Amazon

2.2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Amazon

Oscar

W Sądach koło Poznania (poz1) też już agencje wyleciały. Wczoraj po trzech godzinach skończyła się praca i odesłali do domu jeśli ktoś miał dojazd. Jeśli nie to do rana siedział za darmo i czekał za autobusem. Kończy się Amazon

xxx Nowy wpis
@Oscar

Taa konczy sie..... A na swięta jak zwykle pobiegniesz na zakupy prezentów do amazona .... bo ma najnizsze ceny taka prawda ;)

Greg Nowy wpis
@Oscar

Ogólnie jest duży problem z pracą w Amazonie. Już od dłuższego czasu były przestoje. Patrząc na to, co się dzieje na świecie, czyli wojna, galopująca inflacja, to nie będzie lepiej. Myślę, że będą się pozbywać dużej części ludzi. Nie da rady inaczej, w przeciwnym razie firma przestanie przynosić zyski. Nie ma się co obrażać na taki system działania. Każda firma działa podobnie pod tym względem. Lepiej szukajcie czegoś nowego, póki jeszcze pracujecie. Potem może być za późno.

Antoni Nowy wpis
@Greg

To będą zwolnienia? To tylko twoje przemyślenia czy słyszałeś coś na pewno? Bo ja wręcz odwrotnie... chciałem się przyjąć ale teraz to chyba nie najlepszy pomysł, co?

Greg Nowy wpis
@Antoni

Na pewno będzie redukcja etatów. Oczywiście będą co jakiś czas przyjmować nowe osoby, ale na pewno znaczna częśc nowych bądź stałych pracowników pozbędzie się pracy. Jeśli na hali są przestoje w związku z brakiem towaru do procesowania, to jest oczywistym, że trzeba redukować etaty. Nie ma co sugerować się tym, co oni mówią (Amazon, menagerowie itd). Oni nigdy nie powiedzą prawdy. Trzeba samodzielnie wyciągać wnioski. Jeśli nie ma pracy, są notoryczne przestoje - to niestety wniosek jest jeden. Żadna firma nie będzie trzymać pracowników, jeśli brakuje pracy dla nich. Samo zamykanie agencji powinno dać Wam wszystkim do myślenia.

W mieście Gdańsk można podjąć prację jako Specjalista Ds. Prawnych. Średnie zarobki na tym stanowisku to 5500 . Co sądzicie o pracy w firmie Amazon?

Lopez
@Administrator

Takie wakaty będą się często pojawiały w Amazon ponieważ co raz więcej osób idzie z Amazonem na drogę sądową a co najważniejsze osoby te wygrywają pozwy bo pracodawca tj Amazon łamie wszelkie prawa pracownika

@Administrator

Witam, to jest forum Bielany Wrocławskie.

Klaudia
@Administrator

Jak myślisz na starcie o pieniądzach tylko, to Amazon nie jest dla ciebie. Powinieneś raczej zapytać jak możesz sie nam przydać z twoimi umiejętnościami ! Amazon zatrudnia tylko najlepszych ! ! -- konkurencja na nasze miejsca pracy jest duża ;)

Yyy
@Administrator

Pytasz o Gdańsk na forum Wrocławskim... Iks de chodź to bardziej żałosne.

Nędza

Amazon to nędzna firma. Zostawiają sobie tylko emerytów, rencistów i inwalidów. I upośledzonych z grupami inwalidzkimi. Oczywiście wszystko o to żeby nie płacić za nich jakiś tam składek. Wszyscy pozostali zostają wyciśnięci jak cytryna, a następnie kopnięci w (usunięte przez administratora)A managerowie(usunięte przez administratora) Dają normalne umowy tylko po znajomościach.

Renata
@Nędza

to niby ci co nie sa znajomymi to na jakich umowach zatrudnieni, zlecenie ? nie moznna zglosic tego wyzej ze jest taka niesprawiedliwosc ?

@Nędza

To prawda. Kiedyś trzymali takiego chłopaka ograniczonego umysłowo (dłubał w nosie przy wszystkich, itp., pozostałe rzeczy były gorsze, więc nie będę ich przytaczać). Popełniał mnóstwo błędów, a i tak go nie zwalniali. Innym, normalnym, pełnosprawnym, inteligentym osobom nie przedłużali umów z byle powodu, a on cały czas się trzymał. Ta firma to przeciwieństwo normalnej firmy. Tu nie liczy się Twoja wiedza, inteligencja, wykształcenie, a wręcz przeciwnie - jeśłi reprezentujesz sobą jakiś określony poziom - na bank się ciebie pozbędą. Tu zostają tylko nieudacznicy, niepełnosprawni itp. Przykre to jest, ale prawdziwe.

