Opinie o Amazon w Bielany Wrocławskie

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Amazon. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Amazon na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - usługi PR

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amazon w Bielany Wrocławskie

Gregory

Cześć. Czy dojeżdża już bezpłatny autobus z pks Wrocław? Jeśli tak to o której godzinie?

banan

jakby na to nie patrzeć firma w sumie wywiązuje siè z tego co mówiła obiady są(może gorsze z czasem ale są).darmowy dojazd jest(na razie ograniczony-wewro dowożą tylko z dworcs) .jak na razie wyróżniają się 26 dniami urlopu dla wszystkich i tymi tymi szkoleniami za 6.5 tysiaka po roku pracy.Wszyscy porównamy opinię po przedświątecznym(usunięte przez administratora) :-)

sun

Polska mentalność naprawde...nie daja źle, dają to za mało, jak dają dobrze to mogli by lepiej...a przecież zwykła bułka kosztuje około 1zł, puknijcie się w czoło czy warto narzekać!może jakieś pozytywy dla odmiany by ktoś przytoczył?

2ning

Widze że medialny czar prysł i zaczęło się nażekanie , a to grafik nie taki , a to jedzenie nie takie , a to dojechać nie ma czym , a na końcu się okaże że bedziecie zapiepszać nadgodziny i liczyć kasę a tak naprawdę będziecie mieli za to wolne do połowy stycznia , złapaliście się na sponsorowane artykuły medialne i podpisaliscie umowę gratuluję , opiszę wam pewien eksperyment - jeśli wrzucimy żabę do wrzątku to ona wyskoczy , ale jeśli wrzucimy ją do wody i będziemy ją powoli podgrzewać to ona się ugotuje i nie bedzie tego świadoma , dla was właśnie zaczęło się podgrzewanie wody ..... powodzenia , proponuję jak najszybciej skumać 10 osób i założyć związki zawodowe bez wiedzy amazonu i postawić ich przed faktem dokonanym , walczcie o swoje nie dajcie się !!!

ozi1995
@2ning

Głupio-mądry jesteś. Chcesz wyjść na króla elokwencji, a brakuje Ci podstawowych wiadomości - żaba ze zwykłej, czystej wody stopniowo podgrzewanej tak jaki i z wrzątku zawsze wyskoczy - jedynym wyjątkiem jest sytuacja, kiedy podgrzewasz ją w wodzie z jej własnego bajora... Niech zgadnę - Amazon Cię olał, czy przemiła Pani doktor, która robiła badania uznała, że nie nadajesz się do niczego, że próbujesz się podbudować na forach produkując te żałosne wypociny?

bocian
@ozi1995

Wierd....cie żaby?

obcy
@ozi1995

Zmiana DB-1 w przyszłym tygodniu pracuje w : czwartek , piątek i sobotę . Przecież można sobie pobrać grafik . Wczoraj jeszcze próbowali coś pokombinować ale zostało tak jak w grafiku : teraz cztery dni wolnego i trzy dni pracy .

obcy
@obcy

Post powyżej jest odpowiedzią dla pabla

mysza
@obcy

W jaki sposób można pobrać grafik?

Elfie
@mysza

Przy wejściu na halę, przy stanowisku HR-ów

mysza
@Elfie

heh dzięki tylko że ja zaczynam od środy mam na 6 rano. Myślałam że gdzieś jest w necie po zalogowaniu haha

Magazynier

Proszę o przejciu magazynu

Redukcja pracowników

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
pablo1200

pracuje się najpóźniej od 6.30 do 17

mateo

odnośnie posiłków idzie sie najeść, są dwa dania, sałatka, i kawa lub herbata za darmo gadacie bzdety, ze porcje jak dla dzieci a ja ledwo wepchałem..

@mateo

Widać że nie jesteś w temacie, a nie chce mi się już odpisywać i tłumaczyć, We Wrocławiu może JESZCZE są dwa dania, bo w Poznaniu już ich nie ma!!. Chciałbym się mylić, ale dzieje się dokładnie to o czym pisze 2ning.

snow

No to sam zrobiłeś z siebie właśnie buraka, dzieciaku naucz się na początek czytać ze zrozumieniem, a później się wypowiadaj, rozumiem że wszystko powyżej jednego zdania to dla ciebie za duży wysiłek. Gratulacje!

kamaz
@snow

snow, widać, że z biedoty pochodzisz, bo wątek żarcia rozwijasz, hahaha. Kilo kartofli na porcję ci wystarczy?

banan

snow nie ma zupy? to co ten cieplik co w nim zupa pływała i sobie każdy nabierał teraz pusty stoi? :-).czyli tera u was kucharze wydzielają tyci porcje? czyli co: jeden klops zamiast dwóch.mało surówki i dużo ziemniaków? :-).Mówisz ze tam obok otwiera intermarche magazyn i będą 16 brutto dawać? to podejrzanie dużo na rękę miesięcznie by wyszło prawie 1900 ale rozumiem że intermarche nie będzir dawać żadnej premii?

