Opinie o ADS Sośnica Spółdzielnia Mieszkaniowa w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie ADS Sośnica Spółdzielnia Mieszkaniowa. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie ADS Sośnica Spółdzielnia Mieszkaniowa o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ADS Sośnica Spółdzielnia Mieszkaniowa w Gliwice

york

Ta rada starcow wogole nie zareagowala na nasze pisma i sprzeciwy w sprawie smietnika przy ul przyszlosci. Nasze wnioski z podpisami mieszkancow trafily do kosza. Rada starcow wraz z prezes kolejny raz dobitnie pokazala gdzie ma zdanie mieszkancow.Obietnice prezes, ze w tym miejscu bedzie parking chocby ;miala wyleciec z pracy'' -slowa prezes-okazaly sie zwyklym oszustwem,pustymi slowami. Oni musza wyleciec.

JA

ludzie przejrzyjcie na oczy ta klika jaka sie zebrala teras w radzie robi co chce .Niektorzy to sie tak zasiedlili jak na wlasnym folwarku. Najwyzszy czas zmienic ta rade. Jest tam osoba ktora robi najwiekrze zamieszanie juz od ponad 15 stu lat ,chodzi po osiedlu i szerzy nienawisc miedzy mieszkancami.Najwyzszy czas aby ta rade zastapili mlodzi ludzie a nie starcy.

wiola

brawo brawo brawo wykopac wykopac

jola

Ok zgzdzam sie z poprzednimi wypowiedziami,ta rada starcow wybrana przez mieszkancow tego osiedla stwaza tylko same problemy ,chcac jednym sie podlizac innym zatruwaja zycie.Nigdy nie probowali isc na kompromis.Ta rade razem z oszustka prezeska trzeba wykopac.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ADS Sośnica Spółdzielnia Mieszkaniowa? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gliwice
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
lol

Moze puknie sie ktos w glowe z tej rady starcow i uderzy w piersi przyznajac sie do bledu jaki piekny widok zafundowali mieszkancom przyszlosci 78-82 Obdarliscie nas z naszej godnosci,zrujnowaliscie nasza psychike.My nie mamy dozywocia patrzac codziennie na ten smierdzacy problem.Ta sprawa oprze sie o media.

NELI

Georg skoro jestes tak bardzo zachwycony tym smietnikiem to przenies sobie go pod swoje okna.Bo w tej chwili to nie jest smietnik a wysypisko smieci ktore zafundowala nam rada starcow . nieudacznikow.A to ze ludzie trzymali smieci na balkonie to mieli super sprawdzian jak to smierdzi.I wlasnie ten smrod podrzuciliscie pod cudze okna ,byle nie pod swoje.Naleza ci sie brawa Georg za takie rozwiazanie .Rzadamy od tej ;udanej rady; aby co roku ten smierdzacy problem mial kto inny pod oknami.Bo my mieszkancy przyszlosci 78-82 nie mamy wyroku dozywocia.

pol

Tak,tak ta najwspanialsza rada starcow na sile wystawila nam mieszkancom z ul. przyszlosci 78-82 smietnik pod oknami.Zafundowala nam wspanialy widok.My mieszkancy mamy teraz mieszkania ze wspanialym widokiem na smietnik.No coz nasza rada starcow niema juz sily isc kilka metrow dalej do smietnika,ale szwedac sie po calym osiedlu i i kombinowac co by tu jeszcze zchrzanic to maja werwe.co niektorzy to sie tak juz zasiedzieli w tej radzie ze sa juz kilkanascie lat i czuja sie chocby byli na etacie , jest taka jedna pani ktora sie w tej radzie starcow najbardziej szarogesi.najwyrzsa pora wykopac tych starcow.

Georg
@pol

Pytanie do p. (pol) ..... : Czy to nie przez Pana była wstrzymywana budowa śmietnika? Jak może Pan narażać członków Spółdzielni na wydatki z tytułu niesegregowania śmieci? Ludzie mówią, iż gromadzone przez niektórych śmieci na balkonie podrzucamy potem innym bo Przyszłości 78 - 82 nie potrzebuje śmietnika.... Należy się ogromne uznanie Zarządowi za podjęcie długo oczekiwanej inwestycji kończącej śmierdzący spór o śmietnik. Brawo !!!!!

lok

w tej radzie zebralo sie stado starych emerytow ramoli i udaja ze chca rzadzic a tak naprawde wszystko chrzania .Nie sluchaja wogole mieszkancow skarg tylko podejmoja wlasne decyzje.Wykopac ta rade a wybrac mlodych ludzi ktorzy beda wiedzieli jakie problemy maja mieszkancy,bo nam potrzeba parkingow a nie smietnikow.

