Opinie o Grupa Eurocash S.A. w Będzin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Grupa Eurocash S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Grupa Eurocash S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Eurocash S.A. w Będzin

Brawo

Brawo!Brawo! Kierowcy. Pokazaliście że umiecie strajkować. Wszyscy wzieliście użety , co za solidarność w Będzinie. I odzyskaliscie swoją godność w tej firmie

Numer 1

Oszukują na wpłatach. -500 dostałem

idolcash

Hehe wreszcie ludzie w bedzinie sie zmowili i uzetami sypneli kierowcy brawoo!nowy pseudo kierownik transportu chcial zaoszczedzic dla firmy pare pln ale przyroda go w.... i dostal po du... .czekam az ludzie z kompletacji zrobia to samo i wreszcie to stanie i skonczy sie ich ponizanie.ciekawe kto przejdzie na nowy magazyn .ludzie biezcie odprawki i szukac nowej pracy bo tam napewno beda mieli za malo luddzi i po 12 to norma bedzie i oczywiscie rannej zmiany ma nie byc.wtedy nocka do wyzerowania bo inaczej bez premi.

Numerek

Witam. Nie żałuję że się zwolniłem, zostają tylko ludzie co wiedzą że nigdzie indziej ich nie przyjmą. Taka niestety prawda bo praca beznadziejna i ten wszem obecnych mobbing.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Grupa Eurocash S.A.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Będzin
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy ŚLUSARZ
Tramwaje Śląskie S.A.
logo firmy Kierowca kat. D komunikacji dalekobieżnej FLIXBUS
Profesjonalny kierowca
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
Numerek

Witam. Nie żałuję że się zwolniłem, zostają tylko ludzie co wiedzą że nigdzie indziej ich nie przyjmą. Taka niestety prawda bo praca beznadziejna i ten wszem obecny mobbing.

Ktoś 1

Wiecznie narzekacie "prywaciarze" drodzy że kasy mało itd. A jakoś to kierownictwo które ma auta wstawione pod firmę nie płaczą tylko zbijają kokosy :) Tylko szary zwykły człowieczek choćby chciał zarobić to podpłaceni lub ustawieni planiści momentalnie rozpracują mu i kręgosłup i chęci do pracy.

bożenka

Ciężka praca i ciężka firma. Pracuję tu już sporo czasu, początki były bardzo trudne. Na dzien dobry dostałam paleciak ręczny więc ciężko mi było wyrobić normę ale dałam jakoś radę. Teraz ma już lżej bo w koncu dostałam paleciak elektryczny huraaaa....Ale ile mnie to zdrowia i nerwów kosztowało aby awansować na elektryka to się w głowie nie mieści. To jest chore co tam się dzieje. Kierownictwo nie wykwalifikowane totalnie buraki totalnie woda sodowa im uderza od tej władzy. Nikt ci nie pomoże wręcz przeciwnie czekają ,żeby ci się noga powinęła. A już jak znajdziesz chętnego do pomocy to temu pomocnikowi zatruwają życie. Ogólnie nieposzanowanie człowieka w pracy, zmuszanie do nadgodzin, a gdy się powie że nie można dłużej zostać to się mszczą. a przecież jest jeszcze coś poza pracą- jak dom rodzina. Kolegów i koleżanek nie ma w pracy, strasznie obgaduj i ubliżają. Wystarczy tylko że dbasz o siebie, malujesz paznokcie czy ładnie pachniesz a już obrobią ci tyłki że jesteś lalka barbi i że chyba za dużo zarabiasz bo cię stać na perfumy które wylewasz na siebie. Ludzie którzy tu pracują można powiedzieć że od zawsze, mają niskie poczucie swojej wartości, bo jak można komuś wyrzygać że używa perfum i ładnie pchnie. To się nazywa dbanie o siebie brudasy jedne. Sami śmierdzą starym potem a z paszczy ulatnia się gaz łzawiący. Jak się odgryzasz to jest jeszcze gorzej oskarżają cie wtedy o kradzieże i różne machlojki. Generalnie same pomówienia i oszczerstwa. Moi drodzy dobra rada omijajcie Eurocash z daleka. Jest dużo innych ofert pracy za lepsze pieniądze bez stresu i harówy. Ja na szczęście odchodzę !!!!!!hurra.jupiii...

Wariat

Dom wariatów..jedno napierdziela na drugie. Kto lepszy

Mały
@Wariat

Żeby tylko. Buahaha

Janek

ktos wie jakie pieniadze płacą przewoźnikom, to za km czy wywóz?

Mały
@Janek

Chopie. Na małym jak sam bedziesz jeździc i naprawiać to może 2tys ci zostanie na zycie. Na dużym ciut wiecej o ile bedziesz jeździł co dziennie

Ju

Nie wiem jak do tego wszystkiego się odnieść bo musiałbym użyć wielu niecenzuralnych wyrazów i nic by nie zostało w moim wpisie, bo wszystko zostało by skasowane przez admina. Ale dk rzeczy pracuje w Będzinie już kawał czasu bo prawie 10 lat i powiem że zanim weszliśmy w skład grupy euro to było jeszcze w miarę. Później z każdym kolejnym rokiem, ba nawet miesiącem było coraz gorzej. Nie chcę nadawać na kierowników bo trochę się to mija z celem, ale jedna z osób odpowiedzialnych za ten stan rzeczy jest K. B. Może faktycznie go naciskają z góry ale wkoncu on jest naszym głosem do góry. Jeśli chodzi o pozostałych to jedna wielka zbieranina większość yo ludzie z przypadku z którymi pracowałem na jednym magazynie, i ciągnęli ten sam paleciak, a teraz... Zgadzam się z innymi ze mobbing działa tutaj jak chyba nigdzie indziej. Jak zrobisz za dużo to sprawdzają Cię dlaczego, jak za mało to znaczy że waliles w... I wtedy zaczyna się przeswietlanie. Ale i tak nic nie przebije tej nowej zabawki jaka maja czyli kamery. To jest teraz HIT. Potrafią przez 3/4 dniowki obserwować co kto i gdzie a reszta dniowki to faja VI godzinę, a Ciebie wyliczaja że byłeś na przerwie nie 20 minut tylko 25 albo byłeś już trzy razy na kawie lub herbacie. Jest jeszcze więcej tego ale to może już niech inni się wypowiedza Pozdrawiam ju