HR
@Nicki31

Hej;) Amazon to profesjonalna firma o wysokich standardach etycznych i nie zwalnia ludzi z powodu "dłubania w nosie" Amazon szanuje kazdego pracownika. O przedluzeniu umowy decyduja wylacznie wyniki i zapotrzebowanie. Ze względu na ekspansje na nowe rynki prowadzimy rekrutacje non stop ! Pozdrawiamy ;)

Ełmeł
@Nicki31

jezeli jestes taki inteligentny i dobry w ogóle tam i tak dalej... to gościu co robisz w amazonie ???????????????????? co tutaj robisz ??? co robisz we firmie dla (usunięte przez administratora)

@Ełmeł

Dramat, nie pracuję tu, wypowiedziałam umowę. Właśnie dlatego, że jestem zbyt inteligentna, żeby pracować tu dłużej. Pewnie i tak by się mnie pozbyli, bo nie mam orzeczonego stopnia niepełnosprawności ;) i nie pozwalam sobą manipulować. Jednak w związku z tym, że pracowalam tu przez pewien czas mogę się wypowiedzieć na temat schematu działania Amazonu. Promują nijakość i ludzi, którzy są zdesperowani (np. z obawy, że nie będą mieli przedłużonej umowy, chodzą chorzy do pracy). Takich, którzy przedkladają pracę w magazynie Amaoznu nad własne zdrowie. Przykre to jest, ale rozumiem tych ludzi. Gdybym nie miała innej perspektywy (np. przez brak wykształcenia) też musiałabym tu pracować dłużej.

Walduś

Szkoda, że nie zrozumiałeś. W moim wpisie wcale nie chodzi o dłubanie w nosie, tylko o tzw.zasady biznesowe Amazona wobec pracowników. Niestety, tak wiele osób czyta wszystko dosłownie, nie jest w stanie wyłapać ironii, czy nawet humoru. Taki horyzont. Pozdrawiam mimo to serdecznie!

Ilona
@Walduś

czyli o co chodzi Ci z tymi zasadami biznesowymi? możesz to jakoś jaśniej napisać?

Marcin

Nie wydaje mi sie ze masz prawo mówic innym co mają robić. To czy ktos dłubie w nosie to nie twoja sprawa. Czasoprzestrzeń nie jest twoja lecz wszystkich ludzi i każdy ma prawo robic co chce w ramach prawa. Widać, że masz ubytki w (usunięte przez administratora)i braku tolerancji ;) pewnie jesteś z (usunięte przez administratora) zgadłem?

Monika

Dzień Dobry. Czy na wakacje będą zatrudniać ludzi do pracy? Przez agencje oczywiscie, wie ktoś coś na ten temat?

Ale
@Monika

Agencji wro 2 na chwilę obecną nie ma już

Zainteresowany praca
@Ale

Mogłabyś/ Mógłbyś wyjaśnić co to znaczy, że jej nie ma? Agencja Adecco i Randstad zostały zlikwidowane w Amazonie?

Piotrek
@Zainteresowany praca

Tak, agencje na WRO2 nie istnieją.

niki
@Monika

Właśnie ruszyła rekrutacja do Okmian i Łodzi - wiec coś się ruszyło, podejrzewam że do wakacji czyli peaku letniego rekrutacje będzie szła pełną parą. Firma ogólnie spoko i dają zarobić plus darmowe dojazdy i smaczne obiady za pół darmo ( zł) ale umowy niestety tylko przez agencje i na miesiąc - wiec dlatego ja sobie chyba podaruję bo dla mnie to zbyt niestabilne warunki zatrudnienia. Co do peaku świątecznego to na 1000 proc bedą szukali ludzi bo to okres wzmożonych zamówień.

Nicola
@niki

Podobno nie istnieją agencje w Amazon, wiec nie bedzie zatrudnień , chyba że odrazu Amazon będzie zatrudniał

Pracownik Ochrony

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy
Nickola
Kandydat

Co to znaczy że nie ma agencji na wro2?