Norma

Tą radą zajmie się prokurator.

ja 3 -03-2017

jezeli chodzi o budowe smietnika przy ul .przyszlosci ,to my mieszkancy bloku 78-80-82 mozemy z duma stwierdzic ze ktos madrzejszy mosial ustapic.Bo nasza obecna rada ktora zebrala sie w takim stadzie nie potrafi isc na kompromis z mieszkancami tylko narzuca swoja dyktatore.Przez tyle lat nie potrafila znalezc odpowiedniego lokum na smietnik tylko wystawila go w samym centrum uwagi.Ta rada budzi wstret tak jak ten smietnik.

Robi

W spółdzielni znowu coś się dzieje. Jest nowy członek zarządu. Ciekawe na jak długo. Tylko czekać jak "starzy" pracownicy rękami zaprzyjaźnionej rady wywalą go żeby utrzymać istniejący system .

ja 3 -03-2017
@Robi

tak w tej spoldzielni caly czas byl balagan i jest nadal.Tu rzadzi tylko rada i nie liczy sie ze zdaniem innych.Tej rady trzeba sie pozbyc.

Jaga

Krytyka nie dotyczy pracowników tylko rady nadzorczej w składzie Bony M. Gdyby nie oni mieszkańcom żyłoby się dużo lepiej. Dla pracowników należą się uznania za ich pracę i odszkodowanie za kontakty z tymi pipipipipi, te babska i lider ken wie.

Zadowoleni Rodzice

Dziękujemy ADS Sośnica za zwalczenie gołębi przy ul. Pogodna. Za zamontowanie kolców, za listy do mieszkańców z zakazem dokarmiania tego ptactwa. Bo to właśnie wina "wielkodusznych" lokatorów, że codziennie czuli potrzebę wykarmić stado latających pasożytów. Panu, który właściwie kierował całą tą sprawą, osobiście wchodził na dach i pokrywał go substancją odstraszającą ptactwo. DZIĘKI. LOKATORZY zanim zaczniecie krytykować ludzi pracujących w ADS zastanówcie się 10 razy.

Jaga

@rylko, czytaj ze zrozumieniem, tłumaczyć nie będę. A wracając do meritum czy juz obecna rada ( stara rada od 1990 i 2001 z przerwami) ma podpisane glosy swoich wyborców do swoich niecnych uchwal. Pisze do was z błędami bo i tak nic nie zrozumiecie, a co do rodziców waszych to jak na to patrzą to nie moga uwierzyc, ale to fakt, pozdrawiam ich troje.

Jaga

Jeżeli młoda osoba tak pisze to ma jakieś doświadczenia, a patrząc na rade ADS Sośnicy to w pełni się zgadzam lepiej młodego nauczyć niż starego zmienić. W tej radze to jeden kołchoz ludzi chciwych, niedouczonych, wykorzystujący swoje stanowiska do swoich ciemnych interesów. oni wiedzą

Tedi

Pik, doczekasz się że Tobie też ktoś powie cytuję"...starsze pokolenie po prostu musi wymrzeć..." Współczuję Twoim rodzicom.

Obserwator

Z tym kołem gospodyń to święte słowa ale jest w ich kręgu gość którego inteligencja i polot w skali od 1-10 wynosi minus 9 a dlatego 9 a nie 10 bo potrafi oddychać i nosić notes.

Jak mi mieli dać wypowiedzenie to całe osiedle wiedziało, tylko nie ja. A kilka razy było zadane pytanie czy zostanie mi przedłużona umowa. (usunięte przez administratora)

Jaga

Tych ludzi wszyscy znają oni myślą( w co wątpię) że znają się na wszystkim, ale to drugi sort jak z wyglądu tak i z wiedzy. Tworzą klan, a ci co z nimi rozmawiają to takie same nieudacznicy. Nie ma na nich odpowiedniego określenia. Jeden fałsz i obłuda, obgadują, kłamią, patrzą ludziom w twarz jedna nędza.

A może by się przydało. Bo tacy ludzie nie zasługują na milczenie

Zostaw merytoryczną opinię o ADS Sośnica Spółdzielnia Mieszkaniowa - Gliwice

• Jak się pracuje w ADS Sośnica Spółdzielnia Mieszkaniowa?

Zobacz opinie na temat firmy ADS Sośnica Spółdzielnia Mieszkaniowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ADS Sośnica Spółdzielnia Mieszkaniowa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 2 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ADS Sośnica Spółdzielnia Mieszkaniowa