Opinie o Rocket Science Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników na temat pracodawcy Rocket Science Sp. z o.o., lecz też Klientów firmy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Rocket Science Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rocket Science Sp. z o.o. w Warszawa

Paulina Nowy wpis

Firma Rocket Science szuka na ten moment kogoś, kto obejmie stanowisko asystentki biura i ds. PR (ogłoszenie widnieje w sieci). W wymaganiach nie zauważyłam żadnego odniesienia, jeśli chodzi o wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku, czy jeśli je posiadam, to mogę negocjować stawkę? Są wówczas lepsze zarobki? :)

Waldek Nowy wpis

Zastanawiam się czy firma normalnie prowadzi swoją działalność? Czyżby nikt nie wiedział o tym forum?

Oczekujemy na nowe informacje odnośnie firmy Rocket Science Sp. z o.o. w miejscowości Warszawa i tego jak to wygląda obecnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Rocket Science Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Rocket Science Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Hoża 37 lok. 5
    00-681 Warszawa
  • NIP: 7010510249 REGON: 362659030 KRS: 0000578536
Rocket Science Sp. z o.o.