Opinie o Grupa Eurocash S.A. w Będzin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Grupa Eurocash S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Grupa Eurocash S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Eurocash S.A. w Będzin

Praca 8-10 h umowa i wszystko jest ale ogólnie brak tolerancji klany i całe rodziny tam pracują nikt nicZego nie słucha kierownicy masakra

strasznue

ocalały

Praca jak praca jest jej mnóstwo na magazynie w biurach i u kierowców. Niestety zarobki czy pracujesz miesiąc czy 20 lat w tej firmie nie ważne w jakim dziale, to i tak są bardzo niskie wręcz czasami głodowe. Niby masz etat a pracujesz nawet za 4 osoby przez kilka miesięcy, bez dodatku i premi z tego tytułu. Ogólnie brak kultury u kierownictwa i osób na wyższych stanowiskach. Mściwość, złośliwość oraz groźby od przełożonych to jest normą w Będzinie - ogólnie jest tam pozwolenie od kilku lat na mobbing. Pan M. SK wyraża na to zgodę. Jeśli lubisz być poniżany wyzywany, to jest firma dla ciebie. Na transporcie jest w tej chwili najgorzej, kierowcy odchodzą masowo. Jest to spowodowane głównie przez nowego kierownika S. H który olewa pracowników i nie odbiera telefonów - cham i tyle. Niskie zarobki harówa to motto tej firmy. Zero szacunku do kierowców a planiści głupieją od zbyt dużej swobody w planowaniu i mszczą się za każdą odmowę u kierowcy.

wkurbylypracownikk
@ocalały

W każdym eurocash zarabia się gówniane pieniądze, ludzie którzy tam idą pracować powinni stuknąć się w głowę i ogarnąć życie, znaleźć inną pracę bo w eurocash jedynie co można to " depresja, nerwica, stres od rana do końca zmiany i po pracy też bo nie raz przełożony dzwoni gdzie jest to albo to albo jeszcze to, można upaść bardzo nisko, zrobić się gburem, debilem i matołem jednocześnie. Nie polecam tej firmy za najniższą krajową + premia której nigdy nie ma. Zawsze najniższa krajowa a pracy jest tak dużo że strach każdego dnia przyjeżdżać do eurocashu, w tej firmie się jest, sprzątaczką, pracownikiem biurowym, fotografem, sprzedawcą, doradcą klienta, doradcą telefonicznym, magazynierem, śmieciarzem, wózkowym, fakturzystą itd, itp. Na pewno trzeba robić za innych, np jedna osoba idzie rozkłada pół dniówki komuś towar lub sobie na magazynie a ty harujesz jak wół sprawdzając wózki, jeżdżąc z depozytami, pakując depozyty, sprawdzając daty na swoim i innych działach, układając w półkach, myjąc wc, myjąc podłogę na całej hali, myjąc wózki, wynosząc śmieci, robić ceny, sprawdzać ceny, pisać e-maile, odpowiadać na pytania z tableta firmowego, a inni sobie siedzą, podpierają ściany przy wejściu paląc fajki, często jest też tak że jest się samym na zmianie z jedną kasjerką. Po prostu mistrzostwo świata ta firma, odradzam.

Nie polecam mobbing mobbing i jeszcze raz mobbing... syf zepsute wózki poracha

zzz

Powinni zatrudnić psychologa dla pracowników. Tam normalny człowiek długo nie wytrzyma. Codzienny widok płaczącego pracownika to normalka jak się inni na nim wyżywają i mszczą. Ci normalni którzy najlepiej pracowali to już dawno poodchodzili lub ich zwolniono. Ja nie wiem, ale być może jest robiona jakaś selekcja i zostawiają tylko idiotów a normalnych uczciwych ludzi się pozbywają. To jest korporacja a dla nich jesteś tylko robotem, który ma robić co ci każą i nic się nie odzywać.

Aga

Z tym mobbingiem to prawda

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Grupa Eurocash S.A.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Będzin
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy ŚLUSARZ
Tramwaje Śląskie S.A.
logo firmy Kierowca kat. D komunikacji dalekobieżnej FLIXBUS
Profesjonalny kierowca
logo firmy Tajemniczy klient (zdalna)
QualitySite
Jack

Witam szanownych forumowiczów. Poszukuje pracy jako kierowca na auta ciężarowe. Mam iść na rozmowę w sprawie pracy jak wyże do Firmy Tradis. Chciałbym dopytać czy warto. Jakie zarobki atmosfera kierownictwo itp. Bardzo proszę o szczere odpowiedzi. Zaznaczam że ja się ciężkiej pracy nie boje. Pozdrawiam.

HTZ

witam. Czy może się wypowiedzieć jakiś kierowca z Będzińskiego EC? Jak wygląda praca na solówce i wiadomo kasa czas pracy umówka itp...

lolek

To prawda bardzo gnoji kobiety ,a leci na facetów ,nie wiem kto ja obsadził na stanowisku kierowniczki

rafal B

ja tam pracowalem musialem kierownikowi siadac na kolana i bawic sie jego malym

pr.biurowy

Nie polecam. Pracowałem tam 5 lat i to był dla mnie trudny okres.Dużo poświęceń i dużo stresu a premie coraz niższe. O kulturze osób tam pracujących nie wspominam.Nie mówię o wszystkich ale większość to niestety chamstwo. Poza tym to są klany, rodzina, znajomi itd.Atmosfera straszna, krzyki, kłótnie....to tyle.Bardzo złe wspomnienia :(

amela

robota ciężka i brudna. po 10h a czasami kierownicy proponują 11, 12h. na paleciaku po 700 kg.oszukują na godzinach, premiach i akordzie. syf

xxx

uciekaj!!!!!!!!

Analfabeta

Serwus, jak ogólnie się tam pracuje? Może ktoś coś napisać? Dostałem propozycje pracy w Tradis Będzin, i nie wiem czy tam iść.. Z góry dzięki za odpowiedz

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Eurocash S.A. - Będzin

• Jak się pracuje w Grupa Eurocash S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Eurocash S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Grupa Eurocash S.A.