Opinie o KWANGJIN w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy KWANGJIN. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w KWANGJIN na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Opony i felgi - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KWANGJIN w Tychy

Kimkolwiek

Czy może ktoś mi odpowiedzieć czy jeżeli nie mam 10 dni urlopu wypoczynkowego i muszę wziąć kilka dni bezpłatnego to dostanę premie wakacyjna?

Operator

Zamiast walczyc o cokolwiek to proponuję zrobić jak co drugi L4-rowicz - przynosić naciągane L4. Podobno lepiej się na tym wychodzi :)

PracujGodnie

Zorganizujmy się a nie że stawka minimalna, tania siła robocza i narzekanie. Weźmy sprawy we własne ręce!

Operator
@PracujGodnie

W tej firmie kazdy jest madry na linii albo na goworku... Jak przychodzi zeby poruszyc temat to wtedy nikogo madrego nie ma... Ale co zrobic... A najwiecej narzekaja obiboki ktore tylko chodza tam i spowrotem do szatni.

Pracownica

Nigdy więcej w tej firmie moja noga na szczęście nie postanie! (usunięte przez administratora) co do kasy, towarzycha i tych co rządzą, oni faktycznie rządzą ale nie tak jak należy. Ludzie są tu tanią siłą roboczą, a do tego obrażana niesłusznie, jak łysol coś stwierdzi to tak musi być odnośnie zarzutów itp.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie KWANGJIN.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.

Równo to już było, a teraz zarabiamy tyle na ile kto zapracował i to jest uczciwe!

Ziomek

Uczciwe to tu nic nie jest, a ze niektorzy powiedzmy sobie coś "wypracowali" to jest temat sporny, bo sa ludzie ktorzy uczciwie robią za marne wynagrodzenie taka jest prawda, a sa i tacy ktorzy przez pewne wzgledy otrzymuja wiecej. Wiesz o czym mowa kolego.

Kolo

Oczywiście Ty wiesz coś o tym, bo " uczciwie" pracujesz i wazelinujesz jak pajac przełożonym.

Utrzymaniec

Chyba się tu podszywają.

Jakie wartości są cenione w KWANGJIN?

Człowiek

Niskie wymagania i brak szacunku do własnej osoby.

korea

w ket poland na strefie w zabrzu 4tys brutto w jakosci. na produkcji min krajowa. w kwangduck tarnowskie gory podobnie. tu i tu ukraina. nie polecam

Ktoś
@korea

Idź na budowe pracować- dobrze płacą.

nick
@Ktoś

nie interesuj sie bo kociej mordy dostaniesz

Qv

Kiedy wracamy do pracy?

pierre dzacy

co to jest prezes na taczce? marnowanie miejsca bo zmiesci sie caly zarzad

Dagima

W tej firmie najlepiej mają Ci którzy (a raczej które) ciągle chodzą na L-4. Nie dosyć że ciągle są nieobecne w pracy to jeszcze mają przedłużane umowy. Nie wspomnę już o samotnych matkach które myślą że nie mogą zostać zwolnione i wszystko im się należy. Mylicie się drogie Panie.

Jak wygląda podstawa w KWANGJIN?

Robotnik

Tak jak pensja minimalna.

Robotnik

3600 na start

Gazda

W biurze na początek 7000 tyś

@Gazda

Haha to dlaczego wszyscy z tamtąd odchodzą szczególnie z jakości jakby tyle zarabiali to by nie odchodzili :D

Golec

Nikt nie odszedł z jakości od 2 lat.

@Golec

Bo wszyscy odeszli wcześniej a ty chyba za krótko pracujesz żeby coś wiedzieć

Pracowałem tam i mogę powiedzieć że niektórzy ludzie są w porzo ale zarobki już nie do puki tam mały łysy żądzi to się nie zmieni nic to sknera i skompiec na kasę powinien podnieść stawki i ludzie sami by pilnowali roboty a na dzień dzisiejszy to tam morze pracować student czy ktoś kto mieszka z mamom i nie musi za te grosze co tam zarobi uczymac rodziny zarobki tam to jakaś pomyłka takie stafki dawali na terenach przemysłowych 8lat temu

Misio
@Gazda

7000 + premia

skąd wzieliscie kwotę 3600!!?? O firmie nie mam dobrego zdania, (usunięte przez administratora) całkowita! Ci co odeszli to odczuwaja dopiero ulge i różnicę.

Ona

Hej czy aktualnie są przyjęcia do firmy ? Tak wiem mała kasa ale słyszałam ze praca na jedna zmianę czy przyjmują na jedna zmianę nowych pracowników ?