Dobry

Panuje tu straszna nienawiść do drugiego człowieka i chęć zemsty. Zemsta ma przecież wyrównać poczucie słabości i dlatego pracują tu tylko ludzie o niskim poczuciu wartości.

Straszny

Nie wiem o co chodzi w tej firmie. Ludzie są tu strasznie złośliwi, trzeba strasznie uważać co się mówi i do kogo. Słyszałem i widziałem parę zemst na pracownikach za to, że domagali się swojego tzn, tego co im się należało za pracę. Zostali oni zwolnieni lub doprowadzeni do tego aby się sami zwolnili ( grożono im namieszaniem w papierach lub pomówieniami na ich temat) I tak Kierownicy i Pan Menadżer pozbywają się dobrych ludzi a wynagradzają tych złych. W Będzinie jest straszne łapówkarstwo kierownik mroźni i przyjęć dają łapówki w postaci towaru dla planistów za najlepsze trasy dla ich kierowcy. Najemcy już mają dość. Zarobki masakra nie starcza nawet na naprawy pojazdów a gdzie zarobek? Źle się dzieje w tej firmie na transporcie od kiedy pozbyli się stałej kadry zarządzającej, nie ma się już do kogo zwrócić z pytaniem czy problemem.

Aga

Powiem kròtka, okropna firma i okropna ludzie tu pracują.

Nielubiegrubych

Najlepszy jest ten gruby na przyjęciu towarów, któregoś dnia chyba wylapie od jakiegoś kierowcy hahahaha.

Stary

Ta firma to piekło na ziemi. Chamstwo obłuda, złośliwość i mściwość tu panuje. Im jesteś bardziej mściwy to jesteś lepszy i masz lepiej. Pan pseudo Kierownik przyjęć obrabia tyłki Wszystkim ktòrzy są konkurencją dla niego. Wraz z kierownikiem mrożonek dają łapòwki planistą w zamian za lepsze kursy dla ich pracownika.Łapczywi planiści tylko podjeźdzają pod mroźnię i wyjeźdzają z pełnymi bagaznikami. Efekt ich firma zarabia najwięcej gdyż dostają najlepsze kursy, szybkie dobrze płatne. Menedżer oczywiście niby nic nie widzi.

Jedna z najgorszych prac którą miałem dotychczas. Chciałem pracować i zarabiać a nie pracować i nie zarabiać. Grafik zmieniają co chwile. czlowiek idzie do pracy a okazuje się że ma wolne a kiedy ma wolne okazuje się że miał być w pracy. Idziesz do roboty wysyłają cie do domu bo nie ma co robić I co robią ? Wpisują Nki. Dużo obiecane i tylko tyle. KSIĘGOWA to totalna tragedia. Ludzie pracują jak woły. niestety tu się kłania kontrola za kontrolą. Ucinają za wszystko. Dosłownie. Dziwie się że ten eurocash jest jeszcze w czeladzi. Ludzie non stop się zwalniają. Totalna pomyłka. Tu się kłania sąd pracy. I z tego bedzie trzeba skorzystać.

Pawełek

Zbieranina ludzi złośliwych, mściwych. Panuje tu straszny klimat w pracy. Pracownicy boją się mówić cokolwiek o sobie i rodzinie aby to nie było dalej wykorzystywane przeciwko nim. To cały Będzin

Najemca

Obiecują że będą kursy i człowiek zarobi a wychodzi innaczej. Auto stoi i nie zarabia lub zarabia tylko na paliwo. Zarobki za kursy dramat. Same długi mam. Menager tylko obiecuje, że będzie lepiej a jest coraz gorzej. Połowa przewoźnikòw jest w długach.

mycha
@Najemca

lepiej to może ma(na pewno) ,ale menadzer , pozdrawiam

Xxx

Na transporcie jest dramat. Planistom odwala władza i wolna ręka są bardzo nieprzyjemni, gburowaci, chamscy, mściwi i złośliwi. Płaniści biorą łapòwki z mroźni Sosnowca od kierowniczkòw za dobre kursy ich pojazdòw w Będzinie i nikt tego nie widzi. Zatrudnili już nowego kierowniczka na transport, poprzedni nie dawał rady i po paru miesiącach się zwolnił. Szkoda tylko, że nowy to kolejny wieloletni przyjaciel menadzera z jego sekty kościelnej . Jeźdzą sobie razem na zjazdy, więc będzie jeszcze lepszy dramat jak się będą przenosić na nowy magazyn. A tam dojazd beznadziejny bez samochodu nie dojedziesz. Więc szykuje się niezły bałagan. Ale czy może być jeszcze gorzej? Trzeba uciekać ....

Andrzej K

Nie każdy wielbłąd ma 2 garby. Konfidenci i pedały.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Eurocash S.A. - Będzin

• Jak się pracuje w Grupa Eurocash S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Eurocash S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Grupa Eurocash S.A.