@banan

Nie ma zupy, ciepliki jak to nazywasz stoją puste, przykład: dwa klopsy, łyżka ziemniaków i surówki + litr sosu, niestety porcje z początku duuużo różniły się od aktualnych. Otwierają intermarche w styczniu, szczegółów jak na razie brak, kwota 16 pln dla najniższego szczeblem pracownika wcale nie jest duża, biorąc po uwagę że aktualnie brakuje w wlkp. rąk do pracy, trzeba ich jakoś przeciągnąć/przyciągnąć. Jakie dokładnie będą warunki niedługo powinno się wyjaśnić.

ExEmigrant
@banan

Widać Banan jesteś młody albo całe życie zawodowe zapieprzałeś na niskich stawkach. 16 PLN brutto to nie jest podejrzanie dużo, tylko nadal zarobek mniej niż 500 Euro miesiąc, podczas gdy w DE za to samo się dostaje 1200-1500 Euro. A życie tam kosztuje porównywalnie z PL. Pozdro i zacznij się szanować.

adam

Obiady we wro dobre i wcalnie nie male 2 daniowe i ewentualnie jakas surowka kawa kilka rodzaju i herbata z automatu a to wszystko za darmo narazie Szkoda je juz polcay pokazuje sie ze zlej strony jeden gostek buchna pednrivera za ok 20 zl a drugi sie nacpal do nieprzytomnosci i doniesil na siebie nawzajem niebiescy jednego zabrali w bransoletkach

RaFu

Ja bym nie miał nic do tej pracy, bo praca jak praca. Nigdzie nie ma lekko tym bardziej w tej firmie. Z chęcią bym wziął tą robotę, bo chętnie zmieniłbym pracę. Ale co?? Mam zarobić marne pieniądze w październiku by potem zarobić więcej. Totalny bezsens. To jest dobra praca dla tych co zaczynają swoją karierę, ale nie dla ludzi, którzy mają kredyty, dzieci i multum innych wydatków. O tym nikt nie pomyślał. Mam niby stawić się w poniedziałek ze wszystkimi papierami, ale podziękuje. Wolę trzymać się obecnej pracy i zarabiać stałą kwotę 2300 zł niż zarabiać grosze w Amazonie.

@RaFu

Masz racje, jak ktoś ma stałe zobowiązania to jest kicha z takim rozliczaniem, jak masz już prace to lepiej się jej trzymać, ew. szukać czegoś lepszego, co innego jak się jest bezrobotnym to lepsze to niż nic. @adam W Pń przez pierwszy 1,5 tygodnia też były dwa dania + surówka b.dobre i to za free, teraz to nie ma zupy i mini porcje. Kawa, herbata, woda z automatu jak na razie są za darmo.

eee

Addeco od dwóch dni mnie atakuje sms'ami w związku z szukaniem kogoś do Amazonu, nie wiem skąd mają mój numer, zapewne gdzieś wysysałem im CV, ewentualnie dostali od Amazona numery pracowników i teraz przesyłają wiadomości. Na stronie Amazona rekrutacja na magazynierów dla Poznania zamknięta, dla Wrocławia wciąż otwarta, i oczywiście poszukiwania przez agencje. Coś we Wrocławiu nie rzucają się na tą pracę :)

maciek

Cześć. Jak wygląda sprawa z pensją w sadach na najniższych stanowiskach? Jakie są obowiązki dla mężczyzn. Akurat nie mam uprawnień na wózek widłowy. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

@maciek

Stawka jest identyczna dla wszystkich 13pln brutto czyli ~9,50 netto, czy masz uprawnienia na wózki czy nie. Obowiązki są różne zależnie od działu, pisałem juz wcześniej o tym, trudno opisać je wszystkie bo jest tego sporo. Na pewno wybierzesz coś dla siebie ;)

JKKK

to jest wątek ogólnie o Amazonie a nie tylko o Wrocławiu. mimo że pracuje we Wrocławiu dzięki wypowiedziom pracującym w poznaniu dużo rzeczy dowiedziałam się wczesniej na temat pracy

Zen1

pytanie do dojeżdżających z Wałbrzycha - czy autobusy zatrzymują się na podzamczu?