Odpowiedź
@Nickola

To znaczy że nie ma już agencji pracy w Amazonie... Pomyśl chwilę zanim zadasz pytanie bo wygląda to żenująco

robert
@Odpowiedź

Słuchaj mądralo. Jeżeli ktoś jest z zewnątrz to niby skąd ma wiedzieć, że agencje miały swoje biura na terenie magazynu. Pomyśl chwilę zanim arogancko odpowiesz.

Jak wygląda praca na stanowisku Specjalista Ds. IT? Mogłaby osoba z tego stanowiska opowiedzieć o swoich obowiązkach i ogólnie o pracy w Amazon?

@Administrator

Witam, mało kto wypowiada się na temat wyższego szczebla na forum.! Najlepiej z HR, jeśli będzie chciało.Pozdrawiam.Irena

Sylw221

Mi samotnej matce nie przedluzyli umowe a ukrainca i gluchoniemym na zasilku od razu na niebieskim jaki amazon dobry jest tylko niech mi powiom moim dziecia na nastepny miesiac co mam do gara wlozyv

Hej
@Sylw221

Pani Sylwia, mam dokładnie tak samo.

Irena

Witam, jesteś paskudny w wypowiedziach na forum!!! Nie masz prawa oceniać kogo kolwiek. Woli sama wychowywać dziecko niż mieć takiego drania jak ty.!!!.Nie myśl, że jesteś bezpieczny z pracą w Amazon.Dzisiaj moje, jutro twoje bez pracy!!!!

Irenka dzieki

@Sylw221

Witam, Sylwio. Stanęłam w obronie na forum. Drań już nie pracuje, ponieważ po kolei system wyrzuca pracowników Amazona., w całej Polsce. To nie ma nic wspólnego z pracą, jest kryzys na całym świecie, brak zamówień z powodu wojny.Ja jestem na emeryturze, ale szybko załatwiłam sobie pracę, która nie koliduje z Amazonem. Długo pracuję w Amazon, też to mnie czeka, system też podziękuje długoletnim pracownikom. Płakać nie będę, zabezpieczyłem się dodatkową pracą, jak długo też nie wiem. Mam zobowiązania, muszę pracować, praca jest, szukać w OLH,Pracuj,itp. Myśl pozytywnie, pracę znajdziesz, wiara czyni cuda! Powodzenia i pozdrawiam. Irena.

@Irena

Na jakiej podstawie twierdzisz, że zwalniać będą stałych pracowników? Wywalają raczej agencyjnych i tych co nie mają umów na czas nieokreślony

@anonim

Witam, wolę nie być rozczarowana, dobrze nie jest, a gorzej! Minęły dobre czasy, zdrowa atmosfera, współpraca między pracownikami niższego, wyższego szczebla. Zostaje garstka pracowników na umowach na czas nieokreślony, tyle ile jest zapotrzebowania na zasób ludzki. Bielany jako tako funkcjonuje, bo z Ukrainy trzeba zabezpieczyć pracę. W Polsce Centra Amazona nie mają magazynów zapełnionych towarem do wysyłki, przerzucane z Centra do Centra, nawet do Bielan. Nie miało tak być, a jest! Poczytajcie co piszą, Amazończycy z różnych miast.Tam jest tragedia, brak pracy, system wyrzuca z Amazona. Bielany funkcjonują na wysokim poziomie, ale nas też to czeka.Cieszyć się pracą w Amazonie, stwarzać dobrą atmosferę, żeby były tylko miłe wspomnienia! Powodzenia i pozdrawiam serdecznie..Irena. .

iii
@anonim

Umowa na czas nieokreślony tez nie chroni przed zwolnieniem. Wystarczy że będą kazali podpisać jakieś aneksy do umów a jak nie to będą uprzykrzali życie w inny sposób. Jak będzie większa redukcja kosztów i etatów to nawet stali pracownicy mogą pójść w odstawkę.

@iii

Witam, dobrze oceniono mnie moją wypowiedź. Teraz nikt nikogo nie chroni, zabezpieczać się dodatkowymi pracami na wszelki wypadek, jeśli to możliwe. Pozdrawiam życzliwie Irena

@Irena

Wiem, że umowy są niestałe. Amazon jednakże daje umowy około 10-15% na stałe. Zawsze muszą być stali żeby obsłużyć magazyn, ale pamiętajcie że to jest magazyn a nie zakład produkcji...I to jest zasadnicza różnica.

