Amazon

2 Dodaj opinię
Amazon
2 2792 7695 5 1
Yachu

Z takim dochodem nawet nie stać Was na uczciwego gibona !!!! Dla pał są dop4l4cze na bazie trutki szczurzej !!!!! To nie jest smutne !!!!! To jest z wyboru !!!!! Dzisiaj zostałem poiformowany że kończą mi się badania okresowe. Dzień wolnego na badania Prywatna klinika w centrum Poznania A Wy z takim przemiałem jak i gdzie jesteście badani? BUHBAUHBAUHBAUHBUHABUHABUHBAUHBAUHBAUH Na każdym poziomie jesteście :) hm sami wiecie !!!!! A to całe ... okraszone czternastoma złotóweczkami na godzinkę hahaha bububububuhahahahhahahahahhahaaaaaaahhahahahah Czekam na wasze wypociny ocieplające swój wybór jak i proceder fermy pał !!!!!!!!

Qba

Ja jestem zadowolony.W sierpniu byłem 3x na nadgodzinach.Do wypłaty 3.400 netto. Jasne,że tak się nie da pracować co miesiąc,ale na krótko,bez żadnych kwalifikacji i wymagań nie zarobisz nigdzie wiecej.Polecam,zwłaszcza przez ADECCO-pomocni,można się dogadać.

qwer

Yachu Nie jest to miejsce promocji Amazona. Postawiłbym na miejsce wylewania lez przez takich nieudaczników jak ty. Miejsce, w którym każdy szmatławy gamoń może poczuć się kimś wielkim.

fizyczne 2018-05-21 10:54 przez brak

Przebieg rekrutacji

REKRUTACJA JAK NA LEKARZA

Pytania

Jak specjalizacja pracownik fizyczny

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy
×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie
Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda zgloszenie@gowork.pl

Joanna Koczaj-Dyrda
Joanna Koczaj-DyrdaOfiara mobbingu - Radca prawny
Amazon