie starczy.

kaśka

serniczek kawka i cienki papierosek

jaa

Serniczek pomaga!Może konkretniej,w każdym rejonie :)

Zostaw merytoryczną opinię o Confis - Siedlec

• Jak się pracuje w Confis?

Zobacz opinie na temat firmy Confis tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Confis?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 2 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Confis?

Kandydaci do pracy w Confis napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Confis
2.1/5 Na podstawie 192 ocen.
  • łąkowa 15 A
    64-212 Siedlec