@Sylw221

Witam, Sylwio, rekrutacja od dziś Spróbuj, uda się, bo coś ruszyło Amazonem. Sprawa była w Sądzie, bo wszyscy powariowali, z tym Systemem zwolnień bez powodu.!?? Pozdrawiam.Irena

Andrzej

Wznowili rekrutacje ?

monika działkowska
@Sylw221

Typowa polka. Najpierw robi potem mysli. W rozwinietych krajach najpierw sie organizuje stabilna prace aby do gara wlozyc a potem sie robi gowniaka.

Irena

Witam, nie masz odwagi, pisząc pod swoim szyldem, tylko pod moim adresem. Twierdzę, że jesteś paskudny, i słaby nie będąc pracownikiem Amazona.

@Irena

Chcę tylko stwierdzić, że mogłabym pracować za pół darmo dla Amazon. Dla mnie to najlepsza praca jaką miałam.

Dudu
@Andrzej

Taaaa chyba śnisz, Andrzeju!

Irena

Co ty wypisujesz, forum też ma prawo! Nie szkodzić i ubliżać!.

Na szczęście koniec.

Amazon jest zakładem pracy tymczasowej, tak należy tą pracę traktować. Pracowników przyjmuję się tylko gdy jest zapotrzebowanie głównie (święta, wakacje) a niedługo po szczycie są zwalniani niezależnie jakie mieli wyniki w pracy, czy brali UŻ L4 nie ma też znaczenia czy lubił bądź nie lubił kogoś leader czy team menedżer, system każe to się zwalnia na masową skalę. Czasy gdy zatrudniali na dłużej już dawno minęły. Co do samej pracy nie ma tu nudy zawszę znajdą ci pracę i przypilnują żebyś ja wykonał, nie jest to praca zbyt ciężka ale można się zmęczyć, jeśli liczysz na darmowe pieniądze to nie tu, są zakłady które lepiej płacą i mają ciekwsze benefity (do takiego właśnie przechodzę).

Zadowolony amazończyk
@Na szczęście koniec.

Do pracy przychodzi sie pracowac a nie dla benefitów. Twoja socjalna mentalnosc "nalezymisie" jest porażająca. Przez takich socjalistów jak ty mamy rekordową inflacje.

Poszukuje obecnie pracy jako: Mechanik w mieście Łódź. Czy wiecie coś na temat dostępnych ofert pracy?

Kochaś z Adecco

Nie wiemy. Nara.

@Administrator

Witam, nie ten adres, to forum Bielany Wrocławskie, Pozdrawiam.

Firma Amazon dodała ofertę pracy na stanowisko Inspektor BHP. Warto składać swoje CV?

@Administrator

Witam, warto składać, jeśli masz w tym kierunku wyższe wykształcenie! Przepisy BHP to pestka! Przynajmniej stanowisko pracy samodzielne, nikomu nie podlegasz!. Amazon będzie z Tobą się liczył!. Ważne tylko, że Ty będziesz nie łamał tych przepisów i nie ulegał presji Amazona. Widocznie jeszcze potrzebują dodatkowo skoro jest oferta bo nadal funkcjonuje Inspektor BHP Amazona. Życzę powodzenia i pozdrawiam życzliwa Irena.

Nicki31

Nie polecam pracy w Amazonie na stałe. Jest to praca na max 3 mce z uwagi na zdrowie. Poczytajcie sobie, co robi z waszymi organizmami praca w nocy. Wiem, że są osoby zdesperowane, które muszą tam pracować, ale mimo wszystko lepiej szukać czegoś innego. U mnie zdrowie po 1 roku bardzo podupadło. Poczynając od wzroku, słuchu (permanentny hałas), rozregulowany układ hormonalny, bóle stawów (dodam, że nigdy wcześniej nie miałam takich problemów), problemy z wagą,i tak mogłabym jeszcze wymieniać. Czuję się po tym roku o 10 lat starsza. W końcu podjęłam decyzję, że to koniec. Moje zdrowie jest ważniejsze.

Lola

Jednak trochę żal że zwolnili

Trozen

Pracowałem na WRO1 dział zwrotów. Od pewnego czasu zaczęły się kombinacje z błędami i czepianie się o byle co aby wystawiać błędy oraz adapty i faile. Nie dało się tam długo wytrzymać. Atmosfera do bani choć było kilku naprawdę w porządku instruktorów, managerów czy też zwykłych pracowników. Nie polecam !!