@Ona

Tak

Opinia poniżej i raz jeszcze poniżej jest bardzo trafna i prawdziwa. W firmie tej panuje straszna niesprawiedliwość, okablowanie na innych, donosiciele maja najlepiej. Pan siedzący z liderami mało wykształconymi sam potrzebuje edukacji, a zwłaszcza pokory. W firmie jest mobbing także miejcie to na uwadze. Zarobki tragiczne. Co do nenko to facet traktuje ludzi jak bydło, smieci , zero szacunku. Sam lize (usunięte przez administratora) prezesowi. Nie polecam firmy absolutnie!!!!

SzczeryPracownik

A co sądzicie na temat kierownika produkcji Nenko. Moim zdaniem gość jest niesamowitym kombinatorem rodem z poprzedniej epoki PRL. Dziwię się jakim cudem jest on dalej na stanowisku, sądzę że tylko przez podlizywanie się kitajcom i udawanie że ogarnia temat przed Prezesem. A że Lijung jest naiwniakiem to widać tyle że niestety wyzyskuje nas za stawkę glodowa...

Abel

Tu sie nie dogaduje tylko obgaduje. Ludzie z produkcji traktowani śmieciowo. Pieniądze żenujące,dlatego taka rotacja. Jednak niektórzy to potrafią się wkupić w łaski domyślcie się jak. Ogólnie jak ktoś jest słaby emocjonalnie to stanowczo nie polecam, bo nie istnieje tu dobro człowieka tylko dobro menagera i kierownika. Aha i uważajcie na tzw wsypy.Kable zwłaszcza w UR pan wielkooki.

Her
@Abel

Kto to wieloooki ?

Halina
@Her

@Her Ile w takim razie wynosi pensja w KWANGJIN? Odpisz proszę.

Mcts

Witam na jakie zarobki można liczyć w tej firmie na wózku widłowym ? Proszę o szczere wypowiedzi Pozdrawiam

Wozkowy
@Mcts

Kiedys mozna bylo isc z produkcji na wizek. Ale pieniadze nie duzo wieksze a odpowiedzialnosc duza.

Czy pracownicy w KWANGJIN dogadują się między sobą?

Ziomek

Kiedyś było przyjemniej Teraz młodzi z biura traktują jak (usunięte przez administratora). Kiedyś była kultura.

Jasne że się dogadują w szczególności jak Każda powtarzam Każda bo tylko panie tam prawie pracują wszystkich po kolei obgaduje a potem do ciebie przychodzi i z tobą miło gada. Towarzystwo jak HU*

Kolodziej

Ale wynagrodzenie jakie proponujecie to dla mnie śmiech. Stawki z przed 5/7 lat. Byłem na kilku rozmowach w kilku firmach i nikt nie zaproponował takiej kwoty. 600 zl roznicy pomiedzy wami a drugim najtanszym pracodawcą to dziwne i nie można liczyć na coś więcej w przyszłości. Szeregowy pracownik z uprawnieniami na wózki Osm bierun - 3300zl Nexteer - 3600zl Dayco - 3600 (po roku) Drokan - 2900zl Zabka - 3400zl

sól
@Kolodziej

Podana kwota to brutto czy netto ?

nie zniese
@sól

netto w euro

Mdk
@sól

Brutto

Pracownicy

Najgorszy zakład najgorsze zarobki beznadziejna kadra zarządzająca liderzy którzy nie potrafia na maszynach pracować bo po co lider ma umieć......Dno i porażka nawet Ukraina już ucieka.

Kludi
@Pracownicy

To prawda, najgorszy zakład, najgorsze zarobki i okropni ludzie zarządzający w tym liderzy, z ur też nie da się dogadać bo to chamy, które potrafią zwyzywac od k......operatora, o zgrozo!!!! Chce ktoś pracować w takim kotle diabelski?

Po rozmowie
@Pracownicy

Byłam na rozmowie. Zarobki do biura mniejsze niż na kasie w Auchan. W GM Tychy dostałam 3000 zł więcej po 3 miesiącach pracy chociaż nie mam doświadczenia.

Zostaw merytoryczną opinię o KWANGJIN - Tychy

• Jak się pracuje w KWANGJIN?

Zobacz opinie na temat firmy KWANGJIN tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KWANGJIN?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 2 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

KWANGJIN
1.6/5 Na podstawie 111 ocen.
  • Browarowa 7
    43-100 Tychy