!!!!

Poważnie z tymi zmianami, przecież na spotkaniach mówili że nocki miesiąc, dniówki miesiąc, na przemian. Dla mnie to męczarnia, szkoda że wszystkiego dowiaduje się po podpisaniu umowy - to jest absurd! Kto wie jak wygląda prawnie, zerwanie umowy o pracę na czas próbny ? Czy jest możliwość zerwania bez okresu 2-tygodniowego wypowiedzenia. We Wrocławiu wszystko zaczęło wychodzić dopiero przed podpisaniem umowy - DLACZEGO NIKT WCZEŚNIEJ NIE INFORMOWAŁ O PAŹDZIERNIKU i takiej malej ilości godzin pracy i o nockach po 2 miesiące ! Gdybym wiedział to nie podjąłbym się tej pracy!

praw
@!!!!

Możesz pogadać czy da się rozwiązać umowę za porozumieniem stron to wtedy możecie się umówić bez okresu wypowiedzenia

theli

Są jakieś postępy odnośnie autobusów pracowniczych z Poznania? Czy nadal z jakiegoś zadu..ia łatwiej dojechać do Amazona? Chyba nie myślą, że ludzie będą dojeżdżać dwoma autobusami do Ogrodów i dalej i tracić na dojazdy 3-4 godziny przy pracy 10,5-godzinnej. Co z Ratajami? Wielką łaskę zrobili, że do Ogrodów podstawili autobus, skąd i tak już jeżdżą w tamtym kierunku.

@theli

czy wy do jasnej cholery nie widzicie, ze to jest watek o amazonie na bielanach wroclawskich? czytajcie tumany i nie zasmiecajcie tu poznaniem !!!!

Pyra
@ja

Bez przesady. Warunki te same niech więc piszą dowiemy się więcej. Przesadzasz

@ja

ok 'tumanie' możemy nie pisać [foch] ;), jest też osobny wątek o Amazonie sady, ale tutaj zaczeliśmy pisać i tak zostało, jak chcesz to nie czytaj, a wszystkiego dowiesz się juz na miejscu w magazynie na bielanach po tygodniu i będzie zdziwienie, ale lepiej trolować.

@theli

O autobusach nadal kalkulują czy sie im opłaca, uruchamiać dojazd z innych dzielnic Poznania, zważając na to co się tam dzieje może to jeszcze potrwać. Na spotkaniach dużo mówili, ale nie o tym co jest ich słabą stroną, wiadomo, no chyba że ktoś konkretnie zapytał, ale to były wyjątki, ja już nie pamiętam na którym etapie, ale gdzieś wspominali że w okresie 'piku' nie ma rotacji zmian, czyli dokładnie tak jak jest teraz, kto listopad zaczyna nockami tak jedzie do końca roku. O 3 miesięcznym okresie rozliczeniowym na pewno było mówione przed podpisaniem umowy i wyjaśnione jak to działa, tylko większość nie zakodowała i teraz zdziwienie. Aha zapłacone za nadgodziny dostaniecie dopiero w styczniu, gdyż okres rozliczeniowy kończy sie w grudniu i dopiero wtedy będzie wiadomo ile macie więcej ponad normę.

pablo

pracuje się najpóźniej od 6.30 do 17

łendi

pytanko do zatrudnionych-jest mozliwosc podpisnaia z nimi umowe przez jakas agencje, ale tylko na miesiac? szukam normlanej pracy od 8 do 16 za normalne pieniadze, ale poki co miesiac bym sobie dorobila, stad moje pytanie

@łendi

w Pń przez Adecco, myślę że we Wrocławiu również.

JKKK

oczywiście pamietajcie wszyscy ze premia za październik jest wypłacana w grudniu a za listopad w styczniu i tak dalej.....

martin

Jeśli to ze swadzimiem i 16 zł za godzine to prawda, to trzymam rękę na pulsie i w razie co po nowym roku spadam tam ;)

@martin

To tak jak większość :), trzeba obserwować temat.

pawel
@martin

że z czym? możesz rozwinąć?

lucky

2 miesiące nocek w Poznaniu? jakie oznaczenie zmiany tak ma?

poznaniak

a na nockach też będą lunche?

Zostaw merytoryczną opinię o Amazon - Bielany Wrocławskie

• Jak się pracuje w Amazon?

Zobacz opinie na temat firmy Amazon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1324.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amazon?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1004, z czego 288 to opinie pozytywne, 228 to opinie negatywne, a 488 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amazon?

Kandydaci do pracy w Amazon napisali 37 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amazon