Sylw221

Amazon najgorszy pracodawca na swiecie traktujące ludzi jak smiecie

Zgadzam się

Potwierdzam

Pracownik Packu

Cudowna praca o jakiej zawsze marzylem

Scrum
Klient
@Pracownik Packu

Zaczyna się, skrypty gotowe, bot-net odpalony, farma trolli aż furczy.

Sonia
@Scrum

Jest naprawdę fajnie. Super zarobki za tak lekką pracę prawie jak za darmo bym dostawała pensję

@Sonia

hehe dobre!!! Właśnie teraz wywalają wszystkich na zielonym (czyli nowych) jak leci a dziwnym trafem "nowa pracownica dostaje (usunięte przez administratora) ze szczęścia jak tam jest pięknie, i lekko się pracuje, dodam tylko dla niepewnych NIE NIEPRZYJMUJĄ NOWYCH

Czesiek
@Pracownik Packu

Daj spokój z amazonem człowieku już nie mogę tego słuchać

Utrzymanie ruchu
Kandydat

Jakie są zarobki na dziale utrzymania ruchu ?

Aneta
@Utrzymanie ruchu

Hej;) Jak myślisz na starcie o pieniądzach tylko, to musisz zadać sobie pytanie czy Amazon jest dla ciebie. Powinieneś zapytać siebie jak możesz się nam przydać z twoimi umiejętnościami ! Amazon zatrudnia tylko najlepszych ! ! -- konkurencja na nasze miejsca pracy jest duża. Pozdrawiamy!

Czesiek
@Utrzymanie ruchu

A daj Pan sobie spokój z tym amazonem lepiej radzę.

Sylw221

A te wasze zarcie kto to zamawia

Aneta Muzyczuk
@Sylw221

A ciebie kto ortografii uczył ptasi móżdzku? Nie wiesz że pytanie kończy sie znakiem zapytania? Dla takich jak ty 2tys brutto to za dużo aby placić.

Co do rekrutacji?

Czy to prawda że mają zatrudniać Ukraińców i dawać im mieszkania służbowe?

Pamiętamy [*]
@Co do rekrutacji?

Tak, a nas mają zwalniać.

@Co do rekrutacji?

Tak. Niebawem Mieszkania będą dla nich budowane za polskie pieniądze. Zresztą są już utrzymywani przez polaczkow którzy mają być sługami ukrow Szykujcie się na coraz wyższe raty kredytów. Praca będzie dla nich bo będą tańsi.

Jerzy
@anonim

100% racji. Dlatego UK w pore sie opamietali i wyszli z UE bo polactwo zabierało anglikom domy i mieszkania i pracowali za połowe stawki, zabierajac zlecenia anglikom. Teraz moga sami decydowac kto do nich przyjedzie a kto nie. Kaczynski robi (usunięte przez administratora)Polakom.

Jestem zdania że powinniśmy budować mieszkania dla biednych Ukrajincow i powinniśmy im służyć i dla nich pracować.

Sss

Pracowałam 8 miesięcy w agencji Adeko i ostatnio właśnie powiedzieli mi, że nie przedłużą mojej umowy!!!Myślę, że to niesprawiedliwe!Pracowałam bez przepustek i wszystko było w porządku, również jako instruktor.

Tes
Klient
@Sss

Nie ma pracy to co się dziwisz?

Amadeusz
@Sss

Mi też nie przedłużyli a byłem już na niebieskim

Mozart
@Amadeusz

Podobno mają zamykać Amazon w naszym mieście więc czeka koniec wszystkich, ale nie bójcie się zmiany na lepsze.

paweł
@Mozart

Nieprawda, beda otwierac drugie centrum dystrybucyjne obok ze wzgledu na wzrost zapotrzebowania.

Zostaw merytoryczną opinię o Amazon - Bielany Wrocławskie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Amazon?

Zobacz opinie na temat firmy Amazon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1023.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amazon?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 785, z czego 251 to opinie pozytywne, 174 to opinie negatywne, a 360 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Amazon?

Liczba opinii klientów firmy Amazon, to 36, z czego 6 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a, 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amazon?

Kandydaci do pracy w Amazon napisali 36 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.